Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.

EX

"KASIA", ale oni chyba dosypali cukru pudru do tego miodu, bo jak się otworzyły drzwi wtedy na tym szkoleniu, to do sali wpadł wielki czarny smok ...

"KASIA"
@EX

Smok jak to smok, ale co się działo jak weszły karły i osły, wtedy to dopiero była impra :)))))

EX
@"KASIA"

I tak najlepsza była Dolly Parton i pingwiny :))

артем

Польські жінки - найкрасивіші. Ти згоден?

Йорам
@артем

Попросіть свою подругу, якщо вона так думає

Артем
@Йорам

вона бісексуальна Ось чому я з нею

Я працював на складі на складі, але лише на 3 місяці

ольга

і як це було?

Анастасія
@Олек

як ти пішов, з агентства набору персоналу чи щось інше?

@Анастасія

Я нічого не робив, мій дядько з боку мами піклувався про все

@Олек

Я був неправий, це був другий улюблений брат мого брата в законі

Данило

дівчинка хоче Португалії, вона тепліше, ніж у Мюнхені

максим
@Данило

так, але якщо ви шукаєте дружину, то краще не виходити з Польщі. Принаймні не захід

Аліна

Ви збираєтеся у Німеччині в січні або ви залишитесь в Польщі? Там, очевидно, вони також шукають представників.

назар
@Аліна

Я б пішов, але я не розумію німецький. Тільки руки вгору

Czy kandydat na stanowisko Regionalny kierownik sprzedaży w firmie Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Mat

Ja też tam byłem i chyba też piłem ... chociaż, nie bo to była beczka soli :)

Катерина

працював у аптеці в Польщі?

Штефана
@Катерина

ну хтось працює? Мені також цікаво, як це виглядає.

Петька

газонокосіння, догляд за квітами, робота з саду відразу

Сергій

професійне видалення інтер'єру

Ігор

татуювання, дешеві, міцно, всі шаблони

арек

найдешевше паливо в місті

арек

салон пієнна і прибиральна

Wawzs

Rotacja pracowników wręcz niewiarygodna. Zwalniają ludzi szybciej niż zatrudniają. Rekrutują non stop. (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Angela
@Wawzs

Zgadzam się. Rotacja niebywała. Nie polecam firmy

Ona 89

Cześć, może ktoś podpowiedzieć jak wyglada rekrutacja tzn na jakie pytania się przygotować, ile etapów itd ?

Anka
@Ona 89

A na jakie stanowisko aplikujesz?

Ona 89
@Anka

PRzedstawiciel farmaceutyczny

Anka
@Ona 89

Jeden etap, rozmowa jak to na rekrutacji, pytania o doświadczenie, dotychczasowe wyniki itp.

Wiktor

Czy aktualnie firma prowadzi jakieś rekrutacje? Może podpowiecie?

Aneta

@Oldtimes, czyli jesteś usatysfakcjonowany pracą w Fortis Pharmaceuticals? Czy firma oprócz tego co napisałeś proponuje jakieś benefity? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Te informacje będą przydatne dla osób, które chcą zacząć pracę w tej firmie.

Oldtimes

(usunięte przez administratora) Produkty lepiej zbywalne w małych miejscowościach lub na wsiach. Firma stawia na wiedzę w jaka w trakcie 4 dniowego szkolenia uzbraja PF - uważam to za duży plus. Przy takich produktach ta wiedzą naprawdę się przydaje. Renault fluence w gazie z GPS. Tablet, telefon, nie dają kompa. Trzeba rozpisywać kilometrowke i trzeba zbierać kwitki z BP.

Aneta

@Ders, może powiesz coś więcej na temat pracy w Fortis Pharmaceuticals? W Twojej opinii jest mało konkretów. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź. Będzie wtedy bardziej przydatna dla innych użytkowników. @Ptaszek, @PF, co możecie powiedzieć o pracy w Fortis Pharmaceuticals?

Podpowiedzcie jak się pracuje? Jaką umowę podpisuje firma z nowym pracownikiem?

Ders
@Zainteresowany

Praca, jak praca. Produkty malo znane, ale nie jest źle. Normalna umowa o prace.

Dzień dobry, no właśnie zastanawiam się. Jestem teraz, w takiej sobie firmie, należącej do amerykanów i w zasadzie nie chciałbym trafić z jednego "tak sobie" w drugie "tak sobie", albo jeszcze gorzej. Zależy mi na uczciwych przełożonych, którzy z szacunkiem podchodzą do ludzi. Generalnie ważna jest atmosfera. Rozumiem, że trzeba z dystansem podchodzić do tych opinii, ale w każdej plotce jest trochę prawdy. A opinie nie są zachęcające... Możesz coś doradzić?

Noon
@Kandydat

To wpadniesz z deszczu pod rynne

Ptaszek

Hej. Powiedzcie jak z testem ze znajomosci produktów. Niedlugo zaczne pracę, mam mase materiałów do opanowania, sama pamieciówka-ceny, sklady i dawkowanie. Swoje trzeba znac, wiadomo :) jak test wygląda? Pytają o wszystkie info z materialow szkoleniowych?

PF
@Ptaszek

Cześć. Nauczyć się musisz, bo test jest szczegółowy, ale jak się nauczysz to wszystko zdasz bez problemu. Powodzenia :)

Dzięki, wkuwam dalej......

@PF

Podpowiedz mi jeszcze jedno. Test dotyczy tylko moich produktów czy konkurencji tez?

PF

konkurencji też

@PF

PF a Ty jestes obecnym czy bylym pracownikiem? Mam kilka innych pytan odnosnie pracy a nie mam kogo podpytac. Jest szansa na kontakt mailowy z Tobą?

123asd
@Ptaszek

Pytają o wszystko a zwłaszcza szczegółowo o konkurencję całą, łącznie z wyglądem opakowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. - Katowice

• Jak się pracuje w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.?

Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. Sp. k.