Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bieruń

prac.

Praca w tutaj jest dla mnie synonimem ciągłego rozwoju. Mam okazję realizować projekty dla wiodących producentów automotive i AGD, praktycznie codziennie uczę się czegoś nowego, absolutnie nie ma czasu na nudę. :) SPM/Sistema reprezentuje zupełnie inne podejście do biznesu, myślę, że to zasługa poukładanego przełożonego i młodego i bardzo ambitnego zespołu. Polecam, każdemu, kto stawia sobie wysoko poprzeczkę zawodową.

Ppp:d
@prac.

Ja tak nie uważam i całkowicie się nie zgadzam z tym oświadczeniem,, Niema możliwości rozwoju bez pleców i znajomości,, nawet jak się ma wykształcenie w danej dziedzinie., i szkolenia z doświadczeniem,, Tu pracują rodziny i pomazancy bez kompetencji,, Bez znajomości i tak zwanych pleców, nie masz awansu i możliwości rozwoju, Tu pracują ludzie z łapanki, nikt nic nie umie nikt nic nie wie, podstawowe znajomości Woord Excel sprawiają widzę trudności wyższym rangom i kierownikom,, Śmieszna firma,,

prac.

Deutscher
@prac.

Niestety nie jest to do końca prawdziwa opinia.. W firmie był brak ciekawych "realnych " projektów...Generuje się projekty kaizen w ilościach hurtowych. Brak realnego rozwoju, poznania zaawansowanych systemów zarządzania produkcją/logistyką... Atmosfera fatalna Dyrektorzy tak tną pracowników że potem sami pracują operatywnie. Pytanie kiedy zabiorą się za sprzątanie...? Nigdy nie wrócę tam...

Ppp:d Nowy wpis
@prac.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Adam Nowy wpis

Firma nieprzychylna kobietom. Aktualnie w oddziale Niepołomice brutalnemu (usunięte przez administratora) poddawane są pracownice ze zmiany B, które odważyły się sprzeciwić dyskryminowaniu ich w miejscu pracy.

Od czego uzależniona jest premia w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie są progi premiowe? Dodali 14 listopada na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko brak.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYSCICIEL WAGONÓW
Bieruń
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Witam, podają wynagrodzenie 5000 brutto, a jak to wygląda w rzeczywistości? Ile wynosi stawka podstawowa, a ile premia? Soboty są obowiązkowe, czy dla chętnych? I praca w sobotę jest na 1 zmianę na rano, czy w sobotę również pracują 3 zmiany? Z góry dziękuję za odpowiedzi

lena

A ja bardzo lubię tu pracować. Wiadomo praca jak praca, swoje trzeba robić. Ale atmosfera jest fajna i pieniądze ok

nana

Ta firma to porażka. W dziale logistyki jest taki bałagan, że szkoda słów. Protesty że jest za dużo prac i nie ma możliwości wyrobienia się w czasie z fakturami jest tłumaczone że zawsze tak było. Sygnały, że jest coraz więcej faktur były zbyte przez szefową logistyki stwierdzeniem, że to taki okres w ciągu miesiąca. Faktycznie w ciągu miesiąca są dni w których faktur do obrobienia jest więcej ale te dni w kalendarzu dawno minęły. Zrezygnowałam z tej pracy prawie 2 miesiące temu, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam świadectwa pracy mimo licznych kontaktów mailowych z działem HR. Nawet nie potrafią wysłać numeru śledzenia listu. Z całego serca: NIE POLECAM!!!

Stas

Jeden wielki śmietnik ,cały czas nowi pracownicy ,czy ktoś się w końcu zajmie tym co się tu dzieje w transporcie na traktorach ,nikt tu nie chce pracować. !!! Był młody chłopak i go zwolnili po tygodniu ,czy wy jesteście normalni !??

Bcube

Były pracownik Jaroszek Kierownik transportu zero zainteresowania swoim działem ,sprzęt taki śmietnik że szkoda gadać. Traktory wiecznie w naprawie rocznik 1980 - masakra Kasa nie taka jaka proponują Rekruter nie ma pojęcia kogo szuka do pracy Jeden wielki szajs

Jak w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Witam mam pytanie bo widzę ogłoszenie o prace w waszej firmie kierowca kat b wózek widłowy magazynier Co się robi w ty zakładzie bo nie znam firmy jakieś części samochodowe czy coś innego do czego potrzebny kierowca kat b jeździ się autem po zakładzie i potrzeba do tego prawka Ile można zarobić jako kierowca kat b w tej firmie na początek

Łucja

Chciałam spytać o jedno ogłoszenie. Dokładnie Młodszy Specjalista ds. Layout i Optymalizacji Logistyki. Może ktoś zna warunki zatrudnienia i może powiedzieć, ile lat doświadczenia chcą od kandydatów?

Janek

Jak już ktoś napisał, spm czyli (usunięte przez administratora)póki możesz. Katastrofa i tyle.

@Janek

Za moich czasów to był splendor, piniądzę, marzenia ha ha

Edyta
@Janek

Aż tak jest tu słabo? Możesz konkretnie napisać o co chodzi?

Placido Domingo
@Edyta

Najgorzyj jest z rana w poniedziałek - jak się do roboty nie chce iść a trzeba wstać na 6

Czy są u was np. wczasy pod gruszą? Premie świąteczne itp? Chodzi mi o pracownika magazynu

Janek
@Paweł

Tak, grusza rośnie obok.

@Janek

zabawne. ;) a już na serio? fundusz raczej działa, ile osób tu w sumie jest?

Nn

Hej zastanawiam się nad praca w SPM Bieruń na magazynie. Polecacie czy lepiej szukać gdzie indziej? Jaki system zmianowy i zarobki? Premie jakieś są?

Merdi
@Nn

Ja bym tam na twoim miejscu bliżej lasu poszukał i poczekał aż będzie nabór na nadwornego myśliwego.

Walorek

Chce napisać opinię ,co do ochrony obiektu w Sosnowcu ta ochrona to jakaś porażka wystarczy że przyjechał by ktoś w godzinach wieczornych na kontrolę obiektu, od tych ludzi czuć alkoholem nawet nie potrafią wydać teczek i kluczy,,,tragedia że takich ludzi zatrudnia taka znana firma

@BaterieM

Jeżeli chodzi o atmosferę - wszystko zależy od szczęścia. Jak w innych zakładach. Nigdzie przede mną róż nie sypali i zawsze jakiś cieć się znalazł, który atmosferę psuł. Na 310 naprawdę praca ok - jak brygadzista dziwny to wszędzie się takich znajdzie. Pracowałam wcześniej w brudzie i hałasie, więc doceniam lekki system pracy. Sądzę, że są to ludzie, którym wszędzie jest źle i wiecznie narzekają. Na normalkach rozumiem - praca ciężka i wymagająca.

@@BaterieM

A co w niej uważasz za takiego najcięższego? :/

Man

Sistema czy tam bcube ludzie ok kasa marna kierownicy i cała banda traktująca ludzi jak gorszych w man niepolomice pokazują właśnie klasę brak szacunku i brak jakich kolwiek kompetencji ... nie polecam szkoda czasu najlepsze jest to jak udają że umia... a wychodzi jak wychodzi

Ola

Czy soboty w tej firmie są obowiązkowe?Jak płacą za nadgodziny kasa czy wybicie ?

Zofia
@Ola

Jakie wybicie? Chodzi Ci o wolne?

Marlon Brando
@Ola

Zawsze płacą + 100% Poz WS

@Marlon Brando

A obowiązkowe? Bo szczerze nie znam tych skrótów, które piszesz

B

SPM to uczciwa firma, do tego cieszy się uznaniem na rynku, więc myślę że warto zdobywać doświadczenie właśnie tam. Co prawda na początku mocno średnio płacą i to dość ważny zarzut, ale w zasadzie jedyny. Klimat panujący w firmie jest świetny. Wszystko przebiega naprawdę bezstresowo, a jak coś ci nie idzie, to zawsze trafi się jakiś pomocny kolega, który wytłumaczy co i jak. Można się też nauczyć wielu nowych rzeczy, bo tu nie ma miejsca na monotonię i zastój. Do wszystkich tych plusów dodają jeszcze elastyczne godziny pracy, więc już w ogóle jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bieruń

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ