Opinie o Oknaart Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Oknaart Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Oknaart Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oknaart Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Oknaart Sp. z o.o.?

Maria

Mile widziany niemiecki .Zatrudnia na umowę o pracę firma niemiecka Havel Fensterbau. Doświadczenie w montażu okien i fasad wymagane.

Johny wick Nowy wpis

Rumuński oraz węgierski wymagany

Johny wick Nowy wpis

Wystarczy tam że umisz kiwać głową w lewo czy prawo a co do pieniędzy że za miskę ryżu dziennie robisz to będziesz specjalist pierwsza klasa

Marian Wiśniewski - pracownik Nowy wpis
@Johny wick

Jeśli ma pan odwagę to proszę podać swoje nazwisko i imię i nie podszywać się pod fałszywy nik. Jeśli dalej będzie pan wysyłał oszczerstwa pod adresem firmy to zostanie ustalony IP i skierowany pozew do Sądu.

Maverick Nowy wpis
@Marian Wiśniewski - pracownik

Szanowny Panie skierowane to może być do odpowiednich służb zarówno w Polsce jak i Niemczech co się wyprawia w Państwa firmie.... Dlatego proszę nie cwaniakować ponieważ upadek może być bolesny....

Bożena

Oknaart poszukuje mężczyzn do pracy przy montowaniu okien i fasad. Czy ktoś z obecnie pracujących może się wypowiedzieć na temat tej pracy? Z tego co widzę, praca jest w Niemczech, czy jest odpowiednio większe wynagrodzenie z tego powodu? Czy tylko podstawowa znajomość języka niemieckiego dyskwalifikuje kandydata do pracy?

@Bożena

Oknaart nie zatrudnia pracowników tylko na zlecenie firmy niemieckiej dało ogłoszenie, to firma niemiecka zatrudnia na niemiecka umowę o pracę.

Włodzimierz

Omijać szerokim łukiem tą firmę jeśli nie chcecie być (usunięte przez administratora) proponuję lepiej zamiatać ulice niż pracować u oszołoma Imrego. Proszę zadać sobie pytanie dlaczego żadnego Niemca nie ma w tej firmie tylko wsioki z Polski które szczycą się pracą dla oszołoma Imrego oraz teścia patafiana że Środy Wielkopolskiej. Nie polecam.

Witold
@Włodzimierz

Możesz napisać bardziej konkretnie dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Z Twojej opinii za dużo nie wynika, a chętnie bym się czegoś dowiedział.

Oknaart
@Włodzimierz

Opinia kłamliwa i jeśli nie zostanie usunięta firma podejmie kroki prawne.

Bolo
@Oknaart

Prawda w oczy kole co.... ????

Bolo
@Oknaart

Firma będzie zgłoszona do kontroli to się okaże czy opinia jest kłamliwa. Odpowiednie służby się zajmą właścicielem ze Środy Wlkp. tj. Skarbówka jak i kontrola państwowa.

Aneta
@Bolo

Rozumiem, że sam jesteś pracownikiem Oknaart i masz wobec firmy sprecyzowane zarzuty? Mam nadzieję, że dasz tu na forum znać, jaki skutek odniosły działania kontrolne, o których piszesz.

@Piotr, możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są były szkolenia poszerzające ich kwalifikacje? Jako pracownik z długim stażem na pewno uczestniczyłeś w którymś z nich, czy tak? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób starających się o pracę w firmie.

WŁODI
@Anna

To co opisuje Piotr są to totalne bzdury natomiast co do tych 20 osób jest to zbieranina z wioch nieudaczników 3-4 coś szczerze umie reszta to pomocnicy rodzina bracia kuzynowstwo koledzy zbieranina z Jastrowia Wągrowca-(ten to się kompletnie nie zna na robocie Lolek Imrego) i Pobiedzisk - (gość który jedynie zna język) Nikt nie wyjeżdża do pracy na wycieczkę tylko za chlebem. A to są nieudacznicy którzy nie odnaleźli się u siebie lecz szczycą się że za granicą zarobią 4000 zł. Żenujące oraz upokorzające to jest że ludzie do tego stopnia się upadlają.

Jarek
@WŁODI

My nadal pracujemy a Ty nie gadaj bzdur klamcy

John Rambo
@Jarek

I co z tego że nadal pracujesz większość twoich kolegów podśmiechuje się z ciebie gdy masz przeważnie czekoladę pod nosem jak wychodzisz z biura.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oknaart Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Alumonter.

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie oknaart jak i również bezpośrednio w firmie Havel Fensterbau (rzeczywista firma dla której wykonuje się pracę na terenie Niemiec). 1) Firma wypłaca wynagrodzenie na niejasnych warunkach. Właściciel oknaart nie informuje przyjmujących się pracowników o tym, iż odciąga kilkaset złoty co miesiąc na podatek. Kurs po którym przeliczane jest wynagrodzenie nijak ma się do rzeczywistego kursu Euro, jest raczej prywatnym "widzimisie" właściciela. Pomijając różnice w kursie zdarzały się braki w wynagrodzeniu dochodzące nawet do 1000zł bez żadnego konkretnego powodu. Nagminnym jest również wstrzymywanie części wynagrodzenia jeśli pracownik idzie na urlop. (Tzn. jeśli wynagrodzenie wypada tuż przed Naszym urlopem pracodawca wstrzymuje 1-2tyś zł informując pracownika że ureguluje całość po powrocie z urlopu). URLOP OCZYWIŚCIE W TEJ FIRMIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!! 2) Umowy które proponuje firma oknaart nie obejmują podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego. Bez względu na to co powie właściciel większość pracownik NIE JEST UBEZPIECZONYCH. Nie podlega opiece zdrowotnej w Polsce (przekonało się o tym kilku pracowników) jak i również na terenie Niemiec. BRAK KART UBEZPIECZENIA A1! (wielokrotnie bywały sytuację iż w razie jakiegoś urazu właściciel oknaart kazał zwlekać z wizytą w szpitalu/u lekarza bądź koniec końców zapłacić za nią). Były również przypadki, iż osoby przebywające na zwolnieniu poprzez urazy związane z wykonywaniem pracy były w jego czasie zwalniane. 3) Prawie wszyscy pracownicy którzy odeszli z firmy bądź zostali zwolnieni w przeciągu ostatnich kilku miesięcy (w większości bezpodstawnie w świetle kodeksu pracy) nie zostali do końca bądź WCALE rozliczeni oraz nie otrzymali swoich dokumentów takich jak świadectwa pracy czy dokumenty potrzebne do zwrotu podatku (w przypadku osób pracujących na umowach niemieckich). 4) Pracujesz jak w obozie, trzeba prosić się o ubrania robocze, o wodę pracując w 40sto stopniowym upale, warunki pracy są poniżej minimalnego progu normalności (brak rękawic ochronnych, noży, niekiedy dobrze działającego sprzętu). 5) Zatrudniając się w tej pseudo firmie narażasz się na utratę pracy 'z dnia na dzień'. Ludzie w sobotę byli informowani nagle, że firma kończy współpracę i od poniedziałku mają się nie stawiać do wyjazdu. 6) Brak jakiegokolwiek poszanowania pracy i czasu człowieka przez właścicieli Oknaart oraz Havel Fensterbau. To tylko część patologi która odgrywa się w tej firmie dlatego ZDECYDOWANIEM ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ.

Angelika

Cześć. Jak tam zarobki w firmie? Dobrze się pracuje ? Jak atmosfera ?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje może aktualnie?

Darek
@Bartosz

Odradzam tam pracę napewno Cię oszukaja

Lolek imrego????

Pracowałem w tej firmie dużo osób bezpodstawnie zwolniono nie wypłacono pieniędzy zwolnilem się i również nie otrzymałem pieniędzy a większość ekipy to kapusie i nieudacznicy którzy dzięki temu się utrzymują bo nigdzie ich nie zatrudnia (floid Leon Maciuś) odradzam poważnie też nie wierzyłem w te komentarze myślałem że to wkurzeni pracownicy wypisują ale serio tak jest co ludzie pisza

Chciałabym, by na forum wypowiedzieli się pracownicy Okna Art. W całym serwisie jak i na tym forum pojawiają się pytania od młodych, zainteresowanych pracą osób. Takie osoby, pytają zazwyczaj o możliwości nabycia większego doświadczenia i rozwój w danym miejscu. Czy według Was, pracując w Okna Arcie, można rozwijać się i zdobywać doświadczenie? Podpowiedzcie nam, co na ten temat sądzicie. Mile widziane będą komentarze na podstawie Waszych własnych przeżyć.

Pracuję w tej firmie od 5 lat jak i 20 innych a poprzednicy piszą nieprawdę.Wynika ona z tego , że panowie chcieli zarobić jadąc na wycieczkę a nie do pracy.Pozdrawiam.

Hirek

Proponuję zgłosić tę firmę do urzędu pracy jak i do skarbówki również odpowiednich instytucji kontrolnych w Niemczech. Powinna być natychmiastowo zamknięta aby inni ludzie nie zostali oszukani.

Odradzam współpracę z tą firmą. Na porządku dziennym jest oszukiwanie pracowników, gnębienie, bezpodstawne potrącenia z wynagrodzenia. Praca za niewolnicze pieniądze, a warunki pracy dają też wiele do życzenia. Omijać szerokim łukiem!!

rom

Odradzam pracę w tej firmie właściciel niezrównoważony psychicznie jak i jego współwłaściciel. Bardzo dużo osób zrezygnowało ze względów finansowych oraz warunków pracy lecz również selekcja przez karierowiczów kompletnie nie znających się na pracy a natomiast na kapowaniu ... Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Oknaart Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

Oknaart Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Harcerska 4 lok. 4
    63-000 Środa Wielkopolska