TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bobbobastick

Mam rozumieć że wy tam pracujecie za 3000cebulionów z dobrą znajomością j.n. przecież to jest 650 ojro. To ja w DE jak bym NIE praował to przez rok mi się należy 1400ojro a j.n. tak średnio tak średnio Xd

Czy w Techem Services występują paczki/bony świąteczne?

Jest wypłacane jednorazowe świadczenie w wysokości 530/630 zł w zależności od osiąganego wynagrodzenia, 3 razy w roku, na święta Bożego Narodzenia, na Wielkanoc i "wczasy pod gruszą"

Bony

Bony jeżeli się nie przekracza 5000 brutto na osobę. Jeżeli się przekracza to nie ma nic

specjalista

Bardzo śmieszy i delikatnie mówiąc denerwuje zawarta w ogłoszeniach o pracę w oddziałach firmy na stanowisku Specjalisty zapewnienie o udziale w rzekomych "specjalistycznych szkoleniach przygotowujących do wykonywanej pracy". O jakie szkolenia konkretnie chodzi??? Hmmm - żadnego nie kojarzę. Oprócz oczywiście słynnego, często używanego przez dział informatyczny i główny dział techniczny ukochanego przez nich słowa "instrukcja". Aaaa no tak - to przecież było w instrukcji nr milion pięćset sto dziewięćset na stronie w punkcie 134 podpunkt 18f. A po drugie firma, która sama siebie nazywa liderem, reklamuje się tym, że daje umowy o pracę. Serio??? A co ma dawać? Przepustki "zur arbeit und zuruck"?

kandydat

Witam, w jaki sposób nastepuje weryfikacja niemieckiego? jaka jest stawka początkowa?

odpowiedź kandydata
@kandydat

warunki do współpracy na uop to 3800 brutto- praca to głownie telemarketing

@odpowiedź kandydata

W Techem Services są różne działy, rodzaj wykonywanych zadań oraz kwota wynagrodzenia zależy od działu, te kwestie są omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Żaden dział nie zajmuje się telemarketingiem. Jezyk jest sprawdzany podwójnie, test pisemny i rozmowa w drugim etapie.

Zonk
@odpowiedź kandydata

Pierwsze słyszę o jakimkolwiek marketingu a pracuje tutaj półtorej roku. Bzdury wypisujesz.

jasne

Tym bardziej że na rozmowie zasiada baba co nie ma pojęciu o języku niemieckim (usunięte przez administratora)

Firma TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa (z j. niemieckim). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Kamila

Z firmą nie można się w żaden sposób skontaktować. Nikt nie odbiera telefonu. Czekam na założenie podzielnika po wymianie kaloryfera, był też mail wyslany na adres bok w tej sprawie ze spodzielni mieszkaniowej i dalej nic. Czy ktokolwiek u Państwa odbiera ten telefon 322811870 ? Jak narazie to mamy wrażenie, że ktoś specjalnie odkłada słuchawkę. Tragedia. Bardzo proszę o inny kontakt w celu umówienia spotkania.

@Kamila

Dzień dobry, firma Techem Sevices zajmuje się rozliczaniem kosztów podzielników ciepła i wodomierzy klientów zagranicznych. Proszę skontaktować się z firmą Techem- Techniki Pomiarowe, oddział Katowice, do której należy wcześniej wspomniany przez Panią numer telefonu. W przypadku problemu z połączeniem telefonicznym , zachęcam do kontaktu poprzez adres e-mail: katowice@techem.pl lub bok@techem.pl.

Aalex

Ostatnio firma uraczyła pracowników pracujących zdalnie nowym sprzętem. Efekt jest taki że robotę, którą przez ostatni rok można było zrobić siedząc na sraczu z laptopem na kolanach, teraz wymaga posiadania burka, kilku skrzynek i plątaniny kabli jak w latach 90. Laptopy z tak małymi ekranami jak dostaliśmy nadają się być może do oglądania pornosów, ale na pewno nie do pracy 8h dziennie. Kolejna sprawa to informatycy w firmie, którzy może byli dobrzy w Tetris na Atari, ale o tej robocie nie mają pojęcia. Ale czego oczekiwać. Dobry informatyk pracuje u Filipiaka za 20000 zł miesięcznie, a nie kisi ogóra w Techemie za 5000 czy 6000 zł.

Aeska

Pracy w Techem nie można nazwać złą, ale można śmiało porównać do monotonnej pracy na produkcji :) tyle, że tutaj siedzisz przy biurku, przed komputerem i opracowujesz teczki, zamiast np. montować komponenty :) Teczek jest na tyle dużo, że pod dostatkiem. Z ilości opracowanych teczek jesteś rozliczana / rozliczany. Im więcej opracujesz, tym oczywiście lepiej, ale równie ważne jest, aby nie było korekt. A Ty ścigając premię i dobry wynik, korekt często nie jesteś w stanie uniknąć. Co do ekipy z Abrechnung'u, to jeśli się trzymać - na pewno nie z elitą z kuchni :D tamte damy (z małymi wyjątkami), wiedzą wszystko i o wszystkich.. W szczególności powinno się omijać pewną wysoką damę (najwyższą w dziale) oraz jej kompankę, damę o ciemnych włosach noszącą okulary... Tym to kufry już tak urosły, że olaboga :D Również pewna blondynka, stały bywalec kuchni, pupilka szefostwa, jest niebezpieczna.. Gra bardzo grzeczną i uprzejmą, ale pod tą skorupką kryje się diabełek ;) Co do płacy, to oczywiście nie ma co liczyć na kokosy.. Najmilej widziane są osoby po germanistyce... Chociaż przy oferowanej płacy już jakiś czas temu firma musiała zaniżyć wymagania do co znajomości jęz. niemieckiego.

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko młodszy księgowy z językiem niemieckim. Czy ktoś może był już na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby opisać wrażenia? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby się wypowiedzieć jak się pracuje w tym dziale? Czy warto w ogóle aplikować do tego działu? Czy firma informuje kandydatów o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej?

Wiecie może czy w Techem Services szukają chętnych na staż?

Joanna

W firmie nie ma możliwości odbycia stażu z uwagi na specyfikę branży, w której działamy. Chętnie podejmujemy współpracę z osobami, które pragną zdobyć swoje pierwsze doświadczenie i myślą o zatrudnieniu na dłuższy okres :) Oferujemy profesjonalne szkolenie wdrażające oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy.

Damian

Ogólnie firma z opinią dobrego pracodawcy ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić. Polecam pracę bo firma dobra.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Techem Services?

Joanna

Dzień dobry, pierwszy etap rekrutacji odbywa się w formie telefonicznej, drugi w katowickim biurze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Techem Services?

Bon Jovi

Z początku fajnie, ale z biegiem czasu odpada farba i wychodzi grzyb.

Tech

Rekrutacja w wydaniu Tachem Katowice - porażka - mało kompetentne kadry. Nie wiedzą kogo chcą, nie mają planu pozyskiwania i rozwoju pracowników. Nie warto poświęcać czasu na rekrutację.

i478APGW

Dane mi było pracować od samego początku projektu 2017 r do 2019 na stanowisku referent ds. odczytów. Na początku nawet i było fajnie. Praca przyjemna, uczono nas ciągle to nowych rzeczy. Na rozmowe kwalifikacyjnej też można powiedzieć profesjonalnie wszystko powiedziane od a do z jak ta praca będzie wyglądać. Z(usunięte przez administratora)Przerwe wylicza co do sekundy.(usunięte przez administratora)co roku są awanse i podwyżki uwaga o 150 zł brutto :D (usunięte przez administratora) i jeszcze śmią powiedzieć żę powinieneś być wdzięczny za to. (usunięte przez administratora)Niskie stawki. Jak dla kogoś umowa o prace i 3500k brutto to luksus to współczuję. Mało tego, jakieś normy są co nie mają wgl odzwierciedlenia do twojej pracy.(usunięte przez administratora) Na koniec może dodam że plusem oczywiście są tutaj ludzie w teamie i chyba tylko tyle.

I478APGW

Kobieta to po pierwsze, po drugie twój komentarz nie wnosi do tego postu dosłownie nic. A po trzecie kto Ci pozwolił tu wejść w trakcie pracy?! Proszę pracować a nie serfufować po internecie w czasie pracy ! ;-) zasady są proste. Albo się dostosuj albo obcinamy premie

Ginger

Dodatkowym minusem firmy jest brak tolerancji. Jak widac wystarczy spojrzeć na wpis Janka muzykanta. Ktoz by chciał pracować z tak uprzedzonym osobnikiem... Chyba tylko ktos tak niedorozwinięty jak Ty.

Janko
@Ginger

Brak tolerancji do czego/kogo? Po czym to wywnioskowałeś? Swoim wpisem pokazałeś w pełnej krasie tolerancję i kulturę. Od razu się denerwujecie kiedy ktoś wspomni o tylnej części ciała. Wrażliwy temat. :-) Nie miałeś nigdy problemów z plecami?!

Nux

Może służyć do wszystkiego. Komentarz odnośnie odnośnie tyłka jest niskiego lotu i nie wnosi nic do tematu. Także jak dla mnie jest to chłam do Usunięcia.

Janko
@Nux

I w tym momencie kończy się Wasza wszechobecna tolerancja, kiedy ktoś ma inne zdanie na dany temat. :-)

Danuta

Witam, czy na stanowisku Referent ds. odczytów, może pracować również kobieta? Bo z tego co widzę w ogłoszeniu nie jest wymagane doświadczenie, tylko pytanie czy zatrudniają kobiety na to stanowisko?

@Danuta

Danuta, oczywiście na stanowisku Referenta ds. odczytów może pracować także kobieta. Jest to praca biurowa, przy komputerze.

@Danuta

Tak, warunkiem jest dobra znajomość jezyka niemieckiego

Pani Pan
@Ewa

Przy czym wymagana jest dobra znajomość języka. Aby czuć się dobrze w pracy trzeba znać niemiecki na poziomie b2. Przy niższych poziomach można się meczyc. Wiadomo są działy, gdzie nawet tylko b1 wystarczy

Jaka atmosfera jest między działami w Techem Services?

była specjalistka

Tragiczna, ludzie są na siebie napuszczani, każdy każdego obgaduje. Wieczne problemy organizacyjne patrzenie na wszystkich z góry. Kierownictwo również ma problemy komunikacyjne między sobą, nie ma co się dziwić skoro firma jest zarządzana przez lingwistów nie posiadających wykształcenia adekwatnego do zarządzania firmą. Patrzą na wszystko przez pryzmat szkoły, a jak jest w szkole każdy wie. Szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną są lepsze firmy w Katowicach :).

Realista

Czytam niektóre tutaj komentarze i mam wrażenie, że są wpisywane przez osoby, które dopiero co oderwały się sponsorowania przez rodziców a praca w TECHEM była ich pierwsza pracą w swoim życiu. Nie mogę uwierzyć, że osoba posiadająca jakiekolwiek doświadczenie zawodowe napisze, że ochrona kobiety w okresie ciąży , czy korzystanie z innych przywilejów które wypisała pracownica w poniższym wpisie to standard. Nie masz pojęcia o czym piszesz dając do zrozumienia, że wiele w swoim życiu nie widziałaś. To że są przepisy w Kodeksie Pracy nie oznacza to, że wszystkie firmy się do nich stosują. Także tak, to wielki plus jeżeli chodzi o pracę w Techem; kobiety nie obawiają się, że nie będą miały gdzie wrócić po okresie ciąży a do tego nigdy niczego na stołówce nie brakuje. A jeżeli dla Ciebie ekspres, kawa to standard to pokaż mi paragraf w PP, ktory mówi o konieczności zagwarantowania tego typu rzeczy pracownikowi. Już nie wspominając o tym, że nigdy nie ma problemów aby dogadać się z przełożonymi. Jeżeli człowiek ma potrzebę aby w danym dniu zakończyć swoją pracę wcześniej, kierownicy nie robią problemów aby przyjść godzinkę szybciej czy odrobić ten czas w innym dniu. I od razu Cię uprzedzę Magda. Nie, nie jest tak w każdej firmie i nie jest to obowiązkiem pracodawcy. Z doświadczenia wiem, że takie wpisy jak XYZ czy użytkownika Magda to wpisy osób, które albo nie zostały zatrudnione albo po prostu zrezygnowano z ich usług. Także, jeżeli szukacie opinii o firmie, nie bierzcie do serca tego typu informacji, tylko przekonajcie się sami. Wielkiej rotacji naprawdę nie ma, jest wiele osób które pracują w firmie bardzo długo, wiadomo, że są osoby które po prostu w świecie znalazły inną pracę i rezygnują a wtedy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników, ale mówienie o ciągłych zmianach i rozmowach rekrutacyjnych to pomyłka. Na koniec napiszę , że ja jestem zadowolony z swojej pracy, nigdy niczego mi nie brakuje, atmosfera w pracy jest ok, przełożoni z którymi zawsze można się dogadać, wynagrodzenie na czas. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mają świadomość, że praca to nie przedszkole i jeżeli oczekujemy złotych gór od pracodawcy to dajmy też czegoś od siebie a nie ciągłe narzekanie jak to jest źle.

Krystyna
@Realista

Fajnie, że napisałeś tak długą opinie. Może ona pomóc wielu osobom na tym forum. Jednak nie wspomniałeś w niej nic na temat tego, jak firma Techem motywuje swoich pracowników do pracy. Czy udzielane są Wam jakieś pozapłacowe benefity czy premie?

Carol
@Realista

dużo tutaj pouczającego tonu tylko po co. Gdybyś "realisto" pracował w naprawdę porządnej firmie śmiałbyś się sam ze swoich słów. Każdy mierzy innych własną miarą i chyba znajduje odpowiednią firmę na miarę własnych możliwości.

Realista
@Carol

Jeżeli znajdujesz lepszą, solidniejszą firmę na miarę swoich możliwości nie wylewasz hipokryzji na GoWorku. A nie wróżę sukcesów komuś, kto za problem uważa przelewający się ekspres w kuchni a swoją pracę uważa za zabawę w przedszkolu. Taka osoba w najporządniejszej z porządnych firm znalazłaby masę uchybień i wad. Dorośniesz, zrozumiesz.

była specjalistka
@Realista

Wygląda mi to na koloryzowanie miejsca pracy poprzez którąś z Pań (byłych nauczycielek, które pokorą i podlizywaniem się znalazły się na śmiesznych stanowiskach kierowniczych). Możliwe, iż to sama Pani dyrektor w związku z frustracją i trudnością znalezienia pracowników znających język niemiecki na poziomie B1 bez doświadczenia, gdzie jednak doświadczenie jest potrzebne, znajmość SAPa niemiecki na poziomie C1, żeby komunikować się z klientem... Zawitała na portal próbując opinią ratować swoje stanowisko. Rada dla osób które chcę podjąć pracę w Techem. Proszę zadać pani dyrektor zarządzającą niemieckim serwisem jedno z najprostszych pytań w języku niemiecki, gwarantuję że nie zrozumie, gdyż nie zna tego języka.... Żenujące.... Pamiętajcie również o tym że jest to idealne miejsce dla byłych budowlańców i wszelakich osób powracających z Niemiec za Polską propagandą i polskim socjalem, wyobraźcie sobie tylko z kim będziecie pracować i jaka jest mentalność tych ludzi....

xyz

Typowe korpo , czyli permanentny brak ludzi, coraz więcej pracy i tzw. "okres szczytowy" trwający pół roku! W kwestii najistotniejszej, czyli zarobków, firma od stawki początkowej ma do zaoferowania 100-200 zł podwyżki co dwa lata, również brutto i to nie wszystkim. A oprócz tego toksyczna kierowniczka, która każdemu mówi mówi co innego, co innego robi i interesuje się głównie plotkami na temat innych pracowników dostarczanymi chętnie przez swoje ulubione pracownice. Ogólnie słoma z butów. Aktualnie firma utrudnia pracownikom odejście domagając się pełnego okresu wypowiedzenia, w niektórych przypadkach 3 m-ce. Praca dobra może dla początkujących, na ok. rok- dwa, nie więcej, ewentualnie dla biernych, miernych, ale wiernych. Osobiście nie polecam.

Abc
@xyz

Typowe korpo- czyli firma licząca ok 120 pracowników, brak ludzi bo kobiety a jest ich ok 90% zachodzą w ciążę bez obawy utraty pracy lub awansują na wyższe stanowiska. Zarobki są omawiane już na rozmowie kwalifikacyjnej i każdy wie na co się pisze. Toksyczna kierowniczka, która zajmuje się plotkami bo mimo natłoku obowiązków zawsze stara się znaleźć czas i wysłuchać każdego kto ma potrzebę rozmowy. Firma utrudnia odejście bo wymaga ustawowego okresu wypowiedzenia - no normalnie niesłychane, jak mogą wymagać od pracownika dopełnienia obowiązków. Och Karol... Mierni i bierni właśnie odchodzą a zostają kompetentni i dobrzy pracownicy.

Puchatek
@Abc

No brawo brawo p. " kierownik". Jakoś ostatnio akurat odeszło kilku wieloletnich pracowników. Wg Ciebie też byli mierni ? A ileż to awansów było w tej firmie? A jeśli już były to tylko przez kolesiostwo i knucie raczej. "Wierchuszka" trzyma się razem. I tak właśnie jest w tej firmie. Na układy nie ma rady.

Ona
@Abc

I juz wiadomo kto to pisał. W poprzednim poście była mowa o kierowniczce.

bon jovi
@Abc

@Abc 1. "brak ludzi bo kobiety a jest ich ok 90% zachodzą w ciążę" - a co to obchodzi pracownika, który zostaje w pracy? 2. "kobiety a jest ich ok 90% zachodzą w ciążę bez obawy utraty pracy" - a to łaskę ktoś komuś robi? To regulują odpowiednie przepisy. 3. "Zarobki są omawiane już na rozmowie kwalifikacyjnej" - dlatego każdy może się zastanowić czy tracić czas i iść na rozmowę kwalifikacyjną. Po to jest ten portal. 4. "Mierni i bierni właśnie odchodzą" - i ci mierni i bierni pracują po kilka lat, żeby swoją biernością i miernością świadczyć o jakości firmy? 5. Macie tam jakieś RODO? 6. Fajnie się lajkuje własne komentarze?

Poziomka

Myślę, że tak skrajne opinie wynikają z tego, że na techem Services składa się kilka różnych działów, zajmujących się różnymi etapami rozliczeń dla niemieckiego klienta. Dlatego nie warto sugerować się opiniami o wrednej kierowniczce, złej atmosferze etc. To wszystko zalezy do jakiego działu traficie. U nas atmosfera jest w porządku i kierowniczka jest bardzo wyrozumiala. Nigdy nie robi problemu z urlopem, nie rozlicza co do minuty, zawsze wyslucha i pomoze. Jedynym, mam wrażenie, problemem tej firmy jest Pani dyrektor, która blokuje wszelkie możliwości negocjacji zarobków ze strony pracowników. Wszelkie umowy , ktore pracownik otrzymuje są już z gotową stawką, bez możliwości jej negocjacji., ktorą to p. Dyrektor ustala, Podwyżki raz w roku na poziomie 100-300 zł brutto. Rowniez stanowisko odbiega od prawdy. Mimo wymaganej bieglej znajomosci niemieckiego , w umowie o pracę nie jest to uwzględnione, co za tym idzie w pensji również. Za to informacja o benefitach jest jak najbardziej prawdziwą, jest prywatną opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport, wczasy pod gruszą, świadczenie na Boże Narodzenie i Wielkanoc, impreza firmowa w super restauracji . Co miesiac otrzymuje się premię zalezna nie od wynikow a obecnosci - co wazne urlop również tę premię obniza (choc na rozmowie nie uzyska sie takiej informacji) i niestety niskie wczasy pod gruszą jej nie rekompensują.

@Poziomka

Na jakiego rzędu zarobki można liczyć maksymalnie czy kwota 3500 netto jest możliwa do zarobienie, piszesz o dodatkach czy za karę multi sport coś się płaci? Ile można wypracować premii netto ?

Zadowolona

Jestem naprawdę zniesmaczona przeczytanymi opiniami, pracuję w Techem Services Sp od prawie 5 lat i podjecie pracy w tej firmie było decyzją, której absolutnie nie żałuję. Mam wrażenie, że niektórzy ludzie są zdania, że pracodawca ma im płacić za obijanie się i dziękować na kolanach za samo pojawienie się w pracy. OCZYWIŚCIE ŻE TRZEBA TU PRACOWAC! Może zarobki nie są najwyższe ale też nie można narzekać . Praca jest stabilna i bezpieczną na umowę o pracę, wynagrodzenia zawsze w terminie, dodatkowa kasa na święta i wakacje, benefity. Owszem są wyznaczone przerwy, w ciągu 8 godzin pracy trwają prawie godzinę a siku można iść kiedy się chce. Można spokojnie rozmawiać i słuchać muzyki na słuchawkach. Nadgodziny są zapowiadane juz w grudniu na cały kolejny rok więc nie ma niespodzianek, są zresztą całkowicie dobrowolne i płatne. Ile czasu pracownik spędza z zarządem czy dyrekcją że ma powody się skarżyć? Kierownik jest w porządku, zawsze idzie na rękę czy trzeba wziąć wolne czy wcześniej wyjść, można zawsze podejść i porozmawiać, nie ma wyścigu szczurów, jak trzeba dać z siebie wszystko to się spinamy łącznie z kierownikiem, jak jest luz to dla wszystkich. Nikt nie musi się bać że straci pracę idąc na L4 czy zachodząc w ciążę. Firma się rozwija więc i awansować można. Atmosferę tworzą głównie pracownicy a u nas jest zupełnie w porządku. Jak ktoś nie ma ochoty pracować to nie ma czego u nas szukać ale jak ktoś poważnie traktuje swoje obowiązki to będzie zadowolony.

Jan
@Zadowolona

Dziękuję Ci za Twoją szczegółową opinię. Warunki pracy, o których piszesz są bardzo motywujące dla pracownika i sprawiają, że może być on ukierunkowany na rozwój kariery. Dodaj jakiego rodzaju umowy dla nowych pracowników obowiązują w Techem Services? Zlecenie czy na czas określony? Poleciłabyś tego pracodawcę innym osobom myślącym poważnie o podjęciu zatrudnienia?

@Jan

Pierwsza umowa jest na okres próbny 3 miesięcy, kolejna na 9 miesięcy, trzecia umowa jest na czas nieokreślony. Od początku to umowa o pracę. Gorąco polecam.

Mysia
@Jan

Ja bym poleciła, bo jestem zadowolona z pracy. Jak ktoś chce sumiennie pracować i zarobić to firma dla niego.

Mała
@Jan

Atmosfera tam jest bardzo nie w porządku, moim zdaniem nie szanują ludzi, źle traktują, ja odeszła i to był dobry krok.

Jan
@Mała

Widzę, że masz nieco odmienne zdanie na temat pracy w firmie Techem Services. Mogłabyś w kilku słowach uzasadnić swoją opinię? Jakie konkretne sytuacje sprawiły, że w Twojej ocenie atmosfera nie należy do najlepszych? Liczę, że będziesz tak uprzejma i odpowiesz w tym wątku.

Alina
@Zadowolona

Jeżeli zadowala Cię praca od 5 lat w jednej firmie z brakiem szacunku do pracowników, pensją 3200 zł brutto na miesiąc notorycznie obcinaną premią za 3 minutowe spóźnienie do pracy i niemieckim rygorem rodem z Oświęcimia to gratuluję germanofilko, albo na prawdę masz coś z głową :)

@Alina

No cóż.... mogę tylko powiedzieć, że w pracy nigdy ani przełożona ani nikt z koleżanek nie nazwał mnie germanofilką ani nie powiedział, że mam coś z głową. Obrażasz nie tylko mnie ale również moje koleżanki i kolegów, którzy pracują tu kilka lat. Tak to bywa, że jak ktoś nie ma argumentów to pozostają mu tylko pomówienia i obelgi. Jak widać Ty nie masz szacunku dla drugiego czlowieka więc wątpię w Twoją opinię na temat okazywania szacunku w pracy. Co piszesz o obcinaniu premii za spóźnienie to kłamstwo, nie ma u nas spóźnień bo możemy przyjść do pracy w przedziale do 2 godzin. Wyjaśnij co masz na myśli pisząc o reżimie z Oświęcimia? A skoro tak nie lubisz Niemców to czego szukasz w niemieckiej firmie?

Izabela
@Zadowolona

Bardzo zaciekawił mnie Twój wpis odnośnie możliwości przychodzenia do pracy w Techem Services w przedziale do dwóch godzin. Oznacza to, że pracownik tej firmy sam wyznacza sobie porę przyjścia? Jeśli danego dnia nie może przyjść załóżmy na godzinę 8:00, to ma możliwość bez powiadomienia o tym przełożonych udać się do pracy na godzinę 9:00 bądź 10:00? Będę wdzięczna jeśli wyjaśnisz tą kwestię.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ