Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Ola

Czy ktoś pracował przy pomidorach?ostatnio pojawiło się ogłoszenie.

Xzy

t&s flexwerk a t&s group to to samo? I czy pracował ktoś na zbieraniu zamówień w waalwijk? Proszę o informację

Ak

Też szukam info na ten temat. Chcę wyjechać 6

tiktak
@Xzy

Tak to to samo, jest jeszcze T&S logistic, T&S food i tak dalej. Kilka nazw ale firma ta sama z siedzibą w Waalwijk

Rafik
@Xzy

tak, jest spoko, już drugi raz jade, pozdro

Laura
@Rafik

Mam pytanko o godziny, rzeczywiście są, czy dużo przestojów?

tikttakt
@Laura

Tak

jelon3287

Witam. Mam w planach niedługo wyjechać do Tillburga do pracy na magazynie z ubraniami. Jakieś opinie na temat pracy tam, mieszkania, atmosfery. Proszę o kontakt :) Z góry dzięki :)

Rafik
@jelon3287

dużo Polaków, dużo Hiszpanów, jest OK, dobre warunki pracy, sucho i spoko temperatury, można brać nadgodziny

Kaki

Witam chce wybrać sie do pracy w terminie 8-10 październik . Jestem z Podkarpacia czy ktos kontaktował sie z agencja czy sa wgl ofety na dzien dzisiejszy , jak wygląda transport do holandii. Czy ktos wyjezdzal niedawno do pracy na magazyn z ubraniami

Galo
@Kaki

Dopiero po przyjeździe dowiesz się gdzie masz pracować i gdzie będziesz mieszkał. Transport we własnym zakresie, najpierw w Polsce podpisujesz zobowiązanie że pojawisz się w Holandii w danym dniu( jak nie to kara 500 zł ) i na miejscu podpiszesz umowę a agencja zastanowi się gdzie i czy jest dla ciebie praca.

Rafek
@Kaki

Potwierdzam, jedziesz sam - w sensie sam musisz sobie zorganizować dojazd ze swojego miejsca (w necie znajdziesz bez problemu firmy co jeżdżą z NL z Twojej okolicy). TNS w Polsce ogarnia cel Twojej podróży - czyli wiesz gdzie będziesz pracował (firma i miasto) - także nie jedziesz w nieznane. Mieszkanie też masz ustalone ogólnie w PL, a dokładnie gdzie mieszkasz dowiesz się po pojawieniu na miejscu.

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anita

Czy ktoś ma jakieś info na temat pracy w magazynie sklepu internetowego - zbieranie zamówień w Waalwijk? Chciałabym się wybrać ale trochę się obawiam bo jeszcze nie wyjeżdżałam za granicę do pracy ale niestety zmusza mnie do tego bezrobocie po studiach. :( Bardzo proszę o jakąś informację. Pozdrawiam

Xzy

t&s flexwerk to to samo co t&s group? I pracował ktoś na zbieraniu zamówień w sklepie internetowym?

Mario

Witam czy ktos sie wybiera na magazyn do waalwijk na poczatku lipca?

Riobin

własnie wróciłem ;) dobra ekipa była - siła Polski, mogę polecić

@Riobin

Sluchaj. Dasz mi do siebie jakis kontakt zeby pogadac o tej pracy chwile?

30 mam wyjazd, magazyn odzieżowy w Waalwijk

@marrruda

Marruda tylko odziezowy ? Czy internetowy z odzieza , zabawki itp ?

marruda Do bol.com ?

odziezowy, prawdopodobnie h&m

Sonita
@marrruda

Ja tez sie rekrutuje na magazyn z odzieza. Ktos jeszcze jedzie teraz pod koniec lub poczatek czerwca ? Piszcie : sonia.kiradziew@gmail.com

Sonita

Poczatek lipca sorki

@Sonita

Ja na poczatku lipca jade ale sklep internetowy w waalwijk

Marysza
@Mario

Byłam,nawet wróciłam, spoko, gitara! Za 2msc mam już umówiony kolejny wyjazd. SEE YOU!

Polak

Piszecie ze jedziecie na magazyny i co? Dajcie znac czy jest wszystko ok i czy mozna polecic...

Krzysiek
@Polak

Jest OK, trza zapieprzać, ale jest OK. Hajs się zbiera, to się liczy!

Pati
@Krzysiek

Polecam, magazyn z ciuchami w Waalwijk jest OK

Adman

Siemka. Był ktoś w Dogen na renowacji i naprawie palet? Da się zarobić z nadgodzinami? Jak warunki mieszkalne? Wybiera się ktoś w drugiej połowie września do Dogen?

Ricki
@Adman

bylem, praca znosna, ale opieprzac sie nie daja, mozna walic nadgodziny do oporu,

Bart
@Adman

potwierdzam, zapiernicz okrutny, ale zarobić się da jak nigdzie indziej

Klaudia

Byłyśmy 4 tygodnie na pakowaniu przekąsek w Tilburgu (3 dziewczyny). Na nadziewane papryki nie mogę już patrzeć :) ale generalnie praca Okej. Mieszkaliśmy na kwaterze (nie brałyśmy domków T&S). Da się zarobić spokojnie. Zastanawiamy się czy po wakacjach nie wrócimy tam jeszcze na miesiąc aby bardziej podratować budżet.

Magnolia
@Klaudia

Klaudia :), możesz napisać coś więcej o pracy na pakowaniu przekąsek na maila magnolia.ch@onet.pl. ile jest średnio godzin? Wysokość tygodniówki? Warunki mieszkalne?

Ochotnik

To prawda że mieszka się w wilgoci ale czego się spodziewajcie? Trzeba się starać i ciężko pracować a nie przyjeżdżać z nastawieniem że wszystko podadzą Ci na tacy. Wielu jest takich co to na wakacje przyjeżdżają a nie do pracy

gucio
@Ochotnik

jeżeli płacisz za coś to masz prawo wymagać i tyle. z oszustami trzeba walczyć

Roksa
@Ochotnik

Dokładnie, jeśli płacisz wymagasz. Mam już za sobą pracę w kilku firmach w Holandii i uwierzcie są firmy które pod tym względem dbają o swoich pracowników. Możesz wrócić po pracy i odpocząć w czystym, przytulnie urządzonym domu... Jedziesz tam do pracy, płacisz grube pieniądze za lokacje więc oczekujesz czegoś co spełnia chociaż minimalne standardy.(usunięte przez administratora)Polacy nie gęsi swój język maja, trzeba o tym pamiętać :)

@Ochotnik

Jesteś upośledzony czy po prostu zidiociały ? Przez takich idiotów jak ty nas tak traktuja agencje !!!!!

Wczasowicz
@anonymous

Lepiej bym tego nie ujął

Noemi

Jedzie ktoś w ten weekend do Vlijmen?

Janusz
@Noemi

Mieszkam tu jakby co pisz

HALO

HALO

JANUSZ BIZNESU

Jak wyglada praca na nocki ? Jakie sa dodadki chodzi mi o magazyn z kosmetykami w VIJMEN

Aktualność
REKRUTUJEMY W OPOLU!

PRACOWNIK DZIAŁU REKRUTACJI W BIURZE W OPOLU

Opis stanowiska:
praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
sprawdzanie referencji
przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
umawianie spotkań rekrutacyjnych,
telefoniczna obsługa klienta
udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
wsparcie administracyjne

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość obsługi pakietu MS Office
znajomość obsługi urządzeń biurowych
dyspozycyjność oraz elastyczność
umiejętności organizacyjne
obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
motywacja do pracy
zaangażowanie w powierzone zadania
gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:
formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2400 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
szkolenia
pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym

Opony w Moerdijk, byłem 5 tyg, wiecej nie wytrzymałem. Jak są osobówki to spoko, ale jak trafią się do tirów czy traktorów do kręgosłup dostaje nieźle wpiernicz. Wprawdzie kasa lepsza niż gdziekolwiek indziej, ale cholernie ciężko okresami. Pewnie pojade jeszcze z Wami, ale na pewno na coś innego niż opony.

marrruda

Wybiera się ktoś w czasie dwóch najbliższych tygodni na magazyn o Tilburga? Order picker, magazyn odzieżowy. Jakieś opinie?

Robert

byłem, zarobiłem, wróciłem

Olinka

Witam. Pracowałam przez T&S 6 lat temu i jak w każdej tego typu agencji bywało róznie. To nie była moja pierwsza praca przez agencje,więc byłam przygotowana na to czego mogę się spodziewać na miejscu. Warunki mieszkaniowe nie byly rewelacyjne. Mieszkanie w 4 osoby w domku kempingowym gdzie pokoje były tak male,że całe pomieszczenie zajmowało łóżko,a dolna szafka w kuchni pełniła rolę lodówki do luksusów nie należało. Moja rada jeśli czujecie się pewni wynajmijcie coś na własną ręke. Nie robili wielkich problemów z tego powod, chociaż wtedy warto mieć swój własny transport,ale rower sprawdził się nawet zimą :) Co do agencji to mieliśmy kilka razy,delikanie mówiąc, różnice zdań i trzeba było walczyć o zmiany,ale w moim przypadku zachowali się w porządku kiedy w drodze do pracy miałam wypadek, pomogli załatwić formalności itp. Plusem jest to,ze komentarze są lepsze niż te które czytałam przed moim wyjazdem.

Gabii

Pojechałyśmy z dwoma koleżankami razem z tą agencją pracy do pracy w magazynie. Order picker jest OK (mówie tu o magazynie Ingramu, innych nie znam). Dużo ludzi z różnych krajów. Praca jest cały czas, nie ma dni bez pracy. Minus - jak jesteśmy razem - nie da się zawsze pracować razem - różne zmiany. Mimo proszenia to grafiki gdzieś układane są "centralnie" i podobno nie ma na to wpływu. Po 2 tyg mieszkania znajomi pomogli nam znaleźć lepsze mieszkanie (pokoje w domu). Nie bardzo nam się podobało zakwaterowanie T&S. Ale zmienić można na swoje bez problemu, nawet sami to proponują. Podsumowując. Praca dobra dla tych co chcą pracować (ludzie wylatywali jak byli nierobami i za alkohol). Salarisy mocno zakręcone (do dziś nie wiem o co chodzi) ale się zgadzały. Kasa wypłacana zgodnie z umową. To duża agencja, raczej bezpieczna. Puki co polecam

robson
@Gabii

cześć gabi czy mogła byś odezwać sie do mnie na meila? zalezy mi na kontakcie z toba i rozmowi w sprawie pracy o ktorej piszesz.. moj meil to: maestro989@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group