Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Opinie o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Witek

Dobry dostęp samochodem, dbałość o szczegóły, bardzo wysoki poziom opieki. Przez cały mój pobyt nie mogłem się do niczego przyczepić, bo to po prostu świetna placówka z bezbłędnym personelem. Dziękuję za pomoc w powrocie do zdrowia!

Kiku

świetny personel oraz bardzo wysoki poziom opieki, dobra informacja, porządek i czystość :) polecam

ebi

placówka już od lat trzyma bardzo wysoki poziom. po długiej przerwie wróciłem na konsultację ortopedyczną i byłem bardzo mile zaskoczony. lekarz był zainteresowany, dokładnie mnie przebadał i trafnie zdiagnozował. plan na leczenie też już powstał, wszystko w bardzo pozytywnej atmosferze.

witek

Serdecznie polecam. Fachowo, konkretnie, bardzo miło. Zabieg wykonany bezboleśnie i błyskawicznie, rany zagoiły się bardzo szybko :)

Firma Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
kiki33

serdecznie polecam, doktor Kamila Fudalej to świetna specjalistka, przeprowadziła u mnie operację pęcherzyka żółciowego. wszystko poszło świetnie, doktor wyjaśniła wszelkie wątpliwości, zabieg bez komplikacji :)

Laura

Miejsce, personel i podejście do pacjenta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem w stanie nawet stwierdzić, że to najlepsze miejsce, w którym się leczyłam, wszystko profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie pozdrawiam cały Zespół!

Helena

Super placówka!!! Nie tylko leczą, ale też dbają o dobre samopoczucie pacjentów na każdym etapie. Aż milo tam być! :)

Sylwia

Świetny personel – sympatyczny, miły, wszystko prosto i łatwe do "ogarnięcia". Pokoje najwyższej klasy, świetne posiłki. Mimo stresu przed zabiegiem w pełni wypoczęłam dzięki jakości świadczonych usług. Serdecznie polecam

Wiktoria

Serdecznie polecam Orthos. Bardzo dobra obsługa, szacunek do pacjenta, zainteresowanie i troska. Jestem szalenie wdzięczna za udzieloną mi pomoc

Ela

Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Pudełko. To wyjątkowy, empatyczny specjalista, który był w stanie przywrócić mi nadzieję i zdrowie. Dziękuję i pozdrawiam!

Marysia

Doktor Kamila Fudalej – 100 procent profesjonalizmu. Świetna chirurg, dokładna, sympatyczna i bardzo miła :)

Wera

świetny szpital, jestem bardzo zadowolona z poziomu opieki i wiedzy. serdecznie dziękuję!

Klaudia

najpierw leczyła się tu moja mama, teraz leczę się ja, moja córeczka też trafiła do super lekarza. dziękuję za pomoc!

Polecam Orthos w 100%. Doktor Moczko slucha pacjenta, ma ogromna wiedze i jest bardzo zaangazowana. Operacja ciesni nadgarstka przebiegla bez zarzutu, a termin byl szybki. Dziekuje!

Iwona

Doktor Marek Pudełko to świetny specjalista. Mówię to po dwóch operacjach, doktor cały czas był ze mną w kontakcie, na bieżąco informował, co się z nami dzieje. Serdecznie dziękuję i polecam

c

Bardzo polecam doktora Tomasza Nowaka. Kompleksowa opieka i troska o komfort pacjenta od samego początku, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Operacja bez zastrzeżeń, rana zagoiła się ekspresowo. Dziękuję za pomoc!

Ms.ms

Serdecznie polecam doktor Monikę Moczko, pomogła mi z zespołem cieśni nadgarstka, świetna specjalistka

Od pierwszej wizyty byłam zachwycona. Miałam duży lęk przed zabiegiem, ale dzięki podejściu pani Doktor uspokoiłam się. Teraz czuję się znacznie lepiej, dziękuje za opiekę i pomoc!

K

Ogromne uznanie i wdzięczność dla profesora Morawskiego, wykonał u mnie operację usunięcia perlaka, wszystko odbyło się perfekcyjnie, nie utraciłem w żadnym stopniu słuchu. Dziękuję i polecam.

Wisia

bardzo polecam!!! doktor Kamila Fudalej rozwiazala problem moich zylakow. jestem bardzo wdzieczna, swietna opieka i placowka.

Zostaw merytoryczną opinię o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. - Komorowice

• Jak się pracuje w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.