B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.

Przeworsk

Opinie o B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.

qertY 2015-07-30 18:28:43
Firma sama w sobie w porządku, płace zawsze na czas(niestety nieadekwatne do wykonywanej pracy), jednak dyrekcja -zwłaszcza pewne osoby- pozostawia dużo do życzenia. Praca w tej firmie niesie za sobą często długą prace po godzinnych(zależnie od stanowiska), a także stres o to, czy pod koniec miesiąca nie dostanie się wypowiedzenia z powodu czyjegoś grymasu. Obowiązki które powinny być rozłożone na kilka osób padają na jedną(administracja), daje sie zauważyć ogólny brak w kadrach 'niefizycznych' a także zasadę nie ma ludzi niezastąpionych. Atmosfera między pracownikami na 5, jednak to chyba jedyna piątka w tej firmie. Generalnie firmę polecam ludziom którzy mają za dużo wolnego czasu i nie liczą na dobre zarobki.
miś 2015-09-14 10:37:50
Teraz akurat rekrutują, czy to właśnie dlatego, że z kimś się rozstali?
byly pracownik 2016-01-27 16:37:30
Napisałem całą prawde to wywalili posta z tej strony
Darcy 2016-06-04 15:31:04
Witam Ja w tej firmie nie pracowałem i pracował nie będę. Byłem na rozmowie w sprawie pracy i muszę przyznać że podejście dyrektora do mnie było żenujące. Po rozmowie dyrektor obiecał mnie poinformować czy będzie chciał podjąć za mną współpracę czy też nie (nawet zaznaczył sobie w kalendarzu komputerowym dzień kiedy to będzie), po czym zero odpowiedzi. Kompletna arogancja i brak kultury. Zakład z komuny, a ludzi traktuje się jak wyrobników i hołotę.
ONA 2016-08-08 18:17:22
Absolutnie nie polecam firmy jako kontrahenta. Firmanie płaci należności po parę miesięcy.
Jak można mieć takie podejście? Najwyraźniej księgowe są pionkami w grze skoro nie płaca przelewów w ciągu 30 dni, który jest terminem długim.
Ja na miejscu szefostwa nie spojrzałabym w oczy firmom z którymi współpracuję.Nikt nie jest sponsorem.Kupując drogi towar chyba maja widzę o cenie i o obowiązku zapłaty.
Takiej firmy nie można traktować poważnie.
Piotr 2016-12-01 18:50:08
Witam Panowie poszukują spawalnika ciekawe kto był nim wcześniej a może jeszcze jest? i dlaczego odchodzi?
pozdrawiam
Piotr
Robert 2016-12-06 20:19:00
Odchodzi spawalnik Grzegorz Boguta - wieloletni pracownik firmy. Nie wiem do końca, dlaczego podjął takę decyzję. W każdym razie zostaje do końca grudnia.

Sama praca jest wymagająca, ale za to rozwijająca. Wynagrodzenie jak na podkarpacie ok. Zapraszam
Zostaw swoją opinię o B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K. - Przeworsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&P ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. K.