TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

posolka

Szanowna Dyrekcjo Techemu w Katowicach - albo same piszecie pozytywne komentarze, albo zatrudniacie słabą agencję reklamową xD Jestem zaproszona do Waszej firmy na rozmowę rekrutacyjną i już dziś wiem, że nie przyjdę. Jeśli musicie sami sobie wypisywać pozytywne komentarze na goworku, to współczuję... Ale może pójdziecie po rozum do głowy i zaczniecie dbać o pracowników...

Jeśli dla kogoś umowa o pracę jest szczytem marzeń to gratuluję poczucia własnej wartości. Dla mnie umowa o pracę to standard i psi obowiązek pracodawcy.

Manfred

Warto startować do Techemu właśnie teraz bo firma przyjęła ciekawą politykę płacową. Mianowicie nowo przyjęty pracownik (który nic nie potrafi i pierwsze miesiące będzie słuchał nudnych szkoleń) na dzień dobry dostaje więcej niż mają ci którzy pracują od dawna i przynoszą już zyski firmie. Jednym słowem co rekrutacja to proponują więcej. Pani dyrektor T. wprowadziła zakaz rozmów o zarobkach, ale ludzie wiedzą kto ile ma i to co do grosza. I oczywiście zdziwko że starzy pracownicy odchodzą. To po pierwsze. Po drugie to mądre głowy w Katowicach wymyśliły sobie że Polak za 2000 zł netto plus jakaś śmieszna premia będzie pracował wydajnie jak Niemiec za 2000 ale EU. Otóż nie będzie panie S. Za 2000 zł to można przyjść, pogadać, obgadać i iść do domu. Stawiam 50.000,00 EU że ciągła rotacja spowoduje że nie osiągniecie nawet 50% jakości Bautzen. Zakład ? Po trzecie. Firma nie mówi całej prawdy na rozmowach kwalifikacyjnych min. o szkoleniach w delegacji.

KW_WW

Zgadzam się z przedmówcą. Niekompetencja goni głupotę. Jakość rozliczeń poniżej poziomu. Ale co się dziwić skoro nie ma już osoby kompetentnej w żadnym temacie? Zatrudnia się ludzi z ulicy, byle by ktoś klepał na premię dla kierownictwa, bo przecież nie dla siebie! Jedyna rada dla Techemu: dotychczasowe ułożenie rozwalić, poszukać ludzi, którzy się znają na tej pracy. Najlepiej sięgnąć po tych, którzy odeszli i zbudować mocną, kompetentną firmę.Bez Sidów z dwoma palcami i Pand na nosorożcach. Same szkody!

Firma TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa (z j. niemieckim). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
NoName

Najpierw na rozmowie rekrutacyjnej obiecuje się pewne rzeczy, a po rozpoczęciu pracy okazuję się, że to zwykłe bajki. Atmosfera jest coraz gorsza, a Pani "dyrektor" nigdy nie ukończyła żadnego szkolenia managerskiego i kompletnie nie ma pojęcia jak postępować z pracownikami. Obiecanych podwyżek oczywiście brak, a za to ciągłe szukanie dziury w całym. Równoważny czas pracy jest wykorzystywany do maximum (3 Miesiące po 10 godzin dziennie i soboty). Jedyna osoba która tam jeszcze myślała została wyrzucona. Bardzo dużo moich osób jeszcze tam pracujących szuka sobie nowej roboty. Zdecydowanie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ