Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Zawiercie

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Kobieta 2015-04-01 12:21:05
Witam, miałam sposobność być na rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez firme Fortis Farmaceuticals Sp z o.o. S.K. na stanowisko przedstawiciela… Niski poziom rekrutacji, stare metody, przerywanie w połowie zdania. (usunięte przez administratora) Ewidentna potrzeba sprawdzenia kandydata pod kątem odporności na stres, super sprawa gdyby nie przerodziła się w agresę słowną… Dobre doświadczenie dla mnie i pokaz umiejętności ze strony rekruterów jak pokazać że najdroższy, najlepiej skrojony garnitur nie zrobi z Ciebie dżeltelmena.
do hiacynt 2015-07-20 16:28:28
(usunięte przez administratora)nikt po 3 miesiacach nie dostaje podwyzki .. takze najwczesniej na podwyzke to mozna liczyc nie wiem, za rok ?
do yyy 2015-07-31 15:30:31
Wielokrotnie rekrutacja była ukryta i w sumie nie dziwie się , bo chyba tylko jednostki wysłałyby CV i pojechalyby na spotkanie .Najbardziej rozbawiło mnie jak chyba 3 czy 4-ty raz widziałem to samo ogłoszenie na swój region . (usunięte przez administratora)
strona 2015-08-03 13:15:58
(usunięte przez administratora) . Jak ja byłem na rozmowie w tej firmie jakiś rok temu to niestety nie było w internecie jeszcze żadnych opinii.. Szkoda, bo niestety też miałem nieprzyjemność rozmawiać z Panami i to była po prostu strata czasu.
uciekajcie 2015-08-29 19:11:50
Chyba każdy kto przepracował tam chociaż 2 miesiące szuka nowej pracy .. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Na szczęście już nie muszę się użerać z tą "silnie rozwijającą się firmą" :)
ekipa Fortis 2015-09-11 13:05:47
Podwyżki są, i to nie po roku pracy a wcześniej. Fortis daje szansę młodym ludziom bez doświadczenia, z tego co wiem mało która firma daje jakąś mega pensje na początek KOMUŚ KTO NIE WIE TOTALNIE NIC NA TEMAT TEJ PRACY. chcesz zarabiać więcej - pokaż że jesteś tego wart. Plan niewyrobiony nawet w połowie, a podwyżki żądają. No sorry, za darmo to już nawet w pysk się nie dostaje. Jak komuś nie idzie to szuka nowej pracy po 2 miesiącach, podobnie będzie z kolejną pracą :)) na pstrykniecie palcami doświadczenia się nie zdobywa, a żadna firma nie trzyma przedstawicieli, których sprzedaż jest ponizej planu ( juz nie mówiąc o tym, że ciężko im ruszyć tyłek i chociaż połowę zrealizować ). Firmy farmaceutyczne działają podobnie,żadna nie będzie trzymała lenia i nieroba. Fortis takie beee - faktycznie, daje auto, daje pensje.. no tak,oczekuje pracy.. cholera, nie dają za darmo :)) Życzę powodzenia poleglym w szukaniu pracy, ale od razu mówię - odpuśćcie lepiej farmacje i przedstawicielstwo, bo to nie praca dla każdego :) szkoda pieniędzy firmy na ludzi, którzy chcą być przestawicielem, bo auto daja, nie wiedząc co to za praca i nie mając ochoty się postarać. Zostawcie te pieniadze dla tych, co wiedzą czego chcą. POZDRO!
Do ekipa Fortis 2015-09-16 16:51:25
(usunięte przez administratora) Fakt, praca przedstawiciela nie jest dla każdego, bo wyobraźcie sobie, że szczytem marzeń dla osoby po studiach nie jest jeżdżenie po akptekach i wciskanie (usunięte przez administratora) suplementów (usunięte przez administratora) Także życzę powodzenia w znajdywaniu nieleniwych kandydatów (usunięte przez administratora) Pozdro !
Vlad 2015-10-08 22:56:36
aktualnie jest ogłoszenie na Łódź, przyznam że chętnie bym się dowiedział co firma oferuje i czego wymaga. jestem zainteresowany zatrudnieniem w Fortisie i chciałbym dowiedzieć się jaka jest umowa, na jakim poziomie zarobki i czy wypłacane pensje w terminie - to w sumie najważniejsze.
plis 2015-10-15 21:01:23
podobno umowa o pracę, ale ile nie wiem
Vlad 2015-11-11 19:40:21
na przedstawiciela. Byłem w Tactice na drugim etapie, ale nie przeszedłem bo niby nie mam doświadczenia. W Fortisie przyjmują bez doświadczenia w farmacji?
z branzy 2015-12-06 18:44:11
Vlad - na jaki teren aplikowałeś - może Ci pomogę :)
Ula 2016-01-07 12:38:24
Sam sposób odpowiedzi przez Firmę dużo o niej świadczy.
med 2016-03-21 20:03:00
nie ma takiego kierunku:)
Viki 2016-05-06 21:58:30
spotkałam niedawno dziewczynę od nich (jeżdzą fajnymi renault) podobno spoko, nie na dzialalności tylko umowa i da sie zrobic premię
szymon 2016-06-22 08:32:57
Na tym stanowisku @agga masz pensję stałą i prowizję uzależnioną od tego ile sama jesteś w stanie wypracować więc twój finalny wynik tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie
Zostaw swoją opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.