Opinie o Przedszkole Niepubliczne hobbit w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Niepubliczne hobbit. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne hobbit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne hobbit w Legnica

Niezadowolona mama

No Delma to produkt z dodatkiem masła droga Pani. Radzę przyjrzeć się bliżej co Pani dziecko jada bo opinia że RAZ to jest albo opinia osoby która tym zarządza albo opinia matki która nie interesuje się tym co jej dziecko jada.

Niezadowolona mama

Poza tym w każdym przedszkolu zajęcia o których Pani wspomina są wliczone w cenę i traktowane nie jako dodatkowe ("angielski, rytmika, logopedia, plastyka i szereg innych"). Co to znaczy SZEREG INNYCH ? Ma Pani na myśli rytmikę i sport za które trzeba dodatkowo płacić 25 zł-30 zł , to nie jest wliczone w cenę droga Pani. To fakt oczywisty! Może pokazać Pani przelew dla wiarygodności. Proszę nie mydlić oczu!

Niezadowolona mama

Niestety mimo że moje dziecko chodzi do przedszkola uśmiechnięte to ja już taka uśmiechnięta nie jestem. Przedszkole samo w sobie jest super ale kadra zarządzająca nadaje się do spożywczaka. Zero wiedzy, zero kompetencji...za to czysty biznes! Powiedzmy sobie szczerze! Co pół roku średnio wymieniany jest nauczyciel który jest zatrudniany na umowy śmieciowe i tak też jest traktowany. Zwykle są to osoby bez doświadczenia zaraz po szkole. Panie są zatrudniane do zajmowania się dziećmi i sprzątania sal (to tak w ramach żeby się nie nudziły chyba).To przykre bo inwestycja w człowieka jest motywatorem pozytywnym do rozwoju placówki. Szkoda mi dziewczyn bo są naprawdę sympatyczne. Jedzenie nie zawsze jest takie jak w opisie, tzn. na kartce jest ale tylko na kartce bo zamiast masła jest produkt masłopodobny. To za co ja do cholery płacę że moje dziecko nie może dostać kosteczki masła codziennie. A już hitem jest jak dziecko dostaje pierogi z rybą w środku (to chyba resztki z imprezy w hotelu Arkadia). Teraz wszedł jeden pakiet 460 zł dla dzieci zostających do godziny 19. Nieważne ze moje dziecko wychodzi o 14 ja place za cały pakiet. Zmiana posiłków też jest oburzająca (miało być lepiej wyszło tak jak zwykle). Ehhh...szkoda słów. Nie polecam! Nigdy i nikomu! Pewnie że wypisałabym dziecko tylko szkoda mi zmieniać jej środowisko, koleżanki i kolegów. Ale za to następne moje dziecko z pewnością tam nie trafi :)

ZbitaZtropu

Rodzice, piszę z zapytaniem czy zgadzały Wam się rozliczenia miesięczne za każdym razem bo mój synek był w Akademii Malucha w tamtym roku szkolnym i za każdym razem musiałam iśći wyjaśniać skąd takie rozliczenie, za każdym razem było za dużo i nigdy nie otrzymałam sensownego wyjaśnienia skąd takie a nie inne wyliczenie i ostatęcznie była później korekta. Ale czy to normalne żebym sama musiała liczyć wszystkie godziny w miesiacu pobytu mojego dziecka i na tej podstawie dostać właściwe w końcu rozliczenie? Skoro umowa jest na dany pakiet i dziecko go nie przekracza swoim pobytem a jak przekracza to raptem kilka godzin w miesiącu u gdzie zawsze mam to odnotowane to pomyłki nie powinny być rzeczy ok. 100 zł lub więcej miesięcznie czy to norma w tym przedszkolu? Pytam z ciekawości.

RAP AND RAP

...?

Pracownik Biurowy

To co jest podane przez pracodawcę nie pokrywa się ze stanem rzeczywistym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

N.

Skąd takie przypuszczenia? ha ha ha?

N.

Chyba nie wszyscy rodzice tak uważają, skoro wciąż zapisują nowe dzieci :) Pozdrawiam wszystkich hejterów !

marta

Do ghjnk; duży by pisać o wadach tego przedszkola- wystarczy porozmawiać z rodzicami- dyrekcja głucha na ciągłe prośby, groźby- ja miała dość tej przechowalni i szybko zabrałam dziecko. A jeśli chodzi o opinie to już ma zszarganą. Zapytaj w jakimkolwiek przedszkolu. Jak słyszą Hobbit to mówią koszmar.

mamusia
@marta

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i szczerze- jestem zadowolona. Panie są przesympatyczne, a moja pociecha biegnie z uśmiechem na twarzy co rano i tak samo zadowolona wychodzi. Zastanawiam się, jak czytam te opinie czy mówimy o tym samym miejscu? Bo z Hobbita i ja i maluszek- jesteśmy zadowoleni.

Gatula
@mamusia

Moje dziecko chodziło 3 lata do Hobbita. Zawsze szła do przedszkola chętnie i wychodziła z uśmiechem na twarzy. Panie swoje i te inne bardzo lubiła. Nigdy nie miałam problemu z rozliczeniami z przedszkolem. My dobrze wspominamy Hobbita, no ale przyszedł czas aby iść do szkoły. Wiem że jest dużo więcej zadowolonych dzieci i rodziców. Pozdrawiam.

k7hvdd
@Gatula

Skoro Pani dziecko idzie do szkoły, tzn ze te trzy lata spędziło w grupie pani Eli. I wszystko jasne. W tym wypadku nie ma co narzekać bo to świetna nauczycielka. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Miała Pani po prostu szczęście.

k7hvdd
@Gatula

Gatula
@k7hvdd

Tak córka była w grupie pani Eli. Ostatni rok była też pani Justyna, która jest też super. Pozdrawiam

marta

Do Anonim- jaka dobra opinia....?- to przedszkole ma tak złą opinie wśród rodziców i środowiska przedszkolnego, że nikt i nic już tego już nie zmieni. Ja czekam aż zamknął to przedszkole-bo tego przedszkolem nie można nazwać. To przechowalnia dzieci i zdzieranie kasy.

Czytając te wpisy stwierdzam jedno , ktoś ma dobry ubaw z niszczenia opinii tego przedszkola , śmiem nawet twierdzić iż osoba na pędzająca ten hejt ma hmm delikatne zaburzenia emocjonalne , zaraz pewnie i mi się oberwie. Każdy normalny człowiek od razu to zauważy. Generalnie jest tu prowadzona tak nie merytoryczna dyskusja pełna gniewu jakiś frustratów. Współczuć tylko włascicielą i nie nie jestem pupilkiem Dyrektor

Iwona

wiola ale konkretnie o co chodzi?

Iwona

Umowę można wypowiedzieć w każdej chwili, jest miesięczny okres wypowiedzenia.

ada

Czy trzeba tez wypowiadać przedszkole na wakacje? bo mi raz powiedziona ze tak druga raz ze nie, tylko od 1 września kazano złożyć rezygnację. Obawiam się żeby potem nie kazali płacić. Fajne przedszkole i przedszkolanki w grupie mojego dziecka ale radze wszelkie jakieś wynegocjowane odstępstwa od płatności mieć na piśmie bo potem trzeba płacić, przy zapisie wszystko obiecują i dostosują a potem płać.

stachu

mieszkam w legnicy nie od dziś. i obracam sie w różnych krręgach. mam dobrą znajomą, która pracuje w sanepidzie. dlatego wiem, że są naloty. co dokładnie się dzieje to nie wiem, ale już sama informacja o tym że takie sytuacje mają miejsca jest przerażająca. w większości wypadków sanepid jest ściągany jak jakaś skarga wpłynie z zewnątrz. że dopuszczone jest jakies zaniedbanie.

A ja proszę, żeby zakończyć ten temat. Wystarczy, każdy jest dorosły i wie co ma zrobić. To nie jest miejsce, żeby rozmawiać na takie tematy. I proszę uszanować moja opinię.

Kaska

A ja się zastanawiam czy te osoby nie wiedzą, że za coś takiego można ponieść odpowiedzialność.

Joanna

Słuchajcie ludzie. To co tam się dzieje jest straszne. Ale ja postanowiłam z tym zrobić porzadek. Nie dość że nie ma zmian na lesze to jeszcze w obrzydliwy i prosty sposob obrazana jest była pani dyrektor. Nie zgadzam sie z tym, z opiniami wyssanymi z palca. Otóż 200 kgmowy babo-chłop pozwala sobie na bardzo dużo. Czas to zakonczyć. wszystkie kłamstwa, opinie są odrazające. Nie zgadzam się z tym, że pani dyrektor na niczym sie nie znała. Tak kulturalnej, sympatycznej i kompetentnej osoby nie spotkalam. A teraz apel do byłęj Pani dyrektor. Pani Dyrektor może Pani to czyta, moze to czytaja znajomi albo pracownicy obecni czy byli i maja z Pania kontakt. Bardzo prosze się ze mną skontaktowac, odezwać. Chce Pani opowiedziec o wymysłach i opiniach powtarxanych do rodziców przez kadre zarzadzajaca. Bede Pani świadkeim bo uwazam , ze nadeszła pora to zakonczyć. A do tych wszystkich którzy obrazaja ta kobiete powiem tak ..... nigdy ale to nigdy nie spotkałam tak wspaniałego człowieka, dla którego dobro dzieci było najwazniejsze, zawsze uśmiechnięta, zawsze wysłuchała rodzica, potrafiła doradzic i pokierować, nigdy nie obraziła żadnego rodzica, mało tego jej poziom powinien byc przykładem dla innych. Wszysyc rodzice ja szanowali i nauczyciele oraz pracownicy tez, co bylo widac gołym okiem. A do tych plujacych jadem, epoka nienawisci się skonczyla weźcie sie za prace, żeby dzieci mialy tam jak najlepiej, a nie obrażacie już nieobecnych. Pani dyrektor prosze sie odezwać, pozdrawaimy serdecznie. Przepraszam za literki ale się wsciekłam.

Joanna

Wiola

Stachu a skąd to wiesz?

stachu

dokładnie tak. a czerwiec jest dłuuugii i niestety trzeba wytrwać. ale tez sie ciesze, ze mamy miejsce gdzie indziej. w dodatku co chwila do przedszkola przychodzi kontrola sanepidu i to o czymś tez świadczy. nikt nie chce chyba nam znów wpierać, ze t rutynowa kontrola.

marta

Najmocniej przepraszam, ale LUDZIE PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ !!!!!!! tylko zróbcie coś z tym. Ja jak tylko zauważyłam, że dzieje się źle w przedszkolu, a rozmowy z dyrektorką i właścicielką to śmiechu warte kpiny, to zabrałam dziecko do innej placówki. Teraz wiem ,że to był błąd posyłając je tam . Nowa placówka to fantastyczne miejsce- cięgle coś się dzieje, wyjścia, wycieczki dodatkowe zajęcia. I wszystko w cenie. Nie mówiąc o atmosferze - bardzo rodzinna, bardzo ciepło nas przyjęli. Dziecko jest bardzo zadowolone i chętnie chodzi do przedszkola.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne hobbit - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedszkole Niepubliczne hobbit?

Kandydaci do pracy w Przedszkole Niepubliczne hobbit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedszkole Niepubliczne hobbit