Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

Rekrutacja

Pracując w innej firmie jako kierownik salonu wysłałam CV do marki Kazar na podobne stanowisko w poszukiwaniu lepszych zarobków. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie średnio miła pani regionalna, która po krótkiej rozmowie telefonicznej zaprosiła mnie na rozmowę na jeden konkretny dzień i jedną konkretna godzinę. Z racji tego że tego dnia miałam być sama cały dzień w pracy zapytałam czy jest możliwość umówić się na inny dzień, na co usłyszałam nie. Zaproponowałam więc rozmowę zdalną (wiele firm teraz e taki sposób rekrutuje pracownikow) również usłyszałam słowo nie. Na co pani regionalna wpadła na jakże genialny pomysł, że przyjdzie do mojej pracy mnie rekrutować. Jak to usłyszałam to szczęka mi opadła mi podziękowałam. Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Qwerty
@Rekrutacja

Czy zdradzisz co to za miasto?

@Qwerty

Tu domyślnie nie jest Przemyśl? Ty za którym miastem się rozglądasz tak właściwie?

pastrami
@Rekrutacja

trzeba było zapisac jej dane i pisać skargi na nią dopóki jej ie zwolnią. trzeba twardo z tekimi skepowymi karierowiczkami

Wiktoria
@pastrami

Ja również pisałam skargę na sytuacje w salonie i nikt nie pofatygował się zadzwonić i zapytać co i jak. Przytoczyłam przykłady zachowań itp nikt się nie zainteresował.

Xxx

Jakie są zniżki pracownicze ?

Czarna_12
@Xxx

50 proc zniżki na wszystkie produkty od ceny wyjściowej

Ciekawa jestem czy też zniżki są jakoś limitowane? wolno odsprzedawać takie zakupy? Jak się firma na to zapatruje?

Zoriana

Dzień dobry! Czy wie ktoś coś o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy w Przemyślu?

Qwerty
@Zoriana

Dzień dobry, Firma zatrudnia obcokrajowców.

@Zoriana

Dzień dobry, Oczywiście, jesteśmy otwarci na pracowników z innych krajów.

Maria

Sporo piszecie na temat premii, a jak z innymi dodatkami? Macie w ogóle jakieś? Np na święta coś extra? Albo dla dzieciaków jakieś paczki?

@Maria

Dzień dobry, Tak, firma korzysta z ZFŚS i wypłaca dodatki z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

Irena

Domyślam się, że piszecie tu o różnych sklepach, ale nie możecie podać miast, przez co trochę opinie są niepomocne, bo skąd mam wiedzieć, czy składam cv do fajnego czy wręcz przeciwnie :/ Mnie Rzeszów interesuje, nwm czy Millenium czy na Piłsudskiego, bo nie podali. Napiszcie, jakie zarobki na starcie i jeśli się da - jak tam jest.

Mis

Umowa o prace. Fajne zniżki. Super zespół i koordynator - jak brakuje ludzi to sam sprzedaje i przerzuca pudła, nie to co w innych sklepach w branży. Robisz wyniki to masz awans na DK i mi się udało :)

@Mis

A awans to jak długo trwał w Twoim przypadku? I o ile zarobki podskoczyły?

Aaaa
@Mis

Napweno koordynator nie przerzuca pudel

@Aaaa

Czemu nie? To chyba nie jest aż tak skomplikowane? A takie ogólne obowiązki tutaj to jakie on w zasadzie ma? wiadomo?

pastrami
@Aaaa

u nas przerzucała koordynatorka, wiesz jak koordynator nie będzie miły i nie będzie współpracował, to szybko wyleci, taka prawda

@pastrami

koordynator nie wylatuje tak łatwo wręcz przeciwnie trzyma się kurczowo stołka i może liczyć na poparcie góry

@pastrami

Chyba koordynator Ci się z kierownikiem/ menadżerem pomylił bo ten to faktycznie robi wszystko

maroko

musicie nauczyc się, że zawsze warto złożyć skargę na regionalnego..... to nie sa ludzie nie do ruszenia, warto pisać wiele skarg

Szpilka
@maroko

Skarga na osobę koordynatora została przeze mnie złożona a firma ma to w głębokim poważaniu. Nie otrzymałam nawet żadnej odpowiedzi mimo, że poprosiłam o informację zwrotną ze strony zarządu firmy. Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100% , że trzeba takie rzeczy zgłaszać . Może zarząd wreszcie przejrzy na oczy że traci wartościowych pracowników a Ci którzy nadal pracują każdego dnia narzekają na osobę koordynatora bo mają już serdecznie dość. Mogę wiedzieć o jakim regionie piszesz ?

pola
@Szpilka

@szpilka w jakim miescie?

Szafa

(usunięte przez administratora) Zarząd ma w nosie pracowników i ich skargi na przełożonych. Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi ze strony zarządu mimo iż poprosiłam o informację zwrotną. Koordynator nadal pracuje i szerzy swoje zakrawające o mobbing praktyki. Nie szanuje swoich podwładnych , na jej względy mogą liczyć tylko te osoby które ją na każdym kroku adorują . Fałszywa atmosfera , brak współpracy między menadżerami takie warunki tworzy koordynator. Niech zarząd zwróci uwagę kogo zatrudnienia na stanowiskach związanych z zarządzaniem.

pola
@Szafa

A w jakim mieście taki (usunięte przez administratora)?

byłam tam

Niestety miałam okazję pracować w tej firemce która chce aspirować na światową markę . Pracowałam w kilku miejscach i naprawdę wiem jak wygląda praca u innych pracodawców. Uważam ,że każdemu pracownikowi przysługuje przerwa w pracy i może ją wykorzystać jak tylko chce i jeśli ma ochotę to może nawet przez te 15 minut stać na głowie przed galerią . Ale nie w Kazar ponieważ ku mojemu zdziwieniu gdy podczas przerwy chciałam wyjść po drożdżówkę gdyż nie wzięłam sobie nic z domu do zjedzenia dowiedziałam się ,że należy przynosić jedzenie i spożywać je w magazynie a skoro muszę już wyjść po drożdżówkę to mam założyć kurtkę aby uniform nie rzucał się w oczy bo gdybym spotkała kogoś z centrali mam nie rzucać się w oczy . Ogólnie jeśli ktoś musiał wyjść to właśnie musiał się w ten sposób kamuflować . Wychodzenie do toalety też niezbyt miłe widziane . Ogólnie jak wejdziesz do sklepu najlepiej stamtąd w ogóle już nie wychodzić . Część dziewczyny z którymi musiałam pracować była bardzo negatywnie nastawiona . Ciężka atmosfera . Rywalizacja o klienta . Nie wiem czy nadal jest to wymagane ale nawet należy mieć odpowiedni kolor paznokci wedle trendów które ktoś wymyślił w centrali . Omijam te sklepy z daleka i nikomu nie życzę pracy w tak toksycznym miejscu .

Mjk

Opinia dot. sklepu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Jeśli chodzi o pracę w galerii Bałtyckiej, na plus na pewno naprawdę spore premie - ponoć jest to jeden z lepiej prosperujących sklepów w Trójmieście, załapałam się również na dodatek pieniężny z okazji świąt wielkanocnych, z tego co pamiętam po okresie próbnym jest także prywatna opieka zdrowotna (mogę się mylić, bo było to już jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że coś takiego było), w tamtym czasie trwały także rozmowy na temat kart multisport, zgrana ekipa z ogromną wiedzą produktową jak i sprzedażową, można było również liczyć na siebie nawzajem. Jeśli chodzi o minusy, niestety trzeba się troszkę nabiegać z kartonami dla klientów, ale coś za coś, w końcu im więcej sprzedanych produktów, tym większe pieniądze z premii. Z dostawami bywało różnie, były duże ale w kilka osób na zmianie wszystko szło sprawnie, dużo odsyłek i ogólnie czasami ciężki do zrozumienia system. Z uniformów to chyba jedynie bluzki były w porządku, buty przy dłuższym noszeniu bardzo niewygodne i szybko się rozwalały (casualowe skórzane sneakersy, kolorowe) i spodnie cygaretki zabawnie skrojone :D Nogawki okej, ale jesli chodzi o szerokość w pasie to coś poszło nie tak... :D Generalnie myślę, że warto spróbować i sprawdzić, bo może się okazać, że taka praca jednak będzie komuś odpowiadać, w moim przypadku gdyby nie pewna sytuacja z jedną osobą, to możliwe, że zostałabym na dłużej, gdyby była taka możliwość, bo jeśli chodzi o wynagrodzenia były naprawdę bardzo dobre.

Fitonia

Pracowałam w Kazararze w Designer outlet w Gdańsku i nie polecam tej pracy największemu wrogowi. Jeżeli myślisz, że idziesz pracować do sklepu z butami, pożegnaj się lepiej ze swoimi wyobrażeniami, bo trafisz do fabryki, gdzie (usunięte przez administratora) od pierwszej minuty do ostatniej, a praca jest pracą fizyczną. Kazar to korpo dla którego liczą się tylko i wyłącznie liczby, a już na pewno nie pracownik. Rozmowa o pracę minęła w sympatycznej atmosferze i miałam nadzieję, że tak też będzie w tej pracy... Rekrutowała mnie menager regionalna, która zresztą sama się właśnie zwalnia. Praca jest ponad siły, nawet młodych zdrowych ludzi. Nie ma się czasu na dokończenie jednego zadania, bo zaraz są kolejne, a w międzyczasie trzeba rzucić wszystko i podejść do klienta bo to on jest najważniejszy. Dostawy są duże, czasem zdarzy się, że jest mniej kartonów. Czasem jest taki ruch, że dostawy z kilku dni zbierają się na zapleczu i nawet nie masz czasu na ich rozpakowanie, przez co ciężko jest wejść na zaplecze, żeby coś poszukać lub zjeść w spokoju. Zmiana kiedy jesteś sam na sklepie to normalka - kiedy zapytałam się, czy mogę zamknąć sklep i zrobić sobie przerwę żeby zjeść, to moja regionalna obraziła się na mnie i od następnego dnia nie odzywała się do mnie w ogóle, chyba, że o coś ją zapytałam. Zwolniła się nawet kierowniczka sklepu, bo obiecywano jej zupełnie coś innego. Nie ma co liczyć na wsparcie ze strony menagera regionalnego, który patrzy na pracowników jakby miał ich zabić wzrokiem - chyba, że jesteś pupilkiem i masz dobry kontakt i nie upominasz się o swoją przerwę ???? Raz jak usiadłam dosłownie na chwilę żeby tylko zjeść kanapkę po 2 godzinach pracy to jedna z pracownik stanęła w drzwiach i patrzyła się na mnie z miną pod tytułem "serio?" - miałam po tym incydencie z nią rozmowę, bo odkąd się tam zatrudniłam to nie było dnia, żeby się do mnie o coś nie przypier...... Powiedziałam jej, żeby się zastanowiła nad tym jak traktuje ludzi i że ja nie pozwolę sobie, żeby tak mnie traktowano i że to co robi to jest zwykły mobbing. Praca jako taka jest spoko, chyba że jest sobota i biegasz po sklepie w takim tempie, że w końcu od nadmiaru adrenaliny i stresu dostajesz ataku duszności lub paniki. Przy 1500 wejściach w ciągu dnia wieczorem wychodzisz przebodźcowany, czując się jak po jakimś amfetaminie. Brakuje czasu na jakiekolwiek szkolenia, wszystkiego musisz się uczyć z doskoku. Grafik to jakaś pomyłka. Jednego dnia pracujesz 5 h, następnego 9, kolejnego110, w popołudniowej zmiany idziesz na rano i to jest całkiem normalne.... Zdarzają się maratony, po których plecy bolą nawet tych, którzy myślą, że nie mają z nimi żadnych problemów. Podczas rozmowy mówiono mi, że nie musimy sprzedawać nic dodatkowo przy kasie, a potem okazało się, że muszę polecać preparaty do pielęgnacji, i tutaj również dostałam ochrzan od regionalnej, za to, że ich przy kasie nie polecam. Umawianie na badania to jakiś żart, czekałam na infolinii 30 minut, za co pobrano mi jakieś 20 zł opłaty dodatkowej do abonamentu. Dostałam tylko jedną koszulkę i dwie dużo za małe na mnie, w których nie chodziłam, oraz spodnie za duże na mnie i buty, również za duże na mnie - dobrze, że były za duże, bo były tak niewygodne, że ciężko byłoby w nich chodzić te kilka godzin dziennie. Dziewczyna która zamawiała te rzeczy nawet nie zapytała jaki rozmiar noszę, tylko sama wg swojego widzimisie sobie je zamówiła. Spodnie za duże a jednak poszły mi na (usunięte przez administratora) - i jeszcze kazano mi je samej zanieść do krawcowej i płacić za ich zszycie - usłyszałam tylko, że ta dziwne, bo oni mają przecież bardzo dobre jakościowo spodnie. A same buty... No cóż, ciągłe reklamacje ???? niby takie premium, a ciągle coś jest z nimi nie tak. Żeby dostać premię musisz wyrobić swój indywidualny budżet oraz budżet sklepu - czasem może się okazać, że chociaż się nabiegasz i naskakasz i wylejesz siódme poty to i tak tej premii nie zobaczysz na oczy.

@Fitonia

No ale praca w sklepie to raczej na ogół nie jest praca umysłowa… i w ogóle co przerwy nie było czemu jadłaś w trakcie pracy? Może jak się przestrzega zasad to jest ok?

@Fitonia

Z większością się zgadzam jeśli chodzi o regionalne i parcie na wskaźniki. Hitem było uczenie się na pamięć wszystkich wskaźników jakie mają być zrobione miesięcznie, a jakie są w danym dniu :D Teraz to się z tego wszystkiego śmieję bo na prawdę to co się odprawiało w niektórych butikach to był cyrk. Moim zdanie zgrany zespół to było coś. Można było jako tako wtedy pracować jak się mogło liczyć na siebie, ale gdy zaczęła się rywalizacja o klienta i poprawienie swoich wskaźników żeby były tylko na zielono to już się robiła masakra. Nie życzę nikomu takiej pracy bo szkoda zdrowia psychicznego.

@Joanna

Czyli każdy walczył o poprawienie swoich własnych wskaźników, a nie jakichś ogólnych? Była za to jakaś dobra premia? Warto było?

Pablo
@Fitonia

Z premią masz rację ok, ale to stękanie, że trzeba nosić i się ruszać???? To typowe narzekania pokolenia leniuchów przyzwyczajonych, że kasę daje mama i tata. Weź się za pracę, albo załóż firmę. Jak założysz firmę nie będziesz mieć lżej. Albo się ogarnij, albo czekaj, niedługo będzie dochód podstawowy może wystarczy ci na sojowe latte, netflixa i iphona. ŚWIAT z taką młodzieżą schodzi na psy.

Grzegorz
@Pablo

Wiadomo, ile można zarobić na stanowisku sprzedawcy? W ogłoszeniu jest jedynie informacja o podstawie i premii za wyrobienie planu sprzedażowego.

Palma

Miałam „przyjemność” pracować w Kazarze w Centrali w Warszawie kilkanaście miesięcy. Firma rozwijająca się, możesz być świadkiem lub uczestnikiem ekspansji na rynki zagraniczne. Za wynik obiecują roczne premie. To jest fajne. Ale to tyle z pozytywów. Jednak Twoja opinia o firmie zazwyczaj jest uwarunkowana działem do jakiego trafisz, jego zakresem obowiązków oraz atmosferą. Niestety mi się nie udało. Trafiłam do działu, w którym zostałam przywitana w następujący sposób - „albo dostosowujesz się i siedzisz darmowe nadgodziny, albo możesz szukać nowej pracy”…. Jak się domyślacie, nie mieli tam poszanowania dla Twojego czasu prywatnego :). Praca zdalna okazała się pracą mobilną. Po mięsiącu pracy, boisz sie cokolwiek powiedzieć, napisać, ponieważ każde Twoje słowo czy pozycja na kamerze może być powodem nieustannych pretensji Twojego zespołu czy przełożonej. Ciagle towarzyszy Ci strach. Musisz zastanawiać się 1918 razy co powiesz i jak to napiszesz, ponieważ każde Twoje słowo może zostać zinterpretowane przez Twoją przełożoną na Twoją niekorzyść. Atmosfera w pracy nie istnieje, rozmowy „prywatne” np. na temat tego jak Ci minął weekend są tematem tabu. Byłam ofiarą pierwszej fazy mobbingu. Myśle, że jakbym została z tym towarzystwem dłużej, to nie skończyłoby się to dla mnie dobrze. Nie polecam nikomu.

Jerzy
@Palma

Często trzeba było zostawać po godzinach za free? Mogliby chociaż oddawać wolne za takie siedzenie. Bo jak dla mnie to byłoby rozwiązanie.

Niki
@Jerzy

No co jak co, ale nie ma bezpłatnych nadgodzin... Firma akurat stara się całkowicie unikać nadgodzin, jak są to można je potem odebrać. Ale są sporadycznie...

Palma
@Niki

Wszystko jest uwarunkowane działem i kierownikiem pod jakiego trafisz, tak jak zostało to napisane wyżej. U mnie musiałeś mieć maila z potwierdzeniem, że nadgodziny powstały na skutek polecenie przełożonego, a przełożony wymagał i codziennie dawał Ci do zrozumienia, że musisz siedzieć póki nie wykonasz swojej pracy (byłoby to ok, ale czas pracy był godzinny, a nie zadaniowy, w przypadku godzinnego wymagał kolejnego pracownika w dziale).

@Palma

I naprawdę praca nie mogła poczekać na następny dzień? Zdradzisz jaki to dział?

Paulina

Polecacie pracę w Kazar ?? Zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale mam wątpliwości ..

Vivi
@Paulina

Jeżeli nie masz lepszej alternatywy i potrzebujesz pracę na już to wysyłaj. Praca raczej poniżej średniej. Więcej minusuw niż plusuw. Większość negatywnych komentarzy w tym temacie jest prawdziwa. Z plusuw: - ludzie, o ile trafisz do fajnego teamu Z minusuw - podejście do pracownika - duża rotacja, braki kadrowe a co za tym idzie duży zapierdziel - baaardzo stresująca robota - w sklepach multum papierologii, co chwila jakieś decyzje i komunikaty, trzeba się na wszystkim znać - paczki w dostawach do sklepów nie są małe i lekkie, są to bardzo duże kartony, bywają dostawy z dużą ilością i trzeba się nadzwigać - kasa słabo-przeciętna - bardzo znikome możliwości rozwoju, kursy, szkolenia? zapomnij - słabe benefity

Inka
@Paulina

A pytasz o pracę w Centrali/Biurze czy w salonach? Ja pracowała w biurze w Warszawie i polecam. Ludzi jest mało, ale młodzi i fajni.

gość
@Vivi

To co oni piszą w ogłoszeniach o pracę (sprzedawca)?! Banialuki? Firmo Kazar, proszę o wypowiedź.

Megg :0
@gość

Na rozmowie obiecuja gruszki na wierzbie. Rzeczywistość: zapierdziel i rozgardiasz, wszystko na już, na 8 rano musisz być w pracy, albo konczysz o 23-24 z łaski dadzą ci taxi do domu. Szczerze wolałabym dużą premię. No i buty służbowe wcale nie sa wygodne i wcale w bieganiu sala-zaplecze nie pomagają.

Zuzanna
@Megg :0

hahaha a cóż to za buty? jakies sportowe czy eleganckie? Jak rozumiem nalezy je nosić i nie ma opcji na własne obuwie?

Ivonnne

Nie polecam nikomu pracy w firmie Kazar , po przejściu rozmowy dostałam prace od razu na początku było nawet a potem zaczęły się schodki - wskaźniki , papierologii mega stosy , dostawy to wieże można budować a żeby się wyrobić z nią to nie ma szans człowiek w ciągu dnia , jedzenie na przerwie zapomnij a tak pięknie miało być ale musisz łykać wszystko i do klienta , obsługa na czas masz sekundę na obsłużenie i podejście DO toalety no dobra jeśli koniecznie musisz a najlepiej załóż pampersa i do niego rób ale pamiętaj obsługa najważniejsza a i oczywiście nie ma takiego czegoś jak 1 rzecz na paragonie min. To 2 rzeczy lub więcej bo to wskaźniki , chora firma pomyliła się i myśli ze jest KOTRPO, tabeleczki co chwile jakieś konkursy wymyślają z czego nawet jak wygrasz nie masz nic oprócz regionalnego któremu kieszeń się napewno za to zapełniła dobrze , szkolenia - zapomnijcie o tym musisz się każdego prosić żeby wytłumaczył stary system w kompie na czym polega nie wspomnę o reklamacjach - które są coraz częściej ze względu na słaba jakość produktów które leżą latami a nagle maja powrót kolosalnej ceny ( śmiechu warte te wasze buty kiepskiej jakości za mega wysokość cenę ) . Pracownik w tej firmie traktowany jest jak mróweczka od zarabiania kaSY dla szefostwa - zero szacunku , zero docenionej pracy - zero jakiś konkretnych premi na święta bo nie ma kasy a proszę powiedzieć ile daliście na śmieszna reklamę z p. Krychowiakiem i za muzykę . Odzież firmowa dla pracowników jestem ciekawa kto stoi za tym projektem gdzie spodnie są kroju męskiego gdzie dziewczyny wyglądają w nich żałośnie a buty które dostajemy nie polecam nikomu mega niewygodne często przecierają się po 3 miesiącach i nie licz wtedy na pozytywna reklamacje . Atmosfera w sklepie wśród pracowników na początku niby bajka a rzeczywistość taka ze jak jesteś zbyt ambitny to każdy cię zgnoi za to ze jesteś lepszy od niego i każdy wbije nóż w plecy tobie . Kiepskie zarobki , kiepskie premie a mega duzooooo pracy - nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) nigdy . Jakość butów i wyrobów oceniam obecnie bardzo kiepsko częste reklamacje , buty przecierają się szybko , skory mega naciągają się w sandałkach nie da się chodzić ponieważ paski często obcierają przedni palec do krwi i są słabo wyprofilowane co fo cen mega przesadzone i wywindowane. A najlepsze są modele butów które możecie kupić w outlecie na wyprzedaży za np. 59 zł a jak wchodzi zmiana cen to te same buty mogą kosztować i po 699 zł i tak ciagle aż się wyprzedadzą nawet i po 5 latach ale poczekaj nie zdziw się jeśli ci pęknie wtedy obcas albo podeszwa albo kolor skory się zmieni i będzie się łuszczył ale reklama robi swoje .

salon Galeria Mokotów

Czy firma KAZAR mogłaby wreszcie zainwestować w porządne oświetlenie w salonie Kazar na 1 piętrze? Panuje tam półmrok, który nie służy ani klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych, ani sprzedawcom - wzrok wysiada.

Kazar Group Sp. z o.o. w Warszawa szuka pracownika na stanowisko Asystent HR. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Luiza

Rekrutacja bardzo miła i w koleżeńskiej atmosferze. Bez beznadziejnych pytań - gdzie widzisz siebie za 5 lat? - sprzedaj nam ten długopis. Dwa etapy, spotkanie z rekruterem i potem z przełożonym.

@Luiza

O to dobrze, że takich pytań nie zadają, bo to przereklamowane już jest. Ale piszesz, że dwa etapy po jakim czasie między sobą się odbyły?

Luiza
@Renata

ok. 2 tyg. Niestety niedostałam oferty, ale dostałam feedback. Fakt. Szukają kogoś do pracy hybrydowej, a ja chciałam 100% zdalnie ;)

Joanna

Czy ktoś wie czemu został zamknięty Kazar Studio w Rzeszowie ? Został przeniesiony ?

@Joanna

Nie wiem, a nie ma informacji gdzieś na Facebooku czy coś?

@Bożena

@Bożena, nie znalazłam takiej informacji ;)

Praco
@Joanna

Będzie połączony z kazałem zwykłym

Co jaki czas w Kazar Footwear Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Vege

Nie ma tam takiej możliwości. Wysokość zarobków jest ustalona odgórnie, zależności od stanowiska. Najniższy stopień to młodszy handlowiec, następnie handlowiec i kolejno doradca klienta i menadżer. (usunięte przez administratora) Jest możliwość delikatnego zarobienia na premiach z relalizacji swojego miesięcznego planu sprzedażowego ale to są ochłapy. Nie wiem jak jest obecnie ale podczas pierwszej fali covida wszyscy pracownicy mieli obcięte etaty do 3/4 bo firma zasłaniała się ze jest na skraju bankructwa po czym w mediach ogłaszała ile to pomocy finansowej dają na walkę z COVID także wiadomo skąd mieli pieniądze . Firma myśli ze jest jakaś korporacja i takie metody pracy tam panują. Codziennie każdy pracownik ma plan sprzedażowy do zrealizowania ale to nie wszystko bo nie tolerują pojedynczych paragonów tak w wielkim skrócie . Ciągła weryfikacja planów sprzedażowych tabelek wykresów i tłumaczenie się z tego emailowo do kierowników regionalnych bądź osobiście . (usunięte przez administratora) Bardzo dużo pracy na magazynie zbyt mało na sali sprzedaży. Jeżeli ktoś lubi prace w ciągłym stresie i poniżaniu za najniższa krajową to polecam

Trufla
@Vege

Czyli bez zmian Potwierdzam i mam te same doświadczenia i odczucia ????

Maria
@Vege

Tak jak większość firm w Przemyślu

Jaa
@Vege

Zgadzam się w 100% właśnie sie zwolnilam po prawie 3 mac, jedna wielka koroporacja i ciagle mało i malo

Miia
@Jaa

Chyba nie wiesz co to jest korporacja.

Jaa
@Miia

Rejonowa w kazarze nie zaprzecza ze sa jak korpo. W kazdym razie nie polecam

Trufla

Kazar Kielce. Pracowałam jakiś czas temu. Zarobki na tle innych handlowców z CH wyższe czyli nie najniższa krajowa a dwie stówki więcej. Dodatkowo premie za sprzedaż też dwie/trzy stówki. Straszny system tłumaczenia się mailowego i telefonów - jeśli masz dobrą obsługę i wysoką sprzedaż ale słabe jej współczynniki ( czyt. nie sprzedajesz ile chcą i tego co chcą tylko dopasowujesz do klienta) to czeka Cię wymyślanie głupot żeby się wytłumaczyć. Atmosfera niezdrowej rywalizacji o nieistniejące awanse i słaby pieniądz. Polecam przy braku lepszych opcji w stosunku do dużych, tanich molochów wyłącznie :)

Kamila

Nigdy nie dostaniesz tam podwyżki, ludzie którzy tam pracują po 10 lat ciagle maja taka sama stałą pensje i nawet nie chce dać podwyżki, jedynie ci co są na umówię, gdzie jest najniższa krajowa( młodszy handlowiec, handlowiec) tylko im wzrasta, wiec wychodzi, że manager ma taka sama pensje jak młodszy handlowiec.

bylypracownik
@Kamila

oszukuja ludzi, trzeba na nich uwazac mocno, nie szanuja perosnelu,(usunięte przez administratora)

Ola
@Kamila

Sądzę że podwyżki są tylko na stanowiskach menadżerskich ale z jakiego tytułu to nie wiem. Najgorsze jest to że są ludzie którzy pracuje ponad 10 lat i zarabiają cały czas tyle samo, a przyjdzie jakiś menago (usunięte przez administratora) i dostaje podwyżkę. Chyba nie tedy droga. Ludzia zaczynaja otwierać się oczy to widać po ciągłych ogłoszeniach.

Były Pracownik
@Ola

Zastanawiam mnie tylko czemu nikt z firmy nie robi sobie z tych komentarzy nic. W każdej plotce jest ziarno prawdy. Firma naprawdę traci świetnych pracowników przez nie umiejętne zarządzanie. Przyjrzycie się pracy koordynatorów, Menadżerów to co oni robią jest niedopuszczalne. Zostałam sama w Wola Parku to jak zapytałam czy mogę iść na przerwę i zamknąć salon na ten czas ? Koordynator na to : „ Skoro musisz” To są warunki pracy za (usunięte przez administratora)brutto ??

babajaga
@bylypracownik

to prawda co innego mówią na rozmowie , tyle mozna zarobić takie koksy , a potem najnizsza krajowa, premie cięzko wyrobic, samemu na salonie, grafik zmieniony z dnia na dzien

Powróciłam
@Były Pracownik

Hmm, ktoś wylewa ewidentnie swoje żale.. a prawda jest taka że w Wraszawie są najstabilniejsze zespoły. Byłam pracownikiem dwukrotnie. Pierwszy raz w 2019 roku na wakacje, drugi raz w te wakacje. Chciałam tam pracować, bo firma dobrze traktuje pracowników, ma super kadrę managerow, zawsze pomocną, z grafikiem nigdy nie było problemów. Miko tego, że generalnie nie ma zamian zawsze szło się dogadać. Czytając te opinie mam wrażenie, że pracowałam w zupełnie innej instytucji niż osoby wypowiadające się wyżej.

@Powróciłam

Ciekawe w którym salonie są takie stabilne zespoły ? Bo z tego co dało się zauważyć to więcej wypowiedzeń składanych jest i wszystkie stabilne zespołu poszły w zapomnienie. To nie wina firmy tylko ludzi udających menadżerów. Osoba na tym stanowisku nie powinna być katem i despota a niestety tak to wygląda. Ocen żadnych nie ma to robią co chcą a koordynatora owinięty wokół palca i taka jest prawda. Pozdrawiam

@Powróciłam

Ciekawe w którym salonie :) Wszyscy meznadzerowie już się pozwalniali taki dobrobyt. Najlepiej to siedzieć podlizywać się i pokazywać palcem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.