Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Hehe

Cały pan P.T. rwący się do roboty i za wszystkich pracujący tylko kiedy wyjdzie z palarni bo na 8h to jest tam 5h

Radom

Jak Ty idziesz na papierosa to Ci nikt nic nie mówił Piotrze, z tej zmiany A nikt nie pali papierosów więc każdy pracuje równo a Ty jak palisz to zamknij się i nie narzekaj.

Anonimowy

Witam Interesuje mnie praca w zakładzie intersnak jednak czytając komentarze jestem przerażona i chce zapytać czy te komentarze i opinie to prawda. Jak naprawdę wygląda tu praca? Pozdrawiam

@Anonimowy

Jeżeli myślisz o stanowisku pakowaczki to praca przy lini produkcyjnej, dosyć monotonna. Komentarzami bym się zbytnio nie przejmował i sam zobaczył jak to wygląda. Ci którzy uważają ta prace za ok z reguły nie piszą tu komentarzy, w ostateczności zawsze możesz zrezygnować, umowę na początku zazwyczaj dostajesz na krótki czas więc nie ma problemu jeśli Ci się nie spodoba.

tymczasowy
@Anonimowy

Jak, to mówią prawda zawsze sama się obroni..... A jak tutaj jest faktycznie, to się nigdy nie przekonasz, póki sama nie sprobujesz. W najgorszym przypadku spodoba ci się, przepracujesz te 18 miesięcy (lub dłużej) dla agencji pracy i ci podziękują, bo takie akcje też już tu nie raz były.

tymczasowy
@tymczasowy

ps. dużo też zależy od tego na którą zmianę czy też obszar trafisz. Bo ludzie są tutaj niestety różni....

Barbara
@tymczasowy

"trafisz"? czy można mieć jakikolwiek wpływ na to czy to loteria? poradzisz w razie czego gdzie dobrze byłoby trafić, żeby człowiek był spokojny?

Edward

Dzięki za informacje. Powiesz coś więcej o wynagrodzeniach? I czy są jakieś premie. Poza wypłatą można liczyć na jakieś benefity?

Legia

(usunięte przez administratora) Ogólnie polecam pracę w tej firmie . Jak w każdej pracy są plusy i minusy . Ale ogólna opinia - pozytywna na plus.

Magazyn
@Legia

W samo sedno. Burak do kwadratu. Juz nie wspominając o jego niebywałej wyobraźni. Poziom jaki sobą reprezentuje równa się 0.

@Magazyn

A ty niby kto jestes ???. Przeciez tu same buraki robia i wiesniaki poza kilkoma osobami ...robota , setki i....czosnek. wieśki i janusze wszystkich area łączcie się

Raadom

A jemu brak odwagi gdy chodzi i obgaduje wszystkich.wiec się zastanów co piszesz.

Karol. K
@Raadom

To widocznie taki sam jest jak ty.

Ona
@Legia

Krystian dobrze zrobił że się go pozbył. Zaczyna już psuć atmosfere na C zmianie.

Karol. K

Masz rację tak samo jak Maciek szarpie strunę z połykiem Kryspinowi podczas jazdy szczególnie po nocy aby nie zasnął. Pewne info

Johnny Bravo
@Karol. K

Na tamtej zmianie to każdy każdemu robi i niby wszyscy zadowoleni a potem jeden na drugiego donosi do kierownika że jednak słabo było. Kierownik podobno nie chcę już tego słuchać bo zajęty jest, ma ciągle pełne usta roboty. Ta jedna zmiana na magazynie to jak jakaś oddzielna firma na czele z J.M. policjantem (usunięte przez administratora) mamą. A Ty Karol co ty wiesz o tym wszystkim jak ty nic nie widzisz bo ciągle tylko chipsy kradniesz.Co ty wiesz o zabijaniu jak (usunięte przez administratora)jesteś.

Don Kadłub
@Johnny Bravo

No i przyjeżdżają później wydawać nam na produkcję i mają łoniaki pomiędzy zębami wstyd. A jaki smród. O Boże.

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
CR 1 Radom

Nie rozumiem czemu ma służyć ten portal. Chodzi tu o opinię na temat pracodawcy i warunków pracy. A tu jakieś głupoty bo tamten nic nie robi bi tamten kogoś obgaduje. Naprawdę masz coś do kogoś to przyjdź i powiedz. Każdy może coś wymyślęc i oczerniać kogoś jeszcze żeby było coś w tym prawdy.(usunięte przez administratora)Można tak godzinami opisywać i zmyślać tylko jaki to ma sens. Ale taka natura niekturych żeby oczerniać kogoś i robić zamieszanie. Oby karma wróciła do osób które bzury piszą. A jak ci się nie podoba coś to nie wiem ci cie tu trzyma droga wolna. U kogoś drzazgę w oku widzisz a u siebie kłody drewnianej nie zauważasz. Człowiek człowiekowi wilkiem. Niestety. Większość wpisow to stek bzdur. Administrator powinien dokładniej weryfikować wpisy. Pozrwaiam i życzę zmiany na lepsze.

all inclusive
@CR 1 Radom

Może i niektóre wpisy nie są poważne i pisane są chyba tylko dla przyslowiowej beczki, ale są też takie, które są potrzebne, bo opisuja prawdziwą rzeczywistość w jakiej trzeba tu nam niestety funkcjonować a nie fikcyjny obraz, gdzie jest slodko i rożowo stworzony na potrzeby marketingu firmy... Te merytoryczne mają zwrócić uwagę kierownictwa a także i przyszłych pracowników na to, że w zakładzie (Słomniki) jak widać to nie dzieje się najlepiej. Dla niektórych pracowników jest to też czasem jedyna realna forma wyrażenia swojej opinii w pewnych kwestiach, o których na niektórych zmianach niestety głośno się nie mówi z uwagi na ryzyko linczu, szykan i przyklelejenia łatki czarnej owcy. Gdyby tylko przełożeni (kierownictwo obszarowe, brygadziści) liczyli sie ze wszystkim podwładnymi a przede wszystkim chcieli słuchać tego co się do nich mówi, to ludzie nie musieli by sie uciekać do pisania tutaj komentarzy (zwłaszcza tych negatywnych) Niestety w tym miejscu nie traktuje się wszystkich na równi a już napewno poważnie. Jednym się cały czas ulega jak przyslowiowemu wrzodowi na (usunięte przez administratora) a tych "drugich" się ma totalnie za nic. Jednych się o wszystkim istotnych kwestiach i zmianach informuje się na bieżąco (często za plecami innych), zapewnia im optymalne warónki pracy i pomoc w razie takiej potrzeby, a tych drugich stawia się już przed faktem dokonanym i często pozostawia bez jakiejkolwiek pomocy. Problem w tym, że zazwyczaj ( świadomie lub nie) ulega się, "wyróżnia" i docenia tych, co mają na wszystko wywalone i nie lubią sie zbytnio napracować. A coraz bardziej dowala się tym co rzeczywiście ciężko pracują na te wasze wyniki i nominacje.. Taka sugestia jeszcze dla kierownictwa obszarowego i niektórych jaśnie panów line kapitanów, może pora się wreszcie obudzić i pomyśleć wreszcie troche o ludziach, którzy wam te wyniki na codzień zapewniają.Warto by było w końcu przyjrzeć się temu jak i kto pracuje a nie myśleć tylko o wynikach, słupkach i wykresach.. Pomyśleć kto rzeczywiście może mieć za ciężko i co z tego ma ( a raczej dlaczego nic z tego nie ma), gdy pracuje ciężej od reszty. Bo jak widać już to teraz w praktyce bez niektórych osób dużo nie osiągniecie, nawet z nowymi pracownikami, którym jak widać nie łatwo jest się jest teraz odrazu przystosować do takiego tempa pracy jakie to nam codziennie fundujecie.....

DreamTeam (niestety)
@all inclusive

Jest nadzieja, że jak się choć troche zmieni obecna wladza to może kiedyś się coś poprawi. Chociaż te zmiany powinny zacząć się od niektórych brygadzistów, bo to od nich też bardzo dużo tutaj zależy. To oni mają ten codzienny kontakt z ludźmi i chyba widzą jak i kto pracuje, chyba, że wobec pracy niektórych osób udają ślepych. Często się zdarza, że to również oni nie potrafią być sprawiedliwi i obiektywni wobec wszystkich swoich pracowników. A potem wiadomo jak się to kończy....daleko nie trzeba szukać, przykłady mnożą się już w komentarzach, wystarczy tylko umieć czytać ze zrozumieniem. Tacy ludzie poprostu nie powinni zarządzać innymi ludźmi.

niemy_wrzask
@CR 1 Radom

A dobrze byś się z tym czuł człowieku jakbyś ty pracował sam, dwa razy więcej i ciężej i musiał robić wszysto to co masz przewidziane w tej swojej umowie, a ktoś inny (oczywiście na tym samym stanowisku) nie wykonywał nawet części z tych obowiązków. A od wszelkiej cięższej pracy się wiecznie wymigiwał. Na dodatek miał za to więcej od ciebie zapłacone? No chyba to nie jest już do końca takie fajne i sprawiedliwe, co?

co powie ryba
@DreamTeam (niestety)

Bo wszyscy mówią, że ryba psuje się właśnie od głowy....

Uo
@niemy_wrzask

Sama prawda.

Prawdziwy
@all inclusive

To co ktos tu napisal,w Slomnikach swieta racja.Mnie (usunięte przez administratora)informowanie,kogos za twoimi plecami.Nie wiem.Pipilostwo sie porobilo(usunięte przez administratora)

Radom

Jak powtarzałem wcześniej,kamerki w samochodzie działają,brygadzista z magazynu J.M gdzie ty z tymi bańkami chodzisz codziennie ? Mało Ci chipsów? Jeszcze olej Ci w głowie.

Ruda kita
@Radom

Po 10 czyli godzina przerw czyżby wpisać K .L????????????akurat ma pierwsze zmiany nie przypadek że o tej porze wpis ????????

Uo

Sama prawda.

GUMA TURBO
@Radom

Zaatakuje po świętach.Pewne info.

Pracownica

Tak tak...Intersnack to wylęgarnia (usunięte przez administratora)i pseudo inzynierków co zielonego pojęcia nie mają o robocie...nie mówiąc już o niektórych ....

Pan wielki jenżynier Łukasz to już chyba już z tej sieczki w głowie zgłupiał do reszty. Teraz czyta knige jak tu zarządzać zespołem ludzi i wymyślać im coraz bardziej chamskie roboty. Ty człowieku zejdź na ziemię i współpracuj z ludźmi bo nawet sam nie wiesz kiedy i gdzie ci się noga powinie i będziesz potem tego żałował...

Pracownik +

Dlaczego dzień przed Wigilia nie było nocnej zmiany a dzień przed sylwestrem jest...(usunięte przez administratora)

Karpik
@Pracownik +

Weź sobie urlop i po problemie

Zły

Mam takå prosbe i sugestie do zarzadu firmy.O nic nie chodzi naprawde,tylko dostalismy paczki od firmy swiateczne,to niech one bedå uczciwe,tak jak nasza praca dla pracodawcy.Otwieram paczke chipsow papryka łagodna,waga 135g czestuje rodzine,a tam nawet nawet polowy opakowania nie ma.O nic nie chodzi.Szanujemy sie?? To uszanujcie nas .Bo idzie sie spalic se wstydu przed bliskimi.

Bok
@Zły

Może szybko zjedli i nie powiedzieli XD

Intersnack Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

competition

Serio, jest aż tak źle, że liczycie na pozytywną reklamę w komentarzach??

ZENADA

Kochani.Zblizaja sie nagrody roczne.Itp Ja oddam glos na tą osobe co wymyslila tą tabliczke z wypisywaniem osob pomocny kolega itp .Dlaczego? Poniewaz gdy to czytam,to mnie smiech ogarnia poprawia mi humor przed pracą,,jakie tam brednie,i bzdury,są popisane,-padam ze smiechu..Wiszą niekiedy osoby,zarozumiałe,nadete kim i co ja nie jestem,ktore wypisywane są tylko aby sie im podlizac .Moj glos daje temu artyscie co stworzył tą tablice smiechu:)

JA

Pracujecie jako jeden zespół na danym obszarze jako jedna zmiana A tyle w was nienawiści wobec siebie i fałszu SZOK....

Rodzina Adamsów
@JA

Troche to smutne, ale to prawda. Niestety takie czasy ale i chyba obecna "polityka" naszego zakładu wymusza na ludziach takie właśnie zachowania. Ciągły wyścig szczurów, pogoń za pieniądzem, rywalizacja, faworyzacja jednych względem drugich wychodząca (o zgrozo) najmocniej właśnie od przełożonych (brygadzistów). Czyli od osób, które powinny umieć traktować wszystkich jednakowo.

Gall anonim
@ZENADA

To są min. zmianowe pupilki "maskotki line capitanów" no i osoby, które zyskują sobie ale tzw. cudzym kosztem (lekkomyślne oddawanie osób na inne obszary).

As
@ZENADA

Nie pasuje ci to zmień pracę ale do niczego się nie nadajesz z daleka od takich ludzi dwulicowych jak wy wszyscy się śmieją z ludzi magazynu że się obgadują to są opinie o zakładzie psujecie opinie zakładowi który daje wam pracę a wy sobie wyjaśniające między sobą.

As
@ZENADA

Zazdrościsz że inni mają głosy bo widocznie na to zasługują bo współpracują i ludzie to doceniaja a ty mósisz się prosić o głosy i tak wam to nie wychodzi jedyne co wam wychodzi to podpierniczac ludzi bo są lepsi od was.zmiencie pracę jak wam nie pasuje i od razu się poprawi atmosfera.

Hh

Dokładnie tak jest.

Hh

Zgadzam się

przemądrzały

pozdrawiam panią starszą z przyprawiania ze zmiany C, która w ciągu zmiany przesiedzi z telefonem w ręku 5h i jeszcze narzeka, że inni siedzą i jej nie pomagają... że niby w czym mają pomagać? cała robotę odwalać za nią? czy paluszkiem po telefonie przesuwać??

Ojoooj
@przemądrzały

Niech rzuci kamieniem ten kto nie ma nic na sumieniu ???? kto ma coś na sumieniu to na forum takim wypisuje pod ukrytym pseudonimem. Po swoim telefonie to masz czas paluszkiem przesuwać, a może właśnie ta starsza pani bierze z Ciebie przykład????no i teraz jak komuś zwrócić uwagę,skoro tak samo się postępuje??? Może warto od siebie zacząć,a później od innych wymagać???

@Ojoooj

Proszę bardzo, z telefonu korzystam 20 min na przerwie bo mam wystarczająco dużo roboty i nie mam najzwyczajniej czasu telefonu wyciągnąć z kieszeni bo ciągle coś jest do roboty. A pani starsza.. no cóż .. aż musi ładować telefon bo jej prądu brakuje.. ale widzę że obrońca uciśnionych się pojawił.. ojjooojojjoj ...zapewne tak samo pracowity jak pani starsza. Dla przypomnienia, to jest praca, tu się przychodzi pracować a nie obgadywać i utrudniać prace innym czy też spać.. ale najwyraźniej niektórzy pomylili zakłady...

@Ojoooj

a co do brania przykładu... no cóż.. pani starsza potrafiła spać... a ja nie, więc przykładu ze mnie nie bierze... raczej tak sama z siebie...

sprawiedliwość inaczej
@przemądrzały

To jest już niestety gatunek objęty ścisłą ochroną.Tylko trzeba się zastanowić kto ich tego dziadostwa uczy, jak nie nasi przełożeni. Bo już na wszystko niestety takim osobom pozwalają....Jeden musi robić wszystko to co ma akurat w umowie a nawet i więcej i to w konkretnym czasie (mycie czy czyszczenie) bo odrazu będą pretensje od kierownictwa, że linia za długo stoi. Ten pod ochroną jak już coś robi to choćby robił to pół dnia i śpiąc przy tym na stojąco to jeszcze pomoc dostanie. Ażeby oczywiście ktoś odwalił za niego odrazu pół roboty. Ty często nie masz chwili a czasem i nawet możliwości by wyjść do głupiej toalety, bo czasem nie ma cię nawet kto zastąpić a gatunek pod ochroną ma jeszcze czas na półgodzinne kawki. Ty jesteś i zawsze będziesz za nic, choćbyś nie wiem jak się starał ale pani starsza ma za sobą lata pracy i koleżanki, tak więc zawsze bedzie za coś u przelożonych, choćby nawet już zupełnie nic nie robiła, tylko się głupio uśmiechała. Taka jest polityka tego zakladu. I nic dziwnego, że wszyscy nowi pracownicy odchodzą stąd w tempie expresowym. Pytanie czy czlowiek dotrwa tutaj takiego dnia, że ktoś z przełożonych, w końcu przejrzy na oczy, czy się musisz wcześniej sam zwolnić bo ani ręce ani psychika tego dłużej nie wytrzyma.

@
@przemądrzały

Idź oddać krew,bo dawno nie byłeś ????

@sprawiedliwość inaczej

a no właśnie.. tylko nikt tutaj nie jest pod ochroną, po prostu co niektórzy zamiast się tłumaczyć ze swojego zaniedbania lub przewinienia kablują na innych jacy to inni źli, a oni samo są nieskazitelni. ... i tak, psychika już siada od tego.. ciągle jakieś dogryzanie... jeszcze nadmiar pracy, albo praco przez 14 dni non stop... szkoda gadać...

$$$$
@@

tylko kto będzie później pracował...

@@

a ty na emeryture jak nogi bolą..

@@

a ty na emeryturę jak nogi bolą

co powie ryba
@sprawiedliwość inaczej

Tutaj to mi raczej zakladem w Słomnikach zalatuje....Raczej nie przejrzy bo to jedna wielka klika jest, to są tzw. starzy wyjadacze. Oni się wszyscy razem trzymają. Reka ręke myje. Koleżanki, ciotki, wujki i kuzynki itd.. Intruz zwlaszcza młody nie ma tu czego szukać i długo tej atmosfery nie wytrzyma. Dobrze to tutaj chyba nigdy nie będzie.

@co powie ryba

nieee to niestety Radom... są osoby które uważają się za nie do ruszenia... chodzą, marudzą narzekają i plotkują, szkalują, dużo palą mało robią i jeszcze im zle..

miś uszatek
@nickt

Nie to raczej napewno Słomniki i prawo dżungli....(lasu?) jest.

@miś uszatek

nie nie, to radom.. ale prawo dżungli ciekawe ;) to widzę, że w Słomnikach tez nieciekawie.. A IWS działa jak należy ?

Orzeszek
@nickt

Każdy obszar ma jakby swoje prawa i na każdym wygląda to inaczej, ba, dużo zależy od kierownika obszaru

Orzeszek
@nickt

Oczywiście, IWS pomaga nam w codziennej pracy, dzięki niemu możemy mieć pod kontrolą swoje wyniki, codziennie sobie możemy napisać raporcik, uzupełnić tablicę, qbosy, sbosy, jest bezpieczniej a jakość wzrasta wprost proporcjonalnie do wzrostu tempa pracy. Szary pracownik jest świetnie rozumiany przez dream team ponieważ spędzają z nim przy linii mnóstwo czasu. A jeśli już znudzi Ci się obsługa kilku linii jednocześnie dawaj śmiało na tygodnióweczkę gdzie będziesz miał okazję w atmosferze zrozumienia pochwalić się co to za przyczyna że jesteś nie przygotowany

zielono mi
@Orzeszek

Ciekawe sąd wytsasnęli tego inzynierka, jesce troche a chyba sam bedzie se pakować te niescęsne ozeski. Ciekawe czy jesce coś potrafi opróc podnosenia obrotów na liniach.Oby sybko wrócił tam skąd tu pzylazł..

PODROBIONY CZOSNEK
@zielono mi

Racja! Do zwolnienia go! Co on sobie myśli? Będzie się tu rządził i szybkość zwiększał. Niech się lepiej chipsami zapcha !

Szary pracownik
@Orzeszek

Ciekawe gdzie i kiedy ten szarak jest wspierany ,chyba właśnie tym tempem pracy podnoszeniem obrotów itd ,fajne masz zdanie o nas SZARY PRACOWNIK...... dobrze wiedzieć SZLACHTO!

Kolo
@Orzeszek

To się przygotuj bo nic nie robisz przez 8 godzin kawa przerwa znowu kawa i nastepna przerwa plotki obgadywanie innych ,oglądanie głupot na yutubie

A Intersnack myślał nad produkcją orzeszków w czekoladzie ? To było by coś..

Mało Ci innych orzechów do wynoszenia?

śnięty mikolaj

okazja czyni złodzieja...dużo tych okazji.

Pracownik z Radomia

Pracuje w Radomiu i tam nie produkuje się orzechów więc nie możliwe jest to żebym je wynosił/wynosiła.Chodzi o to że paczki świąteczne zawierały by wtedy orzeszki w czekoladzie jakby Słomniki zaczęły taka produkcję (usunięte przez administratora).

Orzechowy

W tym roku daliście takie orzechy w paczkach, że chyba tylko małpą w zoo można je rzucać.

Mikołaj

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy paniom sprzątającym również przysługują przydziały? (Kawa, herbata, cukier)

Od Mikołaja
@Mikołaj

Panie sprzątające to inna firma, ODNOWA, nie Intersnack, więc nie. Chodź są zapraszane na imprezy integracyjne i dostają paczki nie mają przydziału na kawę i cukier, pracownicy z biurowca też nie mają takiego przydział, tylko pracownicy produkcyjni.

Gwiazdka
@Od Mikołaja

A to dobrze wiedzieć, bo one podjeżdżają tym swoim sprzętem myjącym i pakują wszystkiego ile wlezie a później pracownikom brakuje, taka sytuacja jest co miesiąc. Z resztą nie tyczy się to tylko przydziałów ale cokolwiek jest na jadalni (ciasto, babki IWSowe, ciasta) to chcą się przerwać, ledwo niosą to co nabrały, a ta nowa to też już doskonale wdrożona w to wszystko, i jeszcze jedyne gdzie ją można spotkać to palarnia lub "szósta przerwa" w ciągu dnia

babilon
@Gwiazdka

Rozumiem, ze wychodzisz z nia na rowni? skoro wiesz co i gdzie robi?

Pola
@Gwiazdka

A w którym zakładzie bo w Slomnikach są świetne

Paczki świąteczne ciąg dalszy

Popieram wpis poprzedni.Zamiast tak dużej ilości orzechów trochę czekolady na osłodzenie życia w inflacji nie zaszkodziło by,aczkolwiek firma i tak dużo daje od siebie,pozdrowienia dla magazynierów z Radomia za sprawne działania w rozdawaniu paczek.Co roku pomagają wszystkim panią z zaniesieniem paczki do auta .ogromny szacunek dla was.Panuje tam bardzo przyjemna atmosfera.pozdrawiam

głową muru nie przebijesz
@Paczki świąteczne ciąg dalszy

Czego wogóle nie można juz powiedzieć o zakładzie w Słomnikach, gdzie niestety ale na porządku dziennym jest już latanie z byle pierdołą do kierownika i(usunięte przez administratora) /.....nie na współpracowników przez niektórych wybitnie w tym temacie już doświadczonych..... Natomiast kobiety na niektórych obszarach traktowane są jak żywe roboty. Najlepiej jakby 24/h bez ustanku stały przy taśmie pakowały na najwyższych obrotach wszystko to co akurat najcięższe i jeszcze robiły dobre miny do zlej gry ....bo przecież pracują tutaj tylko na najlepsze wyniki obszaru i zyski firmy a nie koniecznie już na jakieś godne coraz cięższej pracy wyplaty.

bez komentarza
@głową muru nie przebijesz

Jak zwykle wszystko bardzo " mądrze" przemyślane, tylko szkoda, że ktoś znowu tutaj bardzo mocno oberwał rykoszetem.Chcieliście zaoszczędzić czasu na przezbrojenia na torebkę z tzw. eurodziurą i poprawić podobno itak już dobre wyniki. Zabraliscie w większości te cięższe zlecenia z obszaru 2 w zamian za te z eurodziurą.... Tylko czy ktoś wogóle pomyślał, o tym, że na area 2 to nawet 500g i i więcej pakuje już robot na linii T5 a nie kobieta i to jeszcze przez 8h, tak jak ma to obecnie miejsce na obszarze 4. Niestety jak zwykle to statystyki i wyniki znów są ważniejsze są od ludzi (i ich zdrowia fizycznego) których 'jeszcze' macie. Pogratulować takiego myślenia, napewno komuś odbije się to wkrótce czkawką, bo znając życie, to pewnie będą wieczne braki w obsadzie tychże linii, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach i rękach (tutaj rzecz jasna do czasu ) nie zdecyduje się, przyjść i tu pracować i jeszcze na takich obrotach (bo tutaj też niestety nie ma zmiłuj) a co chyba najgorsze przy takim obciążeniu rąk i jeszcze za takie naprawdę śmieszne pieniądze jakie oferujecie tym paniom. Może pora się zastanowić co jest ważniejsze czy kilka punktow mniej czy może opustoszałe i nieużywane nowe linie pakujące z powodu braków w obsadzie a wszystko przez czyjeś chore ambicje. A tym paniom co jeszcze wam nie uciekły i nadal pracują ewidentnie należy się jakaś podwyżka.

ojoj
@bez komentarza

Teraz pancie z 4 opszaru mają problem, bo skonczyły się cherbatki i papieroski co rusz? Teraz się trzeba troszkę wysilić

bez komentarza
@ojoj

Ciekawe, które te "pancie" to masz na myśli??? Może podaj konkretną zmiane zamiast wrzucać wszystkich do jednego worka...Tak na marginesie to A.4 to chyba najbardziej rygorystyczny i ciężki obszar w całym tym zakładzie (takie władze niestety). Pozatym, może niektóre panie latają (latały i latać pewnie będą) ale napewno nie na wszystkich tych trzech zmianach (A,B,C).Bo nie wszystkie panie tu palą, to już prędzej obszary ci się pomyliły, w końcu zmiana zmianie nie równa, każdy inaczej pracuje, inne "zwyczaje". Zresztą widać to po wynikach, kto tak naprawde ciężko pracuje, a kto siedzi na tej kawce i palarnii. Już samo to, że nikt tu już nie chce pracować, non stop nowe osoby i braki w obsadzie tychże lini....daje to chyba do myślenia. Przyjdź kiedyś w gościne popracujesz sobie te 8h to się może na własnej skórze przekonasz. Wypijesz sobie zimną (ewentualnie za gorącą) kawke w biegu w 10min. To ci sie może kolejnej (ale to już na przerwie) może odechce. Nie od dziś wiadomo, że z pozostalych obszarów nikt tu nigdy nie chce przychodzić, wiadomo dlaczego, bo nie jest tu lekko, zwłaszcza teraz (nowe maszyny+ te wszystkie zmiany na gorsze). Uprzedzając kolejne glupie komentarze hala "paletyzacji" to nie to samo co hala pakowania. To dwa oddzielne królestwa i inna obsada a przedewszystkim inna czestotliwość i długość tego "latania". AMEN

Jano2

Mam tego dosyc, tego magazyniera nie chce patrzec na seksiostowska akcje..zabierz się za swoją żonę jak (usunięte przez administratora)nie możesz bo wiem że i tak (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)

Jano2

Podobno, usłyszałem wczoraj magazynier ma romans z babką z góry. To ten co ma 10 kamer w samochodzie. Twoja żona dowie się o tym.

Karol k

temat poruszany w innym wątku. Proceder dwóch panów nadal trwa

Lidia

Może Ty jeden chociaż napiszesz, jakie dokładnie pieniądze tam są miesięcznie na magazynie? Inni tylko obgadują ludzi... Cztery z przodu będzie?

Wafel
@Lidia

4 z przodu to nawet brygadzista nie ma a co ma powiedzieć magazynier , płacić to nie płacą jak należy się tylko sprzątać i śmieszne pajączki co dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.