Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Niech na Boze Narodzenie spadnie z nieba oswiecenie!.Niech sie firma preznie rozwija,niech wstretny kryzys szefa omija.Worek prezentow juz mikolaj niesie.Pozostan wiec grzeczny-drogi prezesie!!!!

Zly...

Tego nima ,tego nima,i nikogo to.Operator chce wyjsc z siebie.Wszystko sie sypie,nawet urzadzenia,i nikogo to.Wesolych swiat!

Mlody..

Witam.Wiem ze priorytetem jest by w biurze bylo cielo by przez 8 godz mozna bylo palcami przebierac na klawiaturze,a inni???? To juz są zwierzeta? Kupiliscie dmuchawy ktore tylko wiszä aby byly,.Na jednej hali jest juz w nocy 9 stopni!!!!!! Dmuchawy,tylko fikcyjnie wiszą!!! Ze sä!!! Jest ktos za to odpowiedzialny??? Jedynym ratunkiem jest L4 bo praca w kostnicy grozi przyziebieniem.Pytam po co to komus i na co.Nie brac kase tylko za nic,i udawac ze jest cacy,tylko wziasc sie wkoncu do roboty,.Jezeli ktos szanuje prace to prosze jego rowniez uszanowac.

@Mlody..

Chodza na L4 i karpie sprzedaja bo swieta za pasem...a do roboty to nie bo kregoslup boli. Prawie do konca roku zleci. Ale jest tez druga strona medalu...zacznie sie nowy rok (usunięte przez administratora)

Xd
@Qpa

Wyjaśnijcie to między Sobą a nie wylewacie tutaj żale

Sprytny Zbyś
@Qpa

Uwielbiam to! Obywatel stanął na wysokości zadania i uprzejmie informuję. Polecam maść na ból (usunięte przez administratora)

Jasiu
@Mlody..

Wez sie za robote i nie bedzie Ci zimno

Hmmm.

Ludzie czy wy nie macie rodzin? Mezow? Dzici? Zon? PROPONUJE HOTEL PRZYZAKŁADOWY BYBUDOWAC..ALE ZMOZONY NAROD NA TE SETKI..JEDNO DRUGIEGO BY Wygryzło..Co za dziwny narod.

Smerf
@Hmmm.

Co Cię to kobieto obchodzi, kto i kiedy do pracy chodzi !!!

Uli

ZAJMIJ SIE SWOIM ZYCIEM, NIE KOMENTUJ I NIE WCHODZ W ZYCIE INNYCH

Piniądze
@Hmmm.

A nie pomyślałaś, że może właśnie mają i chcą im zapewnić lepszy byt...???

Hmmm
@Piniądze

No super byt fakt.Jak dziecko matki caly tydzien i w weekendy nie widzi.

Piniądze
@Hmmm

Przecież każdy ma wybór... Zawsze można iść do innej pracy. Nikt to nikogo na siłę nie trzyma...

@Hmmm.

Area 4 nie ma tego problemu tam kobiety mogą się co najwyżej się narobić ale już nie zarobić.... bo i po co im setki.....

Pakujaca
@Piniądze

To se sama idź do innej pracy a nie psuj powietrza w tym zakladzie ...zmożenicho jedna

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Bob budowniczy

Tyle roboty że nogi puchną!!!

@Bob budowniczy

Przynajmniej widać kto faktycznie ciężko tu pracuje.... Lepiej żeby puchły nogi od roboty niż tak jak niektórym line capitanom puchły brzuchy i du...ska od nieróbstwa....

Wrrr
@Brzuchpiwny

Gdzie pracuja to pracują,ale na area 2. Na komputerze jest multi- kino a drugi do kibla biegiem leci.Zenada.

Operator

Przyjmowani nowi technolodzy...nowi kierownicy...nowi inżynierowie, którzy (usunięte przez administratora) wiedzą ogółem o procesach produkcji...kasę biorą za nic...żal a zarazem śmiech co dzieje się w tych firmach....ps. moje uwagi dotyczą firmy w Radomiu...pozdrawiam

Mysläcy

Prosze nie usuwac wpisow co do (usunięte przez administratora) w pracy Bo tu chodzi o zdrowie ludzi i ich rodzin!!!! Ale ktos sie boi prawdy widac,by sprawa poza mury nie wyszla

Lasciateognisperanza...
@Mysläcy

Tak tak... bo gdzie indziej jak nie na randomowym forum znajdziemy ratunek dla zdrowia ludzi i ich rodzin!!!

zły

Witam, podobno już wszyscy wiedzą z biura, więc po dzisiejszym gorącym dniu, chciałbym podzielić się swoją skromną opinią odnośnie nowych aut marki Toyota. Otóż wśród handlowców poszła fama, iż jedna z naszych koleżanek odważyła się i wprowadziła tu pierwszą swoją opinie, a precyzując był to niesmak z nowych aut, które jak słusznie podkreśliła, są MEGA SŁABE. Również w opinii pracowników mam zamiar wystawić wielkie niezadowolenie, bo to co się dzieje w firmie od Kiedy Pani Magda zaczęła się mieszać we wszystko ma tendencję spadającą. Do tej pory Tomek S. zajmował się flotą oraz wybierał auta ZAWSZE świetnie się sprawdzały w naszej pracy. Były dynamiczne, wyposażone, praktyczne a przed wszystkim wizualnie ŁADNE. Nie ma co się oszukiwać, ponieważ wszyscy już o tym mówią, że jesli jedna kobieta miesza we wszystkich działach to nic z tego dobrego nie wychodzi. Bo jak to mówią jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do.... No ok ale wracając do setna i do nowych aut które miały być mega, to chciałbym powiedzieć że tez dla mnie nie sprawia ono w ogóle satysfakcji, a najważniejsze komfortu w tak upalne dni jak dziś. Pytanie dlaczego? Ponieważ zapraszam te mądre osoby to tego auta w ponad 30 stopniowy dzień, kiedy w tym aucie klima nie wyrabia bo uwaga nic dziwnego jeśli powierzchnia auta w środku jest za duża. Zimą znów nie będzie wyrabiało grzanie, bo nie ogrzeje tyle powierzchni.... no ale cóż tak jak pisałem jak osoba od wszystkiego może o tym myśleć... dodatkowo to auto jest nie praktyczne i za duże. Czy tu nie można się pochylić i tak jak wszyscy dają znać - wybrać normalne auto combi?? Serio firmy które są prestiżowe (a podobno HR tak o nas sądzi) jeżdżą normalnymi autami combi, gdzie nie ma wstydu pod dom podjechać. Ja chętnie się zamienię bo dla mnie jak i reszty to auta za kare, oraz brak wyposażenia, które miały być a jak zwykle na gadaniu się kończy... ogólnie kolejny raz nie dziękujemy. Dajcie proszę wolną rękę Tomki który wie o co w tym wszystkich chodzi, skoro gość pracuje tyle lat i zawsze było dobrze to po coc mu się wcinać w jego prace? Sam osobiście mają auto które wygląda jak auto dla PH, miałbym motywację aby wyjść z domu z pełną parą, a nie jak dziś z niechęcią ze jutro znów klima nie wyrobi... czy Pani Magda ma jakieś opcje szkodliwego w takich przypadkach??

Księżniczkowo

A czy za te rwn za rwn-em niebodpowiada przypadkiem ten kto ustawia i pilnuje maszyny czyli operator/ka? No ale jak ma pilnować produktu, który produkuje skoro wiekszośc czasu spędza poza halą produkcji tj. na palarni. A jak już jest to jest zajęty ale smartphonem....bo przecież trzeba kiedyś w końcu nowe sweet focie na insta wrzucić albo kogoś podlajkować.

SierotkaMarysia

I co zazdościsz? Wystarczy mniej żreć i pić a wziąść sie wreszcie do roboty. Mniej siedzenia więcej ruchu....chociaż ruch u niekórych osób w tym zakładzie to pojęcie względne....

Babo
@Księżniczkowo

Ale ty też babo siedząca na tronie masz obowiązek sprawdzić datę torebkę a nie tylko pieprzyc ploteczki, potem wielkie zale ze premi nie ma

Hahaha
@SierotkaMarysia

No niektore osoby to mają przepał.Po 3 kanapki potrafią. (usunięte przez administratora) ty jak sie spoznisz ani jednej nie zostawi..Chodzisz glodny.

@Babo

Pakowaczka pakując faktycznie widzi dużo no ale nie oszukujmy sie, że wychwyci wszystko tj. nieszczelośći, złą wagę,oczywiście przy niewielkiej różnicy) itp. Chyba musiała by mieć jakiś rentgen w oczach.....Głównie o takiego typu RWN-y chodzi prawda? Trudno więc żeby widziała nieszczelność niewidoczną na pierwszy rzut oka, którą dopiero można stwierdzić przy użyciu oxypacku..

Johnpaul
@Hahaha

Ludzie dajcie spokoj...swieta za pasem...po co sie nawzjem szczypac. Lepiej wodke trza jaka wypic . Robimy razem ...bledy kazdy popelnia ....tak bylo jest i bedzie. Szkod nerwow i zdrowia

Pracownica

Prosze wyłączyć te dmuchawy na hali przy magazynie bo wieje non stop po karku i mozna sie nabawic choroby . Czy wy naprawde macie tam jakis mózg i nie widzicie ze to tylko szkodzi zamiast poprawiac sytuacje ? (usunięte przez administratora)

pindzia
@Pracownica

To czemu królewno nie powiesz tego swojemu przełożonemu, tylko płaczesz tutaj?

@pindzia

Przełorzeni (min.kapitanowie) to widzą i dbają tylko o potrzeby własne oraz operatorów i operatorek.. Panie pakujące są traktowane jak popychadła i prawiedarmowa siła robocza. Jeden operator na 3 liniach nie będzie pracował bo niby nie da sobie rady a pani pakująca nie ma wyboru...

@Brzuchpiwny

Ciekawe czy te kamery na zakładzie to atrapa czy może niektórym wolno wszystko? Niektóre operatorki to jakby mogły to by sie z telefonem i palarnią nie rozstawały.....szkoda tylko, że maszyna sama się nie włączy a folia nie zmieni.

..ewentualnie zasadnicza zawodowa....miechowska....????????

@Brzuchpiwny

jest na odwrót operatorzy są od wszystkiego, muszą zrobić swoją robote czyli pilnowanie maszyn oraz dodatkowe wyznaczone zadania przez brygadziste. a podczas przezbrojeń pakowaczki hulaj dusza po całym zakładzie

@nor...

Tak napewno i jeszcze może sobie sami te maszyny przygotowujecie ( czyszczenie mycie) pod kolejne zlecenie.

@nor...

Hulaj dusza po całym zakladzie to chyba te z area 3. A co sie dzieje na nockach.....? Widać, że ich tam troche za dużo i te "wiecznie bezrobotne" na papierosku, ale za to pierwsze do wyjścia.

@Brzuchpiwny

ciekawe jak bo was jest zawsze pełno ale nie tam gdzie potrzeba.

@nor...

W sumie to im nawet nie dziwie, jaka płaca taka praca....

@Wujek

jaka praca taka płaca oraz stanowisko jak się nie podoba to idź sobie gdzie indziej, a pakowaczki to majoj lajt

Jaka płaca taka praca
@nor...

Operator robi to za co mu płacą...dobrze płacą. Nie wszyscy w tym zakładzie mają jednakowe stawki. Panie pakujące to pracują tu za niewiele bo za najniższą krajową, do tego żadnych konkretnych podwyżek no chyba ,że te coroczne od państwa - najniższej krajowej. Do tego często brak możliwości dorobienia sobie do tej wypłaciny bo nie na wszystkich obszarach są tzw. nadliczbówki. A życie niestety staje się coraz droższe z dnia na dzień.

@nor...

Naucz się narpiew poprawnej polszczyzny, zamiast nieudolnie udzielać się w komentarzach. Proponuje powrot to podstawówki.

@Wujek

To ty naucz się najpierw pisać i wróć do podstawówki albo do Smrokowa, właśnie tutaj takie bez talenty pracują i są przyjmowane

@nor...

A ty jak taki talent co tu jeszcze robisz? Bo chyba nie piszesz również o sobie???

Radom
@Brzuchpiwny

Jak to? To Panie pakujące u was pakują na trzech maszynach równocześnie?? A z jaką prędkością??

Ryba
@Radom

Obecnie jedna pani pakująca na jedną linię. Prędkość max. 60 torebek na minutę. Wcześniej na jedynym z obszarów maszyny szły nawet z prędkością 100 torebek na minutę, wtedy panie były dwie. Ilość torebek w kartonie to najczęściej 10-24. Oczywiście są asortymenty gdzie do kartonu pakowane jest 6-8 torebek dużych, albo 40-60 torebek małych, jednak wtedy prędkość maszyny dostosowana jest tak żeby jedna pani pakująca się wyrobiła. A jak to wygląda u was?

RR
@Ryba

Chociaż jedna sensowna wypowiedź, z której można dowiedzieć się czegoś konkretnego. Dzięki:) Szkoda że tacy ludzie odchodzą lub są niedoceniani

A Ty co po uniwersytecie? Widzę że macie jakieś kompleksy co do wykształcenia i próbujecie się w ten sposób dowartościować. O poziomie intelektu nie decyduje to po jakiej jest się szkole w szczególności widać to teraz i tutaj na tej stronie jak załatwiacie swoje ,,ŻYCIOWE" problemy . Poziom uniwersytecki po szkołach słomnickich, miechowskich i krakowskich jak widać na tej stronie nie decyduje o dojrzałości. Uważacie się za bardziej dojrzałych i z większym intelektem, więc nie będę wam psuł poczucia wartości o sobie ale jak widać po wpisach tutaj szkoda, że nie którzy nie poszli do szkół specjalnych. Studenci POZDRAWIAM!!

Wściekły

Nie macie prawa decydować o urlopach pracowników bo urlop jest dla pracowników a nie dla was

@Wściekły

A Ty myślisz, że co, uzbierasz sobie i pójdziesz na 3 miesiące? Tobie by pasowało robić za kogoś tyle czasu?

Qpa

A Ty co urlopu nie masz że innym zazdrościsz?

wściekły

Nie mam duży, a z resztą to nie jest ważne. Ważne jest to że pracodawca nie może zmusić do wybrania urlopu bo to jest karalne i może dostać nawet 30 tys. Z urlopem trzeba według prawa zejść do końca września z starym urlopem. Jeśli kierownictwo i ty panie gorlach nie zrozumiecie tego to jestem w stanie zgłosić do PIP to oraz (usunięte przez administratora) bo to co się ostatnio dzieje to jest porażka na całej linii. Dawniej z 5-6 lat temu chcialo się przychodzić było całkiem inaczej.

Rodzinka Adamsów
@wściekły

Pytanie z innej beczki? Czy firma ostatnio prowadzi jakąś specjalną politykę pro-rodzinną? Bo patrząc na to co dzieje się na niektórych obszarach, nie sposób tak pomyśleć. Przyprowadź mame, tate dziadka....to może babcia też da rade?? Za nie długo to braknie już zmian dla tych familji, bo miejsca i szacunku dla pozostałych pracowniów na tych obszarach już zaczyna brakować. Czy już naprawde nie wystarczy, że rodzina pracuje na jednej zmianie? Dwie zmiany i tylko na jednym obszarze już opanowane i wszystko przed nami... Może nie rekrutujcie pojedynczo tylko odrazu rodzinami, bo pojedyncza jednostka w tym zakładzie już chyba naprawde nic nie znaczy, nie zależnie od tego ile lat (a nie miesięcy) tu pracuje. Nigdy nie będzie mieć takiej siły przebicia, takiego poważania i poparcia zwłaszcza u obecnych" lajt capitanów" jak rodzina. Przyprowadź rodzine szybko ją docenią..... Pozostaje tylko pytanie czy faktycznie jest za co? Za nazwisko? I jak w tak chorej i absurdalnej atmosferze pracuje się pozostałym pracownikom? No nie oszukujmy się, że jest to dla nich komfortowa sytuacja, gdy jedni są ciągle faworyzowani przez przełożonego a pozostali traktowani jakby ciągle nic nie robili albo co gorsza wogóle nie istnieli. Rozwalane są zgrane zespoły, pojawiają ciągle sie kłótnie i nieporozumienia. Może to stąd ta ciągla rotacja pracowników na takich zmianach i braki w obsadzie. Nikt poprostu na dłużej nie jest w stanie tego psychicznie wytrzymać. Może pora w końcu przejrzeć na oczy i skończyć z tymi układami, które do niczego dobrego nie prowadzą a tylko sieją zamęt i wpływają negatywnie na jakość i komfort pracy. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że szanowne kierownictwo wreszcie coś z tym problemem zrobi.... zaś pozostali pracownicy nie będą się już się bali milczeć.

@Wściekły

...ja to bym zrobil tak ..kto nie wykorzysta urlopu to przepada...Bez ZAPŁATY !!! Bauczyli y sie kombinatorzy i kombinatorki(głównie) wykorzystywac urlop normalnie a nie zbierac po prawie miesiac na koniec roku.. i krotka pilka

@Qpa

(usunięte przez administratora)żadko zrozum że każdy dostaje tyle samo urlopu a w jakim czasie go zużyje na to samo wychodzi

Firma porażka najgorsza jest pani ewa w laboratorium.najgorsza plotkara w całej firmie i leń. Ok 13 spaceruje bo nie ma co robić i użala sie nad swoimi dziecmi. Najdłuższy język w całej firmie i lizus kierowniczki laboratorium.

Rekrut

Witam,tak tylko pisze z pytaniem jak tu wygląda praca magazyniera? Jest ktoś w miarę normalny co może cokolwiek szepnac na ten temat?? Czy tylko kosy lecą??

Przedszkole
@Rekrut

W tej firmie nikt normalny nie pracuje. Poczytaj komentarze to sam się przekonasz jakie tam jest przedszkole. Tylko wiek nie ten haha

Radomiak
@Rekrut

Jeśli lubisz donosić na kolegów z pracy, słabo zarabiać, łykasz manipulacje przełożonych i nie przeszkadza ci ich poziom intelektualny na poziomie ameby, przy czym oni myślą że są baaardzo inteligentni mając cię za nic. Pasuje ci odbiór godzin, sprzątanie zakładu i zbieranie petów na placu, ogólny chaos i brak organizacji to będziesz pasował na magazyn. Jeśli jedna z powyższych ci nie pasuje to daj sobie spokój to jest praca dla ludzi zdesperowanych na samym dnie. Ktoś kto sobą prezentuje jakikolwiek poziom nie napracuje się zbyt długo.

...

Widze ze na magazyn to juz sie przyjmuje nawet odpady z innych obszarow tam gdzie sie nie sprawdzili. Kierowniczek bierze wszystko , jak leci , he he

@...

Zabronisz komuś pracować?? A skąd wiesz czy się sprawdził czy się nie sprawdził pracowaliscie razem?? A na magazynie to takie same alfy i omegi pracują tak??

Prawda

Ta firma to obciach na cały Radom

Albert1992

Witam,zamierzam przyjąć się na pakowacza do tej firmy,proponują 2900 brutto ,czy wgl warto tam się przyjmować i czy są jakieś dodatki

Zly...

Remont-remontem..A gdzie jest maszyna z wodä??? Zeby ktos pomyslal o tym pracowniku ze mu w gebie zaschlo to nikt.To zbyt skomplikowane .

Zwykły pracownik

Czy będą jakieś bony na święta w tym roku? Czy już na wszystkim teraz będą oszczędzać?

Qmpel
@Zwykły pracownik

Bony beda i jeszcze wiekszy benefit pieniezny bo znow imprezy nie ma w tym roku wiec dadza ok 1000 do kieszeni. Ciekawe jak zrobia z podwyzka w maju. Wszystko poszlo 300 % do gory . Wiec chyba podwyzka tez powinna byc duza a nie nedzne 4 % . Powinnismy otrzymac ponad inflacje. Czyli kobiety ktore najmniej zarabiaja powinny miec 4 tys brutto , nie mowie juz o reszcie pracownikow. Orzeszki sa o 40% drozsze

Mlody
@Qmpel

Nic ci wiecej nie dadzä...to ze nie bedzie impr to juz bylo 6 miesiecy temu wiadomo bylo bo wybawcä jest covid.Kasa poszla juz na remonty i pod dywan..Zapomnij...chyba iz dasz sobie po 20 zl to zrob sobie impreze hehe

Miły

Firma porażka rotacja nieustająca. Konkteola jakosci nie istnieje. Jesli nie byłoby kontroli jakości nawet nikt nie zauważyłby. Przechodzi wszystko. Istne dziadostwo

Hej

Jak laboratorium działa, nadal laborantki pod wszystkim podpisują się? Natomiast grecki staruszek wciąż rozkazuje? Jak pani laborantka E...A. Nadal się obija i udaje, że pracuje? Czy może plotkuje i obgaduje całą firme. Najdłuższy jęzor w intersnack. Użalający się nad swoim losem przepracowaniem i rodziną. Taka niepozorna a dwulicowa. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.