Opinie o DHL Supply Chain w Międzyrzecz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL Supply Chain. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHL Supply Chain o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Supply Chain w Międzyrzecz

Praca łatwa, tylko raczej ciężko nowym osobom nawiązać kontakt między pracownikami na pewno nie przez wiadomości w aplikacjach Messenger, (usunięte przez administratora) stali pracownicy BOJĄ się pisać i odpowiadać na proste pytania dotyczące kierowniczki zmiany A w Międzyrzeczu a już o wyrażaniu swojego zdania nie ma mowy. Także bardzo dziwna atmosfera panuje najgorzej jest na drugich zmianach gdzie kierowniczka daje popisy swojego zachowania w sposób wulgarny, przebierając w bardzo niestosowne słowa przy czym krzycząc po nazwisku do pracownika nie obawiając się żadnych konsekwencji. To może zdarzyć się każdemu. Uważam że jeśli kierownik ma jakieś uwagi do pracownika powinien na osobności porozmawiać z pracownikiem i integrować pracowników a nie tworzyć konflikty i nieporozumienia. Przy czym inni pracownicy wykorzystują to widząc postawę kierowniczki do pracowników która daje pozwolenie na konflikty między pracownikami. Także tworzy się w pracy bardzo niezdrowa atmosfera której powodem jest przede wszystkim brak kultury osobistej i nie umiejętność prowadzenia zespołem. Takie zachowania prowadzą do czystego (usunięte przez administratora). Także tego nie dowiecie się od pracowników z umową na stałe dopiero można doświadczyć na własnej skórze pracując w DHL. P.S. Mogę tylko podpowiedzieć nie starajcie się zbytnio, bo dobry pracownik zostanie szybko zauważony i wyzywany a taki co się mniej stara jest niewidoczny. Życzę powodzenia :-)

Piszesz, że trzeba się narobić - ale płaca jest adekwatna do obowiązków, tak? Mnie to głównie zarobki interesują. Perspektywy na podwyżki w tej firmie są? Bo ktoś pisał, że teraz tych podwyżek nie będzie, że jakiś oddział zamykają itp. W innym komentarzu padła konkretna stawka - czy wszyscy zarabiają tyle samo? Indywidualnie nie jest ustalana kasa?

Jakie są warunki zatrudnienia w DHL Supply Chain?

@Prawdziwa
@Zuza

Nie zwalniają.?.tym z agencji tylko patrzą aby im podciąć nogi i się ich pozbyć ,nie biorąc pod uwagę tego , że te z dhlu więcej i bardziej kombinują....jak dla mnie nie mają poszanowania dla pracowników...Krzysiek zapewniał , że nie będą nikogo zwalniać , tylko , że gadanie i robienie to dwie różne sprawy ..

Na jakie zarobki można liczyć w DHL w Miedzyrzeczu i jak wyglada ścieżka kariery, czy wykształcenie ma znaczenie

@pewniaczek
@Krzyś

Pracy jest sporo...hmm .a zwalnianie ludzi mimo zapewnienia na zebraniu , że na chwilę obecną ich nie będzie...Zwalniacie ludzi dla was niewygodnych..Panie na stałych umowach bardziej kombinują ale Pani A.oczywiscie tego nie widzi i nie chce widzieć..Owszem , ma swoje zdanie ale zdanie innych jej nie obchodzą , a już tym bardziej jak są niezbyt pozytywne...Człowiek nie może zachorować bo od razu kombinuje..Proszę przyjrzeć się bardziej stałym pracownicom jak kombinują z chorobowym itp.wolnymi dniami...

Autentyczny Nowy wpis

Brak dobrej organizacji !!!!!

Ex

Lizanie liderom i podpieprzanie pracowników.

@byly pracownik Nowy wpis
@Ex

Nadal tak jest i nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni ..bynajmniej na zmianie A...A późno expertka B.najwiekszy lizus i donosicielka...

Brak dobrej organizacji, niektóre osoby nie powinny być na tych stanowiskach co obecnie są (liderzy) brak dobrej komunikacji z tymi zwykłymi pracownikami . I audyty z tych śmiesznych alejek których zazwyczaj nie ma kiedy posprzątać....

@spozniona Nowy wpis

Zmiana A ..Co do alejek to dziewczynom się po prostu nie chce sprzątać.. wolą pod koniec pracy postać sobie między alejkami i poobrabiac d..ę co jest na porządku dziennym..Pani A.K.niby w porządku , ale ma swoje przydupaski , którym daje większy picking , nie biorąc innych które by się chciały wykazać..ale po co , skoro można je później zwolnić bo ,, niby ,, nie wyrabiają normy...Panie z dhlu co niektóre też tej normy nie wyrabiają ale zostają po znajomości..Jak dla mnie mało poszanowania co do nowych pracownikow i z agencji. ..Człowiek nie ma prawa zachorować bo ich zdaniem udajesz i kombinujesz..Może by Pani A.K. przyjrzała się bardziej swoim pracownikom , którzy wie że kombinują z chorobowym..A Pani expertka , pani B.największa donosicielka..Ja osobiście w taki sposób kariery zrobić bym nie chciała..Napewno nikomu nie polecę pracy w dhl...

Ex

Od stycznia 3850 plus do 15% premii która może być a nie musi. Od lipca najniższa krajowa 3600 więc sobie sam odpowiedź. Wiele firm płaci więcej i lepiej traktuje pracowników. Tutaj się chyba firma kończy, ostatni tydzień miesiąca połowa firmy stoi druga robi na pół gwizdka. I to kolejny taki miesiąc. Dhl zgania na cws. Cws na dhl. Czeski film

Ex

Teraz nie będzie podwyżek. Zamykają oddział w Skwierzynie a w Międzyrzeczu będą zwalniać, bo gdzieś tych ludków że Skwierzyny trzeba upchnąć. Po nowym roku to będzie jazda.

Heee
@Ex

Pan Piotrek obiecywał że nie będzie żadnych zwolnień... Serio??? Myślę że bardzo dużo osób straci pracę a wtedy niech spojrzy wszystkim w twarz!

Peppa
@Heee

Pan P. S. dalej nawiedza oddział. Wiedział kiedy się ewakuować. Może Krzyś i reszta kierownictwa wreszcie powiedzą co będzie dalej. Takie gadanie że nie wiedzą to między bajki można. Trzy miesiące i zamykają oddział w Skwierzynie a towar tam gania na potęgę. To raczej nie jest normalne a ludzie widzą i mają domysły. Więc drodzy kierownicy liderzy do dzieła. Jesteście to winni ludziom którzy robią na Wasze pensje. W końcu jak twierdzicie ludzie są dla was najważniejsi!!

Krzyś
@Peppa

@Peppa daj znać, o co dokładnie chcesz zapytać? Towar, jeździ do SKW bo nie ma miejsca w MIED, co jest widoczne. Robimy miejsce pod proces ABS (z SKW), a mniej rotujący wyjeżdża. Pracy jest cały czas sporo. Jakiej informacji potrzebujesz? Nie ma tu podstępu, nie ma co się nakręcać i dopowiadać historii do tego:)

Daria
@Krzyś

Zamykają skw i dalej wożą tam towar? Dziwne. Jak się zamyka magazyn to się go sprząta, trzeba wywieźć towar, wyposażenie. Ciuchy z końca roku 2023 są nierotujące? To po co cws je zamawia. Coś Krzysiu ściemniasz, nie idź w ślady poprzednika P. S. Bo nie warto.

@pewniaczek Nowy wpis
@Krzyś

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DHL Supply Chain spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Międzyrzecz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Międzyrzecz
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w DHL Supply Chain?

Arr

Słabe, nożyk, karta do zegara. I każdy ruch jest monitorowany. Nawet do kibla idziesz na czas. Jak za długo siedzisz to zaraz reprymenda. Brak wszystkiego.

@Arr

Cały czas jest tak duży ruch, że o reprymendzie piszesz? W ogóle możecie chodzić tu z telefonami normalnie? Zdarza się aby komuś się czasem zerkało czy jednak tego także pilnują? Jakie normy są założone obecnie?

Thor

Teraz to żadne, zaraz zaczną się redukcje bo Skwierzynę przenoszą do Międzyrzecza. Dużo osób z agencji i nie wiadomo po co. Dużo ludzi odejdzie kwiecień, czerwiec bo kończą się umowy. I oficjalnie nie będzie zwolnień. Cws szuka sensu istnienia podobnie jak dhl w Międzyrzeczu. Niedorzeczne zmiany które tylko wszystko komplikują. Tak źle to nie było jeszcze a co będzie jak Niemcy całkiem siądą, a już jest tam kiepsko.

Pepoa

Masz robić i nie myśleć, co zmiana to inaczej. Na jednej jest komunikacja na drugiej nie ma. Telefon jest dla pracownika nie dla kierownika.

@Pepoa

Co zmiana to inaczej? w jakim sensie teraz to piszesz? Są jakieś na które warto się wbić czy mimo wszystko i tak jest podobnie i od dnia to zależy? chyba przyjdę na robotę, tylko nie wiem gdzie się wcisnąć

Yyy

Najlepiej nigdzie , na każdym kroku fałsz , zakłamanie , ludzie się nienawidzą , jeden drugiemu wbiłby najchętniej nóż w plecy , walka o względy u tl i kierownictwa. Masz robić to co każą i się nie odzywać bo inaczej masz już pozamiatane do końca swojej " kariery " w tej firmie . Nie dają możliwości rozwoju, lepsze stanowiska już dawno obstawione przez swoich wybrańców. Trzy miesiące okresu próbnego było dla mnie wystarczająco za dużo . Do tego zmuszanie do zostawania na nadgodziny i straszenie że jak nie zostaniesz to w sobotę na popołudnie będziesz musiał przyjść do pracy . Zganianie jedna zmiana na drugą . A tak naprawdę obie zmiany siebie warte ! Nie polecam

Thor
@Yyy

To prawda, teraz jest koszmarnie. Magazyn zatowarowany pod korek a cws dalej ciśnie. Może chodzi o to aby zakończyć przerób towaru i podziękować dhl za współpracę. No bo gdzie znaleźć oszczędności? . Niemcy ledwo zipią to kto te ciuchy ma zamawiać? Orlen? Ukraina?

@Yyy

Czemu w sobotę w południe? Zastanawiam się co na to treść na umowie? poza tym skoro w teorii te obowiązki można przenieść na inne dni to nie były aż tak niecierpiące zwłoki? O jakie zadania chodziło?

Abba

Może wreszcie ktoś powie ludzią co dalej z magazynem w Międzyrzeczu i Skwierzynie. Czy to prawda że oba są do zamknięcia bo w Gorzowie Dhl postawił giganta, jest masa miejsca. I wszystko tam pojedzie. Hallo biuro!

@Abba

No właśnie ktoś wcześniej wspominał coś o tym. Ponoć sporo osób ma odejść w kwietniu, bo kończą im się umowy ( to informacje tylko z opinii, więc nie wiem czy prawdziwe). Tylko te osoby, które mają koniec umowy są zagrożone? Nie ma żadnych planowanych zwolnień?

Koza

No dalej, kierownictwo dhl może powie wreszcie co i jak z ludźmi. Każdy jest teraz niepewny jutra, zapewnienia przez Krzysia i Kasię jakoś ludzi nie przekonują. Skoro ludzie są najważniejsi to bądźcie uczciwi.

Czarna koza
@Koza

Osoby z najlepszymi wynikami zostaną a reszta dostanie wypowiedzenie. Info z pierwszej ręki wprost ci nie powiedzą to DHL.. Resztę się domyślcie sami trochę RODO i się wyda. Zaraz będzie odpowiedź „brednie” a no wiem. :)

Majej
@Thor

Niemcy ledwo już ciągną przez co cws ma coraz mniej pracy. Podobno w pralni w międzyrzeczu chcą redukować etaty, szwalnia jakoś ciągnie ale od dłuższego czasu nikogo nie zatrudniają i szukają oszczędności gdzie się da więc nie dziwne jak zrezygnują z usług dhla. W końcu magazyn jest ich a nie dhla.

Zuzia
@Majej

Myślę, że nie bez powodu CWS zrezygnował z magazynu w Skwierzynie ;) Tylko kwestia czasu aż zrezygnują z tego w Międzyrzeczu.

Zoha
@Majej

Czy to prawda że sytuacja jest tak kiepska że firma nie wypłaci bonów świątecznych. I że zamykają oddziały skw i mcz bo cws chce robić logistykę sam?

Zuza
@Zoha

Dużo zmian jest, ludzie są zdezorientowany. Biuro zapewnia " nikogo nie zwolnimy" no tak. Nie przedłużymy umów z kwietnia i maja i oficjalnie nie ma zwolnień.

@Prawdziwa
@Zuza

Samanta

Interesuje mnie praca na stanowisku Office Administrator (HR) głownie dlatego, że doświadczenie nie jest wcale wymagane. ciężko jest się w takim razie dostać? chodzi mi o liczbę kandydatów zastanawiam się czy dużo osób się zgłasza. Jak rozmowa w przypadku takiego stanowiska wygląda?

Zuza
@Samanta

Teraz to zapomnij, nie przedłużają umów podobnie jak w cws. Przerost administracji, dwóch operacyjnych, trzech zmianowych gdzie są dwie zmiany. Sześciu, ośmiu liderów, ogrom administratorów magazynu. I bałagan, cws ciśnie z niewiadomych (albo wiadomych) powodów gdzie na nic nie ma miejsca. Ogólnie porażka.

HR
@Samanta

Złóż cv może będziesz za Radka ogólnie chłop porażka.

Jak długo trwa proces awansu w DHL Supply Chain?

Tylko w taki sposób można uzyskać awans? A solidną pracą ile się pracuje na awans? Często w ogóle się zdarza przejscie na wyższe stanowiska?

Rozumiem że po zwolnieniu wybrana została " lepsza opcja " ? Załatwianie po znajomości? Nie sądzę z tego co widać ktos kto ciężko pracuje zostaje zwyczajnie doceniony przez kierowników / liderów. Może czas najwyższy zacząć pracować na to aby zostać docenionym a nie chodzić po halii i tylko wszystkich obgadywac i zazdrościć ?

@Uczciwy

Mam nadzieję że sprzątasz tę ulicę skoro tak tobie źle w tej firmie, dlaczego w niej robisz ? Są gorsze dni ale są też dobre dni jak w każdej firmie. Dlatego życzę tobie abyś dokładnie sprzątał tą ulice, a nie siedział na forum i pisał jakieś bzdury bo nie masz odwagi powiedzieć tego w twarz przełożonemu jak to tobie jest źle ???? Nikt tam ciebie na siłę nie trzyma. Ps. Przez takie osoby jak ty które wprowadzają ferment w pracy powstają takie negatywne komentarze, i opinie atmosfera w pracy pewnie jest super.

@@Uczciwy

Mówisz, że atmosfera jednak jest super? Jeśli tak to co ostatecznie na nią wpływa? Raczej pracodawca się w nią angażuje czy inni współpracownicy? Jakieś przykłady dla jasności?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DHL Supply Chain?

peppa

nożyk i może długopis.

Bary

Teraz nie licz na nic. Brak wózków pikingowych, brak paleciaków. Zdobycie wózka graniczy z cudem. Liderzy widzą tylko piking, zamiast zainterweniować w cws to podkulają ogony i nie widzą problemu.(usunięte przez administratora) Naprzyjmowali pracowników z adecco i nie wiadomo po co. Zaraz przeniosą Skwierzynę i dopiero będzie (usunięte przez administratora)

Kiedyś już padały nawiązania do stanowisk liderskich a ja obecnie widzę taka ofertę w Internecie. czy jeśli ktoś z aktualnego zespołu chciałby się dostać to bierze udział w tych naborach teraz czy wcześniej pytają najpierw ludzi o to? Sam proces teraz jak wygląda? i od tej strony praca przede wszystkim?

Pomidor

Jeżeli chcesz się tam zatrudnić to pomyśl 10 razy nim to zrobisz. Stanowiska są zajęte każdy tam dostał się bardziej z szczęścia/znajomości jak z umiejętności i doświadczenia teraz robią z siebie niewiadomo kogo.Jeżeli szukasz pracy z przyszłością to lepiej znajdź ją gdzieś indziej. Pozdrawiam.

pepuś

To nagraj kierowniczkę , puść w obieg zobaczysz jak szybko siądzie na (usunięte przez administratora). Sprawy o (usunięte przez administratora) są na topie. a jak ci źle na zmianie "a "to przenieś się na zmianę "b" . Ludzie robią co powinni owszem nie ma zgrania, nie ma kombinatorstwa,jest chaos , prawie każdy robi na siebie,ale na pewno jest lepiej.

Pracowałem w DHL i dokładnie na zmianie A był kierownikiem P.G teraz słyszałem że jest kierownikiem A.K pracę wspominam super trzeba się narobić .Co chodzi o A.K uważam że jest super osobą może czasami wyraża to co myśli ale sznuje ludzi którzy pracują a nie w ciula lecą mam bardzo szacunek do niej bo jest pracowita i pomaga na pikingu pozdrowienia dla A.K od byłego pracownika

Pracownik z M2

Nie zgadzam się z tą opinią . Myślę że to jest jedna z niewielu osób w tej firmie , na którą można liczyć , pogadać i znaleźć rozwiązanie z każdego problemu .Faktycznie zbawiają was te 2 minuty opóźnienia z wyjściem ? Może czas najwyższy się postawić na jej miejscu , mieć tyle na głowie i jeszcze co chwilę ktoś coś od niej chce . Gdybyśmy wszyscy sprzątali wspólnie a nie lenie stojące w alejkach obradujący innych pracowników byśmy wychodzili o normalnej godzinie także zamiast pisać takie komentarze może najwyższa pora spojrzeć na siebie.

Stokrotka
@Pracownik z M2

Z tym "liczeniem na firme" to troche śmiech kto tam pracuje wystarczająco dlugo ten wie jak jest naprawdę. ???? Nawet jak się zmieniło Kierownictwo nieco to brak odczuć.

Stokrotka

Napisane jest dobrze jak już chcesz się czepiać, żeby zabłysnąć jak zawsze a zreszta jeśli już wspominasz o zebraniach i udzielaniu się na nich to nawet jak coś zgłosisz bądź zarzucisz pomysł I tak go nie zrealizują i jest cisza z takim nastawieniem nikt nie chce mieć doczynienia z firmą bo są obietnicę których i tak nie idzie dotrzymać. Fakt coś tam "zrealizują" ale czy to ma sens? Nie warto o tym nawet wspominać. Najlepiej dorzucić też więcej pracy normalnemu pracowników, żeby przy biurku mieli miej do realizacji. Wiesz kim jestem? Możesz się czasem zdziwić. Pisać anonimowo raczej po to jest a sławnymi się raczej przez to nie staniemy.

Xx
@Pracownik z M2

Moze dla ciebie zostawanie po godzinach pracy jest ok dla innych pracowników to jest problem bo za te 2 min i więcej nikt nie płaci i ty dla firmy musisz być na czas ale już z twoim czasem nikt się tam nie liczy bo po co przecież jesteśmy od (usunięte przez administratora). Niby jest Krosno co liczy czas pracy ale nigdy nikt nie miał zapłacone za ,,minuty „ które chcą nie chcą każdy musi zostać żeby odsłuchać na koniec ,,dziękuje za dziś „ porażka

Bombel

Moja opinia na temat oddziału w Skwierzynie,duża rotacja pracowników .Zwalniają pracowników z byle powodu wystarczy że podpadles liderowi lub kierownikowi .Praca jako taka może być ,ale kierownictwo i liderzy dra się na pracowników ,brak szacunku do ludzi .Na umowę o pracę trzeba długo czekać .Z miesiąca na miesiąc nie wiadomo czy cię dalej zatrudnia ,dają krótkie umowy tymczasowe .Jedyna miłą osobą w tym zakładzie to jest liderka Marlena ma podejście do ludzi ,reszta kierownictwa powinna brać z niej przykład .Powinni mieć jakieś psychologiczne szkolenia ,bo krzykiem i zastraszaniem nic dobrego nie zdziała w tym zakładzie,jakby bardziej szanowali ludzi napewno jakoś pracy była by lepsza i nie musieli by co chwilę szukać nowych osób .

Animator
@Bombel

Furtka się zamyka , a usta otwierają :) Od jesieni nikogo nowego zakład nie zatrudnia ,a jednak ktoś natarczywie dobijał się do przełożonych tych złych, zastraszających i krzyczących o przyjęcie.Pozdrawiamy

@Animator

Czyli stabilnie się pracuje, skoro nie zatrudniają nowych, rotacji brak? A kiedy zakład ma zamiar jakkolwiek zacząć się rozwijać i tworzyć nowe miejsca pracy? Jest w najbliższym okresie na to jakaś większa perspektywa?

Jak to wynajęty? W jakim sensie o co chodzi? widziałem teraz kilka dostępnych ofert do was, na magazyn tez właśnie jedna się znalazła. To jeśli ludzi szukają to o co chodzi z tym wynajmowaniem, bo chyba tematu nie podłapałem? Robota normalnie jest dostępna? Na jakich stawkach się robi i jakie będą przewidywane?

@BylyPracownik

Praca DHL Międzyrzecz ? Zaszczyt rok mi tam mi było dane pracować nie co można napisać im dłużej tym gorzej. W skrócie bo jest naprawdę co pisać a szkoda czcionki na firmę. (usunięte przez administratora) . -Małe wynagrodzenie pomimo obowiązków. -Niedocenianie pracownika pomimo upływu lat jakie tam spędził z tego co się słyszy i co zrobił dla firmy niewspomne o nowych którzy są nieszanowani przez Kierownictwo.. -Wprowadzanie na magazyn niepotrzebnych rzeczy zamiast zapewnić odpowiedni sprzęt i warunki pracy dla pracownika. -Kierownictwo? Jest głównie na pokaz i odzywa się tylko, żebyś więcej robił pomimo bhp szkoda pisać taki wymóg firmy.. -Chcesz coś załatwić? Szybciej w lotto wygrasz jak coś załatwisz śmieszne? Prawdziwe. -Największe siedlisko plotek w parku przemysłowym potrafią zniszczyć osobę prywatnie. -Awans? Poliżesz nogi każdemu to za jakiś czas będą efekty. -Żałosne zabawy i konkursy jak w przedszkolu dla pracowników więcej szkoda pisać.. Chcesz więcej informacji? Zatrudnij się zobaczysz potrzebują kogoś takiego jak ty. Jakieś pozytywy jakie tam można znaleźć? Może zabawa integracyjna? Chociaż.. nie.. wybierana przez Kierownictwo.. nie masz wyboru. Wybacz, ale chyba jednak nie bo w każdej firmie wynagrodzenia czy inne rzeczy są podobne może nawet i lepsze.. wspominam tylko dobrze Expertów z tej firmy sympatyczni ludzie tylko oni tę firmę trzymają.

Jakie godziny pracy obowiązują w DHL Supply Chain?

Jednodniowy pracownik

Zatrudniłem się w firmie i pierwszego dnia pani, z którą miałem jeździć została zwolniona. W ciągu całego dnia pracy byłem świadkiem, kiedy ta pani była z 3/4 razy upominana, że pracuje za wolno, kiedy przyglądałem się sytuacji sam byłem upominany, że mam patrzeć na siebie potem się dowiedziałem od tej pani, że to jej ostatni dzień i niestety nie będzie tam pracować, więc stało się jasne, że to już jest mój jedyny i ostatni dzień pracy, ale po paru godzinach byłem świadkiem rozmowy jednej z brygadzistek z inną pracownica o jakieś innej pani tam pracującej, której zmarła matka i ów brygadzistka wyrażała opinie, że tamta pracownica dzień po śmierci swojej mamy powinna być w pracy mówiła to jakby miała 0 empatii do swoich pracowników ja myślałem, że przy takiej tragedii jest jakiś czas na urlop, pracując legalnie na umowę, krótko mówiąc, nie polecam.

Pracownik01

Pracowało mi się dobrze w oddziale Skw , szybko dostalam umowę na DHL bodjaże po pół roku chociaż nie był to mój priorytet . Wykonywałam pracę z zaangażowaniem i może dlatego tak się stało . Miło będę wspominać .Pozdrawiam wszystkich

@Pracownik01

A napiszesz coś więcej na temat samej specyfiki pracy? I dlaczego właśnie udało się dostrzec to całe zaangażowanie? Co ponad określone obowiązki wykonywałaś? Jakie były te wymagania?

Pracownik01
@Olga

Wykonywanie swoich obowiązków ponad , podrzucanie pomysłów, rozwiązywanie problemów jakie się napotkało , przy czym dopytujesz przelożonego czy tak jest dobrze.Cała praca oparta jest na: przyjęciu towaru czyli sprawdzeniu go czy odpowiada Wz,spakowaniu, zalokowaniu z miejscem przeznaczenia i wydawaniu . Polecam filozofi nie ma .

@Pracownik01

o super dzięki to już mam jakiś obraz sprawy. A powiedz mi jeszcze, więcej kobiet tam robi na tym stanowisku czy raczej mężczyzn? co z atmosferą?

Oluß
@Olga

Więcej kobiet na stanowiskach wykształcenie nie jest potrzebne bo na zmianie B kierowniczka jest po podstawówce a nawet nie wiemy czy ma skończone więc łatwo można awansować tylko trzeba trochę po ściemniać i polizać wiadomo co, co do atmosfery to warto poczytać inne komentarze że jak wiatr zawieje taka jest atmosfera Kogucik(P.S)ma swoje kury które co tydzień woła do dziury

@Oluß

już pomijając kwestie związane ze sposobem awansowania to gdy do niego dochodzi to jak warunki zatrudnienia i specyfika pracy w rzeczywistości się zmieni? na co trzeba się nastawiać?

Alfonso

Witam,czy przyjmują do DHL w Międzyrzeczu? Czy bez sensu CV zostawiać

????

Ogólnie praca jest jaka jest,bywa czasem ciężko,ale cóż taki system pracy. Od jakiegoś czasu kierownictwo wprowadza nowe" pomysły,zmiany ", które nie do końca się sprawdzają.Szkoda ,że nikt z powyższych nie rozmawia na ten temat z pracownikami czy im to pasuje,czy pomaga w pracy???? jest wprowadzane i już bez dyskusji ,a podobno stanowimy jeden zespół ???? Szkoda,że do tej pory nikt na poważnie nie traktuje takiego problemu jak oświetlenie a raczej jego brak w wielu miejscach na magazynie to powinno być priorytetem bo w końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo podobno,to my pracownicy magazynowi spędzamy pięć dni w tygodniu , osiem godzin dziennie czas na magazynie to my powinniśmy mieć komfort pracy bo uważam nieskromnie,że wykonujemy kawał dobrej pracy.

Po podstawówce

Witam pracuje jakiś czas już w tej firmie i nie rozumiem jak osoby na wyższych stanowiskach noszą (usunięte przez administratora) wyżej głowy byłam na obu zmianach i widziałam wiele. Dlatego moje pytanie brzmi dlaczego na jednej zmianie kierowniczka może iść wesprzeć proces zakasać rękawy i pracować z ludźmi a na drugiej to już jest dla tej kierowniczki hańba ????????‍♂️ Jak pamietam byli kierownicy zmiany tez chodzli pomagali ludziom może dlatego na jednej zmianie się dzieje jak się dzieje a na drugiej nie. Niech w końcu PS i teraz PG wezmą się za arcyhrabiów i pokażą, że nieraz trzeba iść i pracować z ludźmi ramię w ramię bo pamietam czasy jak oni to robili i korona im z głów nie spadła a nawet poszli wyżej dali przykład ze to pracom się pokazuje a nie siedzeniem za biurkiem i bać się poukładać piking bo to nie moje zadanie. Wrrrrrrr No aż mi się scyzoryk otwiera na sam widok tej kobiety. Pewnie to czytasz to coś ci powiem zacznij grać z ludźmi to wróci do ciebie jeszcze może cie polubią a nie tylko czekasz aż ktoś ci kogoś podpierniczy albo ty to zrobisz (ps. Przepraszam zostałaś pracownikiem roku, poprostu chcieli podlizać (usunięte przez administratora) pewne osoby albo przekonalas ich) Dziękuje już więcej nic nie będę mówiła bo szkoda palców

Pracujący tam ...
@Po podstawówce

P.G hahahahah nadaje się do wyjsc w czasie pracy. Sprawiedliwośc ? , ręka tam reke myje . Na wyższych stanowiskach. My zwykli ludzie tam nie mamy nic bo oni są pupilami i (usunięte przez administratora).. hańba i wstyd z nich :)

Po studiach.
@Po podstawówce

Niestety coraz gorzej w tej firmie. Totalny bałagan i chaos. Po rzekomej awarii systemu to już katastrofa.

fafi
@Po podstawówce

Niestety PG odpadł właśnie w dziwnych okolicznościach. Nawet dobrze bo stanowisko jakie miał kierownik od niczego było niepotrzebne. No ale znajomości to znajomości.

Hugan
@fafi

No chyba nie od niczego, bo przynajmniej był na magazynie i można było z nim porozmawiać a teraz to tylko P.S który zejdzie jak mu się spodoba i tak ma wszystko w 4 literach ważne aby wynik się zgadzał

@Hugan

a jeśli chodzi o samych współpracowników to jak sytuacja się przedstawia? były spor rotacje czy niekoniecznie? i czy po nowym roku liczba jest identyczna? zaszły jakiekolwiek zmiany?

Nowyy

Jak wyglada teraz praca w tym zakladzie

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL Supply Chain