Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Opinie o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Helena Nowy wpis

Witam, zastanawiam się nad aplikacja na specjalistę ds. rozliczeń umów z NFZ. Jest teraz dostępna oferta i nie wskazują w niej na to by doświadczenie było jakoś szczególnie wymagane. jeśli go nie posiadam a zostanę zaproszona na rozmowie to w jakiej formie jest prowadzona? będzie jakiś test?

Pacjent Nowy wpis

Po operacji korzystałam z rehabilitacji, aż się chce tam iść, zapominasz o bólu, rehabilitanci super, cała załoga uśmiechnięta stwarzają atmosferę taka by nie myśleć że coś boli, gratulacja i tak dalej by zawsze było,

Witam, czy jest tu może ktoś kto zatrudniał się już jako technik RTG? Wiem już po stronie szpitala, że poszukują kogoś do tej funkcji w związku z rozwojem. Liczę więc na opinie względem współpracy, mam zamiar podjąć się jej na dłużej. Co wpływa na oferowane zarobki?

Joanna Nowy wpis

Mój mąż Maciek N. został przyjęty do szpitala na operację biodra.Od pierwszej wizyty u dr Mariusza Góry następnie u dr J. Kochańskiego poprzez cały personel, a kończąc na głównym operatorze dr Piotrze Sankowskim spotkaliśmy się z ogromną empatią. Już od samego przekroczenia progu szpitala przywitał nas przyjazny i uśmiechnięty personel :) Wszystkie formalności związane z przyjęciem na oddział zostały szybko i profesjonalnie wykonane. Kiedy mąż został zaprowadzony na oddział był otoczony serdeczną opieką :) Doktor Piotr Sankowski poinformował męża jak będzie przebiegała operacja. Zrobił to w taki sposób ,że emocje które towarzyszyły mężowi zniknęły jak pod wpływem zaczarowanej różki. Po planowo przeprowadzonej operacji mąż przebywał 6 dni na oddziale gdzie był pod bardzo dobrą opieką personelu lekarskiego, rehabilitacyjnego i pielęgniarskiego. Dzisiaj mija miesiąc od zabiegu ,a mój mąż czuje się świetnie !!!! Dziękujemy !!!

Firma Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista ds. Kadr i Płac w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Iwona

Widzę po wpisach, że w ostatnim czasie raczej pacjenci się wypowiadali? Co z personelem? Proszę o opinię z pracy salowej, obecnie na stronie widnieje oferta na Wrocławską. Wynagrodzenie zostało określone jako atrakcyjne, a sam szpital jako nowoczesne miejsce pracy. jak jest wiec wyposażony? I jakie warunki socjalne występują?

Arek

Bardzo dobry szpital. Polecam ortopedów. Sami uprawiają sporty więc mają duże zrozumienie dla aktywnych osób więc udzielają świetnych rad.

Olga

Polecam ortopedię w Orthos. Lekarze są bardzo profesjonalni, szczegółowo omawiają uraz i dokładnie opisują proces leczenia i rehabilitacji. Moim zdaniem szpital na medal

Violetta

Polecam Orthos, to dobry szpital. Podczas mojego pobytu wszystko przebiegało bardzo dobrze, personel dbał o dobre samopoczucie, było czysto, a mój stan zdrowia był szczegółowo omawiany. Jestem już w pełni zdrowa i wdzięczna na fachową opiekę.

Jan

Trafiłem do doktora Adama Kuźmińskiego z przepukliną. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, nie czułem powodu do obaw.

Pola

Polecam ten szpital. Pomocny personel, dobry dojazd, kompetentni lekarze.

Magda

Dawno nie spotkałam się z tak życzliwym personelem, jak w szpitalu Orthos. Naprawdę miejsce godne polecenia.

Mariusz

Świetna placówka, polecam doktor Kamilę Fudalej. Jest bardzo profesjonalną, zaangażowaną osobą. Pomogła mi wyjść z dużych problemów zdrowotnych.

xsweet

Placówka trzyma poziom. Leczyłam się tutaj kilka lat temu, ostatnio pewne dolegliwości sprawiły, że musiałam wrócić. Ku mojemu zaskoczeniu wszystko poszło jeszcze lepiej, niż przy ostatniej wizycie. Porządek, przejrzystość, pełne zaangażowanie. Jestem zachwycona tym, jak świetnie może wyglądać opieka medyczna. Dziękuję!

laura

serdecznie polecam, bardzo dobry szpital ze świetnym personelem.

R

Zapisałem się do Orthos ze względu na dobre opinie i nie zawiodłem się. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, wszystko przebiegło sprawnie, szpital jest dobrze zorganizowany, opieka lekarska również bez zarzutu. Polecam!

Maria

Polecam ten szpital. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką uzyskałam przy uciążliwych problemach z zatokami. Na pewno jest to miejsce pełne empatycznych ludzi. Dodatkowy plus za ogólne wrażenia szpitala pod względem estetyki.

Barbara

Od samego początku, przyjęcia do szpitala i pobytu byłam mile zaskoczona obsługą personelu szpitala. Opieka pielęgniarek i lekarzy była na bardzo wysokim poziomie. Zainteresowanie pacjentem intensywne. Wszyscy w szpitalu mają dużo empatii i niosą pomoc w każdej chwili. Przed operacją byłam pod wrażeniem obsługii anestezjologów. Operacja stawu lewego przebiegła szybko, prawidłowo i bezboleśnie. Po operacji troska o pacjenta była dalszym tokiem miłego pobytu. Wyżywienie było wspaniałe. Czysto wszędzie. Jestem bardzo wdzięczna za przeprowadzoną operację przez dr Bartosza Radojewskiego i bardzo dziękuję za miłą opiekę. Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem. Polecam ten szpital.

JJ

Świetna opieka, lekarze i cały personel bardzo zainteresowani pacjentem. Doceniam za empatię i przyjazne nastawienie. Zabieg wykonany prawidłowo i bezboleśnie, dzięki czemu szybko wróciłem do zdrowia. POlecam!

Klaudia

Przed moją wizytą byłam zaskoczona, jak wiele pozytywnych opinii o Orthos można znaleźć, po wizycie dołączam się do grona zadowolonych pacjentów. Po prostu wszystko działa jak trzeba, wykfalikowani, doświadczeni lekarze, miły personel, brak pośpiechu i dbałość o to, aby problem pacjenta został rozwiązany w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. - Komorowice

• Jak się pracuje w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.