HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Ruda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Praca jako rekruter pojawiło się ogłoszenie polecicie?

Gosia Nowy wpis

hej. :) wczoraj pojawiła się oferta pracy dla szwaczki możliwe, że jest tu ktoś kto pracuje lub pracował tam na miejscu i mógłby mi polecić? Ten górny próg na poziomie 10 tys by mi odpowiadał. Wyrobie go jakimiś nadgodzinami z opisu?

Zofia

A zdarzyło się wam, że miesiąc po wysłaniu CV na ofertę, która jest jeszcze widoczna dalej by się nie odezwali? Co wtedy? Można przez to rozumieć, że zostaliśmy odrzuceni czy jak?

@Zofia

ja tez bym zdecydowanie radził jeszcze raz wysłać

@18

no dziwne że by nie odpowiedzieli ale drugi raz wysłać nie zaszkodzi

logan
@nimsden

chyba nie muszą odpowiadać wszystkim kandydatom, zazwyczaj jest jakieś zastrzeżenie kontaktu tylko z tymi którzy ich zainteresowali

essi
@logan

chyba wszędzie tak to właśnie wygląda, że rzadko odpisują dosłownie wszystkim kandydatom którzy wysłali swoje cv

@logan

tutaj preferują kontakt telefoniczny czy mailowy?

tink
@parole

Powinno ci to byc bez roznicy, jak sie czeka na kontakt to trzeba byc przygotowanym na wszystko

Bizon
@tink

Moim zdaniem to chyba łatwiej się dogadać przez telefon niż mailowo

@tink

A mieliście tak, że nie odebraliście jednak tego telefonu? Co wtedy? Mailowo łapią kontakt czy jednak trzeba czekać na kolejny telefon? Są dalej skłonni to współpracy?

bist

dzownią jakieś dwa trzy razy dla pewności, jak żaden raz nie odbierzesz to nawet nie wiem

Nieuk
@Bizon

Pewnie tak jeszcze raczej więcej informacji w krótszym czasie można uzyskać niż mailowo

camel

a nie można oddzwonić? xd

heheh
@camel

Moze sie nie chce narzucac

@heheh

Jeszcze uznają ze kandydat jest natrętny i po pracy by było. :D a tak całkiem poważnie to może komuś chodziło o to czy zależy im na ludziach czy raczej ilościowo jednak się tu podchodzi. Pod względem samego podejścia możecie ich polecić?

Czy ja wiem
@camel

Właśnie tak czytam i się zastanawiam czy przez ten cały czas ten ktoś nie oddzwonił ani nic i teraz czeka na maila XD

rek

tak, fajne mają podejście do pracownika i z wieloma rzeczami na ręke idą

@rek

po jakim czasie zacząłeś pracę od momentu jak się do ciebie odezwali??

numb
@yal

po tygodniu ja miałem start wiec bardzo szybko mi to wszystko zorganizowali

Veritas
@rek

Dobrze wiedzieć, że jest szansa się dogadać, pracownicy też na codzień nie sprawiają problemów?

oszon
@yal

ja zacząłem trochę później, chyba po 3/4 tyg ale akurat inaczej bym nie dał rady i też mi poszli na ręke

oszon
@Veritas

na moje oko nie sprawiają, słyszałem jakies tam historie ale mi się osobiście nic takiego nie przytrafiło, nawet bym powiedział że jest odwrotnie więc póki co to ufam tylko swojej opinii

moskal
@oszon

znaczy sie ze spoko ludzi trafiles?

Real
@moskal

Ja bym jeszcze o standard mieszkań chciał dopytać, jest jakoś w miarę przyzwoicie?

prima
@Real

ja byłam tylko raz na wyeździe ale trafilo mi się super mieszkanko

indor
@prima

ilu osobowe są zakwaterowania?

Keto
@indor

Chyba zależy jak się trafi nie?

Rudobrody
@Keto

Ja zawsze jeździłem z jakimiś znajomymi więc tak sobie ogarnialiśmy żeby razem być

Krasus
@indor

w pokoju po dwie osoby zazwyczaj na mieszkaniu do 8 maks mi się zdarzyło

Fir
@Krasus

Wsm wychodzi na to ze roznie z tym mozna trafic tak? Ciekawe od czego to zalezy

Mrozu
@Fir

Raczej tak z tego co się orientuję to pokoje są w różnych konfiguracjach

dyszel
@Fir

od lokalizacji, od obiektu na którym jest miejsce itd.

Nisa
@dyszel

Zazwyczaj dojazd do pracy jest latwo ogarnac?

Acai
@Nisa

A właśnie bo to firma organizuje dojazdy czy trzeba sobie na własną rękę pzorganizować?

Kaszka Nowy wpis
@Acai

Zależy od projektu, ale nie jest niezwykłym że trzeba samemu ogarniać

sikora Nowy wpis
@Acai

są busy też zależnie od lokalizacji

irokez

Czy każdy pracownik ma kontakt z koordynatorem? Oni są tam z nami na miejscu czy kontakt telefonicznie gdzieś w centrali?

irokez
@irokez

Zakwaterowanie jest zapewnione przez firmę? Są jakieś opłaty?

@irokez

wszystkiego sie dowiesz najlepiej jak zadzwonisz do agencji ale o kwatere sie nie martw, firma ci zapewnia

@irokez

tak kazdy, oni sa lokalnie tam dostepni dla pracownikow ;d

w ile osób się mieszka?

@gugu

No i jak ten kontakt wygląda? wiadomo po ile pracowników jest przypisanych do jednego? Zastanawiam się jak ogarnialiby problemy gdyby powiedzmy 10 osób w tym samym dniu cos zgłosiło.

tetet
@Klaus

zalezy od lokalizacji i farta poniekąd. mieszkałem raz w dwuosobowym ale np. po 8 osob tez się trafiło

Aktor
@tetet

8 osób to pewnie jakieś większe mieszkanie mieliście do dyspozycji? Pokoje są dwuosobowe?

ordont
@Aktor

zazwyczaj tak, ale to bardzo może się różnić między lokalizacjami, więc uważałbym z zakładaniem jakiegoś standardu jak nawet nie wiesz gdzie jedziesz

siekacz
@tetet

zakladam, ze to bylo przy dwoch wyjazdach i w trakcie raczej nie zmieniaja kwatery?

siekacz
@siekacz

trzeba zrobic jakas konkretna przerwe jesli chcialoby sie jeszcze kiedys wrocic?

multi
@siekacz

co? gdzie masz info o dwóch wyjazdach? xd

multi
@siekacz

ale nie o ile nie ma absolutnej konieczności zmiany lokum np. coś się zepsuje czy rozwali to raczej zmian w trakcie nie ma

berkz
@multi

nie no czasem zmieniają, my raz byliśmy na takiej kwaterze ze dosłownie z dnia na dzień wszystko sie posypało, to zgłosiliśmy to i jakoś po tygodniu dostaliśmy inny przydział

berkz
@berkz

dużo zależy od koordynatora na jakiego trafisz

kiper

święta prawda

Tate
@berkz

To w ogóle jest kontakt telefoniczny z takimi koordynatorami czy są na miejscu?

pufka
@Tate

jest kontakt telefoniczny czy mailowy

bolton
@gugu

ale są tak rzeczywiście dostępni, że jak ma się jakis problem to bez jakiegoś długiego czasu oczekiwania można się z taką osoba skontaktować?

@berkz

To co przez cały tydzień mieliście? To normalne ze tyle się czeka? I duży tych koordynujących jest na rejonie? Jak poprosisz o zmianę opiekuna to na luzie do tego podejdą?

Gardzinski
@bolton

z tego co ja slyszalem to wlasnie latwy jest kontakt z nimi i reaguja dosc szybko na zglaszane sprawy

Gardzinski

porownujac do innych tego typu firm to kilka dni na rozwiązanie problemu to serio szybko xd

szampan
@Gardzinski

dobrze ze nie trzeba sie fatygowac do biura np bo wtedy to juz wgl by to utrudnilo sprawe

szampan
@Gardzinski

najwyrazniej to swiadczy o firmie, spoko ze tak jest

kolczyk
@tetet

pamiętasz gdzie byłeś jak mieszkałeś w dwuosobowym pokoju? chyba bym wolał jednak tak niż w 8 XD

Ostry Bekon

a ty jak pracowałeś to miałeś wieloosobowe mieszkanie? mógłbyś powiedzieć cos o warunkach w takim wypadku jak jest więcej osób na kwaterze?

Ostry Bekon
@pufka

skoro miałeś okazję pracować podzieliłbys się wrażeniami? praca była w porządku? można zarobić jakieś konkretne pieniądze?

bratek
@Ostry Bekon

dobre pytanie, z checią przeczytam jakies najnowsze opinie

bratek
@Ostry Bekon

tez poprosze info dotyczace benefitow, konkretnie u kierowców za granicą

gryeos
@bratek

podbijam pytanko, ktos wie jak jest z tymi benefitami?

duda
@gryeos

no raczej w agencji nie będziesz miał żadnych benefitów

morfeusz
@duda

benefitem to same w sobie zarobki są, w pl bym tyle nie zarobił co tu

polak
@morfeusz

dokladnie, jesli chodzi o kase to dosc spora roznica

@polak

O to spoko czyli na ogół jesyeście zadowoleni?

@morfeusz

A jak jest z ekipami które tam jeżdżą? Trafiają się jacyś nieciekawi?

@jeyn

ja slyszalem ze raczej spokojne towarzystwo, wiekszosc jest nastawiona na zarabianie i prace a nie na robienie dram

@18

Może i prawda, ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz

essi
@nimsden

to prawda akurat, chociaż czytałam tu sporo pozytywnych opinii więc są duże szanse, że jednak się trafią ogarnięci ludzie

@essi

hej, przez co się zgłaszasz?

rek
@parole

ja sie zglaszalem przez jakis formularz z ich facebooka

@rek

ile się czeka na wydanie tego całego zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego o którym piszą w ogłoszeniu??

@yal

mogę się najpierw zgłosić i dopiero potem to wyrobić??

numb
@yal

zależy jak się sąd uwinie mi mówili chyba że do dwóch tygodni a dostałem wcześniej

Veritas
@yal

Ale nie rozumiem, skoro wiesz że ci się może przydać to idź go już odbierz....po co czekać i snuć narrację że się zgłosisz a potem pójdziesz do urzędu?

moskal
@Veritas

iles czasu na pewno musza dawac na dostarczenie dokumentow nie?

Real
@moskal

No raczej tak nie każą ci przecież po informacji pojawić się ze wszystkimi dokumentami w przeciągu 5 min

Krasus

No a jak myślisz?

jajaja
@Krasus

ej no grzecznie zapytal tylko a tu takie odp ...ehh

Mrozu
@moskal

Wszystkiego się na rozmowie dowiesz, zdążysz na spokojnie jeśli o to się martwisz

dyszel
@jajaja

grzecznie ale głupio

okej
@dyszel

ta strona jest przeciez po to zeby pytac...

okej
@parole

ja tez przez fb sie zglaszalem

Nisa
@okej

Na priv do nich napisales czy wstawili oferte akurat?

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Wiola

Zainteresowała mnie ta oferta dla kierownika działu rekrutacji masowych, zwłaszcza ze względu na oferowaną stawkę (10 – 15 tys). nie widzę nawiązania we wpisach ale może ktoś aplikował lub pracował i by ocenił czy warto?

janicek
@Wiola

myśle, że spróbować zawsze warto a ja osobiscie firme bardzo polecam

lunek
@Wiola

musisz się sam przekonać kolego, jedni ci powiedzą że warto, inni że nie ale najlepiej będziesz wiedział jak sam spróbujesz

Hat
@lunek

Na ludzi tez spoko, takich do pogadania chociaz trafiles?

Rudobrody
@Hat

Ja trafiłem na bardzo fajną ekipę, serio dalej mamy ze sobą kontakt

Grażyna
@Rudobrody

Zastanawiam się w jaki sposób wygląda sama rekrutacja dla takiego Kierownika Działu Rekrutacji Masowych. Piszą o dwuletnim doświadczeniu, zwłaszcza też na stanowisku kierowniczym. Są jakieś podchwytliwe zadania na rozmowie?

Fir
@Rudobrody

Powiesz ile razy jezdziiles w takim razie ? Przydaloby mi sie poczytac czy za kazdym razem te wyjazdy tak samo wygladaja czy cos sie jednak moze zmienic?

Doma

Pracuje ktoś w pralni w miejscowości Warburg i może się wypowiedzieć jak wygląda praca i jakie może trafić się zakwaterowanie?

jajaja
@Doma

hej, z tego co słyszałam to ludzie bardzo polecali to miejsce i ogólnie z zakwaterowania też byli zadowoleni, ale moze ktos sie jeszcze wypowiedziec :)

Miron

Zastanawiam się nad pracą na magazynie tutaj, jakie lokalizacje są? Bo w ogłoszeniu jest napisane, że różne a wolę wiedzieć gdzie jest możliwość wyjazdu. To jakoś się dogaduje wcześniej z osobą zatrudniającą?

Miron
@Miron

Jest też napisane, że mile widziany własny samochód, ale to nie jest mus?

@Miron

Nie wiem czy minus ale pytanie co z tego masz, że używasz swojego? Sam płacisz za paliwo i ponosisz koszty eksploatacji? Chyba ze można ludzi brać i z nimi się rozliczać? Dodatkowy zarobek? :D

Tous
@Miron

Ktoś już pracował na magazynie tutaj? Też się zastanawiam nad aplikowaniem, jak tam wygląda praca?

Tous
@Miron

Wymagają wcześniejszego doświadczenia? Albo uprawnień?

glok

ej nie no takich rzeczy to agencje chyba już nie sprawdzają z kim ty się i z czego rozliczasz, nie strasz mnie xD

glok
@Tous

na sam magazyn to chyba nie jest potrzebne doświadczenie, w sumie po co jak to się pewnie nauczysz w kilka dni

piket
@glok

te a żadnych uprawnień nie wymagają na takie magazyny czasem?

piket
@glok

i w jakich warunkach się na takim czyms robi?

Doris
@piket

Co do tych uprawnień to by nie pisali w jakiejś ofercie albo by nie mówili wprost w jakiejś rozmowie gdyby to było istotne? Inaczej pewnie trudno kogoś przyjąć. szkoleń raczej nie ma się co spodziewać?

mleczarz
@piket

Jak są potrzebne uprawnienia to masz to dokładnie w ogłoszeniu opisane, spokojnie bez uprawnień na wózki cię nie puszczą jeśli o to się martwisz

mleczarz
@piket

ale dużo takich magazynów po prostu siłowych jest żeby coś przenieść, zanieść spakować itd.

loop
@mleczarz

właśnie jak to "siłowo" wygląda, bardzo wyczerpująca jest taka praca?

loop
@mleczarz

jakie ciężary mniej więcej się na jeden raz bierze?

Rolse
@loop

przypuszczam, że do cięższych rzeczy jednak wózki przede wszystkim

Rolse
@Rolse

znaczy mam taką cichą nadzieję, jak nie to trzeba się przygotować hah

Enio
@Rolse

to pewnie na wózki musisz mieć uprawnienia żeby pracować w ogóle?

Enio
@Rolse

Czy jest jakiś podział ludzie bez uprawnień i ludzie z? Wiesz coś o tym?

@Enio

Ja nie wiem czy faktycznie się wymaga ich na starcie ale zastanawia mnie właśnie jakiś rozwój tutaj. Czy w razie czego pomagają wyrobić jakieś przydatne papiery? już nawet nie z zakresu samych wózków? są w ogóle jakieś lojalki?

oley
@Enio

jak beda potrzebowali kogos z uprawnieniami to powinno byc w ofercie

oley
@oley

dosyc logiczne ze nie wszyscy maja uprawnienia

kiper
@oley

wręcz powiedziałbym mało kto ma

koń
@kiper

to jak wyglada taka praca na magazynach? co w zasadzie się robi, czy jest to bardzo obciążające fizycznie?

koń
@kiper

polecacie szczególnie jakąś fuchę?

wael
@koń

Ty na ich stronie patrzysz na oferty czy gdzie indziej?

wael
@koń

kazda fizyczna troche obciaza hah xd

wielki jak pudzian
@wael

dokładnie XD ale nie powiedział bym że jest jakoś bardzo obciążając ciągnąć pługu nikt ci nie każe

kolczyk
@loop

podbijam pytanie zastanawiam się na ile taki wyjazd by zaszkodził mojemu krgosłupowi XD w ogóle przed podjęciem pracy trzeba przeprowadzać jakieś badania?

miier
@kolczyk

jak nie będziesz głupot robił to nie zaszkodzi bardziej niż siedzenie cały dzień przed ekranem

miier
@wael

mają do tego stronke tam najszybciej przeglądać

Coś wiem
@kolczyk

badania to nie wiem, slyszalam ze trzeba miec zaswiadczenie z krajowego rejestru karnego

Coś wiem
@kolczyk

ale mam na mysli konkretnie prace w Niemczech, tam trzeba miec na pewno to zaswiadczenie

@Coś wiem

A skąd taka informacja? Mówią to na jakiejś rozmowie? zastanawiam się jak takie cos sobie na spokojnie ogarnąć. Z tymi dokumentami to tu w ogóle pomagają jakoś czy trzeba samemu wszystko?

Konin

super by bylo w ogole jakby ktos opowiedzial jak wygląda taki wyjazd i jego organizacja tak od A do Z

@Konin

wyjaśnią ci jak się do nich zgłosisz i bedziesz mógł wtedy zdecydować

Glon
@Mario

długo zajmuje zanim sie odzywają po takim zgłoszeniu?

Glon
@Mario

w ogóle jest jakaś stacjonarna rozmowa podczas takiej rekrutacji czy wszystko telefonicznie albo online?

@Mario

no wlasnie chcialem popytac tutaj ludzi zanim sie zglosze

@Konin

więc podbijam pytanko raz jeszcze

@Mario

myślicie że jak się teraz zgłoszę mam szansę dalej jechać początkiem lutego czy jest dłuższy czas oczekiwania i szukać gdzie indziej?

@Konin

to ci pomogę i jeszcze raz do góry

Skrzydlaty
@party animal

luty jest w sumie za tydzień więc ciężko stwierdzić, zależy ile dni lutego to dla ciebie nadal początek XD

kolos
@party animal

oj slabo poczatkiem lutego, bo to faktycznie juz za tydzien

kolos
@party animal

ale oni w miare szybko odpisują więc kto wie? probuj to sie przekonasz

sos
@kolos

to ile trwa taka rekrutacja od A do Z ?

prezi
@sos

ja po wyslaniu ogloszenia czekalem jakos tydzien i pozniej w sprawie decyzji o prace kolejny tydzien, czy jakos tak, ogolnie pamietam ze szlo to bardzo szybko wszystko

Masdamer
@prezi

Z jak dużym wyprzedzeniem przed wyjazdem byłoby dobrze złożyć cv żeby mieć pewność że się odezwą?

Loko
@Masdamer

Podbijam pytanie mignęły mi jakieś ogłoszenia i jeszcze się zastanawiam i nie wiem jak długo mam możliwość tak dobie dywagować

@Loko

im szybciej tym lepiej

logan
@Loko

w każdej chwili takie ogłoszenia pewnie mogą zdjąć więc bez sensu czekać z wysyłaniem tego cv

@logan

gdzie najlepiej szukac do nich ofert pracy?

tink
@parole

Po lewo sobie kliknac nawet mozesz oferty pracy

Bizon
@tink

Przeglądałem te oferty, wyglądają okej tylko na ile jest taki wyjazd? tam się pojawia informacja o 24 dniach płatnego urlopu w ciagu roku ale tzn że minimum na rok?

Czy ja wiem
@Bizon

Ja bym dopytał czy na taki wyjazd musi się zebrać konkretna liczba osób? czy nawet jak jest 5 to jadą normalnie? i kiedy dają znać czy taki wyjazd się w ogóle na sto procent odbędzie?

JP

Nie polecam! Firma nie wie na czym polega praca, w jakich warunkach pracujemy i w jakich mieszkamy. Kuchnia jedna na cały hotel, uwalona, lepiąca, piecyk i mikrofala spalone, klejące, czajnik nie działa, w kranie zimna woda. Kaloryfery raz grzeją, raz nie, czasami trzeba w polarach spać. I myć się zimną wodą. Wynagrodzenia na czas, ale zawsze (usunięte przez administratora), kontakt z kadrami niemożliwy. Zgłaszanie problemów na grupie zawsze straszone usunięciem z niej. Przełożeni nie mają dialogu z firmą, w której jesteśmy zatrudnieni. 0 wpływu na warunki mieszkaniowe oraz zatrudnienia. 0 wiedzy na temat prawa i podatków w Niemczech. Jeśli zwalniasz się przed wypłatą, miej pewność, że wlepią Ci kary, z których nikt się nie wytłumaczy. W pracy też jest opinia, że jest to najgorsza agencja z obecnych, wieczne wałki, najgorsza umowa, najgorsze stawki, niedbanie o pracowników.

MatMat

Witam. Ma ktoś zamiar jechać po nowym roku? Chciałbym pojechać z kimś w parze bez nałogów.

Ciach i już
@MatMat

Widzę, że decyzja podjęta o świcie po Sylwestrze :D a tak serio widzę, że już pracowałeś albo nadal pracujesz, jak wspominasz wyjazd? masz tym razem coś konkretnego na oku?

@MatMat

Podobnie data i godzina mnie zaciekawiły, czas na zmiany? :D fakt faktem czy po tygodniu udało się już ze wszystkim zorganizować? Maja tu jakiś większy ruch od nowego roku czy jak? zawsze jak się z kimś ugadasz na wyjazd to ogarną, żeby można było z ta osoba sobie jechać?

Mario

czas pospłacać długi zaciągnięte na sylwestra XD

Mario

tak, jak zgłosisz z kim jedziesz to wyślą was razem

@Mario

Z okazji nowego roku nowe długi mówisz?

@jeyn

niektórzy to wiedzą jak się bawić... ja swojego nie pamiętam, mam nadzieję że nie zobaczę swojego nazwiska w KRD

@jeyn

gdzie jedziecie? może ktoś chciałby się w paczce wziąć ze mną? nie palę i po sylwestrze też nie pije

@party animal

A byliście już na robocie? Jest kiedy w ogóle odsapnąć i usiąść do alkoholu? Zastanawiam się czy nie można jeszcze dodatkowych prac sobie ogarnąć na dorobienie? Już samemu trzeba czy może firma pomoże?

Miłko

Ktoś tu pracował w pralni przemysłowej i może powiedzieć coś więcej? Szukam czegoś dla ojca i zastanawiam się czy to lekka praca czy nie, a jeśli nie to czy warta

Paproch
@Miłko

Ja akurat nie pracowałem na pralni ale ogólnie z tego co kojarzę to raczej agencja jest spoko wiec nie byloby problemu jakbys nawet ich zapytał jak wyglada taka robota. Ale może ktoś ci odpowie

kachu
@Miłko

jesli sie nadal zastanawiasz jak wyglada praca to ja tak samo jak kolega nizej polecam kontaktowac sie bezposrednio z agencja i zapytac, bez problemu powinni ci powiedziec

hipo
@Miłko

a na tej pralni są dwie zmiany? ktoś się może orientował jakie to są godziny?

hipo
@Miłko

i zastanawiam się, bo tam w mile widziane jest własny samochód i kategoria B, myślicie, że mam możliwość się dostać tam do pracy jak nie mam prawa jazdy?

Bylu
@hipo

tak, dwie zmiany od poniedziałku do piątku, nie wiem czy dobrze pamiętam ale były chyba takie standardowe jak wszedzie

Bylu
@hipo

jak mile widziane to niby nie koniecznie ale z tego co kojarze to duzy atut był

darumaka
@Bylu

o czyli mozna liczyc na wolne weekendy? fajnie :)

darumaka
@hipo

ja mysle ze samochod moze byc potrzebny do dojazdow do pracy, no bo w jakim innym celu prawko byloby mile widziane

baton
@darumaka

a ktoś tam pracował i może się wypowiedzieć jak to wygląda? bo widzę tylko wypowiedzi kandydatów

tique
@kachu

ej a tu sie dostaje umowe o prace czy cos innego jak sie wyjezdza z pl?

tique
@darumaka

to jesst konieczny wymog zeby miec prawko czy samochod swoj tez?

Grin
@tique

polska umowa o pracę tymczasową dostajesz

Grin
@tique

nie wiem, moze od fuchy zależeć, ale na pewno zwracają na to uwagę bo to przydatne w tej robocie

dizny
@Grin

to jak to jest z urlopami na takiej umowie?

dizny
@Grin

do czego sie prawko moze przydac? chyba najpredzej do dojazdow co?

Orno
@tique

na każdą robotę tutaj jest potrzebne prawko czy jak?

Orno
@tique

W parę osób można jechać? Bo jeśli tak to może jedna osoba tylko musi mieć?

havan
@dizny

zaznacze ze to bylo juz jakis czas temu jak ja pracowalem ale urlop mi sie nabijal na takiej umowie tez

havan
@dizny

no tak do dojazdow, chyba ze to byl wymog na jakies stanowisko kierowcy akurat ale nie wiem czy takowe nawet sa xD

topas
@Orno

jak masz kogos z kim chcesz jechac to wystarczy zeby sie razem zglosic to wtedy sie beda starac zeby was razem przydzielono i wogule

timm
@havan

ciekawe co sie dzieje z takim urlopem jak sie go nie wykorzysta

timm
@timm

myslicie ze za niego wyplacaja i tyle?

Wilk
@timm

co to jest za pytanie w ogóle? przecież zawsze firma musi udzielić ci urlopu albo ekwiwalentu, co innego ma sie dziać

kreon
@timm

dni urlopowe ci sie odkładają i są zapisywane w wirtualnym rankingu przodowników pracy. pod koniec każdej dekady jest konkurs, trzy pierwsze osoby, które mają najwięcej niewykorzystanych dni dostają sowitą emeryturę

kreon
@kreon

a przynajmniej chłopaki w niemczech tak mówili

frog
@Wilk

platny urlop przysluguje na uopie a ktos moze pomyslal ze tu dostanie zlecenie np

Daniel 1982

Niewykorzystany urlop jest wypłacany

Kapelusznik

Interesuje mnie kwestia pracy w Polsce, ale z zakwaterowaniem, jest taka opcja?

Kapelusznik
@Kapelusznik

I jeszcze jak ewentualnie wygląda kwestia dojazdów - pracodawca opłaca transport? Sory jestem kandydatem

Jegokot
@Kapelusznik

wiem że kiedyś była też robota w polsce, ale szczerze od kiedy ich oferty pracy przeglądam nigdy do polski niczego nie widziałem

@Jegokot

Ale teraz na Polskę byś chciał, że patrzysz? Wiadomo kiedy ostatnio jakaś robotę tu oferowali i jaka? Ciekawi mnie przede wszystkim jaka kasa może wyjść i jakie kwatery dają w kraju? Byliście może żeby moc mi opisać?

nima

no przecież mówi że teraz nic nie widział to skąd ma wiedzieć?

zdarza się

podbijam pytanie jakby ktoś był w temacie to chętnie usłyszę tę odpowiedź

bartek

cześć, szukam drugiej osoby na wyjazd do pracy za granicą w sierpniu, jeśli jesteś zainteresowany napisz na maila: bartoszmicek0@gmail.com

Stryj

ja uważam, że tak agencja też jest spoko i sam tu jeździłem więc trochę niefajnie jak tak robisz..

Buk
@Stryj

zgadzam się że agencja naprawdę w porządku do człowieka. dwa razy z nimi byłem i jeszcze żadnego poważnego problemu z nimi nie miałem

Buk
@bartek

a gdzie jedziecie? czy jeszcze nie zdecydowaliscie?

@Buk

który kierunek/ miejsce polecasz?

Blondi
@Buk

Poważnego? :D czyli jakieś pomniejsze się jednak zdarzają? Dasz w razie czego znać jakie? To byłby mój pierwszy wyjazd, chce zachować przezorność.

Grilly
@Blondi

Wszędzie mogą się przecież zdarzać jakieś mniejsze problemy, ale skoro potrafią je rozwiązywać to po co się w to zagłębiać niepotrzebnie. Przecież wcale nie musi cię akurat coś takiego spotkać co kogoś wyżej xD

Grilly
@Blondi

No ale z jakiejś strony rozumiem skoro to Twój pierwszy wyjazd :d

Coly
@Grilly

Przy pierwszym wyjeździe też chciałem wiedzieć wszystko i się jak najlepiej przygotować do możliwych sytuacji

@Blondi

ja niepowaznego nawet nie mialem wiec nie martw sie na zapas, agencja jest spoko xd

@gugu

Ktoś stąd wyjeżdżał może do Francji? Bo widziałem, że na stronie jest napisane Niemcy Francja a ofert nie widziałem

@gugu

Chyba, że teraz już jeździ się tylko do Niemiec?

walduś
@Klaus

Może po prostu nie ma obecnie żadnego zapotrzebowania, oferty nie pojawiają się jakoś cyklicznie, tylko kiedy potrzebują pracowników

Gawron

Zastanawiam się nad wyjazdem na produkcję stąd. Ma ktoś jakieś opinie z tego stanowiska? Wiadomo, że nie jest to najłatwiejsza robota.. Agencja spoko?

Gawron
@Gawron

Na czym polega ta umowa o pracę tymczasową? Czym to się różni od zwykłej umowy?

Malutka96
@Gawron

Agencja bardzo spoko, panie bardzo miłe i pomocne przez telefon, polecam zadzwonić i obgadsc szczegóły

@Malutka96

gdzie mogę numer znaleźć numer do tych pań? czy to ten oficjalnie na stronie?

@Gawron

tym że jesteś zatrudniony w agancji na ich warunkach a nie bezpośrednio pod firmą z tego co wiem jak wygląda to wszędzie indziej

@nimp

tam masz dużo numerów, ale obsługa ogólnie nie jest najgorsza więc po prostu zadzwon na którykowliek albo jak jesteś nieśmiały to im maila wysli czy coś

@Gawron

masz na oku konkretną lokalizację? od tego dużo zależy

@Gawron

tak z tego co ja byłem na produkjach to tyle mogę ci powiedzieć że to dosyć nudna robota, no ale nie dla wrażeń się na taki wyjazd jedzie

lider
@ron

to jakas lokalizacje bardziej polecasz ze go pytasz?

lider
@ron

wiekszosc wyjazdow jest na jakis dluzszy okres?

@lider

no właśnie, jak jest z długością wyjazdu i na ile można jechać?

Enter

Hej, na sortowni nie wymagają żadnego doświadczenia wcześniejszego? Widziałem ofertę i zastanawiam się jak wygląda taka robota, ktoś był i powie coś?

@Enter

Chodzi mi o pracę w Niemczech oczywiście

@Nel

Hej , chciałabym wyjechać do pracy do Niemiec i szukam osoby która chciałabym wspólnie wyjechać, z kimś zawsze raźniej ;) jest ktoś chętny?

Umbar
@@Nel

na co chcesz jechać?

Tnt

Który kierunek polecacie. Ktoś był, może wyrazić swoje zzdanie?

ego

no dokładnie, bo co ci z lokalizacji, jak nie będziesz umiał/chciał przy czymś konkretnie pracować, więc najlepiej określ sobie co chcesz robić i dopasuj ofertę pod siebie ;)

@ego

jeśli chodzi o osoby początkujące, które potencjalnie nie są w żadnym zakresie jeszcze wyspecjalizowane to jakie lokalizacje oraz konkretne prace byłyby najbardziej rekomendowane? jak pierwszy raz jechaliście to na co i jak wtedy było? na co ewentualnie uważać?

Horr1
@Urszula

Poszukaj sobie ogłoszeń bez doświadczenia i przyporządkuj te które wydają się fajnie. No ogólnie na pierwszy raz ja bym unikał takich typowych magazynów, bo to może zniechęcić

Rokkie
@Horr1

Czemu może zniechęcić? Chodzi o kwaterowanie, czy typowo o pracę fizyczną na miejscu? Dopytuję, bo ja właśnie na takie zlecenie chciałem się zgłosić

@Rokkie

Możliwe że chodzi o to, że praca bywa ciężka i trudno o wsparcie na miejscu? bo tak teraz się zastanawiam kogo ewentualnie prosić o pomoc już na samym miejscu w trakcie pracy. chyba, że są już jakieś na 100% sprawdzone lokalizacje i ktoś by je wskazał?

Rudy
@Urszula

Też właśnie myślę nad pracą w tej firmie. Ogólnie z tego co się orientowałem to każdy ma koordynatora więc zastanawiam się jak jest z tym wsparciem faktycznie. Mój znajomy tu pracował i mówił, że raczej nie ma problemu z tym, no ale lepiej się samemu przekonać :D

pebe
@Rudy

od siebie powiem ze u mnie tez nigdy nie bylo problemu co do jakiegos kontaktu z moim koordynatorem wiec moge sie zgodzic z kolega

Nosorożec

te Niemcy to faktycznie dobry kierunek? bo ja torchę zielony

danny
@Nosorożec

podpinam sie! bo sa tez oferty w polsce i sam juz nie wiem co bedzie lepsze

danny
@Nosorożec

wsumie jednak nie jest to wazne bo nie doczytalem ze te ogloszenie w polsce to jakis kierownik no a jednak na to juz nie mam szans sie zalapac hehe

god

a czy zawsze te wyjazdy sa organizowane na 3 miesiace tylko? nie ma szans na dluzej? bo jak patrze to jest napisnae ze po 3 msc powrot do pl

sanai
@Nosorożec

to zawsze jest dobry kierunek, czlowiek sie troche narobi ale mozna zarobic chociaz fajne pieniadze

devil
@god

a to we wszystkich ofertach tak jest czy tylko w tych na które patrzyłeś? bo to w sumie ciekawe że tylko 3 miesiące

Baggy
@devil

a gdzie widzicie tę informację na ile to jest wyjazd? bo ja widzę tylko praca tymczasowa

Gukku
@Baggy

na fb też może spytać oni tam odpisują na pytania z tego co pamiętam

Przemek

Czy jest możliwość podjęcia się do tej agencji na okres jednego miesiąca

trzeci
@Przemek

raczej sobie musisz posprawdzać na ofertach czy jest taka możliwość albo napisać do nich maila, bo to raczej do nich pytanie

tetek
@Przemek

w jeden miesiąc nawet nie popracujesz... co przyjedziesz rozpakujesz sie dowiesz jak wszytsjko dizala i zaraz bedzie trzeba zwijac manatki i wracac...

Paproch

też właśnie kminiłem gdzie można niby jechać na miesiac zeby cokolwiek ogarnac ale też nie widze szans xd ale może cos sie uda

Mysiu
@Paproch

na miesiac to możesz jechać jak po miesiącu powiesz że to walisz i sam wrócisz xd ale to średnio opłacalne albo moim zdaniem jechac na dluzej albo sobie podarowac

Mysiu
@tetek

też chcilem sie dopytac bo ogolnie robiłem juz w podobnej formie za granica ale nigdy z tą firmą, czy oplacają tutaj dojazd na kwaterę i do miejsca pracy? i powrót?

baton
@Mysiu

a na ile tutaj jest minimalnie wyjazd w ofertach?

Cray

Pracowałem na DPD, trafiliśmy na depot w którym podobno powinny być 2 osoby na 1 kontener przy rozładowywaniu paczek a robiłem samemu tak jak wszyscy inni w tym miejscu ( niektore paczki były nawet oznaczane że trzeba brac we dwóch a nie było takiej opcji ), dojazd 30km do miejsca pracy we własnym zakresie, mieszkanie niby darmowe ale w 10 osób ( dom piętrowy podzielony na pokoje po 1-3 osoby ) i większość nawet nie pracowała tylko balowała cały czas i krzyczała ( ja pracowałem na zmiany nocne przez co podwójnie ciężko było sie wyspać ), niemcy tam ledwo znali podstawowy angielski o ile w ogóle, pieniądze też po odliczeniu wszystkiego były porównywalne do tych w polsce, kontakt z samą firmą nie był zły ale to nie dziwne bo chcą cie utrzymać jak najdłużej jak już zasuwasz w takich warunkach. Ogólnie to nie tylko moja opinia tylko większości polaków co pracowała tam ze mną - ludzie od razu mówili że bez sensu przyjeżdżałem bo nie warto, dla porównania kilkuletni pracownik na budowie w polsce po kilku dniach stwierdził że wraca z powrotem na budowe bo tu juz nie wytrzymuje. Jeszcze co do mieszkania to (usunięte przez administratora) straszny w kuchni, nie dało sie opanować osób tam mieszkających, jedyny plus to że pokój dało sie zamknąć na klucz i miec z nimi spokój. W miejscu pracy jeszcze co chwile poganiali pomimo że już i tak sie robiło szybko, przerwa była tylko jedna 30min jakos pod koniec. Na samym magazynie jeszcze było strasznie gorąco porównywalnie do jakiegoś gastro. Nocka liczona tylko od 22-6, a zmiana była od 2-10 lub do 11 ( nie pamietam juz dokladnie, ale wiem że nocki też są ograniczone i cie wrzucają jak chcą ), więc jako "nocka" było liczone tylko kilka godzin. Jak już ktoś naprawde sie zdecyduje że chce jechać pomimo tego wszystkiego to polecam mieć własny samochód, zapytać od razu ile będzie dojazdu do pracy od miejsca zakwaterowania, na magazyn brac dużo wody i pracować spokojnym tempem pomimo poganiania przez niemców. (usunięte przez administratora)Najgorsze że nigdy nie wiadomo jak sie trafi bo nikt wam tego nie powie i jak będziecie mieli pecha to będziecie robić za dwóch. Btw dodatek za własne obuwie jest tak śmiesznie niski że chyba by trzeba było robić tam rok żeby sie cokolwiek zwróciło. Zwrot kosztów dojazdu do niemiec tylko po przepracowaniu dłuższego czasu.

Nosorożec

Cześć, nigdy nie pracowałem za granicą i w sumie zastanawiam się jak to wygląda. Domyślam się, że było to już opowiadane kilkakrotnie, ale nie chcę wyciągać informacji z tylu opinii :D Chcę przyjąć się na magazyniera do Kassel. Ktoś tam był może? Jak wygląda taka praca tymczasowa? Czy wymagają jakichś specjalistycznych umiejętności? Jak z językami? Dziękuję za odpowiedzi..

kafka
@Nosorożec

żadnych specjalnych umiejętności nie wymagają, praca jest nieskomplikowana i dosyć prosta

kafka
@Nosorożec

jeśli chodzi o języki to też się nie lam zawyczaj i tak robisz z polakami i pod polskim koordyntaorem wiec zadnych innych jezykow znać nie trzeba

murnat
@kafka

no dokładnie nie wiem gdzie się wybierasz ale mi się nawet angielski za bardzo nigdy nie przydal chyba ze w jakims sklepie podstawy, o innych juz nie wspomnę

dokumenty?
@murnat

a pytanie z innej beczki troche, jakies specjalne dokumenty trzeba mieć żeby tam jechać do pracy? paszporty czy coś?

yupik

gdzieś indziej niż Niemcy da sie wyjechać? zależy mi żeby to była ta agencja

liszka

no dokładnie, innej opcji nie ma ;) w sumie to nawet nie wiem czy są jakieś oferty poza tymi do Niemiec?

@liszka

w sumie to czemu nie ma? z jakich przyczyn na Niemcy stawiają? generalnie lepiej się na nich wyjdzie niż na innych krajach i dlatego? widziałam w wątku, że komuś zależy aby właśnie z agencja się udać. jaki jest ostateczny powód tego? macie porównanie z innymi?

Garnek
@Urszula

łatwiej zorganizować coś z Polski do Niemiec myślę. Blisko no i w niemczech sporo polaków jednak jest

Nardyk

A jest np. jakaś strona albo miejsce gdzie można się umawiać na wspólne wyjazdy? Bo tak samemu na pierwszy raz to trochę dziwnie...

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator