Opinie o Petra biuro rachunkowe w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Petra biuro rachunkowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petra biuro rachunkowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petra biuro rachunkowe w Zielona Góra

Xyz

Z własnego doświadczenia nie polecam pracy w tej firmie osobom, które dbają o swoje zdrowie psychiczne. Pretensjonalna i toksyczna przełożona. Firma chyba chciałaby, żeby wszyscy pracownicy pracowali za darmo i nie mieli życia prywatnego.

@Xyz

Czy to znaczy, że trzeba robić nadgodziny? Myślałam, że jest to praca 8-16 i tyle. A co takiego robi ta przełożona, że sporo osób narzeka na atmosferę? Nie da się z nią porozmawiać o jej zachowaniu, albo może napisać do kogoś wyżej?

Joanna

Pracowanie w firmie Petra było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Jako księgowa w tej firmie, miałam przyjemność być częścią zespołu, który nie tylko dba o najwyższą jakość usług księgowych dla klientów, ale także tworzy pozytywne i wspierające środowisko pracy. Niestety, z powodów osobistych, musiałam przeprowadzić się do innego miasta i opuścić ten wspaniały zespół. Firma Petra wyróżnia się na rynku dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do każdego klienta. To, co naprawdę robi różnicę, to indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz elastyczność w dostosowywaniu usług do ich specyficznych wymagań. Jako pracownicy, mieliśmy dostęp do najnowszych narzędzi i technologii, co znacząco ułatwiało nam pracę i pozwalało świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Krzysiek

Jako pracownik biura rachunkowego Petra, jestem niezwykle zadowolony. Petra dba o dobre relacje między pracownikami, organizując szkolenia, spotkania integracyjne i zapewniając dobre warunki pracy. Mogę każdemu śmiało polecić pracę w tej firmie.

Oluś Nowy wpis

Będę zmieniać niedługo pracę i zauważyłam, że firma szuka specjalisty ds. kadr i płac. Niestety oprócz opisu obowiązków i wymagań nie ma tam wzmianki o tym co otrzymałabym w zamian za pracę. Praca jest stacjonarna i na pełny etat, a czy umowa o pracę jest normą w firmie? Stawki są na zbliżone do tych rynkowych?

ADA

Miałam okazję pracować w biurze rachunkowym Petra, jestem bardzo zadowolona z doświadczenia, które wyniosłam, atmosfera miła, polecam serdecznie.

xxx Nowy wpis
@ADA

W jakim okresie pracowałaś?

Bogusława55 Nowy wpis

Miałam przyjemnosc pracowac w tej firmie. Byłam bardzo zadowolona.

xxx Nowy wpis
@Bogusława55

W jakim okresie pracowałaś w Petrze?

Zdzisława

Miałam okazję korzystać z usług firmy petra, bardzo polecam, pracownicy z olbrzymim doświadczeniem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Petra biuro rachunkowe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Od niedawna pracuję w biurze rachunkowym - na razie jestem miło zaskoczona atmosferą w pracy, wszyscy pomocni i czeka mnie masa szkoleń. Będę informować potencjalnych przyszłych pracowników o tym, jak układa mi się współpraca w biurze PETRA :))

@Karolina

Fajnie że o tym napisałaś bo ja też chciałabym się tu dostać do pracy. Ostatnio w necie szukali samodzielnej księgowej ale widzę że ta rekrutacja już wygasła. Trudno było przejść przez weryfikacje na rozmowie czy bez testów tylko spoko gadka? Napisz coś więcej.

Krzysiek

Monika34

Rozmowa o pracę przebiegła pomyślnie, wbrew opiniom, które tutaj przeczytałam (poszłam trochę wystraszona), atmosfera miła, fajne warunki pracy.

Nikola92
@Monika34

U mnie na rozmowie też było miło, ale im dalej w las tym mniej :) Mam nadzieję, że u Ciebie miła atmosfera się utrzyma, może Szefostwo po opiniach coś sobie przemyślało, powodzenia!

Agnieszka

Byłam na rozmowie o pracę, wbrew opinii jaka krąży, właścicielka bardzo miła, rozmowa przebiegła w bardzo miłym nastroju, a co będzie zobaczymy :)

Grazia
@Agnieszka

Mówili do kiedy mają się do Ciebie odezwać i czy zadzwonią nawet jak odpowiedź będzie negatywna? Długo czekałaś za rozmową od momentu wysłania cv? Jeśli pamiętasz to napisz, proszę pytania jakie Ci zadawano.

Joanna

Czy nowo zatrudnione osoby w Petra biuro rachunkowe otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

RM

Jako wieloletnia księgowa stwierdzam że nie każdy nadaje się do pracy w biurze rachunkowym. Wygodnie jest pracować na jednym wycinku i nie brać za nic odpowiedzialności. W biurze rachunkowym tak się nie da, w Petrze można nauczyć się wszystkiego i to zaprocentuje na resztę kariery. Dlatego polecam taką prace jeśli jest się samodzielnym księgowym albo ma się ambicje nim zostać.

Xyz

@Xyz

Niezadowolony klient

Beznadziejna firma, bardzo niekulturalna toksyczne szefostwo i zahukani, bojacy się o wszystko pracownicy, ich system księgowy ma masę błędów, nie chcą ich naprawiać, wszystko jest problemem. Jak klient zgłosi się z prośbą o wytłumaczenie błędu to poświęcą cały dostępny czas nie żeby rozwiązać problem klienta ale tylko żeby siebie wybielić i znaleźć kozła ofiarnego. Na koniec jeszcze za to dodatkowo policzą. Wiele dodatkowych, niezrozumiałych mikropłatności co powiększa dwukrotnie koszt współpracy. Bardzo nie polecam!

xyz

(usunięte przez administratora), toksyczna atmosfera, szefowa ma wszystko gdzieś, wymagania z kosmosu, a max oferta to 4500 na rękę. Firma juz nawet nie oferuje spotkań z biegłym, z zarządem zakaz kontaktu, w skrócie radź sobie sam a jak zrobisz coś źle to (usunięte przez administratora);) Dla osób szanujących swoje zdrowie psychiczne - nie polecam.

@xyz

A ja tu przeczytałam, że to dobra praca na początek. Wiesz, 4500 na start dla kogoś to może być w porządku. Zresztą trzeba gdzieś zdobyć doświadczenie. Napisałaś, że wymagania z kosmosu, czyli jakie, co trzeba takiego robić? Może jednak są jakieś plusy tej pracy?

xyz

4500 na start? 4500 to ma osoba z najwyższym stażem w firmie w sensie kilkuletnim. Na start 2800 i raz na rok podwyżka 200 netto. +Jakie doświadczenie przy braku pomocy, ani biegłego już nie ma, połowa pracowników się zwolniła a jest zakaz kontaktu z zarządem bo nie mają czasu odpowiadać na głupie pytania. Masz wszystkiego uczyć się sama i zdobywać wiedzę że wiem skąd, nikt Cię nie poprowadzi.

@xyz

Jak to zakaz kontaktu z zarząd? To jak idzie osoba z zarządu korytarzem, to trzeba przejść obok w milczeniu, uciekać im z drogi?? I jak pracownik ma jakiś problem lub coś mu nie odpowiada, to do kogo ma z tymi uwagami iść? Tylko do bezpośredniego przełożonego, czy jest ktoś wyżej, kto jest do dyspozycji pracownika?

Justa

Hej, przeglądam właśnie biura w Zielonej za pracą. mam zamiar przyjąć się jako młodsza księgowa nie mam jednak pewności, czy takie osoby są zatrudniane? Po pierwsze udało mi się odszukać dawniejszą ofertę tylko, że była ona skierowana do samodzielnej. Poza tym była już dawna. W dodatku widzę tu jakieś komentarze odnośnie gorszej atmosfery. jaka jest obecna? I czy osoby z mniejszym doświadczeniem mają szansę czy nie?

Niezadowolony

Toksyczni ludzie, opryskliwi, zwłaszcza właścicielka

Były_pracownik

Toksyczna firma. Typowy hostile work environment. Bardzo słaba organizacja i wprowadzenie pracownika praktycznie żadne i potem pretensje że się nie przeczytało w myślach. Pracownicy szczują się nawzajem i donoszą na siebie. Płaca tak słabo że raczej nie liczcie na dobre zarobki. Specjalistom radzę omijać szerokim łukiem i szukać pracy w korporacji, a nie w tym januszexie. Dla młodych pracowników bez doświadczenia to dobry (usunięte przez administratora) jak na początek, maksymalnie rok i uciekać albo szukać kolejnej pracy.

Sylwia
@Były_pracownik

To jak wygląda pierwszy dzień pracy? Nie uczą niczego? I z czego wynika taka słaba atmosferę, dlaczego pracownicy się nie wspierają? Pieniądze nie są duże czyli jakie, ile da się tu zarobić?

Ciekawa

Dlaczego ogłaszając ofertę pracy nie podajecie Państwo wynagrodzenia? Przecież to bardzo istotny element w dużej mierze decydujący o chęci aplikowania na dane stanowisko pracy. Czyżby było ono tak nie zachęcające, że wstyd się przyznać?

Jolanta
@Ciekawa

No ciekawe, ja też bym się chętnie dowiedziała właśnie, ile się tam zarabia, a tutaj nic. A ciebie jakieś konkretne stanowisko interesuje pracy?

Byla
@Ciekawa

Tak

Halina
@Byla

Oho, a które stanowisko masz na myśli potwierdzając to? Zdradzisz stawkę?

Izabela

Witam, czy w ramach rekrutacji dalej testują wiedzę każąc księgować wyciągi bankowe? Ile czasu konkretnie to trwa, ile trzeba mieć na taką "rozmowę" zarezerwowane czasu?

Eliza

Czy biuro pracuje w weekendy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Petra biuro rachunkowe - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Petra biuro rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Petra biuro rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petra biuro rachunkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petra biuro rachunkowe
  • Pl. Matejki 20 lok. 2