curaform

Germany

Opinie o curaform

ela58 2015-03-13 18:07:55
to dziadostwo jest dobrze dopoki jestes potrsebna bylam z nimi pare razy placa ale za malo nie reaguja ja przezylam horror przedemna byly dwie opiekunki z czego jedna dostala wylewu tak okropna rodzina w bambergu a mnie nie uoprzedzila firma bez jedzenia wolnego czsu i traktoewANIA JAK NIZSZA NACJE BEZ SPANIA BO BYL REMONT I MASZYNA CODZILA 24 NA DOBE PRZEA BMIESIAC POTEM REMONT I STALAS SIE NIE [POTRZEBNA DLA FIRMY CHOCIAZ WCZESNIEJ NA TO SAMO ZLECENIE WRACALAS I CI ROZWIAZALI UMOWE MAJA CIE W D.... I NIE ZAPLACILI SZOKNIGDY WIECRJ Z AGENCJA P-ROSZA NIECH PANI WYTRZYMA TO SWINIE NIE POLECAM CURAFORM TYM BARDZIEJ ZE JEZDZE TYLE LAT MAM REFERENCJR SZOK
kk 2016-09-22 15:29:52
tak nie polecam kłamią na temat zlecenia i w innych sprawch, płaca b. mało maja b. ciezkie zlecenia raczej do dzwiaga a nie do opiekunki
Joanna 2016-10-10 17:58:19
Witam .. Po przeczytaniu w.wymienionych opini na temat firmy Curaform to chyba jakieś żarty! Pracuje w tej firmie dość długo i mogę wypowiedzieć się coś na ten temat.Nie ma czegoś takiego że nie płacą na czas! Wszystko przychodzi zgodnie z czasem! Wszelkie formalności załatwiane szybko i sprawnie! Płacą więcej niż gdziekolwiek! Gdyby nie to nie przeniosła bym się z innych firm!Zawsze służą pomocà nawet 24h! Pani Laskowska zawsze odbiera tel jak nie służbowy to komórkowy!Obecnie trafiłam na wspaniałą rodzine jak i poprzednie kontrakty!więc ludzie zrozumcie jedno, firma jak każda inna daje wstępne informacje takie jak trzeba i zgodne zawsze ze stanem faktycznym a to jak kto trafi to już tylko zależy od szczęścia bo przecież firma nie zna ludzi bo to my ich poznajemy i albo się udal kontrakt albo nie!!!! A ktoś kto tak potrafi wyrażać się o drugiej osobie to świadczy tylko o jego inteligencji!
Opiekunka polecająca CURAFORM! J.B
ola 2016-10-17 14:24:02
płacą jak wszyscy oszukują przy stawkach kłamią, że stawka na zleceniu jest niższa, firma polska jak zwykle oszukuje i kłamie nie lepsza od innych polskich oszustów
AK 2016-10-21 09:47:19
Wspólpracuję z firma Curaform od ponad 2 lat. Do tej pory nie napotkałam żadnych problemów .Owszem praca nie jest lekka , ale zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc koordynatora / w moim przypadku jest to Pani Małgorzata Laskowska , osoba z duzym doświadczeniem , zorganizowana i konkretna / Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze w terminie ,Osobiście mogę z czystym sumieniem polecić tę firme .
robin 2016-10-21 13:52:46
Mysle ze jest to firma ktora wykorzystuje ludzi a jak ktos sie nie chce im dac wziasc pod buty to szukaja mozliwosci pozbycia sie takiej osoby ,poza tym zarobki sa naprawde male obojetnie jak znasz jezyk,nie ma to znaczenia dla ciebie itwoich zarobkow ,jedynie firma ma zysk bo bierze wieksze pieniadze od rodziny podopiecznego. Sa bezczelni w swoim zachowaniu w stosunku do pracownikow i klamia w zywe oczy' bo musza miec zawsze racje.Nie polecam bo to banda.
P. Malgosia to kłamie jak najęta chya jej dobrze płacą za osukiwanie opiekunek, pewnie dostanie premię jak orżnie opiekunkę, na nią trzeba pracować, suka jedna
Zostaw swoją opinię o curaform - Germany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie curaform