Opinie o MAREL Serwis Mariusz Samborski w Przecław

Firma Marel specjalizuje się w serwisowaniu systemów automatyki i elektroniki morskiej. Możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów związanych z automatyką siłowni.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAREL Serwis Mariusz Samborski w Przecław

Małysz.skoczek

Witam jak sytuacja wygląda dziś ? . perspektywy ? Praca na wyjazdach ? . komunikacja i współpraca jak? Szukam czegoś na stałe.dzieki za odpowiedzi

Zawiedziony pracownik

Kiedyś praca tu była przyjemnością obecnie to dno. Firmą na zmianę zarządzają ojciec z synem ale miedzy sobą jakoś nie mają komunikacji. Chyba już wszyscy kontrahenci się odwrócili i zbierają same zlecenia śmieci. Premie w kopercie zredukowane do minimum, zrzucanie na innych obowiązków i szukanie kozła ofiarnego to codzienność w nowej pięknej z zewnątrz siedzibie.

Syn

Słyszałem ze 8-17 ja wyrobisz normę ?? Czy to prawda

ELEKTRIKER

WITAM A JAK PŁACĄ JAKIE STAWKI IITP

p^
@ELEKTRIKER

Nie wiadomo, bo to też wielka tajemnica ;)

Już były
@ELEKTRIKER

Na start dają 8 euro Ale z całego serca nie polecam :) chyba że ktoś lubi obozy przetrwania:)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAREL Serwis Mariusz Samborski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Serwisant?
Leszno
rekin

Na zewnątrz piękny budynek, a w środku zgnilizna ;) Szefostwo nie ma pojęcia co robi, a w firmie jest się "od wszystkiego". Jak widziałem ile dziewczyn przychodzi i odchodzi, po 2-3 miesiącach to aż strach. Coś musi być na rzeczy bo i ja długo nie wytrzymałem. Atmosfera nerwowa i nigdy nic nie było wiadomo do końca, wieczne życie w nieświadomości a potem niestety zaskoczenie, bo szef myślał że ci powiedział, a nie powiedział.... :)

Fryzjer

Gdy właściciel prowadził firmę wszystko było w porządku, kiedy synek przejął interes wszystko zaczęło się walić - totalny brak profesjonalizmu, wieczna nerwówka, przeklinanie, a jedną osobą najlepiej obsadzić 3 etaty (pomocy biurowej, sprzątaczki i tłumaczki). Każda z dziewczyn w sekretariacie wytrzymywała po parę miesięcy i uciekała gdzie pieprz rośnie. Wieczny bałagan w papierach, zmienianie zdania co 5 minut, chachmenty pod stołem. Brak przepływu informacji na linii pracodawca - pracownik, z czego potem wychodzą problemy i "odkręcanie" 100 spraw dziennie. Jednym słowem NIE POLECAM!!

klient

Firma żenada. Pracownicy w porządku ale podejście "szefa" to jakaś parodia. Wygórowane stawki, a brak podstawowej wiedzy o pracach które ma wykonać.

Były

Żenada - synek szefa się bierze za robote, zero kwalifikacji, kompetencji. Pensje pod stołem, dziadostwo i brak perspektyw. Fasada piękna a w środku zgnilizna. Uciekać!!!

admin

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie MAREL Serwis Mariusz Samborski.

Zostaw merytoryczną opinię o MAREL Serwis Mariusz Samborski - Przecław

• Jak się pracuje w MAREL Serwis Mariusz Samborski?

Zobacz opinie na temat firmy MAREL Serwis Mariusz Samborski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAREL Serwis Mariusz Samborski?

MAREL Serwis Mariusz Samborski
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.

MAREL Serwis Mariusz Samborski