Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Zarobki

Witam. Na jakie zarobki może liczyć na start operator maszyn centra z dlugoletnim doświadczeniem sterowanie fanus sinumerik okuma

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda stawka godzinowa w Waszej firmie dla nowego pracownika, który pracował na produkcji na profilarkach i który ma chęci do nauki na nowych maszynach. Czy macie jakieś dodatkowe premie, benefity do podstawowej stawki oraz jakie warunki panują w firmie. Pozdrawiam

Witam. Kolejny raz przechodziłem rekrutację, posiadam 9 lat doświadczenia jako operator/programista maszyn CNC. Odpowiedź od firmy: zbyt małe doświadczenie, brak umiejętności czytania rysunków technicznych, i propozycją pracy za najniższą krajową na okres próbny. Śmiech na sali, całkowite zlekceważenie i poniżenie pracownika z doświadczeniem. Zgodzę się co do jednego z osobami które wystawiają pozytywne opinie, może i pracę mają ale jeśli ktoś nie ma wyjścia to idzie tam gdzie jest możliwość. Z wielu prywatnych opini słyszałem że poziom traktowania pracownika w tej firmie jest na bardzo niskim poziomie, no chyba że jest(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!

Gladiator
@Kandydat

Musisz być strasznie cienki skoro po 9 latach na cnc pokazałeś takiego skila ze stwierdzili ze nie potrafisz czytać rysunku. I jeszcze się przyznajesz hahahah Oczywiście swoje upośledzenie najlepiej odreagowac w komentarzu i opisywać warunki w firmie w której się nie robi hahahah no koleś zastanuw się czy to poważne

Wojtek

Co za bzdury :D

Ilona
@Kandydat

Długo czekałeś na odpowiedź ze strony firmy? Od razu się odezwali? Pensja najniższa krajowa piszesz, a czy jakieś dodatki też proponowali?

Tomasz

Witam Jaka jest szansa żebym u was pracował

Iwona
@Tomasz

a to nie zależy od tego jakie się ma kwalifikacje czy coś? O którym stanowisku myślisz teraz, są na nie obecnie nabory?

@Iwona

Nie wiem jakie są tam stanowiska pracowalem 11 lat jako magazynier i na produkci

Natalia

Chłopak dzisiaj zauważył, że firma wrzuciła ogłoszenie na stanowisko Operatora maszyn CNC. Kurczę, w ogłoszeniu pełno benefitów, mowa o premii 20% od stawki indywidualnej, wszystko super. Tylko ktoś niżej opisał rekrutację na to stanowisko, no i nie brzmi to za wesoło. Co myślicie? Może ktoś też aplikował i ma inne zdanie?

Ogryzek
@Natalia

Prwmi brak , nie wiem skąd to 20%

Natalia

Hej :) Ktoś z was pracuje w dziale HR i opowie o warunkach? Wiem, że kilka razy pojawiało sie ogłoszenie na stanowisko w tym dziale właśnie. Można wiedzieć, jakie są widełki, czy firma oferuje jakieś szkolenia albo wdrożenie?

@Natalia

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do działu HR. Pozdrawiamy

Jan

Czy osoby z małym doświadczeniem mogą liczyć na pracę w firmie na stanowisku montera ? Czy taka osoba może liczyć na wynagrodzenie 3500 netto ?

Jestem pracownikiem AL już kilka dobrych lat i mocno mnie dziwią niektóre komentarze. + Praca na produkcji nie należy do ciężkich, maszyny i narzędzia są zazwyczaj z wysokiej półki. + Czysto, schludnie w wysokim standardzie. + Mocno rozbudowany socjal (darmowy luxmed, mybenefit, dofinansowanie do posiłków), zawsze można chcieć więcej, ale pakiety jakie były u moich poprzednich pracodawców nawet nie ma co porównywać. + Atmosfera luźna, bez zbędnych spin, nacisków i presji ze strony przełożonych. + Pensja zawsze na czas, co rok podwyżka inflacyjna, premia roczna. + Soboty płatne 200% (dla chętnych, nikt nikogo nie przymusza) + Bardzo dużo elastyczność co do czasu pracy, nie ma problemu z przepustakami i urlopami. Kasa - każdy na to patrzy zwłaszcza w obliczu tego co sie dzieje dookoła. Może i gdzieś indziej da się zarobić więcej, ale przez ostatnie 2 lata i w tej kwestii dużo się zmieniło, zobaczymy jak będzie w tym roku. Na pewno jednak nikt by tu nie pracował za "głodowe pensje" jakie sugeruja inni komentujacy.

@Piotr

Wow, soboty 200%? Jak się nie skusić! Co tydzień można pracować w sobotę?

Abc
@Danuta

Jeśli udajesz pracę przez od poniedziałku do piątku i masz zaległości, a decantery pilne, to oczywiście, że można ????

Abc
@Abc

Zawsze możecie rekrutować na stanowisko pakowacza jak wam tak źle :) będą 200 ale też będą celne strzały snajpera :)

@Piotr

jak piszesz że duża elastyczność co do czasu pracy, to możesz mi powiedzieć czy można sobie samemu wybrać dni w których się jest dyspozycyjnym oraz godziny?

Bcd
@Abc

A już myślałem, że takie rzeczy tylko na montażu decanterów.

Brnk
@Piotr

Wszystko jest cudownie przyjemnie i pięknie …. A wszystko dzięki HR :) i „kreatywnym” postom prześcignęły morawieckiego w ściemie :)

@Brnk

Cóż za ironia :D Napisz może jaśniej jak to z Twojej perspektywy wszystko wygląda? :D

@Piotr

Witam ja właśnie szukam pracy właśnie złożyłem w mojej poprzedniej pracy wypowiedzenie czy jest szansa u was pracować mieszkam blisko Jugowicka

Czy pensja w wysokości 5100 w mieście Kraków jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Operator Tokarek?

tokarz konwencjonalny

zarobki w kwocie 8000 zł netto adekwatne do umiejętności 20 lat praktyki

Jolanta

Przeglądając ofertę pracy wszystko wygląda bardzo zachęcająco, benefity.. soboty płatne 200% a jak oceniacie atmosferę w pracy? Podejście kadry zarządzającej do pracowników?

Feedback po rekrutacji: "aplikacja została odrzucona, ponieważ potrzebują osoby w pracy hybrydowej", a tak na prawdę to był mój powód zmiany pracy, aby przejść do nowej firmy, by pracować hybrydowo :)

Szymon
@Kandydat

Jeśli im o tym mówiłeś podczas rekrutacji, to sam już nie wiem, o co chodzi? Zastanawiam się, czy składać cv na operatora CNC i ciekaw jestem o co będą pytać, czy zweryfikują jakoś umiejętności? Swoją drogą nie podali w ogłoszeniu stawki...

@Szymon

Dzień dobry, na spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko operatora CNC sprawdzane są umiejętności czytania rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi. Stawka jest ustalana w oparciu o doświadczenie kandydata, czyli jest adekwatna do posiadanych kompetencji. Zachęcamy do aplikowania i poznania naszej firmy. Pozdrawiamy Dział HR

Xyz

Specjalista da zakupów- jakieś opinie? Jak z wynagrodzeniem i na jakim poziomie trzeba znac angielski? B1 jest wystarczający czy pracuje się po angielsku na codzien?

Kris

Jestem pracownikiem od pół roku i jestem pozytywnie zaskoczony.

@Kris

Super że jesteś pozytywnie zaskoczony :) dobrze tak, a nie w drugą stronę. Ale z jakich powodów tak w ogóle ?

Rafaello
@Danuta

To co pisali inni ostatnio w komentarzach. Dużo roznych plusów. Dużo lepiej niż było kilka lat temu.

Pracuję tu ok kilku lat, stanowisko biurowe - jestem bardzo zadowolona. Praca w dobrej atmosferze, super kontakt z przełożonymi, bez presji i zbędnych stresów. Możliwości rozwoju, co roku satysfakcjonujące podwyżki, dużo dodatków (m.in. dofinansowanie do posiłków, stołówka, mybenefit).

Maciek

Powiedzmy sobie szczerze: od czasu pewnego prezentu na Mikołaja zmiany kadrowe idą na lepsze. Atmosfera się poprawia. Stabilność zatrudnienia jest nadal wysoka, ilość roboty rośnie więc zatrudnień jest coraz więcej. Ja się nie mogę doczekać wymiany maszyn na nowsze i kolejnego nowego działu, ale to ja.

Wiepsz
@Maciek

to ja tesz się nie mogę doczekać

nick

W firmie widać duże zmiany. Oceniam je na plus, choć wiadomo, ze nie od razu Kraków zbudowano. Jeśli Wam nie odpowiadają warunki polecam rozejrzeć się albo zasięgnąć opinii o podobnych firmach w rejonie. Moim zdaniem na plus to: + dobry pakiet socjalny + możliwość nadgodzin + nikt nie pogania + przerwa śniadaniowa, przerwa obiadowa + wypłata zawsze na czas + dobra, zgodna atmosfera + coroczne podwyżki Pewnie, że są też minusy, ale to jak w każdej firmie. Ogólnie polecam.

Spartakus

Spaw a później na ile mogę liczyć?

Spartakus

Witam ,czy są teraz przyjęcia na spawacza?Na jakie zarobki można liczyc plus ,minus?

Spaw
@Spartakus

Na start powinieneś dostać 4400/4800 brutto

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku doświadczonego Operatora CNC. Co prawda nie w tym sterowaniu co mają w ogłoszeniu. Czy operator jest przysłowiowym guzikowym czy samodzielnie wykonuje detale? I na jaki przedział wynagrodzenia można liczyć?

Firma całkiem ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.