Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

Xyz

Pracowalam w Kazarze pol roku, nie polecam najgorszemu wrogowi.(usunięte przez administratora)Milion maili i telefonow dziennie z pretensjami o wszystko(usunięte przez administratora) wymogi nie z tej ziemi za (usunięte przez administratora)brutto, o premii mozna bylo zapomniec.. Nabawilam sie przez ta prace nerwicy, ciagle zmiany w grafiku, stanie po 6 dni pod rzad w tym po 12 godzin, wyjsc ze sklepu nie mozna bylo na zmianie do sklepu bo to za bardzo prestizowa firma zeby pracownicy wychodzili. Śmiech na sali. Nie polecam nikomu.

Kajtek

Nie koniecznie menadżerowie rekrutuja... Zdarza sie ze rozmowe przeprowadza regionalny.

Aneta
@Kajtek

Napiszesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, z ilu etapów się składa? Łatwo ją przejść?

Roxi

Pracowalam w Bydgoszczy w Focusie i nie polecam...! Fatalna atmosfera (ciagle obgadywanie sie za plecami,a w twarz sztuczne usmieszki) Ogromna rotacja ( ale nic dziwnego ze nikt tam dlugo nie wytrzymuje z takim podejsciem do pracownika) Ciagłe zmiany grafiku. (usunięte przez administratora) Jak na tak rozdmuchane ego firmy, zarobki marne. Szkoda ze nie moge napisac nic pozytywnego.

Kol

Do salonów to rekrutują menadżerowie. Chyba Ci się firmy pomyliły skoro miałaś rozmowę z "rekruterem" ;)

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

LOPEK

Polecam! Wypłata na czas, benefity, super atmosfera :)

Kaka
@LOPEK

U mnie to samo! Z pewnością atmosfera zależy od zespołu, a zespół to my ????

Jerzy
@LOPEK

Napisz coś więcej o benefitach na jakie można liczyć w firmie. Co składa się na atmosferę w Kazar Footwear?

Przyszły pracownik

A jak wyglada współpraca z regionalnymi w Łodzi i woj. łódzkim?

X
@Przyszły pracownik

Nie polecam! Nawet mając nerwy ze stali nie wytrzymasz za długo. O wszystko pretensje, radź sobie sam, nie wypelniasz planów? Znajdą każdy pretekst żeby obwinić ciebie, zamiast spojrzeć na markę(usunięte przez administratora)Prośby grafikowe? Możesz pomarzyć. Zdaża się że przychodzisz do pracy i dowiadujesz sie że tego samego dnia MUSISZ zostać na nadgodziny. Pensja? Za pracę którą musisz wykonać, dodajac do tego sposób w jaki jesteś traktowana - śmiech. Jedynie złego słowa nie mogę powiedziec o współpracownikach na salonie, choć marka nawet te relacje jest w stanie nadszarpnać.

Koala

Pracowałam w salonie rok ale musiałam zmienić stanowisko ze względu na wyjazd do innego miasta na studia. Prace wspominam dobrze Fajny zespół Podstawa plus premie (wszystko zależy od stanowiska handlowiec doradca klienta a premia za zrealizowanie planów) Zniżki dla pracowników Nagrody za zrealizowanie planów salonu ( impreza dla całego zespołu) Nie miałam problemów z grafikiem ( prosiłam o zmiany jeden tydzień na rano w drugim na południe i zawsze było jak chciałam) Na plus paczki na święta, tania karta sportowa itp Dostajesz ubranie i buty Salon jest mały i zawsze każdy każdemu pomaga w porównaniu z poprzednimi pracami w h&m czy zara .. niebo a ziemia

Dorota
@Koala

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco. Z pewnością wiele osób zainteresuje się pracą w Kazar ze względu na informacje, które podałaś. Możesz napisać czy łatwo jest w tej firmie o awans?

Mary

Zakres obowiązków w firmie Kazar na stanowisku handlowca jest na prawdę spory, niestety nie ma to przełożenia na zarobki. Ludzie nie chcą pracować w tej firmie, rezygnują bo widzą co się dzieje, nie chcą pracować za śmieszne pieniądze. Jeśli jesteś osobą, która nie ma dzieci, rodziny, znajomych, życia prywatnego ( i nie chce mieć ) to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Niestety ale nie szanuje się tutaj nic ani nikogo. Na to na jaką markę firma się kreuje i za jaką cenę, jest tym bardziej śmieszne przy tak kiepskich warunkach pracy, atmosfery , presji, która idzie z " góry " .

X
@Mary

Zgadzam się. Firma nie szanuje i nie docenia pracowników ani tych nowych ani ze stażem. Skupiają się bardzo na realizacji budżetu zapominając przy tym, że ten budżet nie robi się sam.

...

Pracowałam w Kazar w galerii Askana w Gorzowie Wlkp. Nie polecam . (usunięte przez administratora) Wiecznie problemy z grafikiem. (usunięte przez administratora)w trudnych sytuacjach rada sobie sama. Nie przyjmuje świadomości że ktoś nie może zostać na nadgodziny. (usunięte przez administratora) Wiecznie robi się coś źle A szkoleń brak. Brak rozmów na ważne tematy kierownik kompletnie nie potrafi rozmawiać z ludźmi . Jak masz 12h stoisz jak kolek na przodzie sklepu bo kierownik nie pozwala stanąć bliżej kasy czy nawet przeszkadza jej rozmowa z inna pracownica od razu są pretensje A zdarza się tak że czasami przez godzinę nikt nie wchodzi. Na przerwie nie można wyjść trzeba być w ciągłej dyspozycji bo jak pojawi się więcej ludzi kierowniczka od razu wola na sklep kij że jesz obiad bo stoisz 12h w pracy. Prośby grafikowe olewane totalnie wiecznie trzeba być dyspozycyjnym bo jak nie to do zwolnienia . Praca sama w sobie nie jest zła a(usunięte przez administratora) O wszystko trzeba się prosić. Od 3 miesięcy prosiłam się o uniform do pracy A nosiłam używany przez kogoś...o buty które się należą też dostałam dopiero po 1.5 miesiąca bo się o nie upomnialam wielokrotnie . Na sam koniec po okresie próbnym kierowniczka powiedziała na sklepie że nie przedłuża mi umowy zamiast powiedzieć mi to prosto w twarz , zapytałam się jej o to A ja interesowało tylko to kto się sprzedał myślała że my że sobą nie rozmawiamy, stwierdziła że nie musi mnie on tym informować A innych mogła. Także zupełny brak taktu. Także proszę się poważnie zastanowić nad pracą w tej firmie w Galerii Askana ponieważ nie o to chodzi by ciągle mieć problemy i non stop żyć praca która nawet nie przynosi żadnej satysfakcji kompletny brak możliwości rozwoju j awansu .(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Prawda

I tu muszę się zgodzić z większością negatywnych opinii. 1. Grafik nie jest elastyczny chyba że jest się menadżerem i pracuje się od 8 do 15. 2. Bardzo zła atmosfera pracy. 3. Bardzo bardzo duża rotacja kadry. (usunięte przez administratora) 7. To nie prawda że piszą to osoby którym się nie chce prawować. Jestem osobą która zaangażowała się w prace pracowałam po 12 godzin 5 x w tygodniu ale już tam nie wrócę nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Basia
@Prawda

Podziwiam za szczere wyzwanie!7

Przemyśl firmo przemyśl

Bardzo słaba firma pod względem HR-u. Rozmowa rekrutacyjna na bardzo słabym poziomie, zero przygotowania do rekrutacji przez prowadząca. Przejście z salonu do restauracji obok mega słabe, dodatkowo na wstępie pytając kelnera czy może skorzystać z uprzejmości za darmo aby przeprowadzić rozmowę , mega słabo wręcz śmiesznie . Pora wymienić rekrutera obejmującego rejon Bielska- Białej. Od razu człowiek decyduje się, że na pewno nie podejmie pracy w takiej firmie, która zarządzają osoby bez kompetencji, co się później dziwić że to wygląda jak wygląda.

Ciekawski

Czy ktoś może przedstawić realne zarobki w 2019?

Praca w kazarze to nie porozumienie. Mega wymagania za marna pensje. Dziewczyny ciągle się obgaduja za plecami.Panie menadżer i te co im (usunięte przez administratora) liza sa glupio-mądre i podkladaja świnie. Nikt tam długo nie wytrzymuje, przeważnie z własnej woli. Mało kto jest "godzien" tam pracować... Nie polecam!

Pracownica

Teraz w Kazarze nie ma żadnych dodatków z tytułu wyrobienia planu sprzedażowego. Jest tylko fundusz na wyjście integracyjne. Sama atmosfera jest fatalna. Oczywiście, nie w każdym regionie tak to wygląda. Istnieją regionalni z powołania(usunięte przez administratora) Dużo zależy od tego do jakiego regionu się trafi. Tak czy inaczej w samej organizacji dzieje się bardzo źle i jeżeli ktokolwiek z was ma alternatywę odradzam pracę w tej firmie. Brak szacunku dla pracownika, brak możliwości otrzymania nawet koszuli firmowej od dłuższego czasu. Firma skupiła się na zysku kosztem pracownika. Zarząd otwarcie przyznaje, że są gotowi na to że ludzie będą się zwalniać. Cyt. "zatrudnimy nowych bo mamy świetnie działający dział HR". Ja już w tym miesiącu składam wypowiedzenie i uwalniam się. Szczerze odradzam.

Lidia
@Pracownica

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że - jak stwierdziłaś - atmosfera w firmie nie należy do najlepszych, bowiem to właśnie ona, między innymi, w sposób znaczący wpływa na jakość wykonywanej pracy, na jej efektywność. A czy powiedziałabyś, że Kazar Footwear to odpowiednie miejsce pracy dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić, tj. na przykład dla studentów?

Jerry
@Pracownica

Ale bzdury ... najlepiej obsypywać złotem za nicnierobienie , ale to też byłoby źle odebrane bo złoto za ciężkie prawda ? Trzeba pracować a nie stać i pachnieć no i czekać aż przelew przyjdzie 10-go .

Klaudia B
@Pracownica

ale bzdury. Istnieje system motywacyjny (premiowy od sprzedaży). Dla całej załogi jest to(usunięte przez administratora) od wypracowanego budzetu salonu. I niewazne czy wypracowales czy nie swoj budzet indywidualny badz budzet salonu, premia jest zawsze, a jej wysokosc jest zalezna od przepracowanych godzin i stanowiska jakie posiadasz

Qwert

Witam szczerze odradzam prace w firmie Kazar masakra jakas gosc kierownik magazynu nie ogarnia wogole tematu i systemu nie wie o co chodzi nic nie potrafi nikomu pokazac za to czepiac sie potrafi (usunięte przez administratora) marne pieniadze i ciagle zwracanie na magazynie o wyrobienie normy(usunięte przez administratora) ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE

@Qwert

cały zarząd nie ma pojęcia co robi, ale uwielbiają się czepiać i obrażać.

Byla pracoenica

Tez pracowalam w Kazarze i zgadzam sie z opiniami ze ta firma to porazka. Nie ma szacunku do ludzi. Mniemanie o marce to rozbuchane ego ludzi z zarzadu ktorzy nie chca wiedziec co naprawde klienci mowia o marce i produktach a mowia zle. (usunięte przez administratora) Rotacja bardzo duza. Ludzie przychodza orientuja sie co sie dzieje i uciekaja szybko. Nie polecam

Szymon
@Byla pracoenica

Nie piszesz zbyt pozytywnie o firmie. Pracując tam miałaś elastyczny czas pracy i mogłaś ułożyć grafik według własnych potrzeb? Takie bonusy jak zniżka na asortyment producenta lub premie byłyby fajnym dodatkiem, więc chciałbym, żebyś o nich napisała.

Byla pracoenica
@Szymon

Nie moglam ulozyc grafika wobec potrzeb. Co ci daje znizka na asortyment jak np produkty Kazar Studio sie rozsypuja po 2 dniach noszenia. Fala reklamacji jest prawie 98% . O premiach zapomnij

Śmieszy mnie to
@Szymon

Elastyczne co? Jak możecie mieć elastyczny grafik jak nie macie ludzi do pracy? Ludzie są zmuszani do brania zmian i godzin ktorych nie chcą bo nie bedzie mial kto zamknąć czy otworzyć sklepu. Tryb pracy 5 dniowy co za tym idzie nie mozna sobie wziąć kilku zmian po 12h w celu uzyskania większej ilosci wolnych dni, jak ma to miejsce w większości sklepów. Zniżki? Przy takich wpłatach tylko frustruja bo pracownikow i tak nie stac na Wasze produkty. A ich jakość jak pisze osoba powyżej pozostawia wiele do życzenia.

@Szymon

to co pisze "szymon" nie jest prawdą

Xyz
@Byla pracoenica

Pracuje w Kazar od 3 lat w stałym zespole który również ma staż podobny do mnie albo i dłuższy. Wszystko zależy od podejścia i zaangażowania. Firma daje możliwość rozwoju z którego sama nawet korzystałam. Jak ktoś by chciał pracować tak żeby zarobić a die nie narobić to Kazar nie jest taka firma. Jest to praca dla bardziej ambitnych :)

Poznan
@nick

Niestety to jest prawda co napisal Szymon. Pracuje w Poznaniu i tutaj nie mamy elastycznego grafika. Co wiecej tak jest w calej Polsce.

Czarek

A
@Czarek

Aplikuj gdzie indziej.

Szczęśliwy były pracownik

Praca tam była porażka A jeżeli ktoś uważa że negatywne opinie piszą tylko osoby którym nie chce się pracować...Nooo cóż... Zawsze możecie się tam zatrudnić bo do Kazara ciągle kogoś potrzebują (to już daje do myslenia) i samemu sprawdzić jak tam jest. Ja świeżo zatrudnionemu pracownikowi życzę powodzenia i nerwów że stali.

Filipek

Nawet najlepsza firma nie podoła osobom, które generalnie nie lubią pracować. Zawsze znajdzie się powód żeby oskarżać.

@Filipek

wspaniały przyklad szacunku do pracownika.

Pracowalam w Kazarze przez pewien czas i niestety nie moge zaliczyc tej pracy do przyjemnej. Ciagle cisnienie o realizacje budzetu, ciagle pretensje o wszystko. Wszyscy wszystkich obgaduja, czasami bardzo napieta atmosfera, niesprawiedliwie traktowani pracownicy. Zarobki marne. Chyba ze jestes menadżerem to jeszcze jako tako zarobisz, ale tez bez szału. Plusem dla niektorych jest to ze nie musisz mowic po angielsku jak jestes menadzerem. Praca w miare okej dla studenta. Pozostali niech omijaja szerokim lukiem

xyz

sporo obowiazków I duze wymagania, co nie jest w ogole adekwatne do pensji (usunięte przez administratora). wiecej zarabiaja ludzie w biedronce. nie podwyzszyli pensji bo kiedys dostalismy podwyzke zwiazana z tym ze zmienili system premiowania. aktualnirle dostajesz premie zamokra kazdym razem w zaleznosci od wypracowanych godzin I budzetu salonu ale chca to zmienic nana takie cos ze jak nie wyrobisz indywidualnego progu sprzedazy lub nie bedziesz miec 100% budzetu to nic nie dostaniesz. brak mozliwosci rozwoju, trudno awansowac na doradce bo sato takie wymagania ze ho ho,juz nawet nie mowie o awansie na handlowca vm bo tutaj to nawet wymagan nie ma podanych I wogole zero informacji. powoli firma zabiera wszystkie mozliwe dodatki np. pieniadze za dobra ocene handlowca ktora byla uznawana co pol roku. atmosfera nie zawsze jest fajnaczesto sie czepiaja o, pierdolylub o to zenie podeszles do jednego klienta. obserwuja nana kamerach i potrafia nawet podeslac ci zdjecie. Moje sugestie dla Kazar Footwear Sp. z o.o.: zwiekszyc zarobki I szacunek dla pracownika (no mowie tu o salonie tylko o ludziach z ,,gory" czyli tych z centrali). bo ppotraficie wytykac tylko, nam bledy a swoich nie widzicie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic swoje nastawienie do pracownikow. zobaczyc ze to ze klienci nie kupuja nie jest wina sprzedawcow. na pare dni poszedl by ktos z centrali do prscy w takiej formie jak handlowiec I zobaczylby od srodka jak toto jest

@xyz

Lidl w Warszawie to ok 3200 brutto plus podwyżki. Fakt brak możliwości wyrobienia premii, ale to pokazuje "szacunek" marki premium do pracowników. Trochę wstyd Kazar. Bo to wstyd iść do banku po kredyt na mieszkanie i mieć w papierach prawie najniższą krajową. Oh wait, kredytu z taką podstawą nie dostaniesz. Praca dla studentów. Normalny człowiek w dużym mieście potrafi liczyć i wie, że można zarobić więcej w konkurencji.

@xyz

Taaak niech zwiększają a Wy dalej będziecie narzekać że macie za mało .

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.