logo SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Bieruń

Opinie o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

R T t 2017-01-28 20:20
Złodzieje i oszuści . Jebiesz ponad 200h a wypłata 2000 tyś. Koordynator cwaniak jakich mało. Jebany Grzesiek Szlosar . Śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gnida [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pseudo kibic 2017-01-31 22:58
Zgadzam się z tobą w 100% i do tego jeszcze pizda niemczok wypierdek z mamuta bez kultury
An 2017-02-01 07:58
Robota jak robota. Nigdzie nie ma kolorowo zwłaszcza jak jesteś zwykłym pracownikiem ( nie żadnym biurowym, liderem i czynnym krawaciarzem )Pytacie się jak wygląda robota jak byście czekali na to aż złapie was ktoś za rękę i zaprowadzi zamiast iść i spróbować. Nawet jeżeli 100 osób powie że praca jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a 5 napisze że totalne dno to i tak będziecie gadać ale w spm jest syf bo tak ktoś narzeka. Ludzie na takich forach nie wiesz kto pisze. Negatywy piszą zazwyczaj osoby które się nie nadają do tej roboty albo myślą że na magazynie się leży a tu niestety w takiej robocie się zap...dala.
Zostaw swoją opinię o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)