Opinie o Tech Rent w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Rent. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech Rent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Rent w Płock

MAMBO

Totalne dno- uważajcie!!! Z daleka od tego typa Pana M i jego pseudo- wspólników. Jeśli chcecie pracować charytatywnie to zapraszam do tej firmy.

Palec Boży

I bardzo dobrze że jest tak nagonka /pisanie prawdy /na Maćka K. -niech smród ciągnie się zanim i niech cierpi ..jak cierpieli Ci których oszukał .. Może to go nauczy szacunku do podstawowy praw pracownika ...i pracownika .. Ps.Kolega opowiadał ze zawsze wyrównywał wypłatę na swoją stronę jeśli juz jakaś była cała ..Np.Jak miałeś 1005zł to nie dostałeś 1010 tylko 1000 zł .

Tez pracowałem u nich nigdy więcej . Kadra dna budowie dno totalne niejaki Arek . Koleś idiota szkoda słów. Beztalencie cwaniak i kretacz. Oto jakich przedstawicieli na tech rent. Żałosna firma oszuści i (usunięte przez administratora)

Były monter

Banda oszustów potwierdzam. Uwaga, Prezesem jest Krajewski z PETRO- INVESTMENT nie wypłaca kasy- Artus jest powiązany- oszukują niewinnych ludzi, miedzy innymi mnie oszukali, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kasy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tech Rent spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
lolek

Tak to tek słynny Krajewski z Petroinvestment teraz Tech Rent oszust ,uwaga ma powiązanie tak jak pisaliście z firma Artus to wszyscy krętacze .Złodzieje to mało powiedziane,oszukali mnie i moich kolegów.

Nie polecam

Człowieku nie słyszałeś nigdy o Maćku z Granicznej ...tzn "Petro-Investmen".-Dno totalne -zawsze problemy z płatnością.

Romek idź naprawdę nie zabronimy ci u nich pracować ale jak przyjdzie dzień wypłaty to nie żal się że zostałeś oszukany . Ja zostałem więc chcę ostrzec przed tą banda złodziei przed Krajewskim i jego spółka. Jak ludzie słyszycie to nazwisko to jak najdalej od niego.

były

tak jak to koledzy pisali omijac to dziadostwo z daleka ladnie pieknie aby zlapac a potem to szukaj wiatru w polu ani kasy ani sie z nimi nie mozna skontaktowac a grzesiek jak chcesz robic za darmo to idz do nich

były

chyba jestes slepy ale idz to moment odzyskasz warok

Marek m

Chłopie ty naiwny jesteś?no i co z tego że potrzebują dużo firm potrzebuje ale warunki płatności? Ludzie ci piszą żeby omijać ten syf a ty sobie jakieś nadzieję robisz. Idź do nich pracuj a jak przyjdzie dzień wypłaty to z ręką w nocniku wylądujesz. Cwaniak (usunięte przez administratora) i spółka zwykli oszuści

Złudne nadzieje .

Może ty sprostasz im wymagania tylko nie wiadomo czy oni mogą sprostac twoim jesli przyjdzie dzień wypłata -a u tego Pana zawsze był z tym duze trudnosci .He ,he .

Oni człowieka mają za nic. Zebrało się dwóch cwaniaków i myślą że co człowiek będzie koniem pociągowym. Nie warto się u nich zatrudniać. Wogule nie interesują się co się dzieje na budowach.płatności na koniec miesiąca.szok!!!!! Szukam innej pracy .Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adrian

Tak koledzy mają powiązania z artus omijać szerokim łukiem.firma krzak masakra porażka pracowałem tam wiem i nie polecam.obiecują złote góry a jak człowiek się już zgodzi to Mamy Was!!!!!!!! I niestety tak ze mną było.dziady płacą z miesięcznym opóźnieniem . Nie dajcie się nabrać na to co mówią.ten niby zarząd.? Oni nie wiedzą jak firmę prowadzić. Wyzysk wyzysk wyzysk. Złodziejska firma.

Dzięki kolo

O.. no co ty kolo ?To jak oni maja powiąznia z Maciusiem Z Petro Investment/ Samo Zło /to ja odpuszczam ,bo mnie zainteresowała oferta do Czech. A nie słyszałes że by mieli jakieś powiazania z nie jako firmo coś PTU Artus czy cuś takiego -też dobry gosuś ? PS. A to już siedziba tej słynej złodzjskiej firemki nie jest na Granicznej ?Ale tego złodziejstwa się na mnożyło .

kolo

Uwaga na firmę techrent z Płocka dowodzi nią Krajewski i jakiś jego wspolas dawny petroinvestment ,co oszukał mnóstwo ludzi na kase.Pracowalem tam kilka dni i jak się dowiedziałem ze to jego firma zrezygnowałem i oczywiście nie otrzymałem za to kasy .

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Rent - Płock

Tech Rent
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Elektoralna 13 lok. 103
    00-137 Płock