Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Adi

(usunięte przez administratora) Robia zle wrazenie. Nie polecam

Martyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Nowa1

Witam chciałam cie poradzić w kwestii zatrudnienia na stanowisku PF dostałam ofertę ale się trochę wacham bo pracuje w znanej firmie i nie wiem czy warto to zmieniać na rzecz fortisa proszę o szczere odpowiedzi co do planów możliwości ich realizacji atmosfery pracy na punktach. Dzięki

Tom
@Nowa1

Praca jak w każdej firmie farmaceutycznej, większość bierze premie i nie narzeka. Leserów zwalniają. Rozumiem, że jesteś spoza branży, skoro piszesz o pracy na punktach.

Aneta

Ostatnio na wątku pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. Czy są na forum pracownicy firmy którzy mogliby na nie odpowiedzieć? Pozwolę sobie przypomnieć część: - Czy Fortis Pharmaceuticals zapewnia samochód służbowy przedstawicielom (I jak wygląda ewentualne używanie go?) - Jaka jest atmosfera w pracy? - Czy są plany do wyrobienia dla przedstawicieli handlowych? - Czy są przydzielane premie i czy trudno je wyrobić? Poza tym zapraszam oczywiście do wypowiadania się o warunkach oferowanych przez pracodawcę i pracy w firmie.

Czy kandydat na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
FP

Mam wrażenie, że robią rekrutację co miesiąc. To chyba nie jest dobry znak. Fakt - produkty ciężkie, bo są powieleniem już i tak licznej konkurencji.

Alfred100

Strasznie mało płaca na stanowiskach przedstawicieli, a produkty są strasznie ciężkie do sprzedaży.

@Alfred100

Czy możesz powiedzieć jak wygląda podstawa ( Brutto lub netto) i cos o premiach?

Alfred100

Strasznie mało pałcą na stanowisku przedstawiciela, a produkty sa okropnie trudne w sprzedaży.

Leonik

Cześć, Czy może ktoś napisać jak się pracuje w FP na stanowisku przedstawiciela? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy plany są do zrealizowania? Jakie auta? i czy przełożeni są ok?

Lemon
@Leonik

Atmosfera jest w porządku, szczególnie na cyklówkach :-) Plany do zrobienia, samochody Renault Fluence w kolorze przedstawicielskim :-)

Nie wiecie może jak się pracuje na stanowisku PFa? Widze, że jest ogłoszenie na Kuj-Pom tyle że mam doświadczenie jedynie na słuchawkach w Neuca więc nie wiem czy to wystarczy. Jakie auta, ile płacą? Ktoś coś?

Dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie?Czy jest inny powód?

Ann
@Marek

Koleżanka pracuje. Z tego co mówiła to generalnie ok chociaż trzeba się nabiegać. Premie niby wyrabia ale nie chce się pochwalić ile :-)

Aneta

@Kandydat opinie mogą być różne, ale też trzeba liczyć się z tym, że każde stanowisko pracy jest inne i panują na nich inne warunki pracy. Myślę, że warto spróbować aplikować i dowiedzieć się szczegółów współpracy na rozmowie. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. o stanowisku District Manager, aby pomóc użytkownikowi w decyzji?

Aneta

@Sabina starałaś się o pracę do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z procesu rekrutacji.

Sabina

Teraz w ogłoszeniu jest wymagane minimum rok doświadczenia aniby dają szansę młodym

szymon

Na tym stanowisku @agga masz pensję stałą i prowizję uzależnioną od tego ile sama jesteś w stanie wypracować więc twój finalny wynik tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie

agga

no właśnie mi również chodzi o te premie, a konkretnie prowizje jako przedsatawciele farmaceutyczny u nich - jakie stawki?

Viki

spotkałam niedawno dziewczynę od nich (jeżdzą fajnymi renault) podobno spoko, nie na dzialalności tylko umowa i da sie zrobic premię

jago

Ja ostanio nie widziałęm żadnych nowych ofert pracy by posiadali. Szkoda bo wczesniej widziałem, ze szukali i miałem nadzieje ze znajd zatrudneinie na Przedstawiciela Farmaucetycznego posiadam doswiadczenie

Tomik

Pracuje u konkurencji na stanowisku key account manager ale mam za dużo obowiązków a zastanawiam się nad aplikacją u nich, czy pracował ktoś może i wypowie się jak wyglądają zarobki

tri

Liczą się wyniki jakie osiągasz @kuba, jeśli masz duże doświadczenie przed przyjściem do firmy, to dostaniesz pewnie umowę o pracę, no ale bez doświadczenia jest okres próbny.

kuba

na pewno jest u nich jedna aktualna oferta pracy jako Przedstawiciel Farmaceutyczny, tylkop, ze tu wiadmo trzeba mieć studia ukończone i naprawde znac się na pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Katowice

• Jak się pracuje w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.