Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

Majster

O tym jakie jest w tej firmie podejście do nowych pracowników może świadczyć mój przypadek .Umówiłem się z pewną Panią na konkretną godzinę. Poświęciłem swój czas, pojechałem specjalnie samochodem ponad 20 km i....Na stołówce przeczekalem prawie godzinę ... I NIE DOCZEKAŁEM się pomimo, iż strażnik dzwonił z przypomnieniem, że czekam

NICK

Tak niskie wyplaty i nie polecam

a
@NICK

To ważna informacja - taka rekomendacja jest cenniejsza niż kilo węgla na grilla

Alek

@Nieswiadomy a byłeś w końcu na tej rozmowie? Czy całkiem zrezygnowałeś?

Nieswiadomy

Szkoda tylko ze przez telefon nie mozna sie dowiedziec jakie wynagrodzenie!!! Tylko na rozmowie kwalifikacyjnej !!! Szkoda czadu dla obu stron!!! Bo jak malo placa to po co tam jechac czas i kasa na paliwo ale wnioski nasuwaja sie same ze zarobki chyba slabe bo jak by bylo inaczej to w ogloszeniu powini sie pochwalic i szybko by mieli pracownika

Japie....
@Nieswiadomy

To nie roxa żeby ci wszyscy mówili ile za godzinę dostaniesz. Państwo z kartonu się zamyka a temu nadal owocowe czwartki w głowie....

@Japie....

Widac w firmie komuna trwa hehe

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. kadr i płac
Job4You PL Sp. z o.o.

Witam moze Ty powiesx jakie sa zaronki skoro piszedz ze fatalne

Nie polecam. Okropne zarobki, fatalna atmosfera.

możliwość wyrobienia normy 9/10 mobbing 2/10 poziom stresu 3/10 traktowanie pracowników przez przełożonych 8/10 dojazd do pracy 3/10 zarobki 6/10 socjal 8/10 atmosfera w pracy 10/10 możliwość przedłużenia umowy 8/10 możliwość pracy w nadgodzinach 10/10 godziny pracy 10/10 (usunięte przez administratora)

Witam. Mam okazję pracować w spm od kilku miesięcy i stwierdzam, że jest to nawet dobra praca. Atmosfera jest luźna i nikt nikogo nie pogania, kasa jest średnia, ale w stosunku do pracy wydaję się nawet niezła. Nie miałem okazji pracować w wielu innych podobnych zakładach, ale po opowieściach kolegów z pracy o poprzednich pracodawcach, widać że gdzie indziej jest gorzej. Jedną z większych wad jest za to nikła możliwość awansu. Wyższe stanowiska są zarezerwowane albo dla naprawdę najlepszych (wykształcenie kierunkowe, dużo doświadczenia w zawodzie i spore umiejętności), albo dla tych z najdłuższym stażem, którzy mają znajomości. Tak czy inaczej firma godna polecenia.

Przyzwoita firma

Największe plusy wg mnie: + kasa + benefity + elastyczne podejście do godzin + atmosfera + szkolenia + stabilizacja + ludzie w tym przełożeni Co mi nie pasowało to tylko korporacyjność, ale to wiadomo, że będzie w takiej wielkiej organizacji. Plusów jak widać dużo, więc warto

Waldemarr

SPM Bieruń płaci trochę powyżej minimalnej, a wymagania ma duże. Najsłabszym ogniwem firmy jest kierownik, który jest nieraz arogancki i nie jest w stanie rozwiązać podstawowych problemów takich jak np brak sporej części żarówek na hali nr 1, albo kiepski stan wózków widłowych. Czepia się za to detali takich jak niezapięta kamizelka odblaskowa i straszy w związku z tym zabraniem premii.

Janek

Fajnie, że firma rozwojowa i można się uczyć podczas pracy. A ile procentowo wynoszą te podwyżki, o których @inż piszesz?

Jasiek

Czy jest tak dobrze, że nikt nie chce korzystać z forum. Firma ma dobre opinie w internecie!!

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Sheool

He he rekrutują na konwojowa do TRW, powodzenia ????????????

Afrek
@Sheool

Byłem wczoraj na rozmowie w BB. Przyjemna atmosfera, dużo kandydatów ale w sumie niema się co dziwić jak zatrudniają pod siebie i oferują całkiem dobrą kasę. Ja wyszedłem wczoraj z dokumentami do zatrudnieniowa. Start pracy podobno od 3 tygodnia grudnia.

@Afrek

Czyli rozumiem, że udało Ci się dostać pracę w SPM Poland (Grupa Sistema Poland). Gratuluję serdecznie! Czy możesz powiedzieć coś więcej o samej rozmowie, w której brałeś udział kilka dni temu? Ciekawi mnie, czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś szczególne zadania.

Puszek okruszek

A ja polecam :) rok minal i dalej mi sie podoba. Najwazniejsza to dobra ekipa :) zarobki mi odpowiadają.

@Puszek okruszek

Rok pracy w danym miejscu to już całkiem sporo! Ciesz się, że jesteś zadowolony z pracy w SPM Poland (Grupa Sistema Poland). Czy mogłabym zapytać, czym się zajmujesz w tym miejscu i czy zakres Twoich obowiązków Ci odpowiada, czy chciałbyś coś zmienić?

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

@Karol

@Karol, fajnie, że wspominasz o atmosferze panującej w pracy - jest to ważny czynnik dotyczący zatrudnienia. Możesz napisać nieco dokładniej, w czym przejawia się to "rewelacyjne podejście" - czy chodzi tutaj o zwracanie uwagi na potrzeby pracowników czy jeszcze o coś innego?

Ja też tam pracuję i...o dziwo lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal jak sie nie chce to się robić nie będzie i się będzie narzekać. Robię swoje i jestem zadowolona. Jak się chce pracować to się będzie pracować:) Jakość?? Jak najbardziej się o nią dba! O !

abc

Jestem bardzo zadowolony z pracy, w zasadzie pod każdym względem. Chyba dużo zależy gdzie się trafi bo jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że albo ktoś zawsze będzie niezadowolony z pracy albo bardzo źle trafił i mówi o zupełnie innej firmie. Rzecz jasna, że warunków idealnych nie ma ale SPM jest bardzo dobrym miejscem pracy.

@abc

@abc, piszesz, że SPM Poland (Grupa Sistema Poland) jest bardzo dobrym pracy i jesteś zadowolony z zatrudnienia w tym miejscu. Możesz napisać nieco dokładniej, dlaczego tak uważasz, jakie czynniki mają największy wpływ na Twoją opinię? Zawsze warto podawać jakieś przykłady czy argumenty.

Persil

Czesc, praca na magazynie nie jest ciężka praca ,atmosfera jest naprawdę ok moim zdaniem pracuje juz trochę:) więc mogę się wypowiedzieć ,system 3zmianowy ale można się dogadać z liderem co do zmian

@Persil

@Persil, dziękuję, że chciałeś podzielić się swoją opinią o pracy w SPM Poland (Grupa Sistema Poland) na forum! Mógłbyś dodać jeszcze, jak wygląda kwestia benefitów socjalnych w firmie? Jestem ciekawa, czy jest na przykład prywatna opieka medyczna czy też dofinansowanie do karty sportowej.

Damian

@Monia, widzę, że jesteś pełna entuzjazmu do podjęcia pracy w SPM Poland (Grupa Sistema Poland)! Już kilka dni minęło od czasu, w którym miałaś rozmowę - możesz napisać coś o jej przebiegu, czy miałaś do wykonania jakieś zadania? Takie informacje będą na pewno cenne dla innych osób, które także może chciałyby aplikować do pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bieruń

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ