Mota-Engil Central Europe

Opinie o Mota-Engil Central Europe

klient

brak szacunku dla pracowników

Dlaczego ludzie odchodzą ?

Byly Pracownik
@Paweł

Firma od kilku lat nie daje ludziom w biurze podwyżek płacowych jedynie podwyżki obowiazków, ludzie ze znajomościami odchodzą do firm, które doceniają pracownika

Erwin Ryś

Witajcie, Czy to prawda że Mota zwalnia ludzi na kontraktach i prawdopodobnie została/zostaje sprzedana?

Znajomy
@Erwin Ryś

Ludzie sami odchodzą, a nikt polskiej moty nie sprzedaje

karol
@Znajomy

Ci się zwalniają sami co pracują w firmie od lat i mają umowę na stałe na głodowych pensjach. Ci, którzy przyszli trochę później do moty i udało im się lepiej wynegocjować warunki mają jeszcze umowy na czas określony. Oni są zwalniani w pierwszej kolejności.

@Erwin Ryś

Wszystko możliwe po tym co robią z ludźmi coraz gorzej!

oom
@Erwin Ryś

Prawda że masowo zwalniają bo nie mają roboty.

Darek
@Erwin Ryś

Oj coś w tym jest zostałem zwolniony trochę żal że mnie tak potraktowali

@Darek

a jak wygląda praca w dziale Ksiegowosci/Finansow?

Były
@oom

Robota jest tylko dyrektorzy mają swoje interesy lepiej zatrudnić podwykonawcę bo wiadomo a nie szanuję się swoich tylko się zwalnia i budowy przynoszą straty taka mota

Czy zwolnienia dotycza także dzialu Finansowego/Ksiegowosci?

Cynamonowa
@Kasia

Chciałabym się zapytać jak wygląda sytuacja w dziale finansowym? Konkretnie działy sprawozdawczości / podatków. Jaka pensja jest na stanowiskach specjalisty / starszego specjalisty? Jakie benefity oferuje firma? Będę bardzo wdzięczna Z góry dziękuję.

Rekin

Witam, widziałem że Mota poszukuje koordynatora ds. Kosztorysowania, ktoś może się coś wypowiedzieć na ten temat?

przyjazny

od kiedy mogę zacząć

Kitkat

Masowo zwalniają ludzi, tłumacząc się sytuacją związaną z pandemią i brakiem pracy. Tak na prawdę roboty jest dużo, a wirus to tylko przykrywka. Dobrze, że w porę zacząłem szukać pracy i sam złożyłem wypowiedzenie.

karol
@Kitkat

Z daleka od tej firmy. Roboty jest tyle, że ciężko przerobić. Szkoda marnować czasu na pracę w firmie, która jest źle zarządzana.

@Kitkat

czy pracowników biurowych tez dotyczą zwolnienia?

@Kamila

Tak, w biurze bardzo dużo osób pozwalniali w ostatnim czasie

Naprawde? Z których dzialow? Strasznie szkoda

@Kamila

Z zakupów, z technicznego, kosztorysanci drogowi i jeszcze kilka innych

@Kitkat

A dzial finansów, ksiegowosci HR?

@Kamila

Ciężko powiedzieć, te działy są piętro wyżej więc nie bardzo się orientuję kto tam pracuje

Kamila

Czy wiadomo jak teraz wygląda sytuacja w dziale Ksiegowosci?

No name

Beznadziejnie pod każdym względem

Kamila

Czy ktos orientuje sie jak wyglada teraz sytuacja na Opolskiej? Czy ludzie pracuja w biurach? Czy szukaja kogos do dzialu finansowego/ksiegowego?

Czy orientuje się ktoś ile zarabiają w tej firmie prawnicy ?

@Anonim

Witam nie polecam żenada nie dbają wcale o pracownika czym dojedziesz ani za paliwo nie zwracają brak auta służbowego brak delegacji! W sezonie charujesz po 12h teraz jeszcze jakieś śmieszne banki godzin przy takich stawkach w delegacji moze 3.5 tyś zarobisz. Lepiej pracować na miejscu to już nie te czasy co kiedyś!!!!!!

Basia

A o której szefowej piszesz?

Kate

Masz na myśli szefową finansów czy księgowości?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Mota Engil Polska S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Justyna

Tak, zwłaszcza jak się jest kobietą na budowie. Można wtedy dobrze rozwinąć obsługę arkusza kalkulacyjnego.

moloch

Można przynajmniej wykorzystać 100 dni zaległego urlopu.

Kierowiec

Witam. Ktoś wie czy przyjmują na wywrotki?

Major
@Kierowiec

Nie ponoc swoich maja sciagnac

Fahrer

A wie ktoś coś czy przyjmują tam bez doświadczenia na wywrotce?? Ogólnie jeżdżę plandeka i nie wiem czy warto cv składać.

Olga
@Fahrer

Widzę, że nikt na razie nie odpowiedział na Twoje pytanie, czy mimo tego planujesz wziąć udział w rekrutacji? Sądzę, że warto spróbować. Może uda Ci się zdobyć nowe umiejętności właśnie w tej firmie. Napisz proszę, jeśli zdecydujesz się aplikować. Chętnie się dowiem, co oferuje pracodawca nowym osobom.

@Olga

Witam, słyszałem od chłopaka z Motowskiej koparki że będą szukali kierowców na odcinek Kraśnik, aktualnie już pracuje na wozidle na s19, ale z chęcią bym przesiadl się na solowke. Z kim można pogadać w tym temacie??

Fuhrer
@Fahrer

Skoro przyjales sie na wozidlo to nim jezdzij A nie zabieraj komus miejsca pracy a jesli nie pasuje to droga wolna

@Fuhrer

A ktoś Cię człowieku prosił o komentarz??

@Fahrer

Ciezko ja tez jezdzilem na plandece i babka pow przez tel ze wola z doswiadczeniem bo maja auta po 600 tys

Kierowiec

Też słyszałem że będą przyjęcia na wywrotki. Z kim trzeba się skontaktować żeby dowiedzieć się czegoś więcej?

QQ

Czy w firmie używa się angielskiego? Czy faktycznie projekty są międzynarodowe i trzeba bardzo dobrze znać angielski?

Kej
@QQ

W niektórych działach szefowie są anglojęzyczni więc nie ma wyjścia, a jak pracujesz w innym to i tak trzeba się umieć zrozumieć ze wszystkimi. Projekty w języku angielskim - tak, zdarzają się. Powiedziałbym B2 minimum.

Kamila

Proszę o opinie jak pracuje się w Dziale Ksiegowosci, teraz okazala się oferta pracy...I zastanawiam się czy wyslac CV.

oper

Skad ta aukcja wynika? uonauctions.com/equipamento.aspx?lang=PL Robota sie konczy

Beata
@oper

@oper Link, który zamieściłeś nie działa. Odpowiedz mi proszę, czy są jakieś premie w Mota Engil? Dziękuję.

Janek

Witam jakie są teraz zarobki na stanowiskach biurowych..?.. Mają kilka wolnych etatów a ja chciałbym złożyć swoje CV do nich..

MOTEK
@Janek

Jak Ci się uda to dostaniesz 2200 do ręki.. Śmiech na sali..

@MOTEK

Czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w Dziale Księgowości?

Mikołaj
@MOTEK

Jakiego stanowiska dotyczy dodana przez Ciebie opinia? Czy oprócz podstawy o której piszesz, można liczyć na jakiś fajny socjal? Napisz proszę coś więcej.

andrzej

W kilku słowach: wyzysk, głodowe pensje, pieniądze, brak szacunku do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Mota-Engil Central Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Mota-Engil Central Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Mota-Engil Central Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mota-Engil Central Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mota-Engil Central Europe?

Kandydaci do pracy w Mota-Engil Central Europe napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mota-Engil Central Europe