Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Opinie o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Kasia K.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten szpital - trafiłam do Orthos z ogromnym bólem kolana. Obecnie się rehabilituję i z dnia na dzień czuję, jak wracają mi siły. Polecam wszystkim, którzy mają problem natury ortopedycznej- według mnie Doktor Piotr Sankowski to najlepszy i najbardziej profesjonalny lekarz, na jakiego mogłam trafić. Raz jeszcze dziękuję!

Ela

Serdecznie polecam Doktora Macieja Misia- to nie tylko świetny i profesjonalny lekarz, ale również człowiek. Przeprowadził niezwykle trudną operację guza mózgu, tym samym prawdopodobnie ratując życie mojemu tacie. Opanowany, troskliwy - po operacji interesował się pacjentem oraz jego powrotem do zdrowia. Każdemu życzę, (oczywiści tylko w przypadku konieczności) trafić właśnie do tego specjalisty. Serdecznie polecam i raz jeszcze dziękuję!

Krzysiek

Serdecz(usunięte przez administratora)! Profesjonalizm w każdym calu, bardzo troskliwy, uprzejmy i pomocny personel. Sama placówka jest bardzo zadbana, czysta i nowoczesna. Lekarz P G (usunięte przez administratora) to prawdziwy profesjonalista - szybka diagnoza, konkretne odpowiedzi, wizyta w przyjaznej atmosferze :)

Ewelina

Ogromne zaangażowanie pracowników placówki w pozytywny humor i poczucie bezpieczeństwa pacjentów, miła obsługa, świetna robota lekarzy. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego miejsce i pewnie jeszcze niejednokrotnie tam wrócę. Polecam!

Firma Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Aleksander B.

Wizyta bardzo konkretna, personel szpitala bardzo pomocny, skupiony na pacjencie. Lekarz Mateusz Patkowski wytłumaczył w czym problem i poświęcił sporo czasu na omówienie dalszego leczenia, dzięki czemu zdecydowałem się na operację! Przed nami zlecone badania i kolejna wizyta. Polecam serdecznie!

Jolanta

Lek. Mateusz Patkowski to rzetelny specjalista, godny zaufania lekarz i przesympatyczny człowiek! Jestem po artroskopii kolana - operacja przebiegła całkowicie bezproblemowo. Polecam z pełnym przekonaniem zarówno lekarza Patkowskiego jak również szpital Orthos - dobra atmosfera oraz świetna opieka.

mikimiki

moja żona trafiła do orthos z problemem z kolanem, spowodowanym intensywnymi treningami w przeszłości. jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, którą jej zapewniono - trafna diagnoza, duża wiedza, świetna atmosfera i personel. bardzo polecam.

Mariusz

Trafiłąm do doktora Sankowskiego na zabieg wstawienia endoprotezy stawu biodrowego, wszystko przebiegło fachowo i bardzo kompetentie. 5 miesięcy po zabiegu jestem bardzo zadowolony, jakość życia nieporównywalna do stanu przed zabiegiem. Polecam serdecznie

Teresa

Serdecznie polecam, placówka na najwyższym poziomie, świetna opieka i personel.

Syd

polecam doktor Kołaczyk, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. w trakcie zabiegu każda czynność omówiona, a na wszelkie wątpliwości pani doktor szybko odnajdywała odpowiedź. gorąco polecam

magik32

operacja, a później rehabilitacja - wszystko bez zastrzeżeń. personel pomocny, lekarz cierpliwy i wyrozumiały, a przede wszystkim w pełni profesjonalny i skupiony na pacjencie. poelcam

jonebone

Serdecznie polecam Orthos. Miałem przyjemność trafić tam z powodu mojej kontuzji kolana. Specjaliści jakich mało.

Bartłomiej

Jestem bardzo zadowolony z konsultacji. Dokładne badanie, na miejscu wykonano błyskawicznie dodatkowe RTG. Zalecenia klarowne, wszystko w pełni profesjonalnie. Gorąco polecam. na miejscu wykonano błyskawicznie dodatkowe RTG. Zalecenia z wizyt klarowne, oczywiście na piśmie, wszystko bardzo profesjonalnie. Dodatkowo pan docent jest przesympatycznym lekarzem w kontakcie osobistym. Gorąco polecam!!! Andrzej Kędzierski

Krzysztof

Miałem szczęście trafić do Orthos do doktora Artura Krawczyka. Kolano po wstawieniu endoprotezy jest w pełni sprawne, nie odczuwam bólu. Bardzo dziękuję za pomoc!

Maria

Przeszłam operację usunięcia tarczycy w Orthos, operował mnie doktor Waldemar Balcerzak. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Doktor bardzo miły, taktowny, chętnie odpowiadał na wszelkie pytania. Placówka nowoczesna z bardzo miłym i kontaktowym personelem. Polecam serdecznie.

Magdalena

Korzystałam z rehabilitacji w tej placówce i jestem bardzo zadowolona - fachowość, profesjonalizm i świetne efekty. polecam serdecznie

Maciej

trafiłem do orthos ze sportową kontuzją i bardzo pozytywnie oceniam mój proces leczenia, kontakt z lekarzem bardzo dobry, trafna diagnoza, trafny dobór metody leczenia - polecam

Przemysław
@Maciej

Szpital ten polecił Ci znajomy, który również miał kontuzje, czy może z zupełnie innego powodu wybrałeś akurat to miejsce do leczenia swojej dolegliwości? Daj znać, co kierowało Tobą przy wyborze tego miejsca.

Magda

Mam bardzo dobre doświadczenia z Orthos - pełen profesjonalizm, super placówka, duże zainteresowanie pacjentem. Polecam!

Grażyna

bardzo polecam - naprawdę zaskoczyło mnie to miejsce, dobra opieka i podejście do pacjenta. doradzą, pomogą...super!

Dominika

Słyszał ktoś czy szpital potrzebuje teraz kogoś do pracy w administracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. - Komorowice

• Jak się pracuje w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.