Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

Pracuje w Kazarze już kilka lat i wiadomo są plusy i minusy. Osoby które wyrażają opinie w internecie to zazwyczaj ludzie, którzy chcą kogoś lub coś obsmarować. Nie jest to praca lekka i przyjemna, jest sporo materiału do pokonania, są duże wymagania względem planów i obowiązków, czasem rzeczywiście za duże. Zgadza się, że wyjście ze sklepu jest zabronione, chociaż powiedzcie mi kto się do tego stosuje? Generalnie dużo zależy od Menadżera. Pieniądze są dobre tak uważam ale, żeby do nich dojść musiałam przebyć kilka awansów i zapracować na nie, jak w każdej firmie :) Co więcej awans wyszedł z inicjatywy moich przełożonych - nie mojej własnej. Zaangażowanie i pracowitość wystarczy. Generalnie dla kogoś kto chce zarobić a się nie narobić to żadna praca nie będzie odpowiednia, chyba, że jest dzieckiem milionera. Skoro jesteś na pozycji handlowca i narzekasz na niskie zarobki to dlaczego nie starasz się o pozycje wyżej, przecież awanse są co trzy miesiące, wystarczy tylko się trochę wykazać? Bo się nie chce, a dlaczego ja mam zarabiać tyle co Ty handlowcu skoro pracuje lepiej? to sprawiedliwe? Najpierw pokaz co umiesz a później wymagaj. Firma jest specyficzna, osoby które lubią pracę na wysokich obrotach się odnajdą, reszta niekoniecznie. Pracowałam też w innych sklepach i co z tego, że mają taki luz jak o połowę niższą płace? Każdy sam ustala priorytety, albo chce w pracy oglądać film bo nic się nie dzieje i zarabiać marnie, albo chce pracować i zarabiać dobrze. Premia jest indywidualna więc twoja pensja zależy od Ciebie, a salonowa premia jest wynikiem zaangażowania zespołu, więc jak dołożysz do tego utargu więcej pracy to i wypłata będzie większa. Co do szacunku do pracownika, nikt mnie nigdy nie obraził, pretensje owszem ale bądźmy dorośli, oni też pracują po to by kontrolować nas, wystarczy szczerze powiedzieć co jest nie tak i brać do siebie uwagi osób bardziej doświadczonych, trochę pokory :)

Magda

Zależy co dla kogo znaczą „dobre pieniądze”. Uważam, że w Kazarze nawet na stanowisku menadżera nie zarobisz dobrze. Zwłaszcza przy takiej ilości obowiązków. Dobra praca tylko na studenckie lata, ale jak chyba każda w handlu.

nn

śmiechu warty jest twój komentarz. najniższa krajowa i 200 złotych premii brutto to są dobre pieniądze? plany są śmieszne jak na takie pieniądze. ten kto się stara i mu zależy zawsze ma gorzej. głupi jedzie na szczęściu. była w tym salonie którym pracowałam jedna taka co nic nie zrobiła ze swojej inicjatywy. miała problem ze wszystkim. nawet żeby ci pomóc. teraz już rozumiem te wszystkie baby, które na wejściu na ciebie naskakują „czego pan szuka”. po prostu muszą zrobić plan. uważasz, że wszyscy przychodzą tutaj „obsmarować” innych? firma po prostu w kulki leci. ma w (usunięte przez administratora) pracowników. liczy się tylko sprzedaż. ty jesteś niewolnikiem. szczerze powiem, że zdziwiłam się, jak na taką firmę i takie zarobki. jeszcze nic nie można. nawet wyjść na przerwę. albo „dzisiaj jedziesz gdzieś tam, bo nie ma pracowników” no chyba nie. ani słowa o takich rzeczach na rozmowie. gdybym wiedziała w życiu bym się tam nie zatrudniła. inną kwestią jest ilość reklamacji. płacisz za buty średnio 600 stów, a te się rozwalają po kilku miesiącach. pokory to powinna nabrać firma i zacząć szanować swoich pracowników.

Pozyczke dostali ale pracownikow i tak pozwaliniali a w centrali poobcinali pensje ale pracowac kaza tyle samo. Jak zwykle wyzysk ludzi. Nic sie nie zmnienilo. A prezes placze przed kamerami jak mu zle ale nowe samochody luksusowe to firma kupuje.

Smiechu warte

Masz do przestawienia wszystkie buty na sklepie,nie mozesz tego w godzinach pracy robic bo od razu robia Ci zdjecia z kamer,masz to robic po zamknieciu sklepu,ale nadgodzin nie placa...

X
@Smiechu warte

Potwierdzam.

XYZ
@Smiechu warte

Zawsze robię to wtedy kiedy mi pasuje. Nigdy nikt do mnie nie zadzwonił. Nie ma klientów to zajmuje się VM, są klienci obsługuje. Nigdy nie zostaje, zostawiam pracę na kolejny dzień, zrobię przed otwarciem. Wystarczy dobra organizacja pracy.

Kupiłam buty firma KAZAR ----Katastrofa .Buty zamszowe ale naprawdę za moje ciężko zarobione pieniądze.Oczywiscie zdjęcia piękne ale kicz jakiego nigdy nie widziałam. Zaraz po załozniu zamsz odpryskiwal.Zrobilam zdjęcie oczywiście nie uwzględniono mojej reklamacji KATASTROFA NIE POLECAM NIGDY W ŻYCIU.

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

Aga

Jak to nie można wyjść z salonu na przerwę? To żart jakiś? A jak zapomnę jedzenia lub picia z domu, to mam zdychać z głodu? :D

A
@Aga

No a jak? Myslisz, ze ich obchodzi to czy jesteś głodna i masz pełny pęcherz?

Czy w Kazar Footwear Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kaliope

Nie

Jak wygląda tutaj rekrutacja na stanowisko sprzedawcy obuwia? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne aby poznać specyfikę pracy w tym sklepie?

ep
@Andrzej

To zależy. Mnie szkoliła fajna dziewczyna, która mi wszystko wytłumaczyła (jeszcze przed odejściem), a już moją koleżankę, która przyszła później nie miała żadnego szkolenia... I poprzez szkolenie mam na myśli chodzenie po sklepie, dostanie materiałów do przeczytania i później kursy online.

Weronika

Sama rozmowa o pracę była żenująca. Pani się zaśmiała, że wcześniej pracowałam w call center. Szczerze nie polecam i nie chciałabym tam pracować. Pierwsze wrażenie robi też firma!. Rotacja pracowników i negatywne opinie na forum to świadectwo Pracodawcy.

Aga

Witam buty piękne ale bardzo niewygodne pomimo że są drogie .

Widzę, że moja szczera opinia nie przejdzie, a szkoda Otóż, zarobki są marne (trzeba wyrobić swój plan, a premia i tak marna, oraz salonu). Tak naprawdę jako Handlowiec jesteś od wszystkiego. Jest parcie na wyniki, zarówno salonu, jak i twoje indywidualne. Migracja ludzi Codziennie maile dlaczego tak słabo i inne pierdoły. Uniformy (przynajmniej te czarne) są niedopasowane. Nie można też założyć własnego swetra jak jest zimno tylko jest zabawa klimatyzacją. Na magazynie zawsze jest zimno. Do tego nie można wychodzić z salonu na przerwę. Na paznokciach zero wzorków i muszą być krótkie oraz pasować do obecnej kolekcji. Ogólnie system jest w miarę łatwy do opanowania, atmosfera w moim salonie była fajna, ale na pewno nie na cały etat Chyba że lubicie być jedną masą i tłumaczyć się dlaczego nie sprzedaliście skarpetek. Zniżki też marne moim zdaniem. Do tego logistyka w firmie trochę leży Już nie wspomnę, co tam się wyprawiało przed zamknięciem galerii.

strono

Kazar W dniu 16 luty 2020r. zakupiłem obuwie na stronie Kazar. Według wcześniejszych zakupów obuwia u innych producentów kierowałem się rozmiarem 44. nr produktu 42179-TK-19/GRANAT Po zakupie okazało się ,że jest za ciasne, po próbach rozchodzenia obuwia nie dało to pożądanego rezultatu. Postanowiłem złożyć reklamację w dniu 29 lutego 2020 r. za pomocą salonu Kazar we Wrocławiu w centrum handlowym Magnolia. Okazało się, że odpowiedź jest negatywna cytuję : Wygoda obuwia oraz niedogodność spowodowana nieodpowiednim dopasowaniem obuwia do kształtu stopy nie podlega reklamacji. To jest absurd czy Kazar twierdzi że mój kształt stopy jest inny niż ja sam wiem od ponad 20 lat, być można będzie potrzebna konfrontacja i jej zmierzenie. Jest to celowa manipulacja mająca wykorzystanie czasu na odwlekanie procesu reklamacji. Takie drobne sprawy załatwia się z pozycji salonu a nie każe się klientowi na złożenie kolejnej reklamacji. Zupełnym nie profesjonalizmem jest propozycja pracownika salonu o udaniu się do rzecznika, to nie jest sprawa takiej rangi aby rzecznik musiał się tym zajmować. Ostatecznie zamówiony produkt jest rozmiarem 43 a nie 44 dowodem jest np. zakup obuwia w ombre.pl gdzie buty są w idealnym rozmiarze. Traktuję to wyjaśnienie jako ostateczne proponuję wymienić obuwie w odpowiednim rozmiarze lub zwrot zakupu na kartę kredytową, w przeciwnym razie muszą się Państwo liczyć z tzw. hejtem na stronie internetowej w tym przypadku zasadnym nie wykluczam też innych dróg w rozwiązaniu tej kwestii.

Świadomy
@strono

Zdaje sie, ze w Kazarze mozna zwrócić albo wymienić produkt. Skoro kupiłeś sobie buty i w nich chodziłeś po mieście to co sie dziwisz ze nikt nie chce ich przyjąć? niby jaki powód maja wpisać w reklamacji, zle dopasowanie butów do stopy? trzeb nie było nad tym zastanawiać jak nie mierzylo buty.

M K

Zarząd LPP obniża swoje zarobki do 1 zł, dopóki sytuacja firmy nie będzie bezpieczna. Wiadomość z wczoraj. Czy Zarząd Kazar też pokaże solidarność, tak jak pokazał w kwestii maseczek i obetnie sobie gaże? Ponoć jedziemy na jednym wózku.W mediach nic nie słychać na ten temat.

Jak wyglądają zarobki w 2019?

Jerzy
@Monika

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem i stąd Twoje pytanie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/kazar-group-sp-z-o-o,3063 są aktualne oferty pracy. Niestety nie znam wysokości zarobków, ale jeśli umówisz się z rekruterami zdecydujesz, czy zaproponowane warunki wynagrodzenia Ci odpowiadają. Daj znać jaką decyzję podejmiesz.

Ola Fasola
@Monika

jako handlowiec zarabiasz (usunięte przez administratora)zł brutto. po zmianie sytemu premiowego raczej na premie nie ma co liczyć. Wszystko zależy od sklepu rzecz jasna ale realnie to koło (usunięte przez administratora)zl brutto

Wiola
@Monika

Najniższa krajowa plus premie.

Jeju
@Jerzy

Minimalna pensja na start.

Pod byle powodem odrzucają reklamacje a buty są tandetne, po dwoch tygodniach odpadły dwa obcasy, w innych źle zszyte szwy (ale to nie ich wina) firma porażka

Lena

Jaka stawkę może tutaj osiągnąć kierownik? I czy są zniżki na buty i torebki firmy?

Gosc

Wie ktoś może ile zarabia na rękę manager w Warszawie??

klient

Kupiłam torebkę za 340 zł - gwarancja na 2 lata, certyfikaty itd. Po 7miesiacach wypadły dziury na rogach z przodu. Użytkowanie normalne - torebka noszona na ramieniu. Reklamację odrzucono z kuriozalnym uzasadnieniem, że uszkodzenie - w ocenie Kazar jest mechaniczne i wobec tego nie podlega reklamacji . Wobec tego należy rozumieć , że torebki firmy Kazar są do oglądania a nie do noszenia. W mojej ocenie tkanina użyta do wykonania torebki została dobrana niewłaściwie - jest ona zbyt słaba i wypadają dziury przy normalnym użytkowaniu. Firma popełniła błąd w sztuce nie zabezpieczając rogów torebki przy użyciu słabiutkiej tkaniny, a za fatalną jakość przy wygórowanej cenie obciąża kieszeń klienta. Nie zaproponowano niczego w zamian - a przecież można być może byłoby to chociaż naprawić. Zero szacunku dla klienta. Nauczka jest dla mnie jedna - omijać Kazar z daleka. Słyszałam wcześniej od znajomych, że nie warto kupować tam niczego - mimo ładnego designu, bo jakość produktów jest fatalna . No cóż nauczka jest przykra - straciłam pieniądze, bo w dziurawej torebce paradować nie mam zamiaru. Tym bardziej mi przykro ,bo jako osoba wychowana w Przemyślu, kupiłam tę torebkę z pobudek nieco sentymentalnych a tu taki obciach. Wstydźcie się. Szkoda , że mój ukochany Przemyśl jest w to niechcący zamieszany.

Ruda

Pojawiło się pełno ogłoszeń o prace na managera salonów w całej Polsce(usunięte przez administratora)

Miley

Wie ktoś może jak to wygląda w sklepach w Opolu? Jaka atmosfera - bo to dla mnie najważniejsze i jakie wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy warto ;)

Czy Kazar Footwear Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odpowiedź

Ustalone godziny pracy to tylko w urzędzie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.