Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Jol

Odnośnie zarobków to dowiesz się na rozmowie @sprzedaż. Tak to zarobki się składają z podstawy i prowizji, więc ciężko powiedzieć ile akurat ty będziesz zarabiać. Jednak by się dostać potrzebujesz doświadczenia.

sprzedaż

Dobrze, że oprócz awansu można jeszcz liczyć na narzędzia pracy i zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Taka stabilność jest bardzo ważna, ale ciekawe jakie są średnie zarobki.

szymon

mam spore doświadczenie w tej branży i pierwszy raz się spotykam żeby warunkiem koniecznym było wykształcenie min. średnie ale w sumie może to i lepiej bo na rozmowy przychodzą ludzie na poziomie

med

nie ma takiego kierunku:)

Czy kandydat na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
janek

jeśli szukacie jakiś ofert pracy to na pewno polecam tą jako Przedstawiciel Farmaceutyczny, bo jest sporo premii od sprzedaży w każdym miesiącu i to jest na plus.

z branzy

Vlad - na jaki teren aplikowałeś - może Ci pomogę :)

Vlad

na przedstawiciela. Byłem w Tactice na drugim etapie, ale nie przeszedłem bo niby nie mam doświadczenia. W Fortisie przyjmują bez doświadczenia w farmacji?

5tgg

@Vlad a powiedz mi prosze na jakie stanowisko u nich chciałbyś aplikować bo z tego co mi się wydaje to poszukiwali ostatnio przedstawicieli farmaceutycznych oraz key account manager a co do zarobków to wydaje mi się ze na każdym stanowisku są inne no i tez zależy to od umiejętności oraz wykształcenia

plis

podobno umowa o pracę, ale ile nie wiem

Vlad

aktualnie jest ogłoszenie na Łódź, przyznam że chętnie bym się dowiedział co firma oferuje i czego wymaga. jestem zainteresowany zatrudnieniem w Fortisie i chciałbym dowiedzieć się jaka jest umowa, na jakim poziomie zarobki i czy wypłacane pensje w terminie - to w sumie najważniejsze.

Do ekipa Fortis

(usunięte przez administratora) Fakt, praca przedstawiciela nie jest dla każdego, bo wyobraźcie sobie, że szczytem marzeń dla osoby po studiach nie jest jeżdżenie po akptekach i wciskanie (usunięte przez administratora) suplementów (usunięte przez administratora) Także życzę powodzenia w znajdywaniu nieleniwych kandydatów (usunięte przez administratora) Pozdro !

uciekajcie

Chyba każdy kto przepracował tam chociaż 2 miesiące szuka nowej pracy .. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Na szczęście już nie muszę się użerać z tą "silnie rozwijającą się firmą" :)

do yyy

Wielokrotnie rekrutacja była ukryta i w sumie nie dziwie się , bo chyba tylko jednostki wysłałyby CV i pojechalyby na spotkanie .Najbardziej rozbawiło mnie jak chyba 3 czy 4-ty raz widziałem to samo ogłoszenie na swój region . (usunięte przez administratora)

yyy

Po przeczytaniu tych opinii, wiem gdzie nie wysyłać swojego CV ;) chociaż prawdopodobnie to i tak pewnie mają rekrutację ukrytą ..

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Katowice

• Jak się pracuje w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.