HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Jędrzej Wach

Pracowałem w DPD Hohenstein w Niemczech. Za miesiąc pracy wynagrodzenie miało wynosić +/- 1500 euro, wyszło 1200 euro za cały przepracowany miesiąc. Ludzie wyjeżdżają za granice do pracy by zarobić więcej niż u nas, po kosztach dojazdu itd. zarobiłem tyle co bym zarobił przez miesiąc w Polsce, stoi za tym brak meldunku co wiąże się z brakiem Steuer ID przez co dostaję się najgorszą grupę podatkową, nasza koordynatorka, to osoba, która nie powinna się znaleźć na tym stanowisku. O tym, że trzeba się zameldować żeby nie mieć 6 klasy podatkowej dowiedziałem się jakoś 2 tygodnie po rozpoczęciu pracy i to od reszty pracowników, dopiero gdy sam zadzwoniłem do Pani ... zaczęła coś działać w tym kierunku aby nas umówić do urzędu w sprawie meldunku, wcześniej nie było o tym żadnej informacji. To nie koniec sytuacji w których było widać, że Pani ... nie ma pojęcie co się dzieje u pracowników pod nią. Pokój w którym mieszkałem był na poddaszu i przy upałach 35 stopni, ciężko jest w dzień odespać zmianę nocną, klimatyzacja w pokojach była zamontowana lecz powiedziano nam, że nie działa. Po kilku dniach upałów spróbowaliśmy ją włączyć i wszystko działało jak powinno, wszystko by było fajnie lecz po jednym dniu użytkowania przyszedł właściciel mieszkania i kazał nam ją wyłączyć oraz napisał Pani ... że za dzień użytkowania klimatyzacji jest opłata 10 euro. Po kilku dniach dostajemy informacje, że właścicielka chce 140 euro za klimatyzacje co jest absurdem bo działała ona jeden dzień, najlepsze w tym wszystkim jest to, że Pani ... chcąc nam pomóc :) ustaliła, że zapłacimy 90 euro. I z zadowoleniem poinformowała nas o tym, że udało jej się trochę utargować. Ale czemu mamy płacić za coś czego nie używaliśmy przez 9 dni tylko przez jeden ? Minęły dwa miesiące a Steuer ID dalej do mnie nie przyszedł w formie listu przez co resztę pieniędzy których powinienem dostać za przepracowany czas mogę uzyskać przy rozliczeniu podatku na koniec roku :) Wyjazd totalnie na minus, bo po co jechać za granicę i wracać z pieniędzmi takimi samymi jak można było zrobić w Polsce ? Wszystko jest fajnie bo firma zarabia na pracownikach swoje a to co się dzieje z wypłatą pracowników, którzy poświęcili swój czas, nie jest dla nich istotne. Odradzam wyboru tej firmy jeśli nie chcesz się rozczarować tak jak ja. Polecam również przeczytać całą umowę przed podpisaniem bo chociażby to, że godziny nocne są od godziny 23:00 do 6:00, gdy pracujemy na zmianie nocnej od 2:00 do 9:30. Także na zmianie nocnej pracuje się łącznie 7 godzin lecz za 4 mamy płacone jako godziny nocne a 3 pozostałe jako godziny dzienne. Czyli po 6:00 to już nie jest zmiana nocna ? Mieszkanie to jedyne co mogę ocenić na plus bo było zadbane i warunki były okej.

Przemyslaw
@Jędrzej Wach

W moim przypadku bylo podobnie.Zamiast okolo(usunięte przez administratora) euro na reke placili okolo(usunięte przez administratora)bo to meldunku czy nr podatkowego nie ma.Sami przed wyjazdem wszystko gwarantowali a po przyjezdzie to oni nie maja obowiazku nic zrobic bo sa agencja tymczasowej pracy.Mieszkanie tragedia 5 chlopa na kawalerce 4 w pokoju jednoosobowym i jeden w kuchni.(usunięte przez administratora) ktorzy nie szanuja tego ze ktos przyjechal sie poswiecac aby robic na ten agencyjny (usunięte przez administratora)Do konca zycia bede kazdemu odradzal tego czegos co tylko zwie sie agencja.

Olka
@Jędrzej Wach

O pracy nocnej mówimy wtedy, gdy trwa ponad dwie godziny w czasie od 23:00 do 6:00, a w piekarniach i cukierniach od 22:00 do 5:00. Obowiązują wszędzie .

Dawid

dobry ,szukam pracy na magazynie przez firmę hr navigator (rozglądam sie za ofertami) i chciałbym sie dowiedzieć czy warto, pracowałem już kiedyś w warunkach gdzie musiałem nosić skrzynie z owocami do 20 kg co kilkanaście sekund i fizycznie dawałem radę, nie wiem jak to wygląda typowo na magazynie, czy jest aż tak źle i strasznie jak mówią inni ?jak jest ze stawkami i mieszkaniami , czy naprawdę ta firma robi jakieś problemy z wypłatami, mieszkania są takie straszne czy tylko jakieś (usunięte przez administratora) próbują oczernić dobrą firmę ? Byłbym wdzięczny jakby ktoś kto miał styczność z pracą na magazynie poprzez tą firmę udzielił mi odpowiedzi

Riki
@Dawid

dla mnie strasznie nie było, robota normalna. Wiadomo, że nie zawsze lekka, ale jak to na magazynie. Firma wypłacalna i w porządku do mnie byli.

Rysiek
@Dawid

Cześć i jak pojechales tam ? Jak z wypłatami jak z kwaterą i co o tej firmie sądzisz ?

@Rysiek

najlepiej jak sam pojedziesz i się przekonasz, opinie zawsze będą się różnić i nie wiadomo komu wierzyć

@Rysiek

dla mnie było ok, kwatera bez luksusów ale w miarę spoko. jak cie interesuje jakaś oferta to dawaj, najlepiej się na własnej skórze przekonać, bo ja mogę mówić że mi się podobało, a ktoś inny powie że nie i nie stwierdzisz co jest prawdą dopóki się sam nie przekonasz

giga
@rotfl

Czyli ogólnie warto aplikować?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Project Manager prowadzona przez firmę HR Navigator. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

rotfl

skoro znaleźli pracownika to już chyba nie będą szukać w najbliższym czasie

enel

pracowników potrzebować będą na pewno, ale czy na to stanowisko to nie wiem

enel

ale cv możesz wysłać jak będą coś mieli to pewnie zadzwonią

Czy pracował ktoś w pralni w Warburgu i mógł napisać opinię?

luis
@Kandydat

a jest tam teraz oferta może?

@luis

Najlepiej zadzwonic do nich i się zapytać.Na stronie była dostępna.

@Kandydat

i wszystko można tu załatwić telefonicznie?

tuto
@sej

wydaje mi się, że nie trzeba nigdzie jechać i dostarczać osobiście

tuto
@sej

bo biuro to chyba tylko w Krakowie mają

@tuto

czyli w sumie można i telefonicznie i mailowo ogarniać chyba

Tak, można.

@sej

Absolutnie nie trzeba się fatygować do siedziby.

@Lestat

mega wygodnie dla mnie, bo chcę wyjechać, a muszę domknąć u siebie jeszcze kilka spraw i nie miałbym czasu na takie jeżdżenie

zzz
@Lestat

to jak właściwie wygląda ten proces, jakieś papiery im się wysyła czy jak?

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Www.

Witam, proszę o informację czy warto jechać przez tą agencję czy ma się gwarantowane te 1400-1500E? Dajcie znać jak jest :) planuje wyjazd w kwietniu.

Marcia
@Www.

Nie dostaniesz tyle na pewno.zapomnij

Www.
@Marcia

A jak wtedy wygląda sprawa wynagrodzenia? Ile tam się zarabia?

Hhh
@Www.

Zdecydowanie nie Ludzie którzy tam pracują nie maja do tego kompetencji

Jedzie ktoś do pralni w Malbergweich?

szyms

myślę nad tym

hola

Co się konkretnie robi na pralni, jaki obowiązki??

K.
@hola

sortowanie, przygotowywanie do prasowania itp

hola
@K.

Ok, dzięki, nic trudnego rozumiem?

K.
@hola

no to już zależy jak dla kogo.

@hola

mi się wydaje, że raczej nic trudnego

mejsa

ja tam byłem i robota okej

Berni

Długo pracowałeś ?

@Berni

kilka miesięcy, chyba z 5 wyszło jakoś, ale nie dam głowy

Berni
@mejsa

Zadowolony jesteś z wyjazdu?

@mejsa

a to można na tak krótko?

@sej

zależy od projektu na jaki się wybierasz

@Berni

bardzo

tuptak
@majsa

A planujesz jeszcze gdzieś jechać?

@tuptak

na ten moment nie

Witam mam zamiar jechać do pracy w DHL w Niemczech powie mi ktoś jak tam jest i jakie są warunki mieszkalne? Bo jadę sam i mam 20 Lat i trochę się stresuje tym co mnie tam czeka a pieniędzy też nie chce stracić bo nie mam ich za dużo

Jan

Nie zgadzam się. Pracowałem kilka miesięcy i numer podatkowy i meldunek był załatwiony po ok. dwóch tygodniach...Ile pracowałeś? Takich rzeczy nie dostaje się od razu, jak ktoś wyjeżdża na tydzień czy dwa to wiadomo, że nie dostaniesz od razu klasy podatkowej... Najwięcej narzekają osoby, które na miejscu są problematyczne i albo zostają wyrzucone za złe zachowanie, albo wszystko im przeszkadza. Zarobki są w porządku, mieszkania czyste, najwieksze pokoje jakie były dostępne to 3-osobowe, ale głownie dwójki.

lbn30

dzięki za takich ludzi przynajmniej błędu nie popełniłem a miałem jechac jutro

jatupracuje
@lbn30

nie ma to jak wierzyć we wszystko co znajdziesz w necie ;)

Pracuś

Zależy gdzie trafisz

Garek

Byłem na DHL Ludwigsau rok temu za nocki wychodziło mi 1700e do ręki ogólnie praca spoko tylko agencja (usunięte przez administratora) na każdym kroku pod górkę nic nie zgadzalo sie z obietnicami koordynatorzy do odstrzału na tym samym dhl byla druga polska agencja nie pamiętam nazwy ale mieli dużo lepsze warunki

Pracownik pralni

Witam. Był ktoś może w pracy na pralni w miejscowości Buchholz i mógłby wyrazić swoją opinię?

@Pracownik pralni

Podbiję pytanie

@Pracownik pralni

Ta lokalizacja mi najbardziej pasuje

@Wagon

Myślę, że mniej czasu niż oczekując odpowiedzi tutaj, poświęcisz na przedzwonienie do biura i wypytanie o szczegóły

@Lestat

Pewnie, że zadzwonić mogę i nawet to zrobiłem już ostatnio

@Lestat

Ale jako takiej opinii o pracy tam nie poznam

HR Navigator szuka kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6200 ?

Lestat

Nie widziałem za bardzo, żeby biurowi się tutaj wypowiadali

Pawel

Wszystkim co nie wiedza w co sie angazuja przez ta agencje odradzam.Agencja nie dotrzymuje slowa a najwazniejsze placi smieszne grosze.Wiele z tego co przeczytalem na tym forum negatywnego o tej agencji to prawda.Szkoda ze za pozno.

feliks
@Pawel

No ja tam mam zupełnie odwrotne doświadczenia

Luis
@feliks

A możesz coś więcej powiedzieć?

Czy ktos mieszka w bebra i pracuje w sortowni kurjerskiej

mieszkałem

i pracowałem

@Nowy

ogólnie to byłem już na kilku wyjazdach

nonaki
@mejsa

i coś więcej o tym miejscu możesz powiedzieć?

pytanie

Był ktoś w pralni w Malbergweich?

Kobietka

Jedziesz tam

@pytanie

Hej jade14 marca właśnie i też chce się dowiedzieć jak tam jest.

@pytanie

Ja jestem i póki co nie miałam problemów ani nic. Praca nie jest ciężka jak dla mnie

@Kasia

Jak coś konkretnego potrzebujesz wiedzieć to pytaj tutaj to może pomogę

sek

warunki okej? te mieszkaniowe i w pracy?

sek

o i w sumie jakbyś dał znać jak tam z nadgodzinami, czy dużo jest

Ona

Hej, a możesz napisać jak z zakwaterowaniem

@Ona

zakwaterowanie zostało zapewnione przez firmę, więc to spoko ułatwienie. Standard no okej, nie ma co się czepiać

Wyjazdowicze

Możesz opowiedziexccos więcej na temat zakwaterowania ? I czy faktycznie zwrot pieniędzy jest za dojazd do Niemiec. Odnośnie stawki 10.88 / H brutto, system jednozmianowy od pon do pt po 8 H jest w stanie się wyciagnac 1600 - 1700 na czysto..? Na tym projekcie wlasnie pralnia

@Wyjazdowicze

a co byś chciał więcej o zakwaterowaniu wiedzieć? Mieszkanie w pełni wyposarzone, czyste. Dostęp do wifi też mam i połączenie jest dobre. Ten zwrot za dojazd dostałem

Wyjazdowicze

No to elegancko. Dzięki za info. Głównie mi chodziło czy ta kwota netto miesieczna jednak jest taka jaka napisałem

Poznan
@Wyjazdowicze

Zarobki marne,kwatera też. Nie wierzcie w bzdury bo zrobicie tylko trasę i stracicie kasę. Nam się udało na szybko znaleźć inną pracę . nie polecamy pralni

@Poznan

Nie polecasz ze względu na co ? Na zarobki ? Mi tez do końca nie chce się wierzyć w te zarobki skoro brutto ledwo 11 wychodz...po 8 H dziennie to nawet na 1 klasie podatkowej to netto na łapę jakies 8,5 euro z hakiem wyjdzie więc te 1600 _ 1700 które mi przedstawili przez telefon nie jest nawet wiarygodne patrząc na ilość godzin i stawkę brutto...

Justy
@Poznan

co za bzdury piszecie. Nawet nie potaficie się podpisać. w marcu wyjechała tylko jedna para z hr i to dlatego, ze Facet zapił i pierwszego dnia nie zaczął pracy. pojawił się ale nie dopuścili go do pracy, bo był skacowany i zionął wódą. Nie chciał zrobić testów covideowych. Dobrze, że takich się odrazu pozbywają. Praca naprawdę spoko, zarobki dobre a kwatery bardzo fajne. każda para ma swój pokój, w większości małe mieszkania z kuchnią tylko dla nas. z wifi nie ma problemów, także super.

Były.pracownik
@Justy

Ktoś z biura ten komentarz pisał ?

@Justy

Kolezanko ja bzdury pisze? Konkretnie zapytałem odnosnie pracy kilka szczegółów, czy to tak wiele...? Każdy ma inne podejście i ma prawo się wypowiedzieć lecz dobrze by było napisać wiarygodne informacje co oczywiście Ci nie zarzucam do tego co napisałaś. Co rozumieć przez Twoje " dobre zarobki "...

Stary.pracownik
@Wyjazdowicze

(usunięte przez administratora) i tyle szklanka do polowy pusta i tyle.polecam inne agencje ktore naprawde sa fer i odbijaja moze 50centow od godziny a nie 2,50e od godziny

@Stary.pracownik

Chyba większość usunięta została przez Administratora, bo nic nie rozumiem z tego komentarza....

Prawda
@pytanie

Sporo size dzieje. Duzo maja nowych klientow, jest co robic jak to na pralniach. Sporo Polakow I niestety tez takich co wola się (usunięte przez administratora). Jak chcesz pracowac I zarabiac to Jest troche krzykow ale to jak wszedzie. Szybko można załapać robotę, jest się od kogo uczyć. Jakbyś chciala jakiś konkret to pytaj. :)

Lola

A jak to jest z dojazdem? Czy daleko od zakwaterowania i czy każdy musi mieć swoj transport czy jak to wyglada? Chodzi mi o pralnie w Malbergweich

Lola
@pytanie

Czy wybiera sie ktoś na pralnie w Malbergweich i ma swoj samochod? Najlepiej zachodniopomorskie.

@Kasia

I jak jest jak wygląda zakwaterowanie ciężka praca jaką atmosfera?

Ewe
@Kasia

Zamierzam właśnie wyjechać i czy dałabyś znać jak wygląda naprawdę praca i czy warto Bo czytając te opinie już nie wiem co robić tel. 503910358

@Ewe

Jesli jeszcze nie wyjechalas to nie jedz.Kazda inna agencja jest lepszym rozwiazaniem od tej.I niech cie nie zmyli wysoka ocena na tym serwisie tej agencji.Prawda jest taka ze ta ocene wyklikuje sama agencja.Wiekszosc negatywnych i prawdziwych opini znika a pozytywne zostaja.Bo jak to jest gdy pracowalem to pytalem sie ludzi ktorzy tam pracuja jakie maja zdanie o tej agencji.Na 10 osob 9 mialo negatywne zdanie.Na tym serwisie ocena tej agencji na 4,5 oznacza ze jest zupelnie odwrotnie.Wiadomo po co sa juz takie stronki.

Ktoś się może wypowiedzieć o pracy we współpracy z tą firmą? Jak to wygląda po przyjeździe, ile średnio się zarabia netto po odliczeniu kosztów i może ktoś był na magazynie GLS neuenstein?

wojas

trzymaj się z daleko od neuenstein, byłem tam 2 lata temu, pracowałem koło 3 miechow na same nocki, momentami bardzo ciężko. Rozładunek jeszcze w miarę ok ale jak trafiłeś na załadunek gdzie paczki cię zasypywały i każdy udawał że nie widzi praca zmieniała się w (usunięte przez administratora). Pracują tam Polacy, Niemcy, Rumuni, Ukraińcy, nawet Afryka. Hajs nie adekwatny za tak ciężką pracę. Co do agencji nie mam zastrzeżeń

Ttw
@wojas

Powiesz cos więcej o mieszkaniach i ile zarobiłeś na samych nockach?

@wojas

i co z tego, że pracują te wszytskie narodowości? bo zabrzmiało jak zarzut

Twilight
@Ttw

1600€ możesz pomarzyć jak nie bierzesz zaliczek i wszystkiego masz pod ręką to może może widzisz 1600, myślę że 1400-1500 to realna suma.

Jakub

Po odliczeniu kosztów masz jakieś 4 euro na reke....

Kacha

Dokładnie tak. I jak (usunięte przez administratora). :) ekwiwalentu w grudniu nie dostałem, ale nie pisze ile pracowałem. Jak nie przepracuje sie calego miesiaca (umowa na min 30 dni) to ekwiwalent sie nie nalezy. A co do agencji to zawsze wypłacaja co się należy i co obiecali.

dbr

dalibyscie sobie spokoj, bo przy takiej sytuacji jaka miala miejsce to nalezy na chwile spuscic z tonu i zamilknac

hm

Kto normalny komentuje posty sprzed dwóch lat?

Odpowiem ci nawet: nikt

Olek
@hm

A czy cos sie na lepsze od dwoch lat w HR zmienilo?

@Olek

Jakoś tu pracuję, więc mnie nie przekabacisz na swoją stronę

hm

Mi się dobrze pracuje i tyle

hm

Ale masz sobie swoją opinię a ja mam swoją i tyle

Ktoś pracował jako Manager w HR Navigator? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Wladimir

Napewno warto.Tylko nie zapomnij zalatwic sobie meldunku i nr podatkowy.Bo w przeciwnym razie bedziesz (usunięte przez administratora) za kilkaset euro miesiecznie i jeszcze bardziej bedzie warto.

Jeśli masz pracę - nie rób tego. Jeśli nie masz, a chcesz znaleźć stałą pracę - nie rób tego. Jeśli nie masz, a chcesz zdobyć doświadczenie - warunkowo tak; po odejściu będzie Ci w innej firmie lepiej i normalniej

lebron

Ale chodzi o pracę w biurze, czy szukają kogoś takiego na projekcie?

lebron

Nie mogę znaleźc oferty, dlatego pytam

a to chyba dość istotne

Echo

Uważałbym na waszym miejscu z tymi komentarzami, bo na własne oczy obserwowałem w innej agencji jak łebki poleciały za zniesławienie, a pisali mniej rażące rzeczy niż wy (chociaż pewnie to jedna osoba, więc ty). Także jak nie macie ochoty łazić po sądach, to bym się uspokoił. Ale to wasza decyzja.

Echo
@Echo

Ja sobie będę siedział z popcornem i obserwował ;)

bezkm

zatrzymałeś się na etapie gimnazjum, że z takimi wpisami tu wyjechałeś?

Smacznego
@Echo

Echo czeka na ciebie smaczna kupka w sedesie.Dbam o ciebie abys nie musial zywic sie samym popcornem to nie zdrowe.

Bartek

Witam chce pojechać do pracy w lipsku do DPD byl tam ktoś może albo jest nadal chciałbym się dowiedzieć coś o warunkach mieszkalnych i czy wypłata się zgadza ???

szymon
@Bartek

Daj sobie spokój z tą agencja, taka dobra rada (usunięte przez administratora) to nie za takie pieniądze :)

@Bartek

Jesli jedziesz za granice aby cokolwiek zarobic to ta agencja jest na samym (usunięte przez administratora) skladu.Jesli nie masz nr.podatkowego niemieckiego i meldunku to zapomnij ze oni ci go zalatwia.Prawda jest taka ze bedziesz harowal za pieniadze ktore zarobisz bez problemu w polsce.(usunięte przez administratora).Korekty tez wyplat nie robia jak juz im sie wysle nr podatkowy.Widocznie nie placa tyle co twierdza.Poza tym przy wyplatach bardzo czesto pracownikom brakuje po (usunięte przez administratora) bez zadnego powodu.A jak o powod sie upomnisz to i tak odpowiedzi nie uzyskasz.Mieszkania tragedia pakuja po 5 chlopa na kawalerke.

Jadźka

Co powiecie o zatrudnieniu w Pl przez agencje? Czy te oferty są w porządku. Nigdy nie zatrudniałam się przez agencje i dlatego pytam, bo tak niepewna jestem troche tego.

@Jadźka

Ale pytasz o pracę jako konsultant na przykład?

@roko

Nie wiem jako kto. Nie ma to aż tak dużego znaczenia dla mnie, po prostu na razie chcę wybadać czy agencja jest porządna i czy warto

@roko

Konsultant raczej nie, bo niestety mój niemiecki pozostawia wiele do życzenia, ale taki specjalista obsługo klienta już brzmi jak coś w zakresie moich kompetencji

@Jadźka

Agencja jest w porządku, to mogę powiedzieć

@Jadźka

Ja korzystałem z jej pośrednictwa tylko przy wyjazdach za granicę, więc niby nie to samo, ale cały proces był bardzo dobrze poprowadzony, więc nie mam jej nic do zarzucenia

@roko

To dobrze, dzięki za zainteresowanie. Jednak byłoby jeszcze lepiej gdyby ktoś, kto pracuje na przykład właśnie przy obsłudze klienta się wypowiedział. Nie zrozum mnie źle, po prostu wolałabym mieć pełny obraz w miarę możliwości.

Nie no zrozumiałe

@Jadźka

Ja pełnego obrazu nie dam, więc logiczne, że musisz poczekać na kogoś, kto miał tożsamą sytuację

@Jadźka

Zawsze możesz zadzwonić również do biura, myślę, że pomogą.

Prawda
@Jadźka

Pewnie ze warto przez agencje. Uwazaj tylko na umowę I zakwaterowanie. Umowa o prace to pewnosc Ze na legalu, kwatery - uwazaj na potracenia. W hr nic nie potracaja za mieszkania, a inni namer 200€. U niemca bezposrednio kasa podobna a mieszkanie oplacasz sama. U niemca minimalna mniejsza niż 10,88€ za godzine. A jak masz dobra agencja to nic cie nie interesuje

Paulina
@roko

a czy miałeś dla siebie dedykowanego pracownika i w razie jakby był problem można było się do niego zwrócić o pomoc?

@Prawda

Jasne, spoko, że chciałeś się wypowiedzieć. Ja jednak nie będę wyjeżdżała za granicę. Złożyłam cv do pracy tu, na miejscu

kix
@Paulina

tak, jest koordynator który pomaga jak jest potrzeba

A gdzie jesteś?

@Prawda

Ja myślałem o Kassel, wiesz jak tam jest?

eeskaa
@easy

było już o tym trochę na forum, ale byłem tam i były w porządku warunki

Lukasz
@easy

Tam akurat nie byłem ale dużo osób tam jeździ wieć o czyms to swiadczy

seb
@Lukasz

bo miejscówka serio okej na robote

@seb

a bardzo ciężko fizycznie tam jest?

seb
@easy

zależy jak dla kogo, no lekko na pewno nie, ale też nie do przesady

@seb

okej, rozumiem. może spróbuje

@kix

Paulina wroc ty bylas prawdziwym koordynatorem.Wszyscy cie kochaja i tesknia za toba.Ty zaslugujesz na to by byc szefem sztabu wszystkich koordynatorow na Niemcy.

Wladimir

Gdy w Polsce z nimi uzgadniasz przyjazd to wszystko jest przewspaniale.(usunięte przez administratora)obyczajowy zaczyna sie natomiast zaraz po przyjezdzie.Problemy z dojazdem do wyznaczonej lokacji gdzies w lesie,brak pomocy telefonicznej.Nie ma komu zalatwic transport do pracy nie ma komu udzielic zaliczki na paliwo.Kierowcy i pracownicy wracaja do Polski zaraz po przyjezdzie.Wyplaty niezgodne z tym co bylo ustalane w rozmowie i w umowie.Bo to meldunku nie ma i nr podatkowego w Niemczech a oni maja na to tyle czasu aby to zalatwic ile im sie podoba.W rezultacie wyplacaja czesc a na reszte trzeba czekac.W mieszkaniu ktore udostepnia agencja kuchnia sluzy rownierz jako sypialnia dla kilku osob bo tak taniej.Lozko jest jest ok.Ciezko o zaliczke chocby (usunięte przez administratora) i to swieta.Nie polecam.Przeludnione pokoje i mieszkania.W kawalerce mieszka po 5 osob.Po za tym praca ciezka i ciagle brakuje pracownikow.

Low
@Wladimir

Nie moge sie z tobą zgodzić

FAKT!!!
@Wladimir

To prawda. Co do wyplaty to inny przelicznik za godzine za kazdym razem choc stawka taka sama.Nr podatkowego nie zalatwiaja wogule,korekty tez nie robia.Gwarantowali jedno i drugie.(usunięte przez administratora)

Rakela

Hallo, czy ktoś mi moze przybliżyć pracę na sortowni w Kassel ? Czy bardzo cieżko , jakie warunki, jak z kasą ? Czy ktoś w ogóle jest chętny na wyjazd? Bo samej to tak głupio ;)

Witek
@Rakela

Cześć a skąd jesteś bo ja też zastanawiam się nad wyjazdem do pracy tylko samemu nie chce jechać a w dwójkę zawsze raźniej.Jak chcesz to się odezwij możemy jechać razem.

diaxim
@Rakela

Ja jestem ale nie wiem czy cie to jeszcze interesuje

diaxim
@Rakela

Nie jest bardzo ciężko, do wyrobienia na spokojnie. Warunki póki co się zgadzają także w miarę jestem zadowolony.

??
@diaxim

A dużo polaków pracuje?

Hej
@Rakela

Rozważam właśnie wyjazd, jak jesteś chętna to napisz: pracawniemczechh@interia.pl

Damian
@Rakela

Hej. Ja jestem zdecydowany ale sam jechałbym autem

Jjsjsjs
@Damian

Daj znać kiedy i skąd może jakiś kontakt jedziesz 0.4.04?

rudolf
@Hej

nie polecam wam tej agnecji bo robia cyrki z wyplatami,nie zgadza sie kasa i to duzoo. ja rozumiem ze moze brakowac 2 do 10e ale nie po okolo 120e,i tak wygladala sprawa u mnie i 5 znajomych z pracy za marzec

@rudolf

TO PRAWDA. I TO ZA KAZDYM RAZEM JAK PODLICZAJA . CHOCIARZ PRZYKLAD KAZDY MA TYLE SAMO GODZIN TO WYPLATY POTRAFIA SIE ROZNIC PO 100 EURO!!!! BEZ ZADNYCH ODLICZEN OCZYWISCIE.JAKIM CUDEM.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator