Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Sabrina Nowy wpis

Cześć, w oko wpadła mi ta w zasadzie ostatnia opinia z ubiegłego roku dotycząca premii. pisali ze są wysokie. Czyli teraz ile mogłyby potencjalnie wynieść? Są oferty dla regionalnych na parę rejonów, stąd zainteresowanie

Anka Nowy wpis

możecie podzielić się wrażeniami z pracy w Fortis? Jakie są warunki, czy da się fajnie zarobić?

AS Nowy wpis
@Anka

nie ma porównania do spożywki w której byłem, pracuje się naprawdę ok. Cyklicznie wchodzą nowe produkty więc firma się rozwija, jeżeli masz dobrą sprzedaż to premie są naprawdę wysokie.

Aplikuje na stanowisko PF, możecie mi powiedzieć , czy test na szkoleniu składa się z pytań zamkniętych? Jeśli tak, czy jest wielokrotnego wyboru? Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Paweł

Test składa się z pytań wielokrotnego wyboru, ale bardzo szczegółowe, pytań jest dużo.

Iza
@On

Tzw test o ich produktach??

@Iza

Tak test jest o produktach ich składzie i dzialaniu, konkurencji, cenach

@On

ten wielokrotny to zero jedynkowy jest? ile tak na oko byłoby w sumie tych zadań i ile oni teraz czasu na to dają?

cinek Nowy wpis

tak, test jest trudny. Żeby zaliczyć naprawdę dobrze musisz znac preparaty, skład, ceny... i konkurencję łatwo nie jest ale do zaliczenia

Iz

Rekrutacja na najwyższym poziomie Przekonanie Pana jak jest w innych firmach itp jakieś dziwne porównanie nie na miejscu Praca jak na taśmie wnioskując pytania Załatwić dobrze temat nie oznacza jak największe ilość punktów Nie polecam

Czy kandydat na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
J.

Witam. Czy na stanowisku PF auto jest do użytku prywatnego? Czy auta mają GPS?

ona
@J.

GPSy sa jak w kazdej firmie chyba obecnie.

cinek
@J.

dzisiaj to wszyscy maja GPS, Fortis też

AG
@ona

Ja pracuje I znam firmy gdzie nie na Gps

Iza

Jakie auto dostaje pracownik PF?? Są jakieś dodatki ? Aż tak źle oceniacie pracę w firmie??

kretixxo

Jak wygląda rozmowa o pracę i szkolenie wstępne ?

Beata
@kretixxo

Chyba to wszystko zależy od stanowiska, najlepiej będzie, jak po prostu zaaplikujesz i pójdziesz sprawdzić. Jakaś konkretna oferta pracy Cię zainteresowała?

kretixxo
@Beata

Przedstawiciel Farmaceutyczny

@kretixxo

Rozmowa kwalifikacyjna klasycznie pytania dotychczasowy przebieg zatrudnienia, sukcesy, pytania o poprzednich pracodawców , prośba o rekomendacje , pytania o klientów jeżeli już pracowałaś jako pf . (usunięte przez administratora)

@On

I feedback gwarantowany? A szkolenie lub jakieś wdrożenie, jak to wygląda?

@Magdalena

Feedback jest. Szkolenie bardzo szczegółowe, test wiedzy na szkoleniu . Niezbyt miła atmosfera . Panowie (usunięte przez administratora) bardzo sztywni . Brak wdrożenia po szkoleniu od razu w teren. Oczekiwania bardzo duże . Preparatay mało znane . Nie polecam

Łucja
@On

Ile pytań ma ten test? Jakiego typu sa oczekiwania konkretnie? Możesz rozwinąć?

Cinek
@Łucja

Ile pytań miał ten test to nie pamiętam. Ale zaliczysz jak naprawdę dobrze przyswoisz te informacje które dostałaś przed szkoleniem. Chodzi o znajomość preparatów, nazwa, skład, działanie i cena. Oraz konkurencja. Łatwe to nie jest ale możliwe.

@Cinek

Trzeba mieć 100% poprawność w odpowiedziach? Czy jest jakaś granica, do której można popełnić jakieś błędy?

@Cinek

Było napisane, że podobno w teren po szkoleniu nie wdrażają.... jak sobie wtedy poradzić? macie sugestie?

Kate
@Magdalena

wdrażają, a później pracuje się samodzielnie jak to zwykle na stanowisku przedstawiciela bywa

@Kate

No to ciekawa teraz jestem jak to wdrożenie może wyglądać, że mówili jakby go nie było. Jest ta sama osoba odpowiedzialna za wdrożenie czy więcej?

Gracz

Czy, ktoś może powiedzieć jak wyglada test sprawdzający wiedzę przed szkoleniem?

Kamila

widzę że kiedyś tutaj chyba sporo osób z Ukrainy pracowało. ja chciałam zapytać jak tam jest teraz. bo mam chętnego kolegę do pracy tutaj właśnie z Ukrainy i nie wiem czy jest nadzieja dla niego.

@Kamila

Nie wiem jak jest, ale podoba mi się takie podejście bo zatrudniali już chyba na długo przed wojną

Łucja
@Kasia

A Polaków dużo jest?

@Kasia

Takie podejście, to znaczy jakie? Że zatrudniają w ogóle pracowników z Ukrainy? Jestem ciekawa w takim razie, czy zarabiają tyle samo, co Polacy? Bo o co innego może chodzić...

Asdfzxcv

Czy ktoś wie gdzie dokładnie znajduje się magazyn w Dąbrowie Górniczej ?

Микита

Я був на складі з минулого року, це було важко спочатку, але тепер я все гаразд. Робота в системі з двома зрушеннями, хороші умови

Софія
@Микита

Існує дійсно проблема з назвами ліків. Вони дуже схожі, і ви не можете піти не так

Юлія
@Микита

Оптовики зазвичай не пропонують хорошу зарплату, краще йти до компанії, але вам потрібно добре знати мову

Діана
@Юлія

Умови різні. Деякі добре платять, тільки ти повинен попрацювати понаднормово

Анастасія
@Микита

А хтось у продюсера працював? Які вимоги та умови?

@Микита

казка - вони платять 6 злотих за годину роботи на складі?

@Микита

Німеччина збирається працювати з нами?

Алекс
@Віктор

Перш за все вам потрібно опанувати мову, включаючи професійний словниковий запас. І, без досвіду, шанси дуже малі

Адам
@Микита

Ви не знаєте, чи змінилося щось право на перебування в Польщі цього року?

Кіро
@Микита

Хтось збирається в Німеччину цього року? Чи знаєте ви, хто працює в аптеці в Німеччині?

Томек
@Кіро

Я перемагаю тему. Як ти працюєш у Польщі?

Анна
@Томек

Яка ситуація з вами через коронавірус? Ви залишаєтесь чи їдете в Україну?

Алан
@Микита

Поки що жодних проблем, ми працювали досі

Сергій
@Микита

Привіт, як зараз ситуація в Польщі? Коронавірус сильно змінився?

Йосип
@Микита

Ви не знаєте, чи набираєте на склад?

@Йосип

A co interesuje cię praca w magazynie? Zastanawiam się, czy żeby się przyjąć trzeba mieć uprawnienia na wózki? Wiesz coś?

Jan
@Bogdan

Dobrze mieć uprawnienia ale bez tego też przejdzie.

@Jan

Przejdzie to znaczy są na magazynie prace które nie wymagają jazdy na wózku, czy firma daje możliwość zrobienia kursu już podczas pracy? Doprecyzujesz?

Prac

Bez kursu dasz radę.

Witam. Mozecie coś powiedzieć na temat dnia pracy PF i zarobkach ( podstawa i możliwe do osiągnięcia premie) ? Z góry dziękuję.

Lemon
@Kandydat

Praca jak w każdej firmie na tym stanowisku. Wizyty apteczne, czasem sklepy zielarskie, można robić też sieci co w dzisiejszych realiach bardzo ważne. Jeżeli chodzi o kasę to od ponad roku bardzo ok, jak rzeczywiście jeździsz to plany do wyrobienia.

Warszawianka
@Lemon

Czy można liczyć na 4500 netto? Jakie auto i czy można jeździć prywatnie?

Maurtitius
@Warszawianka

Hahaha podziel przez 1/2

Szukajacy
@Warszawianka

Coś słyszałem o podstawie około 3-3.5 netto ale nie wiem jak z jazda prywatnie

@Lemon

Dzięki Lemon. Ponowie tylko pytanie Warszawiaków, Jak z autem prywatnie?

Ktos
@Maurtitius

Jak podzieli 4500 przez 1/2 to wyjdzie spoko pensja...ale to chyba zaawansowana matematyka

Under

3200, auto, ale nie można jeździć prywatnie, premie, raczej będę szans. Znośnie

Doświadczony
@Under

Podstawę każdy ma inną, taką jaką wynegocjuje. Samochód służbowy można używać, trzeba to zgłaszać. Nie polecam. Szkoda czasu.

Marzena
@Doświadczony

A od czego zależą te negocjacje? Czy są zależne od doświadczenia oraz umiejętności? Zastanawiam się dlaczego konkretnie nie polecasz. Stawka podawana wyżej brzmi w porządku ale może się mylę i nie mam rozeznania w zarobkach na takim stanowisku.

@Marzena

też mi się wydaje, że stawki są w porządku. Wszystko zależy od Twojego doświadczenia w pracy z aptekami.

@Karolina

Myślisz, że trzeba mieć duże doświadczenie w branży, żeby dostać te robotę? Bo wiadomo, że na początku stawka może być niższa, ale jak już się ma większe kompetencje to są podwyżki, albo premie za zrobione targety?

Jan
@Bogdan

Nie trzeba. Wszystkiego nauczą.

Były Prcownik

Ok. na chłodno kilka słów może nie ku przestrodze ale celem rzeczowego nakreślenia sytuacji. Krótka, acz pouczająca moja historia z tą fiirmą zakończyła się ( na szczęście) już jakiś czas temu. Przechodząc do innego miejsca otwierałam szeroko oczy na to jak można traktować pracownika, doceniać go, szanować, pomagać i być po prostu jego partnerem. (usunięte przez administratora)To najgorszy zawodowo czas w moim życiu. Nie można tak traktować ludzi, nie można pozwalać sobie na brak szacunku, wymagania ponad normę i notoryczne ustawianie w szeregu. I uwierzcie mi Państwo, to nie kwestia tego, że nie znam życia i nie wiem jak powinno być. Czasy poddaństwa się dzięki Bogu skończyły. Testy wiedzy, sprawdzanie, śledzenie i wypełnianie coraz to nowych tabelek to czynności, z którymi się spotkacie zatrudniając się w tym miejscu. Myślę, że wspomniana instytucja ma potencjał, ale tylko pod warunkiem, że właściciele troszeczkę otworzą oczy i spojrzą nico dalej niż na koniec własnego nosa. Traktujcie ludzi tak, jak byście sami chcieli być traktowani. Ja wiem, że każdy z Was pracował i zaczynał może w ciężkich warunkach, ale na szczęście mamy rynek pracownika, który serio będzie pracował dobrze nie tylko jeśli co chwilę będziecie sprawdzać czy ma w głowie wszystkie ceny, rabaty i bonifikaty, którymi może przekonać klienta. Na koniec trzymam mocno kciuki za zmianę i zbudowanie zespołu, który nie przychodzi do Was tylko po to żeby przeczekać na coś lepszego. Wierzę w to, że zaczniecie doceniać i ludzie będą chcieli z Wami pracować przez lata.

@Były Prcownik

Czyli co? Odszedłeś tylko ze względu na atmosferę i według ciebie brak szacunku? Bo to śledzenie to chyba chodzi ci o monitoring, który jest teraz wszędzie, nie? A jak zarabiałeś bo nic o tym nie napisałeś. Kasa tez miała wpływ na zwolnienie się?

Franek
@Bogdan

Pieniądze sa tam nie za duże. Jak ktos masz szanse lepiej zarobic to idzie gdzie indziej.

Ogloszenie nieadekwatne do tego co tu przeczytalem, czy naprawde jest tak slabo ? Rozumiem ze 5 netto plus porzadne auto oczywiscie z mozliwoscia korzystania prywatnie co w kazdej firmie jest standardem w Fortisie jest nie realne ? To jak to jest naprawde

Under

Hej, 5000 netto bez szans na początek. Auto nie jest do użytku prywatnego. Rozliczasz km, wiadomo dookoła komina można się kręcić bo nie sposób kończyć pracę, zostawiać auto, zmieniać, jechać po dzieci, jednak jest GPS...

Ala

Z tego co wiem teraz jest Hyundai i40. Ja jeździłam Aurisami a teraz Megane więc wydaje mi się że raczej nie jest źle

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa. Panowie bardzo zestresowani i sfrustrowani. Stwarzają nieprzyjemną atmosferę rozmowy, w(usunięte przez administratora) Firma zamieszcza ogłoszenia co miesiąc, co sprawia wrażenie jakby zbierali informację do kogo się zwrócić w danym regionie i złożyć ofertę. Brak profesjonalnego feedbacku na prośbę o niego. Brak profesjonalizmu, czy brak szacunku dla drugiej strony? Rada dla osób które mają doświadczenie i kontakty: bądźcie ostrożni jeżeli zdecydujecie się aplikować.

Karola
@Kandydat

Też byłam tam na rekrutacji i tez mnie pytali o klientów, ale przecież zawsze pytają, żeby sprawdzić czy znasz. Jak chwalisz się doświadczeniem to sprawdzają czy faktycznie masz kontakty, więc co się dziwisz człowieku. Jak nie znasz to znaczy, że ściemniasz i tyle. Mnie tez nie przyjęli i widocznie im nie pasowałam. Jak ktoś oczekuje feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej to chyba na łeb upadł. Jesteś na rekrutacji, a nie na szkoleniu- nikt ci nie będzie mówił co źle zrobiłeś na rozmowie. Albo po prostu chcieli ci go oszczędzić......

Ann

Rozmowa z dwoma panami na beznadziejnym poziomie, to bardziej było przesłuchanie niż rozmowa rekrutacyjna. Wypytują o apteki z którymi pracujemy, kto odpowiedzialny za zamówienia jest, jakie zamówienia i wszystko sobie notują i brakło tylko żeby telefon chcieli do tych osób, czułam się jak na przesłuchaniu wszystko notowane co mówię....nie mają pojęcia co dzieje się w rejonie(usunięte przez administratora) dałam się wkręcić w spirale uważajcie co odpowiadacie bo jak za dużo powiecie to nie jesteście potrzebni sami to załatwią

Sławek

Czy ktoś z was podawał referencje do byłego pracodawcy, ja z moim się mega pokłóciłem w efekcie mnie zwolnił, czy referenxje wgl są zgodne z obowiązującym rodo?

Olka

Witam. Czy jest ktoś z was w stanie odpowiedzieć,czy rotacja w firmie jest rzeczywiście tak duża? Czy jest tu ktoś kto pracuje obecnie w firmie? Zostałam zaproszona na drugi etap i zastanawiam się czy warto skoro tak zmieniają pracowników? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Dżej dżej
@Olka

Witam . Rotacja jest bardzo duża. Bardzo duza to chyba jednak za mało - jest ogromna. Ludzie pracuja max po 2-3 miesiace. Czasem 2 dni a czasem jadac na szkolenie wstepne, ktore trwa 4 dni , dowiaduja sie ze firma nie podpisze z nimi umowy. Omijac szerokim łukiem

Krótka

Ilu PF zatrudnia Fortis ?

olena

Я працював у аптеці Jko, але я сповільнився, оскільки не було робочого договору. Тепер я все легально

Назар
@olena

Хто може допомогти організувати поїздку до Польщі у Києві?

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Katowice

• Jak się pracuje w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.