Opinie o CK Akrybia w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CK Akrybia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CK Akrybia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CK Akrybia w Łódź

Olcik

Ta praca to call center, szkolenie to krótkie omówienie produktu, absolutnie nie jest ono pomocne w dalszej pracy. 1 dzień w Akrybii wyglądał następująco: dostajesz liste z numerami i masz dzwonić, nie znając się absolutnie na tej pracy czy produktach. Musisz wykonywać min 100 połączeń, z których jesteś rozliczany codziennie przez bardzo nieprzyjemną Panią. Oferują atrakcyjne zarobki i prowizje, natomiast finalnie każdy kończy z umową na 1/10 etatu przy pełnym wymiarze godzin (tyczy się to także pracowników, którzy pracowali długo ok. roku w tym przypadku taki okres nazywam długim, gdyż każdy po prostu przy tych warunkach rezygnował i nie zostawał tam dłużej). Nie warto marnować swojego czasu, wszystko tam pięknie z perspektywy szefa, który obiecuje gruszki na wierzbie.

Jednak prawda
@Marcin

Ja również pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i koleżanka nie mija się z prawdą - byłyśmy rozliczane z ilości połączeń, wymagano od nas minimum 108 połączeń dziennie. Dodam, że w ogłoszeniu o pracę było opisane zupełnie inne stanowisko i inne obowiązki, nie było mowy o telefonicznym nagabywaniu ludzi z propozycjami kredytów o reszcie nie wspominając... Nie polecam. Warto wspomnieć, że w tamtym czasie ludzie uciekali z tej firmy po tygodniu, maksymalnie po miesiącu. Presja ogromna, zarobki zupełnie inne niż obiecywane, bez większych szans na zmianę. Aaaa i moje ulubione, kilkugodzinne szkolenie z produktu, po czym jeszcze tego samego dnia masz dzwonić do klienta ledwo ogarniając co proponujesz, na drugi dzień ćwiczenia - scenki rozmów z innymi pracownikami, na fikcyjnych danych, gdzie osoba jest jakkolwiek zainteresowana tym co proponujesz, a w rzeczywistości dzwoniąc do ludzi z bazy danych, może jedna osoba na 200 chciała Cię wysłuchać.

Olcik

@Olcik

Call center sprzed poprzedniej epoki. Brak wyposażenia. Jak awansujesz to dostaniesz fajniejszy telefon i może czyste kartki. Nie warto marnować czasu i nerwów.

@Olcik

Chyba nie znasz specyfiki pracy call center hahahaha Też pracowałem w tej firmie (kilka tygodni) i nie było żadnego przymusu robienia 100 połączeń! Ja nie skończyłem z umową na 1/10 etatu i z tego co wiem to dziewczyny, które tam dłużej pracowały również nie, więc nie wiem po co takie przekłamywanie rzeczywistości! Ja byłem bardzo zadowolony ze współpracy, każdy był chętny do pomocy, atmosfera, której można pozazdrościć! Więc nie rozumiem jak można w tak (usunięte przez administratora)

Joe
@Marcin

To dlaczego już nie pracujesz skoro było tak super? Xd

Jednak prawda Nowy wpis
@Marcin

Jaki jest wkład kierownictwa CK Akrybia w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak długo czekaliście na odzew z CK Akrybia? Oddzwaniają zawsze?

Maria Nowy wpis

Nie wiem, dlaczego tyle komentarzy jest odnośnie pracowników. Zajmijmy się sprawami naszymi czyli klientów, których obsługują. Byłam klientką, która wysłała im raport z BIKu, bo podobno jakieś zwroty się należą. Odezwali sie do mnie, że są umowy kredytowe do ściągnięcia, Ze faktycznie bo będą zwroty. Przesłałam umowy z małżonkiem, Z NASZYMI DANYMI!!! Ponad 3 miesiące czekam na odpowiedź. Zero odpowiedzi. Po czym UWAGA! DZWONI do mnie osoba kilka dni później z tej firmy proponując kredyt. TO ŚCIEMA. UWAŻAJCIE

Krzysiek Nowy wpis
@Maria

Tez przesłałem umowę kredytową 5 miesięcy temu, to znaczy że nic sie wydarzy?

lopez

Ogólnie firma mieści się w biurowcu na al. 1 maja. Zacznę od plusów są dwa, dobre położenie w centrum oraz parking. Minusy to tragiczne biura strasznie brudne i zabałaganione. Biurka stare do tego takie zasyfione, że można się tylko domyślać ich białego koloru może z 20 lat temu. Do wykładziny można się przykleić. Brak odpowiednich foteli, dla pracowników dostępne zwykłe krzesełka konferencyjne. Co do samej pracy to polega na dzwonieniu do ludzi i to jest plus bo jak się zajmiemy pracą to 8 godzin mija bardzo szybko. Narzędzia pracy które otrzymujemy to telefon sprzed kilku lat ale działa więc ok a do niego tradycyjnie brudna ładowarka. Poza tym do dyspozycji mamy kartki i długopis. Atmosfera dość dziwna, pracuje tam ogólnie łącznie 6 osób z których jedna to dyrektor, 4 managerów i jeden robol. Niby osoby spoko ale dziwne.(usunięte przez administratora)Po ludziach tam pracujących nie widzę zarobków 5000 - 7000 zł, chyba, że są bardzo skromni. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, radzę omijać szerokim łukiem, szkoda czasu.

Robol
@lopez

Marcin, przestań co? ????

persi
@lopez

taka prawda

Kate

spoko praca, poznałam fajnych ludzi

Ola

Nie wymagają doświadczenia, wystarczy zaangażowanie i chęci do pracy. Bardzo pozytywna atmosfera, każdy chętnie pomaga nowej osobie.

Firma jako jedna z nielicznych wymaga od samego siebie chęci rozwoju. Niestety, po dłuższym czasie presja mnie zjadła i nie byłem w stanie podołać bynajmniej swoim oczekiwaniom. Aczkolwiek oceniam mega pozytywnie ze względu na osoby pomocne na każdym kroku oraz możliwości, które tworzy miejsce pracy. Pozdrawiam wszystkich

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CK Akrybia?

Leksy

Pierwsze dwa miesiące szkolenia - 20 zł za godzinę oraz premia do ogarnięcia 1500 brutto. Po dwóch miesiącach umowa o pracę na stawkę 5000 zł brutto oraz premia 2500 zł brutto.

Brak podstawy, na początku pracujesz jako zaganiacz heh a po 3 dniach już nowe osobyvrezygnuje . Firma niby z wieloletnim doswiadczeniem a cały czas pracuje 4 stale Panie a reszta tylko na chwilę

Anka

Firma ok, gdyby nie to że musiałam zmienić miejsca zamieszkania na pewno bym została. Dobre zarobki i fajni ludzie

Byłem tam na szkoleniu w listopadzie, ogólnie sama firma, ludzie i praca jest naprawdę ok. Ale to nie jest praca dla mnie, bardziej odnajduję się w pracy administracyjnej, a tu jest dużo sprzedaży. Ogólnie polecam dla osób śmiałych i chcących się rozwijać ja może jeszcze kiedyś spróbuję.

Najlepsza atmosfera, w żadnej pracy nie miałam takich fajnych ludzi. Polecam

Czy w CK Akrybia zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ksy

Nie tylko na okresie próbnym, ale i po nim. Łatwiej pracodawcy zmieniać warunki na zleceniu. Na umowie o pracę to już by mieli setki spraw w sądzie pracy.

Lilka

Praca, gdzie nie wymagaja od razu 10 lat doświadczenia w branży, wiec to jest bardzo na plus. Wszystkiego nauczą i dają szansę na rozwój.

@Lilka

Nie wymagają żadnego doświadczenia - im mniej wiesz, tym dłużej w Akrybii popracujesz.

pumpernikiel

Jako firmę pośredniczącą przy kredytach - polecam, ze względu na to, że większą część roboty i tak wykonują banki, a nie ludzie z Akrybii. Pozytywnie to miejsce mogą ocenić ludzie, którzy nie mają żadnego doświadczenia zawodowego - takich ludzi się tutaj ceni. Przestarzała metodyka rozmów z klientami, przestarzały system pracy. Wszystko odbywa się tanim kosztem - zatrudniamy studentów na umowie zlecenie, bez doświadczenia co by nie dyskutowali i cieszyli się z pizzy co piątek. Stare telefony, praca na kartkach z długopisem (albo ołówkiem) i kawałek biurka - kawałek, ponieważ dzielisz ławkę szkolną ze współpracownikiem i tak sobie rozmawiacie na telefonach bez słuchawek. Kadra(usunięte przez administratora) ma się świetnie, bo firma dobrze zarabia na młodych pracownikach sprzedaży. Niestety, brak tutaj rozwoju zawodowego. Szkolą Cię pracownicy, którzy nie mają zielonego pojęcia o kontakcie z ludźmi czy sprzedaży. Żadnej metodyki, praca na ilość, nie na jakość. Czy dobrze płacą? Tak, jeżeli kilka stów brutto więcej niż najniższa krajowa na umowę zlecenie to Twój szczyt możliwości. Brak szacunku do pracownika i jego czasu. O godzinie 17:00 kończysz pracę, ale to nie oznacza, że o tej godzinie wyjdziesz z niej. O 17:00 dopiero wstajesz i idziesz się rozliczać z raportów (papierowych) do Pani Kierownik, w kolejce, ze wszystkimi innymi pracownikami. Pseudomiła atmosfera. Pozorancka. Pozytywne komentarze piszą tutaj ludzie dla których pizza co piątek to miara udanego życia zawodowego. Żeby dostać pizzę musisz być miły(usunięte przez administratora)i lajkować posty Akrybii na Facebooku. Jako pierwsze miejsce pracy? Nie polecam. Jako miejsce zdobycia doświadczenia? Nie polecam, nabędziesz jedynie złych nawyków. Jako miejsce pracy? Absolutnie nie polecam.

Nie polecam

Szczerze nie polecam. Nie warto zawracać sobie głowy. Zwykle call center. Idąc tam pierwszego dnia, kazano mi słuchać rozmów innych pracowników i robić notatki, żeby potem tak naprawdę bez żadnej wiedzy na temat produktu - kredytu, wydzwaniać do ludzi. (usunięte przez administratora)

Najlepsza atmosfera pracy, wspaniali ludzie. Nie ma lepszego miejsca pracy niż CK Akrybia. Gorąco polecam!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CK Akrybia?

Koleś

Wciąż oferują pełen etat w oparciu o umowę o pracę i całkiem przyzwoite zarobki

Ktoś

Również dostałam taką wiadomość. Mam dylemat ponieważ tego dnia o tej samej godzinie mam również rozmowę w innej firmie. Czy ktoś mógłby powiedzieć na czym dokładnie polega praca? Jakie sie ma obowiązki?

@Ktoś

To faktycznie masz niemały dylemat. To dziwne, że jeszcze nikt nie zechciał napisać czegoś więcej na temat pracy w CK Akrybia. Jestem jednak ciekawa, czy poszłaś na rozmowę właśnie tam, czy jednak wybrałaś tę drugą opcję?

Zostaw merytoryczną opinię o CK Akrybia - Łódź

• Jak się pracuje w CK Akrybia?

Zobacz opinie na temat firmy CK Akrybia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CK Akrybia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CK Akrybia?

Kandydaci do pracy w CK Akrybia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CK Akrybia
4.4/5 Na podstawie 416 ocen.

CK Akrybia