B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.

Przeworsk

Opinie o B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.

qertY 2015-07-30 18:28
Firma sama w sobie w porządku, płace zawsze na czas(niestety nieadekwatne do wykonywanej pracy), jednak dyrekcja -zwłaszcza pewne osoby- pozostawia dużo do życzenia. Praca w tej firmie niesie za sobą często długą prace po godzinnych(zależnie od stanowiska), a także stres o to, czy pod koniec miesiąca nie dostanie się wypowiedzenia z powodu czyjegoś grymasu. Obowiązki które powinny być rozłożone na kilka osób padają na jedną(administracja), daje sie zauważyć ogólny brak w kadrach 'niefizycznych' a także zasadę nie ma ludzi niezastąpionych. Atmosfera między pracownikami na 5, jednak to chyba jedyna piątka w tej firmie. Generalnie firmę polecam ludziom którzy mają za dużo wolnego czasu i nie liczą na dobre zarobki.
miś 2015-09-14 10:37
Teraz akurat rekrutują, czy to właśnie dlatego, że z kimś się rozstali?
byly pracownik 2016-01-27 16:37
Napisałem całą prawde to wywalili posta z tej strony
Darcy 2016-06-04 15:31
Witam Ja w tej firmie nie pracowałem i pracował nie będę. Byłem na rozmowie w sprawie pracy i muszę przyznać że podejście dyrektora do mnie było żenujące. Po rozmowie dyrektor obiecał mnie poinformować czy będzie chciał podjąć za mną współpracę czy też nie (nawet zaznaczył sobie w kalendarzu komputerowym dzień kiedy to będzie), po czym zero odpowiedzi. Kompletna arogancja i brak kultury. Zakład z komuny, a ludzi traktuje się jak wyrobników i hołotę.
ONA 2016-08-08 18:17
Absolutnie nie polecam firmy jako kontrahenta. Firmanie płaci należności po parę miesięcy.
Jak można mieć takie podejście? Najwyraźniej księgowe są pionkami w grze skoro nie płaca przelewów w ciągu 30 dni, który jest terminem długim.
Ja na miejscu szefostwa nie spojrzałabym w oczy firmom z którymi współpracuję.Nikt nie jest sponsorem.Kupując drogi towar chyba maja widzę o cenie i o obowiązku zapłaty.
Takiej firmy nie można traktować poważnie.
Piotr 2016-12-01 18:50
Witam Panowie poszukują spawalnika ciekawe kto był nim wcześniej a może jeszcze jest? i dlaczego odchodzi?
pozdrawiam
Piotr
Robert 2016-12-06 20:19
Odchodzi spawalnik ( usunięte przez administratora )- wieloletni pracownik firmy. Nie wiem do końca, dlaczego podjął takę decyzję. W każdym razie zostaje do końca grudnia.

Sama praca jest wymagająca, ale za to rozwijająca. Wynagrodzenie jak na podkarpacie ok. Zapraszam
Piotr 2016-12-07 21:13
Jaki tam wieloletni. Zwykły skoczek.
Agnieszka 2017-01-27 10:14
Firma tragedia. Tonie w długach. Płatności zawalone. Pracownicy są traktowani jak Jeńcy w obozach pracy. Prokurenci traktują firmę jak swój własny folwark. Jeden lepszy od drugiego. Prezes nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. Podejrzewam że nie długo to wszystko runie. Odradzam pracę w tej firmie.
leoś 2017-01-28 14:46
czy praca jest dwuzmianowa?
leoś 2017-01-28 14:46
czy praca jest dwuzmianowa?
ktoś 2017-02-03 19:22
pracujesz przeważnie po 10 godzin od pon do pt. w sobotę też pracują, ale max 8 godz, za niedzielę masz dodatkową kasę, ale to są wyjątki
ktoś 2017-02-03 19:32
ogólnie kasa nie jest zła jak na ten region, no ale coś za coś.... , może Ciebie potraktują inaczej..........
leoś 2017-02-04 20:22
Dziękuje za odpowiedz !
Krzycho 2017-02-18 06:25
Praca jest w porządku i pracodawca też. Ja już długo wędrowałem i zmieniałem pracodawców wiele razy. Powodów było wiele. Każdy kto pracuje na podkarpaciu wie o czym mówie . A tu jest w końcu spokój. Normalni ludzie z którymi pracuje. Warunki dobre. Kasa też. W końcu nie martwię się tym, że zamkną mi firmę i nie będę miał się gdzie podziać. Firma z możliwościami i normalnym podejściem do pracy i pracowników. Dorobić też mogę po godzinach bo pracy dużo. Ja jestem zadowolony
@MIŚ@ 2017-02-18 21:36
Mam pytanie. Słyszał ktoś, że firma się rozbudowuje ? Słyszałem, że mają wybudować dwie wielkie hale, kupić maszyny i zatrudnić 50 osób. Czy ktoś może mi potwierdzić te informacje ? Szukam pracy i dlatego pytam, a firma z tego co słyszałem mocna.
pracownik 2017-02-19 08:00
Tak. Rozbudowuje. Z tego co wiem budowa hal ma się zacząć na wiosnę. Co do ilości ludzi do zatrudnienia to nie wiem, czy ta ilość jest prawdziwa, ale na pewno ludzi do zatrudnienia będzie dużo. Widząc bilbordy w Przeworsku myślę, że nabór na przyszłych pracowników już się zaczął. BP chce zatrudnić spawaczy i operatorów CNC i z tego co widzę ludzie przychodzą i są zatrudniani. Także próbuj
Andrzej 2017-02-19 12:07
To firma dla ludzi którzy chcą pracować. Jak chcesz udawać to szybko cie odstrzelą. Ludzie som normalni. Kierownicy też. Da się z nimi dogadać. Pieniondze masz zawsze na czas i zawsze tyle ile ma być. Nie to co inni. Najniższa i reszta do koperty. Tu masz normalnie. A do tego co roku jest impreza firmowa. Jest premia roczna. Pokaż mi tu innego co ma firme i daje rocznom premie.
Nie polecam 2017-02-19 13:17
Jedna wielka ściema. Wszystkie wpisy powyżej to samo - reklama a ludzi wymieniają jak rękawiczki.
Spawacz 2017-06-22 13:03
Witam.
Pracowalem tam jako spawacz.
Na samym poczatku ustawiaja Cie pod kamerka ktora sledzi twoje ruchy. Bron boze zebys wyjal telefon bo od razu godzina odjeta do zaplacenia.
Nikt z nikim nie rozmawia. Kazdy sie kazdego boi gdyz kolejka do Dyrektora jest bardzo dluga bo kazdy sie nawzajem podpier...
Najgorszy jest brygadzista który ma układy z firma spawalnicza i gdy tylko przyjedzie nowa firma od razu po niej cisnie.
Kazdy tez kto tam pracowal i jezdzil w delegacje zna słynnego kierownika Jozka.
Ktory kiedys za czasow cukrowni jezdzil sobie traktorkiem a teraz jest najmadrzejszym czlowiekiem na swiecie.
Gorszego chama i prostaka nigdy w życiu nie poznalem.
Ten zaklad to jedno wielkie dno i kazdy kto tam pracowal juz nigdy tam nie wraca.
Do tego zawsze nie jest zaplacone na czas i tyle ile powinno
Jaro 2017-06-22 19:07
Firma tragedia. Nie polecam. Podpierdzielanie na kazdym kroku. To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Spawacz 2017-07-07 12:17
Przestrzegana w spółce polityka równego traktowania zapewnia naszym pracownikom przejrzyste zasady zatrudnienia i wysoką kulturę codziennej pracy. - Jedna wielka ściema !!!
Zostaw swoją opinię o B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K. - Przeworsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.