logo Kazar

Kazar

Gliwice

Opinie o Kazar

jadzia 2010-10-24 05:19:05
Odradzam prace w Forum Gliwice w Sklepie Kazar.
[usunięte przez moderatora] i niby j[usunięte przez moderatora] nie nadają się na takie stanowisko (nic a nic nie potrafią TĘPOTY ciągle tylko miauczą), duża rotacja. Najważniejsze to[usunięte przez moderatora] drą papę na każdego, nowe osoby nie wytrzymują nawet 3 miesięcy, są zwalniane albo same się zwalniają.
Kapitan Żbik 2011-02-04 22:19:00
Czas rozwikłać zagadkę firmy obuwniczej KAZAR.
1. KAZAR - czyli [usunięte przez moderatora] Królem raczej nie jest skoro swoich poddanych czyli pracowników traktuje jak plebs, którego zadaniem jest oddawanie worka złota raz w miesiącu.
2. ZAMEK - czyli salony firmowe rozsiane po całym Królestwie Rzeczypospolitej. Mury ładne, gościniec ładny, pożądek zachęca do wizyty w zamku. Ogólnie może być. Siano po podłodze się nie wala.
3. MARKOWE BUTY - czyli ciżmy sprzedawane społeczeństwu Króla.
Słowo "markowe"? Hmm. But uciułany w zaprzyjaźnionym królestwie Italiano lub sprowadzony tratwą z kraju wschodzącej wiśni. Poddani wypalają na ciżmie znak Króla, podwajają a nawet potrajają jego wartość i tak trafia na drewnianą półkę za określoną wartość talarów.
4. JAKOŚĆ - czyli jak to mówią poddani grodu "jakoś to będzie". Niewiasty zaczarują, młodzieńce poskaczą i ciżmy się sprzeda Szlachcie. Czy skóra czy nie. Mało to ważne. Byle leżało obok skóry to skórą się stanie.
5. [usunięte przez moderatora]- czyli świta Króla. Jak to bywało w pradawnych czasach są to ludzie, którzy rozumem nie grzeszą.Szaty ładne, postać nienaganna, ogarnięta. Gnojem nie leci. Najważniejsze jest to by comiesięczna sakwa była pełna a talary nie mieściły się w skrzyniach. Wszakże to oni targają sukces swych parobków do zamku Króla i z nim świętują na sutych ucztach.
6. [usunięte przez moderatora] - czyli ci co stoją na straży zysków osiąganych z pobliskich osad (salonów). Osoby majętne, odziane, jak ich wcześniej wymienieni towarzysze.Lecz coż jak to świta Króla. Rozumem znów nie grzeszy a wizje to to ma takie, że Merlin sam się dziwuje. Więcej więcej więcej talarów dla Mego Jaśnie Króla.
7. SPRZEDAWCY - czyli poddani, którzy odwalają jak zawsze czarną robotę dla Króla i jego świty. Zastanawiam się czy lud dawniej lubił swych króli?
Wydaje mi się że ich nie lubił, gdyż mimo iż żył w wielkiej biedzie musiał płacić im wysokie podatki.
Król zaś żył w wieZastanawiam się czy lud dawniej lubił swych króli?
Król zaś żył w wielkich luksusach.
Kary jakimi Król karał swych nieposłusznych poddanych, z których zdzierał skórę, również były bezwzględne.
Parobku zrobiłeś coś źle a Król i jego świta musiała odejść od stołu!? Kara!! Ciesz się poddańcze, że pracujesz dla Króla. Oddawaj swe talary.
8. KLIENT - czyli strapiony w poszukiwaniu swych ciżm. To ten, który dla Króla ma zawsze rację. Nie ważne, że robi Króla w bambuko i ma w głębokim poważaniu podwładnych Króla. Ważne, że sakwy nadal są pełne. Niezadowolony Klient!? Kara. Oddawaj swe talary poddańcze. Zadowolony Klient to zadowolony Król bo nie musi wstawać od stołu.
Tak też w tych krótkich słowach kończę Mą opowiastkę.
Myślisz, że to bajka, sen, legenda?
Wsiądź na swego rumaka i odwiedź najbliższy gród Króla.
Bądź co bądź nie daj się zwieść słowom czarownic, że praca dla Króla jest sowicie nagradzana.
Pzdr Kapitan Żbik z grodu Króla Artura.
aga 50 2012-06-05 10:40:59
zwalniane bo na to zasługują!
czarna 2012-08-23 14:23:08
pracowałam tam kiedys. masakra, sztywniactwo, wyścig szczurów i brak atmosfery. [usunięte przez moderatora] jest niekompetentna i niekonsekwentna w tym co mówi
kubek 2014-11-29 01:42:39
Jedno wielkie dziadostwo prezes jak sie nazre to i tak pracownika zwolni chocbys byl najlepszy nie wiesz kiedy wybije twoja godzina wiec olejcie te firme i prace w niej bo to nic dobrego
Beata 2014-12-03 12:33:05
najlepiej zeby klienta z pasazu do salonu wciągnąć i wcisnąć mu buty pachnące chińszczyzną bo plan nie będzie wykonany a co za tym idzie polecą głowy oczywiście tych którzy się starają nie tych którzy z góry patrzą jeden wielki młyn wszystko tylko po to aby z góry ładnie wyglądało pod spodem zwykła zgnilizna jak wszędzie tu nawet nie pomoże wymiana kadry która ma byc pięknym imagem do tej znilizny
aldona 2014-12-17 09:03:17
Pięknie czysto wszystkie niedoskonałości doskonale zamaskowane ciekawe czy juz klime naprawili
Andzia 2015-01-08 12:40:53
Wszystko sztywne w.g narzuconego schematu nie moźna prawym okiem mrugać jak napisali źe trzeba lewym a już jak kontrola przyjeżdża to najlepiej się uśmiechać przed drzwiami i od razu ładować się w d... Pracować trzeba wszędzie ale nie w takich warunkach Wie o tym najlepiej pani BP
Waćpanna 2015-02-02 20:00:35
Dzięki za wszystkie opinię, bo właśnie miałam tam wysyłać CV...
A teraz chociaż wiem, że nie warto.
black woman 2015-02-27 20:02:54
Ciekawe czy wymiana kadry zwiększyła obroty niewtajemniczonego łatwiej pod but wziąśc
Waćpanna 2015-03-05 18:30:48
Właśnie się zastanawiam. Znowu jest oferta :).
ilona 2015-04-16 09:23:45
Ciekawe o ile wzrosly obroty z nową kierowniczką tam nawet prezes nie wie co robią dyrektorzy
Kaka 2016-01-19 21:21:15
Szukają bo jest ciagle rotacja w każdym większym mieście jak asysten sprzedaży tam miesiąc wytrzyma to jest wytrwały. Sam pracowałem jako as i to masakra
Kaska 2016-01-25 16:24:41
To nie jest praca dla nikogo o zdrowym umyśle i podejściu do życia jak ktoś szanuje siebie to tam długo nie wytrzyma.ciesz sie z prywatnej służby zdrowia przyda ci sie po zwolnienie jak juz cię wykończą psychicznie nie wiem jak jest w innych działach ale w salonach firmowych to porazka a panie koordynatorki przechodza same siebie w swoim zachowaniu.
rasko 2016-05-11 18:17:13
Handlowców @ljkhbljh też jeszcze poszukują, nawet to kilku miast, ale z tego co wiem i przeczytałem to mają oni zapewnione niezbędne narzędzia do pracy, między innymi jest to samochód służbowy czy też telefon
EP 2016-11-03 12:31:39
Hahaha to dopiero hit samochod i telefon sluzbowy dla handlowca !! No nie moge , handlowiec to w tej firmie nie ma juz zadnych dodatkow, jeszcze kiedys byly rabaty pracownicze, ale w tej chwili nawet tego juz nie ma!
Zostaw swoją opinię o Kazar - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazar