logo SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Bieruń

Opinie o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

R T t 2017-01-28 20:20
Złodzieje i oszuści . Jebiesz ponad 200h a wypłata 2000 tyś. Koordynator cwaniak jakich mało. Jebany Grzesiek Szlosar . Śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gnida [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pseudo kibic 2017-01-31 22:58
Zgadzam się z tobą w 100% i do tego jeszcze pizda niemczok wypierdek z mamuta bez kultury
An 2017-02-01 07:58
Robota jak robota. Nigdzie nie ma kolorowo zwłaszcza jak jesteś zwykłym pracownikiem ( nie żadnym biurowym, liderem i czynnym krawaciarzem )Pytacie się jak wygląda robota jak byście czekali na to aż złapie was ktoś za rękę i zaprowadzi zamiast iść i spróbować. Nawet jeżeli 100 osób powie że praca jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a 5 napisze że totalne dno to i tak będziecie gadać ale w spm jest syf bo tak ktoś narzeka. Ludzie na takich forach nie wiesz kto pisze. Negatywy piszą zazwyczaj osoby które się nie nadają do tej roboty albo myślą że na magazynie się leży a tu niestety w takiej robocie się zap...dala.
magiczny LOLO 2017-02-28 17:06
nie ..nie ...i jeszcze raz nie p o le c a m ...lipa jakich mało..zapier..nadgodziny ...masz je albo do wybrania ..lub cię orżną ..premia..no kur... jest ..całe 3 stówki oczywiście brutto ...tylko kto ją ma ...na każdym kroku patrzą żeby ci ją zabrać...biurokracja papierowa jak jasny h...non toper..OPL-ki.z dorosłych ludzi robią czystych debili a weż się postaw no to masz ....prze...kadra kierownicza w ocenie do 10-chy...stawiam ...-10 ..zamiast szanować pracownika to go mają głeboko w ...d....jak tak dalej bedzie ...szanowny SPM-ie no to się...rozpier....i padniesz....DOBRA rada szanuj swych pracowników bo zaniedługo ..nikt do was już nie bedzie chciał iść pracować..a z tego co wiem kto na testy przychodzi szybko to jeszcze szybciej spier....od was ...a narazie pozdro... p.s p. PRZEMYSŁAWIE M. weż się pan obudz bo niszczysz pan załoge ...a naprawde nie jest ZŁA...
teraz juz byly 2017-03-01 08:18
Niezle lolo ..prawda prawda..podpisuje sie pod tym.. Niezly syf..kiero i operacyjny rozpier...firme..gratulacje dla klientow spmu ..gratuluje odwagi.. Ludzie pracowici i chetni do pracy ale dyrekcja sama doprowadza do rozpadu zakladu… nadgodziny do wybrania i nie wtedy kiedy pracownik musi ale wtedy gdy zaklad rozkarze !! Odmowisz albo postawisz sie wyj.. Cie w delegacje za ktora i tak ci nie zaplaca..idealny pracownik to taki co lize dupee odpowiednim osoba , stali pracownicy to przydu...sy i kapusie z ktorych gora ma jakis porzytek..a najlepiej jak robol z magazymu przy okazji pol..ze tylek klientowi i sam sie podlozy gdy kto inny zaje..... Sprawe. Przed kierownikiem najlepiej byloby szmate na miotle i czyscic katy po ktorych chodzi pajac bo przed robolami juz ucieka..nedza i rozpacz..zero poszanowania dla ludzi ktorzy na nich jeb...a...kiero jest pomiotem, zastraszonym bez wlasnego ego,marionetka gory...brak slow..
Olek 2017-03-03 19:55
Witam, nie pracuje długo ale zdążyłem się zapoznać z warunkami, powiem wam tyle, jeżeli ktoś sobie ubzdura, że jest źle to tak w nim to będzie narastało, jeżeli chcecie się przyjąć to znaczy, że jesteście w stanie ciężko pracować, codziennie rozmawiam z ludźmi w pracy, jedni mówią, że jest beznadzieja że zarobki po 2 tysiącce do reki za prace wózkowego to mało, a inni mówią, że jest spoko, ja się nie zaliczam do żadnej z tych grup, zaliczam się do ludzi Którzy chcą pracować i pracują, wiem, że inni mają gorzej, za mniej, z dojazdem własnym, nie liże nikomu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robie swoje. Dziękuję, pozdrawiam!
Kwarti 2017-03-09 06:57
Pracyje od niedawna i podoba mi się. Swoje trzeba zrobić, ale nie jest tak żle.
Normy są wysokie , ale jak ktoś pracuje i chce pracować to je raczej zrobi.
Zamówień jest duzo- więć robota stabilna.
Nie jest to moja pierwsza praca- pracował w wielu zakładach w tym mieście i mam porównanie. Wszystkie "Polskie przedsiębiorstwa" w okolicy to obozy pracy w pełni tego słowa znaczeniu. W tym Włoskim zakładzie jest jakiś powiew normalności. Masz przerwy, premie, dodadatki. Nadgodziny są, i to płatne legalnie na konto , nie w jakiś pokętny sposób. Myślę że jak ktoś jest młody i nie ma pleców to w okolicy ciężko o nawet zbliżone warunki.
Cudów jednak nie ma - to jest polska i oczywiście że za Odrą stawka na podobnym stanowisku jest 4 krotnie wyższa, ale rodzima konkurencja oferuje ok 300 zł mniej.
Jacek 2017-03-10 08:10
Właśnie zostałem przyjęty na stanowisko dysponenta - firma w pierwszym tygodniu zaproponowała mi darmowe szkolenie na wózek. Fajna sprawa
Tomasz 2017-03-14 16:09
Ale wy głupoty piszecie !! Najlepiej wymyślić sobie dziwny nick i pisać w necie na temat firmy i ludzi !! Macie jakieś problemy idźcie i wyjaśniajcie sobie !! Mój kuzyn tam pracuje i nie narzeka !!
Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma :)
Zostaw swoją opinię o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) - Bieruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)