Opinie o Jobconnection24.Pl w Lenzkirch

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób do pracy za granicą. Stale poszukujemy pracowników w wielu zawodach. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Posiadamy swój oddział w Niemczech. Wszystkie oferty pracy są przez nas dokładnie sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Jeżeli nie znalazłaś/łeś żadnej odpowiadającej Ci oferty pracy, nie przejmuj się! Zgłoś swoją kandydaturę wypełniając formularz lub zadzwoń do nas a znajdziemy dla Ciebie indywidualną ofertę pracy!

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobconnection24.Pl w Lenzkirch

Pracuś

Czy jest jakaś oferta na pomoc kuchenną

@Pracuś

Tak, dysponujemy obecnie taką ofertą. Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na nasz adres: cv@jobconnection24.pl Zadzwonimy do Państwa, Zespół JobConnection24

Adrian

Szanowni Państwo. Brałem udział w szkoleniu " Profesjonalny kurs kelnerski" organizowany przez firme Gowork. Na kursie wykładowca polecił nam Państwa firmie. Słyszałem ze u Was da się dostać dobra prace w gastronomii w niemczech. czy macie panstwo jakieś oferty dla kelnera ? bardzo dziękuję i pozdrawiam

Zespół JobConnection24
@Adrian

Panie Adrianie. Z uwagi na zbliżający sie sezon narciarski w Szwarzwaldzie dysponujemy szeroką gamą ofert pracy na stanowisko kelnera, barmana czy serwis. Prosimy o przesłanie swojego cv ze zdjeciem na nasz adres: cv@jobconnection24.pl lub bezpośrednią aplikację z naszej strony www.jobconnection24.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół JobConnection24

Jestem kucharzem z kilkuletnim doświadczeniem. W zeszłym roku firma znalazła mi pracę w hotelowej restauracji w Lenzkirch. Interesowała mnie praca sezonowa, byłem tam jedynie na okres zimowy. Wszystko grało. W tym roku jadę podobnie-zaczynam od grudnia, do firmy wystarczył jeden telefon z prośbą o znalezienie czegoś intratnego, jestem już po rozmowie z pracodawcą i ustaleniu wszystkich warunków zatrudnienia. Kontakt z biurem bardzo miły i rzeczowy, jak przed rokiem. Pozdrawiam i polecam

JobConnection24

Ponieważ zainteresowanie naszymi produktami na polskim rynku jest coraz większe i przychodzi do nas co raz więcej pytań od zainteresowanych, chcemy także tutaj podkreślić nasze atuty: -jesteśmy niemiecka firma specjalizującą się w hotelarstwie i turystyce. Od 2016 mamy tez biuro w Polsce. -mamy bardzo duże doświadczenie w tej branży -współpracujemy tylko z hotelami w Szwarcwaldzie, gdzie znajduje się nasza siedziba -wszystkie oferty są sprawdzone jak tylko nam to możliwe, żeby zachować ten standard odwiedzamy regularnie naszych pracodawców i kandydatów w hotelach. -dajemy możliwość uczenia się zawodu w hotelarstwie oraz możliwość awansu. Dlatego ! Jeżeli dostałeś przez nas prace i jesteś niezadowolony. Skontaktuj się z nami, przecież jesteśmy na miejscu! Tylko tak mamy szanse tobie pomóc, sprawdzić sytuację i rozwiązać jak najszybciej problem. Tylko tak możemy stworzyć sytuację win-win dla wszystkich stron. Pozdrawiamy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jobconnection24.Pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Iwona

Wszystko się udało :-) Aplikowałam jako recepcjonistka do hotelu w Szwarcwaldzie. Pierw rozmowa kwalifikacyjna z jobconnection24, za parę dni przez Skype z pracodawca. Dostałam umowę i w środę wyjeżdżam. Dziękuje bardzo!

@Iwona

Dziękujemy za wpis i życzymy Pani wszystkiego dobrego w nowej pracy. Jesteśmy ciekawi na dalszy feedback! Jeżeli będą jakiekolwiek pytania na miejscu, prosimy kontaktować naszych koordynatorów.

P. Chodakowska

Jestem studentka i pracowałam jako kelnerka w hotelu w Glottertalu w Szwarcwaldzie przez wakacje. Bardzo fajny hotel i dobre pieniądze. Firmę Jobconnection mogę tylko polecić.

@P. Chodakowska

Dziękujemy za opinie. Hotel także był bardzo zadowolony. Tak jak umawialiśmy się praca na następne wakacje w tym hotelu jest już dla Pani załatwiona. Transport zorganizujemy z naszym partnerem RAFTRANS. Koszta za transport pokrywamy my! Życzymy Pani dobrego semestru i pozdrawiamy.

pracuje jako Kelner od 5 miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Dziękuje za pomoc w załatwieniu wszystkich formalnosci na miejscu.

@Tomek

Witamy Panie Tomku. My także słyszeliśmy od pracodawcy tylko pozytywną opinię o Panu. Dziękujemy Panu za zaufanie i wiarygodność. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania, prosimy zawsze bezpośrednio o kontakt do nas. Pozdrawiamy.

Robert

Właśnie zjechałem ze Szcwarzwaldu z hotelu. Jestem budowlańcem ale w Niemczech miałem pecha co do pracodawców- 3 ostatnich nie wypłaciło mi zarobionej kasy, jeszcze inny nadliczbówek. Teraz pracowałem przy rozbudowie hotelu. Dobre warunki mieszkaniowe, zapewnione jedzenie i co najważniejsze- wypłacona kasiura

Renia

Firma JobConnection24 załatwiła mi pracę w Titisee_neustadt. Pracowałam jako pokojówka w rodzinnym hotelu. Praca ciężka ale warunki mieszkaniowe super i jedzenie również. Za 4 miesiące pracy odłożyłam sobie sporo pieniędzy na wymarzone auto. Mogę śmiało polecić. Renia

Robert W.

Byłem jako Złota rączka w hotelu blisko Fryburga na sezon letni. Praca była ok, bardzo ładny pokój personalny oraz super wynagrodzenie. Jestem umówiony z hotelem na następny sezon. Dziękuje Panią z Jobconnection24 za pomoc oraz polecam ta firmę innym. Robert

Ela

Jeszcze raz dziękuje firmie JobConnection24 za zaproponowanie mi stanowiska pracy, oraz załatwienie wszystkich formalności związanych z rekrutacją. Bardzo długo szukałam pracy w różnych agencjach rekrutacyjnych i nic odpowiedniego nie udało sie dla mnie znaleść. Z Jobconnection otrzymalam wiecej ofert pracy z których sie na jedna zdecydowałam. Panie które mi doradzały byli żądze bardzo miłe i odpowiedziały na wsyzstkie moje pytania zawsze uczciwie. Hotel w którym nadal pracuje jest bardzo duży i mam mnóstwo pracy, ale to mi sie podoba ponieważ z tego powodu wyjechałam do Niemiec aby zarobić pieniądze. Z mojego doświadczenia z agencjami rekrutacji mogę Jobconnection Z dobrym sumieniem polecić. Pozdrawiam Ela

Pracowity

No Jaro faktycznie dałeś facet czadu uciekając z tymi walizkami w popłochu jakby cię ktoś gonił

Zespół Jobconnection24

Dziękujemy panu Jarosławowi za opinie bo nie każdy potrafi się tak odwdzięczyć za znalezienie pracy. Niestety musimy się odnieść do tego postu gdyż pozostawienie go bez odpowiedzi może prowadzić do fałszywych wniosków. Przy okazji wylania kubła żółci umknęło panu parę ważnych kwestii związanych z "kulisami" zatrudnienia pana osoby. Dobrze pan wie, że w pana przypadku bardzo trudne było znalezienie odpowiedniego stanowiska ze względu na predyspozycje zdrowotne. Panie Jarku, szukał pan pracy od dłuższego czasu i dzwonił średnio 2 razy w tygodniu z pytaniem czy czegoś nie mamy. Pamiętamy jaki był pan szczęśliwy gdy hotel zaproponował panu w końcu stanowisko parkingowego. Jest to praca lekka i niewymagająca niczego poza ciepłym ubraniem, co w pana przypadku było jej plusem. Dziękował nam pan serdecznie, podczas rozmowy telefonicznej jeszcze dwa dni przed zniknięciem z hotelu! Nie zgłaszał pan żadnych uwag, wszystko było w najlepszym porządku a otrzymane stanowisko, dokładnie takie jak w podpisanej przez pana umowie gdzie podany był także czas pracy. Miał pan również otrzymać inne stanowisko w dalszym okresie pracy o co zabiegał nasz koordynator na miejscu w rozmowach z dyrektorem hotelu i miał pan to obiecane. Z pewnością nie miałaby miejsca sytuacja, że po miesiącu musiałby pan wracać do domu. Niestety stanowisko portiera nocnego było w tym czasie chwilowo obsadzone przez pracownika hotelu, który złamał rękę. Szczęśliwie dla nas , mamy mnóstwo zadowolonych kandydatów pracujących w tym i innych hotelach, od których możemy często bezpośrednio dowiedzieć się jak było na prawdę. Dodatkowo nasi koordynatorzy mają stale bezpośredni kontakt z dyrekcją każdego hotelu, z którym współpracujemy. Panie Jarku, radzimy na przyszłość mieć większe zaufanie do pracodawcy a także przed niespodziewaną ucieczką spróbować zadzwonić. Naszych telefonów pan też nie odbierał. Życzymy dużo zdrowia.

JobConnection24.de

Szanowny/a "Podroze777", współpracujemy z 5 dużymi hotelami w miejscowości Feldberg więc trudno nam się domyślić o jaki przypadek niezadowolenia konkretnie chodzi. Nie mieliśmy również żadnych skarg od naszych kandydatów pracujących w tych hotelach więc tym bardziej jest to dla nas zagadką. Z naszej strony możemy zapewnić każdego, który zaufa naszej firmie, że wszystkie oferty pracy są sprawdzone przez nas osobiście. Kandydaci podpisują szczegółowe umowy o pracę bezpośrednio z hotelami. Jednak jak to w życiu bywa, czasem i tu zdarzają się nieporozumienia , choć niezmiernie rzadko to jednak bierzemy je pod uwagę. Prosimy za każdym razem w razie uwag lub problemów na miejscu ze wszystkim kierować się telefonicznie do naszych koordynatorów a oni postarają się pomóc. Nasz Service na miejscu jest do Państwa usług , chcemy stale podnosić jakość naszych usług i moglibyśmy podać mnóstwo przykładów na poparcie tych słów, choćby z ostatniego miesiąca. Szanowny/a "Podróże777" prosimy o kontakt pod nr: 570398301, jeśli skarga okaże się merytoryczna, wtedy zaproponujemy konkretne zadośćuczynienie np. w postaci zwrotu kosztów podróży.

M. Paczyński

Słyszałem że specjalizujecie się w branży hotelarso-gastronimicznej, jestem kucharzem i szukam poważnego zatrudnienia w Niemczech. Czy macie aktualnie jakieś oferty z zakwaterowaniem i niemiecką umową? Dlaczego miałbym pojechać pracować właśnie z wami? Czy to prawda że pokrywacie koszta za transport busem? Pozdrawiam.

@M. Paczyński

Szanowny Panie, owszem posiadamy aktualnie kilka propozycji dla kucharzy. Większość ofert z wyżywieniem oraz zakwaterowaniem. Jeśli jest Pan zainteresowany prosimy o kontakt z nami pod nr telefonów: 570398301 lub 509134590. CV prosimy wysyłać na adres: cv@jobconnection24.pl lub aplikować bezpośrednio z naszej strony: www.jobconnection24.pl.

Właśnie wróciłam z pracy w restauracji. Była to praca krótka, sezonowa wynikająca z tego,że jestem studentką i musiałam wracać na kampanię wrześniową;) JobConnection polecam szczerze. Panie z biura odwiedziły mnie nawet na miejscu podczas mojej pracy pytając, czy wszystko u mnie w porządku. W przyszłym sezonie też będę u nich aplikować. Anka

Grażyna

Wyjechałam z tą firmą do pracy w Niemczech. Pracowałam już jako pokojówka wcześniej, głównie w Austrii. Miałam też kontakt z innymi firmami które wysyłają pracowników do pracy zagranicą. Jestem zadowolona, bo wszystko po przyjeździe było dokładnie takie jak powiedziały mi panie z firmy Jobconection24. Mogę polecić innym Grazynka

Dagmara

Pojechałam do pracy w hotelu jako kelnerka z Jobconnection24 i pracuje w tym hotelu już ponad 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Kontakt z Jobconnection był od początku bardzo miły, na miejscu od pierwszego dnia mam kontakt do koordynatora, ponieważ biuro Jobconnection znajduje się także w Niemczech w pobliżu hotelu w którym pracuje. Koordynator pomógł mi załatwić w Niemczech najważniejsze sprawy. Także bus do niemiec został załatwiony przez JobConnection, za bilet dostałam zwrot tak jak było opisane w ofercie. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą i tylko każdemu mogę ją polecać.

Mariusz

Człowiek wszystkiego dowiaduje się na miejscu. (usunięte przez administratora) Ludzie, jeśli chcecie z nimi jechać to pytać, pytać i pytać bo od nich żadnego Rzetelnego przedstawienia oferty się nie spodziewajcie. dla mnie niedostatecznie

@Mariusz

Serdecznie dziekujemy za dodanie opinii na temat naszych uslug. Analizujemy skrupulatnie kazdy przypadek brak zadowolenia ze strony naszych klientow, pracownikow co ma na celu stale podnoszenie jakosci naszej pracy. Panie Mariuszu jestesmy zdziwieni Pana niezadowoleniem, gdyz przed wyjazdem zostal Pan poinformowany o zmianie stanowiska pracy i nie zdecydowal sie Pan na rezygnacje z umowy, natomiast zaakceptowal Pan propozycje pracy na stanowisku kelnera. W przyszlosci prosimy o bezposredni kontakt z naszymi koordynatorami.

@JobConnection24.de

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Owszem, zostałem poinformowany o zmianie stanowiska, na tydzień przed wyjazdem. A to oznacza, że już po złożeniu wymówienia u ówczesnego pracodawcy. Zostałem postawiony de facto pod ścianą. Przydziału obowiązków, o które również prosilem- nie dostałem przed wyjazdem, ani na portiera, ani na stanowisko kelnera. Chyba miałem szczęście, bo managament hotelu i restauracji jest bardzo życzliwy. Nie informowałem, bo i po co, że po przyjeździe miałem być przeniesiony na sprzątanie basenu, a i raz zostałem oddelegowany do pracy na toczącej się budowie. O wszystko zostałem oczywiście grzecznie poproszony przez szefostwo hotelu. I wszystko to w myśl zapisu, ze pracodawca ma prawo zlecić mi inne prace (teoretycznie zgodnie z kwalifikacjami(???)) Pozytyw wielki: po 1,5 miesiąca pracy dostałem 5 dni wolnego, żeby móc spędzić urodziny z rodziną. Kasa się zgadza, biurokracja załatwiona przez hotel. Oceny nie zmieniam. Pozdrawiam, Mariusz Kopec

Polak
@Mariusz

Mariusz taki jesteś niezadowolony niby a nadal tu pracujesz i sobie chwalisz. Coś tu nie pasuje.

Zespół JobConnection24
@Mariusz

Serdecznie panu współczujemy, że musi się pan tak męczyć na stanowisku KELNERA. Pozdrawiamy i szczerze życzymy jednak dalszych sukcesów w pracy, którą dostał pan dzięki naszej firmie. Na przykładzie pana Mariusza przypominamy wszystkim przyszłym pracownikom, że kandydaci podpisują umowę z NIEMIECKIM pracodawcą jeszcze w POLSCE! Owszem zmiany stanowiska się zdarzają ale rzadko i nie jest to normą jak raczył napisać pan Mariusz a kandydaci zawsze są wcześniej informowani. Proszę czytać umowy, które się podpisuje, gdyż są możliwości negocjacji warunków jak wszędzie w cywilizowanym świecie. Proszę także o minimum przyzwoitości w wypisywaniu na tym forum swoich żalów i skarg często na rzeczy niezależne od nas ( są lepsze miejsca np.: telefon bezpośrednio do nas), a także na realizowaniu się w życiu zawodowym.

@Polak

Chciałem ten ostatni post zignorować, ale jednak się odniosę, szanowne jobconnection. Czuje się wywołany do tablicy. Nie dostałem dzięki Wam pracy KELNERA. Na mojej umowie jest nocny portier. Stanowisko kelnera dostałem dzięki Panu Otto i Pani Wasmer, po tym, gdy miałem jako kelner odczekać dwa tygodnie, aż zwolni się stanowisko basenowego. Dostrzegli potencjał i zostałem. Chyba, że o czymś nie wiem? Wy najlepiej wiecie ile osób tu się przewija. Nie tylko z Polski. @Polak: chwalę, to chyba za dużo powiedziane, przynajmniej byś nie była anonimowa (Aniu). Podpisałem umowę i się z niej wywiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobconnection24.Pl - Lenzkirch

Jobconnection24.Pl
4.5/5 Na podstawie 39 ocen.

Jobconnection24.Pl