Opinie o Polcyn Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polcyn Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polcyn Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcyn Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Inter

(usunięte przez administratora) Wymienię jeszcze raz - fatalna atmosfera - wypłata nie na czas - ciągła presja - brak premii świątecznej - skarżenie jeden na drugiego

Mirek
@KŁAMSTWO

Nagrody na święta to gratisy wyżebrane od handlowców - smycze, karteczki itp.

Kosmo

Niedawno się zatrudniłem. Nie wiem o co wam chodzi. Warunki bardzo dobre, nowe maszyny, ludzie w miarę spoko. jest ok. Nic nie wiem o wypłatach po terminie. Ludzie tez nic takiego tu nie muwią.

@Kosmo

Skoro niedawno się zatrudniłeś to może pamiętasz o co tu pytają na rekrutacji i ile jest etapów? Pierwsza umowa jest na 3 miesiące? I w ogóle czy nowi mają jakieś wdrożenie na początek?

Inter

KŁAMSTWO
@Inter

No cóż. Wszystko co tu piszesz to NIEPRAWDA> A Ty się mścisz, za to, że nie chciało Ci się pracować i załatwiałeś sobie lewe L-4 i oszukiwałeś Państwo i wszystkie osoby, które to czytają, bo musiały płacić za to, że nie pracowałeś. Skoro jesteś taki bohater - podaj swoje dane i porozmawiamy oficjalnie tu - na forum. Boisz się ? I nie pisze tego Michał. DAJ TEMU CZŁOWIEKOWI SPOKÓJ I odczep się. Dla wszystkich tu czytających: wynagrodzenia są zawsze na czas są nagrody roczne - świąteczne atmosfera dla porządnych ludzi jest fantastyczna a że terminy gonią? no cóż - zawsze terminy gonią :) Czytając takie portale jak Go Work - nigdy nie będziecie wiedzieć jak na prawdę się sprawy mają. Bo tu piszą tylko ludzie mściwi, którzy sami ze sobą maja problemy.

@Inter

Hej, jesteś albo byłeś tutaj stażystą, bo taki masz nick, tylko brakuje "n" na końcu? Możesz napisać od jak dawna trwa problem związany z brakiem terminowego wypłacania wynagrodzenia? Wiadomo co jest przyczyną? Presja pod jakim względem? Wymagania czy nacisk na deadline'y?

Mirek Nowy wpis
@KŁAMSTWO

Nagrody na święta to gratisy wyżebrane od handlowców - smycze, karteczki itp.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Polcyn Sp. z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Toolproject Polcyn Nowy wpis

Oświadczenie Zakładu Toolproject Polcyn Z bardzo dużym niepokojem i smutkiem obserwujemy wymianę zdań i nagonkę na nasz Zakład. Być może staliśmy się celem dla jednej, lub kilku osób ukrywających się za każdym razem pod innym „nickiem”. Jeśli te ataki będą się powtarzać będziemy zmuszeni do podjęcia kroków zmierzających do ścigania tego rodzaju przestępstw w sieci. Bardzo dziękujemy osobom, których te zapisy dotknęły tak samo jak nas i zdecydowały się zabrać głos wskazując, że te zapisy są wyłącznie sprytnym zagraniem, aby oczernić nasz Zakład i są całkowitą nieprawdą. Z naszej strony możemy zapewnić, że nasza firma to nie tylko miejsce produkcji, to przestrzeń, gdzie Wasze umiejętności i zaangażowanie naprawdę się liczą. Oferujemy nie tylko stabilność zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich informacji w naszym Zakładzie i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Kowala

Polecam firmę, dobre waruni pracy, umiejętni i pomocni kierownicy.

Rysiu
@Kowala

O to świetnie jak można się dogadać z kierownictwem. Jak tak chwalisz warunki to dodaj konkrety. Masz umowę o pracę na czas określony? Jak tak to podpisuje się na dłużej niż rok?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polcyn Sp. z o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży Żywności dla Koni
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

To ile ślusarz narzędziowiec zarobi od nowego roku? Bo jest ogłoszenie z 18 grudnia, pewnie jeszcze na biegu ono. Czy za posiadanie UDT na wózki czy na suwnice są premie? Czy firma woli wziąść kogoś bez uprawnień i przeszkolić sama?

Cześć wam, firma szuka technologa/konstruktora. Martwi mnie co tu pisze, o rotacji, braku premii czy rozwoju. Firma w ofercie to wszystko inaczej przedstawiła;/ Ktoś kto miał styczność ze stanowiskiem napisze jakieś konkrety? Stawki, o co chodzi z ta rotacją, jaki jest główny jej powod? Poprzedni technolog tez sam zrezygnował? Czy już za duże wnioski wyciągam i na tym stanowisku nie jest źle?

Krystyna

I tylko takie skarżące osoby mają szanse na awans? A podstawa przynajmniej całkiem znośna bez tej premii?

A tak z czystej ciekawości tylko to kto jest właśnie odpowiedzialny za te przelewy? Tutaj nikogo od kadr nie ma w biurze? faktycznie szefostwo robi to bezpośrednio? I jeśli o wyjazdach mowa to jak stoicie z urlopem? Nigdy nie ma problemów przy ustalaniu terminów?

Czy w Polcyn Sp. z o.o są szkolenia zewnętrzne?

Kosmo

@Kosmo

Romek

To po co by wrzucali ogłoszenie jak nikogo nie szukają? Ty chcesz wysłać CV i samemu się przekonać czy odpowiadają? Ktoś wcześniej pisał o rotacji więc może dlatego stanowisko jest ciągle do wzięcia. A próbowałeś tam zadzwonić i podpytać?

Nela

Co miesiąc jest zmiana terminów wypłat? Czy jak to wg Ciebie wygląda na serio? Może jednorazowo była taka sytuacja, czy więcej razy się to pojawiło?

KOTYŁ
@Nela

Nic nie wiem o zmianach terminów wypłat, a tu pracuję. A Wy to skąd wiecie?

KOTYŁ

Pracuję tu od kilku dobrych lat. Nie narzekam. Kawę, mleko cukier mam za darmo jakby co :)

Lacoste

Widzę że firma przeniosła się z ogłoszeniami z olx na pracuj. Ciekawe co to ma dać za efekt?

Zuzka

Powiecie mi szczerze, czy w firmie serio jest tak źle, jak piszecie? Jednak pracować gdzieś trzeba, mój mąż chce podesłać swoje cv na stanowisko Operatora drążacza CNC. Ile teraz proponują na rękę? Dużo w zespole jest operatorów? Wymagają doświadczenia w obsłudze maszyn i dziedzinie obróbki metali, ale jakiego konkretnie? Rok wystarczy?

Łucja

Gdzie znaleźć aktualne oferty pracy? Można wiedzieć, jak dostaliście prace w firmie? Niestety nic nie mogę znaleźć, może nie ma żadnych ogłoszeń po prostu? Tata chce aplikować na stanowisko operatora. Wiecie, jakie tam teraz są zarobki i wymagania?

DMG

Jaka stawka dla tokarza? Za 5,5 na rękę mogę przyjść.

Damian

Cześć. Z tego, co tu przeczytałem nie każdy zatrudniony pracownik radzi sobie na stanowisku operatora. Domniemam, że jest to związane ze sporymi wymaganiami...? Z ciekawości zapytam, czy nowa osoba przed rozpoczęciem wykonywania zadań jest przeszkolona? Przykładowo jakieś tygodniowe szkolenie, gdzie wszystkiego można się nauczyć? Też bym nie chciał tak na głęboką wodę być rzucony. Jak to wygląda?

Whisky

Z tą rekrutacją na drążacza to średnio co kilka miesięcy wyskakują. A to fach rzadki więc o co chodzi?

Jolanta

Padło kiedyś info, że 5 tys na CNC jest tu na spokojnie osiągalne, ciekawa bym była na jakich konkretnie warunkach? Godziny, atmosfera? Jest tu jakiś max, który można śmiało wyciągnąć?

Królix Bax

A jak z pracą na maszynach? Jest rotacja? W sumie dość często w ciągu roku pojawiały się ogłoszenia na frezera lub drążacza. Pojawiło się ponownie ogłoszenie (usunięte przez administratora)Ile można zarobić jako operator maszyn? (usunięte przez administratora)

Komputronik

Szkoda takie ambicji oczekiwałem :(

Rotacja
@Królix Bax

I znów ogloszenie poszukują frezera a maszyn nie przybywa

GMO

Rotacja pewnie wynika że niektórzy nie nadają się na operatorów bo to jednak coś w głowie trzeba mieć, więc po 3 miesiącach do widzenia.

OMASTA

Witam. Jakis czas temu sie tutaj zatrudniłem. Nie jest żle. atmosfera ok. Warunki pracy całkiem w porzo. Tak tylko napisze. OMASTA

Olga
@OMASTA

To fajnie, że Ci się podoba. A jaką umowę Ci dali na początek i na jaki czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Polcyn Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Polcyn Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polcyn Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcyn Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polcyn Sp. z o.o
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Koszykowa 1
    64-300 Nowy Tomyśl