ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Joanna

@radzik na jakiej podstawie tak sądzisz? Jesteś pracownikiem czy klientem Asaj? Twoja wypowiedź nie zawiera merytorycznych faktów, zatem spróbuj ją o nie wzbogacić @anonymous pracujesz u tego przedsiębiorcy? Możesz coś więcej napisać o jakości pracy w Asaj?

radzik

dziadostwo mega

Stefan

@Stefan

Weź wejdź na stonę firmy i dudy nie zawracaj.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

M

Ile dają za wpis ? Daje się z tego wyżyć czy trzeba puszki i butelki zbierać ?

Jack

Dziś się dzieje w Olsztynie bardzo dużo. dobra ekipa. jakis czas temu się rzeczywiście wymieniła ale to może i lepiej bo atmosfera jest teraz nieporównywalnie lepsza. chce się działać. trwa remont w budynku więc i to na plus!

Damian

dajcie znać jak jest w Olsztynie w ASAJ? Słyszałem bardzo dobre opinie i chciałbym to potwierdzić? ktoś, coś???

@Damian

Jak najbardziej potwierdzam, w Olsztynie zaszły pozytywne zmiany, filia się rozwija, remontuje, firma inwestuje w pracowników przez wprowadzenie atrakcyjnego systemu wynagrodzeń.

@Damian

Kilka lat temu to była jedna z najlepszych filii-być może było to spowodowane większymi inwestycjami drogowymi i nie tylko w tym rejonie. Potem nastąpiło jakieś tąpnięcie i część załogi odeszła. Co dzieje się dziś tego nie wiem....

Joanna

Zarobki ASAJ w sensie premie – można naprawdę dobrze zarobić ale kto liczy na to, że za nic, to się przeliczy.

Gutek

FRI3ND może i Grodno ma chęć ale co z tego jak nie mają na to szans. Asaj się umacnia i jest coraz lepiej. Z bałaganu w porządek, liczę na szybkie efekty tej przemiany, bo kasowo już czuje pozytyw a jestem tu tylko sprzedawcą

FRI3ND

Czy to prawda, że Grodno ma chęć na przejęcie Asaja?

ziom

Żarówek chyba nie chce ci się pracować! ja tam niezła kasę wyciągam. niedawno właściciele sami jezdzili, zdaje się po wszystkich filiach, na prezentacje strategii. fajna wizja i pomysły. czuć i widać to w ostatnim czasie bardzo, że zarządzający dwoi się i troi zeby było lepiej. Żarówek zakasuj rekawy i do roboty! weźmiesz się za robotę, to i kasa ci podskoczy! leni tu nie lubią, to fakt. dobra kasa za dobrą robotę. tyle w temacie.

Joanna

Witam, @Żrówek wypowiedział swoje zdanie odnośnie sytuacji jaką zastał w firmie Asaj, ze wcześniejszych opinii innych użytkowników forum doczytuję się, trochę innego zdania na temat pracy i ogólnych warunków jakie tam panują. Czy znajdzie się jeszcze ktoś kto mógłby odnieść się do tego co napisał Żarówek? Poprzeć jego zdanie bądź wygłosić odmienne, lecz obiektywne zdanie?

Żarówek

NIE POLECAM. Dużo napisano na tym forum o zarobkach czy traktowaniu pracowników, ale chyba najważniejsza rzecz to fakt że ani właściciel ani dyr. zarządzający nie mają wizji rozwoju tej firmy. Już teraz to widać w wielu oddziałach, do centrali do może jeszcze nie dotarło. Choć jak zobaczyłem HURTOWĄ wymianę wyższej kadry zarządzającej to mina mi bardzo zrzedła ............dobitnie świadczy to o problemach. A i dostawcy o tych problemach już mówią. No nic, należy pracować i ........... szukać nowej pracy. Pozdrawiam

kosztan

dziadostwo

FRI3ND

Podobno zwolnił się dyrektor zakupów?? Nie wiecie gdzie poszedł?

@FRI3ND

Jeszcze na wypowiedzeniu podobno. Najlepiej samemu go zapyta o ile będzie chciał powiedzieć prawdę - no może powie jakiś nowy kawał :)

okular
@FRI3ND

Nie jestem pewien ale chyba do końca marca jest lub kwietnia. wiec jeszcze troche jest w asaj. pewnie w zgodzie się rozstają. na to wyglada.

kartridż
@FRI3ND

jest sens się starać o to stanowisko? jaka kasa? (dyr. zak)

krejzolka
@kartridż

jest sens jeśli masz doświadczenie na takim stanowisku. wymagania są spore. Dyrek musi być kumaty. kasa solidna zapewne. jak to na tym stanowisku. podstawa i premia. powodzenia!

karmen
@FRI3ND

to jak kumpel dyrektora zarządzającego ucieka z tej tonącej łajby zwanej asajem, to ciekawe co niedługo będzie się działo....

gofer
@karmen

przyjdzie nowy marynarz i łajba popłynie sobie dalej - jak to na każdej łajbie, załoga czasem się zmienia.

Agata

Mam pytanie jak wygląda praca w księgowości firmy jakie są zarobki na poziomie samodzielnej ksiegowej. w spółce Asaj.

Nicka
@Agata

coraz lepiej ale dużo się tam dzieje. coraz nowocześniejszy dział po latach uśpienia. z zarobkami tez zmiana na plus

Gocha

Podobno jest tam corazvlepiej

Mary
@Gocha

Pewnie ze lepiej. Od czasu nowego zarządzającego - ma wizje, cel. Stawia na ludzi z pomysłami, pracowitych. Inni będą narzekać, ci co myślą, że się "poślizgają" i jakoś to będzie. Ja jestem dobrej myśli. Chce się tu pracować. cora częsciej myślą o pracowniku

luk-loki

Dzień dobry, Mam pytanie do osób pracujących lub które w ostatnim czasie pracowały w firmie Asaj proszę o kontakt luk-loki@wp.pl. Za pomoc odwdzięczę się.

Tomi

Na stanowisku pH jaka podstawę można dostać w tej firmie?

Ruben

Dlaczego ost asaj szuka tylu handlowców? Sami sie zwolnili czy zwolniono ich? Jakie są warunki płacowe w tej firmie?

kokoko
@Ruben

sami się zwolnili, bo tam się nie da pracować. tak się rozwijają, że się zwijają.

Ruben

Czy może ktoś wyjaśnić dlaczego Asaj ost szuka tylu handlowców? Sami się zwolnili, zwolniono ich czy zwiększają strukture? Jakie warunki płacowe na stanowisku handlowca podstawa + premia?

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.