Opinie o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Razem Łatwiej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Razem Łatwiej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

wero

Konsultant infolinii wychodzącej jest u nich teraz potrzebny z tego co widze no i nie wiem czy faktycznie zarobki pokrywają się z oczekiwaniami.

cicho

Hej, wiecie czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań?

gość

W sumie to mieli oferty pracy jedynie na telemarketerów, ale chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy na razie, tak?

rpolal

Kuchnia jest w porządku a są teraz jakieś oferty pracy?

Telemarketer

Dzwonią i zapraszają na rozmowę. Kilka pytań odnośnie poprzednich stanowisk pracy oraz informacje jak wygląda praca w Fundacji, jakie jest wynagrodzenie itp. Dzień próbny tj. odsłuch oraz 30 minutowa próba, czy damy sobie radę, Krótko mówiąc-przyjmują każdego.

Co wiesz o Fundacji? Dlaczego szukasz nowej pracy? Powiedz coś o sobie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
wero

Patrzyłem troche na ich oferte jako pracownika fundali i oferują nawet ciekawe rzeczy - np. stabilną pracę w stałych godzinach 7:30­15:30 (od poniedziałku do piątku), no i stałą podstawę (usunięte przez administratora) + prowizję – zawsze na czas, a to jest jednak równiez ważne moim zdaniem.

ewka24322

Czy się telemarketerów, pracujących w fundacji może powiedzieć jak wygląda wasz skrypt? Pytam, bo też aplikuję na to stanowisko i chciałabym wiedzieć czego się spodziewać.

fabi

praca w fundacji nie jest łatwa, nie ma co ukrywać, ale uważam że warto spróbować. Sama na początku miałam wiele obaw, jednak opłacało się pracować. Poza samą misją fundacji, to można trochę zarobić, a ekipa jest świetna :)

Dominik

W firmie wszyscy pracują całym sercem, z wielkim zaangażowaniem w to co robią, z wielkimi chęciami pomocy - i to sie najbardziej liczy! Pomogli i nadal pomagaja wielu dzieciom i widać postępy w tym wszystkim.

raśka

nawet nie wiedziałam że w fundacji takiej jak ta można się załapać na zatrudnienie jako telemarketer - a jest to normalna płatna słuchawka i z prowizjami do wynagrodzenia czy działalność stricte charytatywna? ciekawe jakie konkretnie by dali stawki tutaj

tre

hej hej no pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko telemarketera w Zielonej Gorze oferuja stałą podstawę + prowizję – zawsze na czas, szkolenia oraz pomoc i opiekę koordynatora, (usunięte przez administratora)

barniak

Super, że specjalista ma zapewnione oprócz podstawy zarobków może liczyć dodatkowo na premie i prowizje. To rzeczywiście umila zatrudnienie(usunięte przez administratora)

szyk

Hej, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. infolinii wychodzącej? Oprócz stałej podstawy doliczają odpowiednie prowizje, wypłata jest na czas i dorzucają umowy o pracę, więc jest o co walczyć.

Aga

Jako pracownik doskonale wiem jaką wwartością jest dla nas pomaganie drugiemu człowiekowi. Przez to też atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna.

King

Telemarketerzy jak rozumiem zawsze tutaj wykonują połączenia i nie ma możliwości żeby były tylko przychodzące? A w call center fundacji jak jest, tak samo?

Olka

Dzwoniłam tam 3 dni aż w końcu sie dodzwoniłam ! Jestem młoda i chciałam żyć aktywnie pomimo mojego kalectwa. Dostałam wózek - jeszcze nikt nigdy bez zbędnych pytań o moje inwalidztwo tak bezinteresownie mi nie pomógł ! Terazjedyna przeszkoda to krawężniki :) ale i z nimi sobie poradzę ! Widzę na ich stronie ze nas obdarowanych jest więcej - może jakieś wspólne podziękowania ????

enigma

W bardzo krótkim czasie otrzymałam wózek elektryczny.Jest to mój pierwszy wózek z napędem.Jestem bardzo szczęśliwa...Będę pomagać Fundacji,żeby inni też skorzystali.

Zuzka

Odnośnie wózków:moja Babcia dostała ulotke z fundacji Razem Łatwiej,gdzie napisane było,że mogą pomóc w uzyskaniu wózka elektrycznego,skontaktowała się z fundacją Razem Łatwiej i wysłała dokumenty,pisze bo dziś ma juz swój wymarzony wózek,jestem pozytywnie zaskoczona,bo nie stać by Nas było na zakup takiego sprzętu!

MMM...

Ja też dzwoniłam do fundacji w sprawie wózka dla mojej Mamy,pani wysłała mi informacje jakie dokumenty muszę wysłać ,wysłałam i nie wierze...jak szybko dostałam odpowiedź !Teraz czekam na kuriera z dostawą wózka ,a Mama nie może uwierzyć,ze w końcu los się do niej uśmiechnął.Dam znak jak dotrze...

MMM...

SZCZĘŚLIWA ))))

Musze napisać,jestem przeszczęśliwa otrzymałam całkiem za darmo WÓZEK od fundacji Razem Łatwiej,jest mi bardzo przydatny i nie mogę doczekać aż przyjdzie wiosna i będę mogła samodzielnie się poruszać i robić zakupy ,z podziękowaniami za szybką dostawę wózka Z.G.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Razem Łatwiej - Luboń

• Jak się pracuje w Fundacja Razem Łatwiej?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Razem Łatwiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Razem Łatwiej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Razem Łatwiej?

Kandydaci do pracy w Fundacja Razem Łatwiej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Razem Łatwiej
2.5/5 Na podstawie 107 ocen.

Fundacja Razem Łatwiej