Opinie o Danuta Motyka P.P.H Enigma w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Danuta Motyka P.P.H Enigma. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Danuta Motyka P.P.H Enigma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danuta Motyka P.P.H Enigma w Przeworsk

Anonim Nowy wpis

Polecam!

Katarzyna Nowy wpis

Znalazłam na ich stronie ofertę pracy jako operator CNC i się zastanawiam, czy ktoś może mi powiedzieć czy warto wysyłać cv? Można tam liczyć na umowę o pracę, czy tylko na zlecenie? I jak liczbowo wyglądają te "atrakcyjne warunki finansowe"?

Ewelina Nowy wpis

Do Dobrska samo pokazanie co i jak ew. Napisanie instrukcji end zmiana instrukcji pochylając się operatorom :)

Karolina Nowy wpis
@Ewelina

Nie wiem, do kogo konkretnie skierowałaś wypowiedź, ale korzystając z okazji chciałabym podpytać Cię o kilka kwestii. Kwestii rzecz jasna związanych z warunkami pracy w P.P.H Enigma. Na jaki rodzaj umowy może tam liczyć nowy pracownik - od razu na umowę o pracę?

Ciekawy

Jaką macie opinie o firmie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Konstruktora. Jaki program CAD jest używany w firmie ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Elżbieta
@Ciekawy

Hej, nie wiem czy uda Ci się tu uzyskać jakieś informacje ponieważ poprzedni ostatni wpis pojawił się w 2019 roku. Wychodzi na to, że najlepszym wyjściem będzie udanie się bezpośrednio do firmy i zapytanie o wszystko co nas intryguje. Jakbyś zdecydował się na taki krok i dowiesz się czegoś więcej to daj też tutaj znać.

Brałeś udział w rekrutacji do Danuta Motyka P.P.H Enigma. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Eryk

Jakieś newsy o pracy, atmosferze?Mam zamiar starać się o pracę, warto?

Stefan

Żeby się utrzymać w dobrej firmie to trzeba się starać. Może zabrakło chęci ?

Nie polecam. Trzymac się jak najdalej od tej firmy

pokerzysta
@anonymous

nie zgadzam sie z toba całkowicie , pewnie jestes len

Stach

Może wiecie coś o pracy w firmie? Warto starać się?

Polecam!

witam.jaka panuje sytuacja w firmie miedzy szefostwem a ludzmi z hali.prosze o info jak z zarobkami na produkcji

Iza

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

anna

Proszę o opinie na temat tej firmy kto tam pracuje albo pracował

witam może ktoś napisać na temat zarobków i ogólnie o tej firmie

A

wszystko w najlepszym porzadku

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Motyka P.P.H Enigma - Przeworsk

• Jak się pracuje w Danuta Motyka P.P.H Enigma?

Zobacz opinie na temat firmy Danuta Motyka P.P.H Enigma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danuta Motyka P.P.H Enigma?

Danuta Motyka P.P.H Enigma
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Gorliczyńska 30
    37-200 Przeworsk