Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Opinie o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.

Jacek

Długo szukać drugiej tak dobrej placówki. Najpierw korzystałem sam, później przyprowadziłem tutaj moją żonę, teraz leczę tutaj syna. Mam pełne zaufanie do lekarzy, na przestrzeni lat przekonałem się, że Orthos = najwyższa jakość i najlepsi specjaliści. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją rodziną.

Maciej

Trafiłem do dra Masalskiego z infekcją ucha (do przychodni Orthos). Na każdej wizycie lekarz poświęcał mi mnóstwo uwagi, przeprowadzał szczegółowy wywiad, aby wybrać właściwąmetodę leczenia. Wyjątkowy profesjonalizm, dzięki któremu szybko wróciłem do zdrowia. Serdecznie polecam :)

Elwira

Fantastyczny ortopeda Tomasz Nowak - wykonał preluksację bioderek u syna, świetny lekarz z dobrym podejściem do dzieci i fachowym podejściem, co widać zwłaszcza w ilości uwagi, jaką nam poświęcił :)

Jurek K. 09.02.2021

W Orthos byłem dwa razy / w 2018 r. i obecnie luty 2021/bardzo dobre zainteresowanie się pacjentem od momentu przybycia aż do jego opuszczenia.Cały personel zaczynając od pań z rejestracji poprzez panią przyjmującą ,pielęgniarki rehabilitantki a kończąc na lekarzach p.dr Kochańskim /świetne bezstresowe przygotowanie do zabiegu/ i p.dr M .Patkowskim -operatorem,który zarówno na wizycie konsultacyjnej jak i przed samym zabiegiem cierpliwie udzielał rzeczowych odpowiedzi na zadane pytania.Przy okazji warto wspomnieć o bardzo dobrych warunkach zakwaterowania oraz dobrych posiłkach przynoszonych przez sympatyczne i uprzejme Panie.Za te wszystkie zalety daję Wam piątkę z plusem i biorąc pod uwagę obecną sytuację/pandemia/ życzę całemu zespołowi dużo zdrowia.

Firma Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Werka

Bardzo dobrej jakości obsługa, komfortowe sale i świetne warunki. Lekarze poświęcają mnóstwo uwagi pacjentom, wszystko dopięte na ostatni guzik

Beti U

Przeszłam zabieg laparoskopowy usunięcia ognisk endometriozy i torbieli - bezpiecznie, szybko i skutecznie. Nareszcie żyję bez bólu. Serdecznie dziękuję całemu personelowi z fantastyczną opiekę.

Niko

Super szpital! Najlepsza opieka jaką dotąd miałem. Szybkie przyjęcie, szczegółowe badania i udany zabieg. Serdecznie ddziękuję!

Emilia

W Orthos odkrylam terapię Angel System z wykorzystaniem komórek macierzystych. Efekty niesamowite! Mega szybka regeneracja po urazie - dziękuję droktorowi Wodzińskiemu za zalecenie!

honka

Super miejsce i świetni lekarze. Korzystałam z uslug ortopedy, laryngologa...Wiem, gdzie zgłoszę się z wszelkimi problemami w przyszłości :)

Edward

Wspaniały szpital a w nim świetny personel dr.Mirosław Kulej robił mi operację biodra.Wspaniale się czuję.Doktorze dziękuję bardzo jak i całemu personelowi.

Dagmara

Bardzo polecam Orthos!! Nie ma lepszego zespołu ortopedów. Świetne podejście, troska, zainteresowanie. Serdecznie dziękuję!

Aga S.

Świetna kadra! miejsce, któremu można zaufać. Doktor Chmielak - prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie.Operował moją mamę, dzięki niemu wróciła do zdrowia!

Krystian

Z perspektywy pacjenta: wspaniałe miejsce! Kontuzje zdarzają mi się stosunkowo często, ale nigdzie nie miałem takiej opieki! Pracownicy naprawdę troszczą się o pcajentów, nie ma uwag i krzywych spojerzń. Pełęn profesjonalizm, tak jak powinno być!

pati

Doktor Wacławowicz to prawdziwy cudotwórca. Zachwycam się efektami, serdecznie polecam doktora!

Marlena

moja córeczka bardzo boi się lekarzy, na sam widok fartucha panikuje, natomiast w czasie wizyty u doktora Piotrowicza wszystko wyglądało wręcz przeciwnie, zero strachu, a na twarzy szeroki uśmiech. doktor ma świetne podejscie do dzieci, bardzo polecam każdemu :)

KateD

korzystałam z pomocy doktora Mateusza Patkowskiego i muszę przyznać, że to jeden z lepszych lekarzy, z którymi miałam styczność. profesjonalny, empatyczny, bardzo miły. z pełną uwagą przeprowadził wywiad, następnie wykonał badanie USG, wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości, a następnie zlecił odpowiednią rehabilitację. serdecznie dziękuję za pomoc i bardzo polecam!

Marzena

Bardzo polecam!! Dzięki doktorowi Masalskiemu rozwiązałam mój problem krzywej przegrody. Wszystko bez bólu i komplikacji. Świetny lekarz i placówka!

Sandra

Serdecznie polecam. Konsultowałam się ze specjalistami różnych dziedzin i zawsze byłam zadowolona. Można poczuć się zaopiekowanym, lekarze naprawdę dbają o dobro pacjenta, poświęcają 100% uwagi :)

eveline2

Leczyłam się u doktora Sankowskiego, to mój lekarz od 3 lat. Mam za sobą operację i planowana jest kolejna. Serdecznie polecem – doktor jest świetnym lekarzem, ma ogromną wiedzę. Zawsze znajdzie czas, aby wszystko wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Serdecznie polecem i dziękuję!!!

Bardzo polecam konsultacje neurochirurgiczną u dra Macieja Misia – pomógł mi uporać się ze schorzeniem kręgosłupa. Wizyta bardzo rzeczowa, lekarz w pełni profesjonalny, długo szukałem tak świetnego specjalisty.

Zostaw merytoryczną opinię o Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. - Komorowice

• Jak się pracuje w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.?

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.