ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Pracownik najemny

Bardzo słabo płacą. Dlatego szukają naiwnych żeby się złapali. Nie wiem po co ktoś szuka pracownika a tak nisko go ceni. NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ. NIE POLECAM. Chyba że ktoś chce być niewolnikiem za głodową pensję.

miła sara

@ja aja słyszałam że nieźle się trzymają na dowód tego zobacz ile jest nowych rekrutacji, rozwijają się

FRI3ND
@miła sara

Ilość ofert pracy na dzień 06/05/2016 - 2 dwie, które wiszą od roku. Czy to dużo?? Czy ktoś może podać jaki był zysk / strata w 2015r?

wiem co mowie
@miła sara

hehehe jest tyle rekrutacji - dlaczego ??? dlatego, bo duzo ludzi sie zwalnia i odchodzi ( a nie jest zwalnianych ) w zwiazku z tym rekrutacja musi byc zeby uzupelnic braki kadrowe, a nie dlatego ze sie rozwija i potrzebuje nowych ludzi PEWNIAK !!!

mysz
@wiem co mowie

masz rację i mają bardzo duży problem ze znalezieniem ludzi do pracy, w każdej lokalizacji, ale sami sobie winni.

paola

firma jest,całkiem spoko, niedziele pracujące człowieku cie nie interesują, nie masz niedziel handlowych. Nikt nie każe przychodzić ci dodatkowo do pracy ,poza godzinami. Szefostwu nie uderza woda sodowa. Nie ma takich obaw. Są takie firmy, gdzie każą ci przyjść i pracować - i nie podpisywać list, a płacą najniższą krajową. Tutaj firma wychodzi na przeciw i daje możliwości awansu finansowego. Wszystko zależy od ciebie , czy chcesz poleżeć i marudzić ,że słabo płacą, czy będziesz robił swoją robotę i dziesiątego dnia miesiąca będziesz szczęśliwy ,że masz kasę na koncie. Rozejrzyj się dookoła i zobacz jakie są realia. I przestań psioczyć i marudzić, bo tutaj dla takich maruderów nie ma wakatów. Z dużym szacunkiem dla Ciebie.

wtur

Najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobrazić. Nie polecam. Przeczytacie ten post i nie uwierzycie, ale bardzo szybko można się przekonać.

M
@wtur

Bzdur gadasz. Albo nie znasz rynku albo nie masz bladego pojęcia o tym jak wygląda rynek pracy w okolicach. Warunki pracy są ok i jak wszędzie cisną o wyniki. Chcesz poleżeć zamiast pracować to nie tu.

Stefik

Ogólnie też nie polecam.

starjac
@wtur

Chyba nieprzypadkowo jest sporo opinii słabych o tej firmie.

Nowy Pracownik

Przedstawicielom handlowym jest tutaj naprawdę spoko. Nie słyszałem, żeby inne firmy miały tak wysokie prowizje jakie tu oferują. Do tego marżę to nawet z bonusa liczą.

pewniak
@Nowy Pracownik

licza z bonusa ale o tyle samo masz podniesiony plan

Klaudia

Podpowiedzcie w jakich widełkach są zarobki na stanowisku sprzedawcy w tej firmie?

@Klaudia

2500-3000 brutto w zaleznosci od doswiadczenia i kompetencji

Stefi

Stwierdzenie, że to najgorszy pracodawca jest bardzo niesprawiedliwe. Jeśli coś w firmie źle funkcjonuje to lepiej napisać konkretnie. Zawsze jest szansa na poprawę!!

Kulesza

Może trudno jest osiągnąć założony plan ale dla słabszych handlowców. Dobrzy poradzą sobie z pewnością. Chociaż przy tak dużej konkurencji nie jest łatwo.

Kaligula

Fajna firma, daję radę trzymać na dobrym poziomie sprzedaż.

Pracowałem ponad rok w firmie Asaj na stanowisku Handlowca. Mogę polecić firmę - zapewniają szkolenia wdrażające , opłacają pobyt na szkoleniu. Do minusów można zaliczyć wysokie plany sprzedażowe - ciężko jest je wykonać.

Szemraniewfirmie

Najważniejszy wniosek z lektury opinii jest taki, że przedstawiciele handlowi zarabiają bardzo dobrze czyli firma stawia na wysoką sprzedaż. To zawsze daje dobre efekty.

Joanna

@Karolina praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Może wtedy łatwiej będzie osobom z firmy odpowiedzieć na Twoje pytanie. @Elewina możesz powiedzieć co sprawia, że tak pozytywnie oceniasz pracę w Asaj Sp. z o.o.? Informacje o mocnych stronach pracy w firmie będą bardzo pomocne.

W jakich godzinach pracują?

Elewina

Bardzo chwale sobie prace

Laura

Czy aktualne są jeszcze oferty pracy dla przedstawiciela handlowego w Olsztynie? Jakie warunki ma w firmie PH?

Joanna

@Nowy Pracownik rozumiem, że niedawno dołączyłeś do firmy Asaj . Mógłbyś powiedzieć jak wyglądało wdrażanie do pracy na nowym stanowisku? Mogłeś liczyć na szkolenie wstępne? Chętnie też dowiemy się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach na temat firmy jako pracodawcy?

Alkatan

Co poza dobra kasą przedstawiciel handlowy otrzymuje od firmy , myślę o sprzęcie do pracy, samochodzie?

Sajka

Jaka to przyczyna nie pozwala na pisanie na forum? Tak mało aktywni jesteście, pewnie w firmie jest super i nikomu nie chce się tu wypisywać. Szkoda bo ludzie szukający pracy mogą się czegoś dowiadywać.

Misza

Widzę, że Asaj ma w najnowszej ofercie pracę dla przedstawiciela handlowego z czego bardzo się ucieszyłem. Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Proszę jedynie o kilka dodatkowych informacji. Jaka jest atmosfera, czy są jakieś dodatki?

Pirat

Kto jest dyr odpowiedzialnym za Warszawę?

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.