TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poszukujaca pracy

Czy ktoś aktualnie bierze udział w rekrutacji na stanowisko rekrutera? Widziałam ofertę i zastanawiam się czy jest warta wysłania CV. Bo po komentarzach osób pracujących w biurze nie zachęca.

Kandydatka
@Poszukujaca pracy

Tak, byłam. Co chcesz wiedzieć? Jestem zniesmaczona zakończeniem rekrutacji. Poszukiwali osoby na stanowisko specjalisty. Sami oferowali, że po zakończeniu rekrutacji odezwą się konkretnego dnia z informacją zwrotną - na tak czy na nie. Kilka razy podkreślali jak ważny jest ich wizerunek w sieci jak i wobec przyszłych i obecnych pracowników. Informacji zwrotnej nie ma do dziś ( po 1,5 tyg. gdzie miała być w ustalonym dniu). Nie można mieć za złe pracodawcy, że ktoś jednak nie spełnił jego oczekiwań ale, że nie wywiązał się z informacji zwrotnej szanując 2 osobę. Spore biuro a na miejscu ludzie wpatrzeni w monitory i cisza. Jedyny dźwięk jaki słyszałam podczas oczekiwania na rozmowę o pacę to drukarka czy tez przesuwanie się krzeseł.

Jan
@Kandydatka

Cisza w biurze pomaga w skupieniu i o niczym nie świadczy. Jeśli chodzi o rekrutacje to firmy często odzywają się tylko do tych kandydatów, którzy przeszli pozytywnie rekrutację. Niemniej jednak jeżeli ustalili z Tobą kontakt bez względu na wynik rozumiem, że czujesz się rozczarowana. Przybliż proszę sam proces rekrutacji, czy był kilkuetapowy i trudny do przejścia?

Ann

Bardzo podoba mi się to, że nie ma tam korporacyjnego pędu i tych opomiarowań...

Selena

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Praca w tej firmie to jakas kpina... kompletny brak poszanowania dla pracowników, traktowani jak roboty, co nie mówią, nie jedzą i nie sikają! Atmosfera zatruta jadem, strach się dosłownie odezwać! Do tego zarobki... 2 tys za nerwy i całkowite poświęcenie korporacji... przykre, ze nie cenią pracowników i traktują przedmiotowo.. Nie, dziękuje, jeszcze się szanuję.

@Selena

Podałabyś konkretny przykład traktowania pracowników w Techem Services? Co bezpośrednio wpływa na atmosferę w tym miejscu pracy? Można liczyć na wzajemną pomoc? Bardzo Cię proszę o doprecyzowanie swojego postu ze względu na osoby, które rozważają złożenie aplikacji do tej firmy.

lucy

Praca w Techem to tragedia. wklepujesz dane przez 8 godzin bez ustanku, Patrzą ci na ręce jak pracujesz. Wyznaczone godziny na siku czy śniadanie. Jak w wiezieniu. Firma z kapitałem niemieckim. To już samo za siebie mówi. Nie można rozmawiać miedzy sobą podczas pracy, tylko wyznaczonych godzinach przerwy, nie można słuchać muzyki w między czasie. Liczy się tylko akord ( im więcej danych przyklepiesz tym jesteś lepszym pracownikiem) . Zarobki jak na pierwsza pracę jest ok, ale szału nie ma. Korporacja i nic więcej. Nie polecam pracy w tej firmie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: po prostu normalnie traktował pracownika a nie jak maszynę

Firma TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa (z j. niemieckim). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Techem Services? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Liliana

Jaka może być atmosfera w firmie oferującej coś, czego klient nie potrzebuje? Typowe "korpo" w którym nabyte wiedza i umiejętności nie przydadzą się gdzie indziej. Azyl dla kierowników o nawykach elit PRL-u. Ale jest fajnie - jak to między zombie.

Pascal
@Liliana

Cały ten Techem to wrzód na (usunięte przez administratora) Kiedyś było rozliczanie CO od metra i każdy grzał ile chciał. Podzielniki wychodzą drożej bo trzeba utrzymać tych pasożytów.

Visitor

Techem Services to (usunięte przez administratora) o stylu zarządzania rodem z PRL-u. W większości zespołów rywalizacja, wyrabianie norm i donosicielstwo. Na awans mogą liczyć "mierni, bierni ale wierni".. Tzw. "pani dyrektor", której kompetencje w zarządzaniu są równe zeru, chętnie nachyla ucha tanim komplementom ze strony cierpiących na manię wielkości pochlebców, którzy bez większych skrupułów dążą do pozbycia się niewygodnych im osób. Zarząd stoi na stanowisku, że nie warto szanować ludzi, bo oni są wymienni i można ich zastąpić kolejnymi wyrobnikami. A problemów w tej firmie się nie rozwiązuje, tylko usuwa wraz z pracownikiem. Czego dowodem jest nieustanna rotacja i to jest fakt.

Hanna

@Liliana Na tym polega wolność słowa, iż każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Dzielmy się swoimi wrażeniami z innymi w sposób rozważny i sprawiedliwy. Nie chodzi o to, żeby wszystkie opinie były za wszelką cenę pozytywne, to forum ma służyć do dzielenia się swoimi doświadczeniami w sposób szczery i sprawiedliwy.

Tomasz

dzięki za informacje. Teraz już wiem, że nie będę aplikował, a się zastanawiałem.

Hanna

@Kandydatka kontakt z firmą znajdziesz na ich stronie internetowej https://www.techem.pl/. A może udało Ci się już aplikować do firmy? Jeśli tak to opowiedz jak przebiegł proces rekrutacji i jakich pytań można spodziewać się na rozmowie? A może Cię przyjęli? Opowiedz o tym.

Kandydatka

Witam serdecznie, czy ktoś z Państwa byłby w stanie podać jakiś kontakt do firmy Techem w Katowicach, może działu kadr, abym mogła podeśłać swoje CV? Niestety w internecie nie ma żadnych aktualnych ofert. Mimo wszystko chciałabym im podesłać swoje CV. Pozdrawiam

Hanna

@rekrut o jakie stanowisko się ubiegasz? Czy byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej w Techem Services? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami. Jakie pytania usłyszałaś? Jak myślisz, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

MarySue

Ogólnie po polsku, fragment po niemiecku.

MarySue

Ja byłam kilka dni temu i rozmowa była całkiem w porządku, chociaż o pracy samej w sobie niewiele się dowiedziałam, właściwie to co było w ogłoszeniu. I skąd człowiek ma mieć choćby jakiekolwiek pojęcie, czy się nadaje, skoro jedyne co się dowie, to że jest przy komputerze.

@MarySue

A jak wyglądała rozmowa? Czy była po niemiecku? Jakieś testy jeszcze Pani rozwiązywała? Kiedy dadzą odpowiedź?

mn

Witam i jak była Pani juz na tej rozmowie? również zostałam zaproszona

rekrut

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę w Techem. Czy ktoś coś aktualnie wie na temat tej firmy? Jaka atmosfera, przełożeni, czy wychodzi się punktualnie czy jest nacisk na niezapowiedziane nadgodziny, czy jest stres w sensie natłoku obowiązków. Czy może ktoś pracuje i może doradzić? Jakie zarobki, możliwość rozwoju, socjal? Będę wdzięczna.

smski

Hej, ja to mam odpowiednie doświadczenie przy obsłudze sklepu internetowego, ale może wiecie jakich zarobków można się spodziewać? Oczekują w sumie kreatywności.

xxx

O poziomie firmy niech świadczą wpisy jej pracowników - "legalne umowy". To powiedz mi "orle" jak wygląda w takim razie NIElegalna umowa o pracę ?

fred

Życie w Niemczech juz dawno jest tańsze niż u nas. Niemiec za 3000 eu miesięcznie kupi 3000 l paliwa. Ile ty kupisz litrów w Polsce za 3000 zl ? Ledwie 800 l. Niemiec wynajmie 50m2 mieszkanie za 400 eu. Co ty wynajmiesz w Polsce za 400 zl ? Takze faktycznie nie porównuj.

konkrety

Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy porównują zarobki w Polsce do zarobków w UE, porównajcie też sobie wydatki na życie oraz mieszkanie tutaj i tam, poza tym, jeżeli jako specjalista (którym zapewne jesteś) możesz dostać nawet 3000 € w Niemczech to dlaczego nie jesteś tam tylko narzekasz na zarobki w firmie, która Cię nie interesuje? Z tego co się orientuję to praca w Techem Services jest bardziej niż w porządku, świetne warunki, jak na Polskę - godziwe wynagrodzenie, benefity, atmosfera w pracy wręcz niespotykana nigdzie indziej, zero nacisku, pomoc można uzyskać z każdej strony bo zarówno współpracownicy, trenerzy jak i kierownictwo ma najwyższe kwalifikacje. Jestem tutaj pracownikiem dopiero od niedawna ale mam nadzieję, że będe mógł zostać jak długo się tylko da.

ala

Zarobki niczego sobie ? Każdy kto zna język może w DE zarobić od 1000 do 3000 EU jako specjalista tj. od 4000 do 12000 zł miesięcznie. Dalej uważasz że 2600 zł brutto plus 450 zł premii to jest coś niczego sobie ?

ona

Tak, jest tu umowa o pracę. Zresztą nie tylko tu. Startującym kandydatom życze powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ