Promedica24

Opinie o Promedica24

filetowa

Kontakt z biurem jest bardzo dobry. Zawsze można liczyć na pomoc koordynatora. Poza tym płacą na czas i tyle ile jest w umowie. Nie ma (usunięte przez administratora) ani żerowania na pracowniku.

sofia87

Żałuję, że wczesniej nie zgłosiłam się do Promedici, Uniknęłabym niepotzrebych stresów związanych z pracą w innych firmach. Obsluga jest bardzo mila. Można się dogadać bez najmniejszych problemow. Wszystko jest dokladnie wyjaśnione i zapisane w umowie.

Evka

Bardzo dobre podejście do współpracy. Płacą na czas, warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Bus zawsze na czas podstawiony pod dom. Koorynatorki też pomocne i miłe.

@Evka

warunki mieszkaniowe ,nie są zalezne od firmy .. a busy no cóż ni ezawsze są na czas , logistyka nawala tak często ,że szok. Wiem co mówię z autopsji .

nana

Promedica to nie pierwsza firma z która wyjeżdżam jako opiekunka. Ale mówiąc szczerze tylko w Promedica przedstawiła mi tak rzetelnie warunki pracy, bez zatajania informacji i niedogodności. Profesjonalizm na każdym kroku.

maggie

Konkretna firma szanująca pracowników. Działa zgodnie z umową i nie (usunięte przez administratora) jeżdże z promedica od 3 lat i nie mogę narzekać. Panie w biurze sa bardzo pomocne, na koordynatora też zawsze można liczyć.

Ryba
@maggie

Oprócz trzech lat "kariery"w Pr24 reszta to wytarte slogany pod publiczkę. Ich profesjonalizm tyle samo warty co twoja opinia.

@Ryba

Zgadzam się, organizacja i traktowanie pracownika wymaga poprawy

Roksi

Codziennie są nowe oferty, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na koordynatora zawsze można liczyc. Polecam

@Roksi

Ofert jest mnóstwo to prawda. Z koordynatorem to bym się nie zgodziła. Odbiera tel lub nie oddzwania lub nie. Ja przez 3 dni nie mogłam się dodzwonić,z innego nr od razu się połączyłam . Traktowanie przez pracowników z Warszawy z góry, brak informacji lub ich niedokladne udzielanie. No generalnie komunikacja wymaga poprawy

Margo

Firma zapewnia faktyczne wsparcie swoim pracownikom. Nikt nie jest pozostawiony samemu sobie w obcym kraju. Umowy są zawsze korzystne, zarobki wysokie. Z ofertami nie ma problemu.

Iga

Pracodawca jest ok

Aśkowa

Zarobki są dobre. Mozna rozmawiac po niemiecku i poznawać nowe miejsca. Mi bardzo zależalo na podszkoleniu się z niemieckiego i ta praca dała mi tą możliwość. Dziś mówie biegle po niemiecku. Panie koordynatorki są bardzo pomocne.

Kaśkaa88

Mialam wyjechać z promedica raz lub dwa a pracuje tu już ponad dwa lata. Praca mi odpowiada. Balam się, że w dobie korony coś się pozmienia, ale nie... firma nadal dobrze działa. Mamy regularnie robione testy, ktore zalatwia firma. Ogolnie jest bezpiecznie. pieniądze sa na czas.

Caro

Uczciwa firma

ElaM

Nie mam się do czego przyczepić. Wyjazdy są zawsze dobrze zorganizowane, placą w terminie i są dodatkowe pieniądze za święta. Podopieczni są rózni, ale na to firma już nie ma wpływu. Kontakt z koordynatorem jest bardzo dobry. Zawsze się dodzwonić idzie.

Krysia

Ja tam jestem zadowolona z pracy w promedice. Mam kase na czas, firma jest rzetelna i działa zgodnie z umową.

Iza

Praca jak praca. raz jest lepiej a raz gorzej. Dla mnie najwazniejsze jest, że płacą zgodnie z umowa i nikt mi nie zalega z wypłata jak w poprzedniej firmie w której pracowalam.

Słoneczna

Wszystko jest ok. Promedica jest legalną firmą, wypłacalną i dbającą o pracowników.

Nela

jestem zadowolona z pracy. Wyjeżdżam z promedicą praktycznie od początku 2020 roku i nie mam się do czego przyczepić.

julita

ta praca jest dla osób, które nie boją się opieki nad seniorami a jak wiadomo taka opieka bywa trudna i czasami człowiek ma dosyć. Ja pracowałam już jako opiekunka więc nie byłam zdziwiona gdy wyjechałam pierwszy raz z Promedica. Lubię tu pracować, bo atmosfera jest przyjazna, zawsze można liczyć na menagera no i dobrze płacą.

Rita

Jest ok. Praca mi odpowiada.

arendelka

Wyjżdżam z Promedica regularnie od 6 miesięcy. Na początku ciężko było mi się odnaleźć i nie mówiłam dobrze po niemiecku. Na szczeście dość szybko ogarnęłam co i jak dzięki pomocy koorynatorki. Praca mi się podoba, dobrze płacą. Fajnie, ze podstawiają busa a ja nie musze się w ogóle martwić organizacją wyjazdu.

Kaja

Pracodawca ok

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Germany

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 144 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24