ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Andrew

Kochani, unikajcie tej firmy jak ognia. (usunięte przez administratora)Rotacja niespotykana w żadnej innej hurtowni. Zarządzający firmą to osoby bez kompetencji co niestety przekłada się na pracę w filii.

M
@Andrew

Ruble się nie zgadzają no końcu miesąiaca czy co ?

D
@M

Też się zastanawiam, wypłaty zawsze na czas. Pewnie za brak wyników go wyrzucili i teraz przeżywa.

Szukajaca pracy

Jakie są warunki w pracy w księgowości?

DET

Jako były już pracownik też postanowiłem podzielić się swoją opinią bo widzę, że zarząd albo administracja asaja ostro tu walczy żeby mydlić ludziom oczy. Żałuję odejścia tylko z jednego względu, na detalu pracowałem z bardzo fajnymi ludźmi i atmosfera była na prawdę spoko. Ale wszystko poza tym niestety zdecydowało że z firmy trzeba było odejść. Podejście zarządu jest tragiczne, nie szanują ludzi, dokładają obowiązków które powinny leżeć w kompetencjach totalnie innych działów, np administracji, windykacji, księgowości czy marketingu... Rafał fajnie, że wspomniałeś o tym że firma notuje 30% wzrostu, szkoda tylko że zapomniałeś o tym że pomimo tych wzrostów plany są tak sprytnie założone że firma ma nieco ponad 90% wykonania planu, przez co większość pracowników nie dostaje premii za obrót... W mojej filii w tym roku premii za obrót nie było ani razu pomimo że obrót był średnio 20% wyższy niż w zeszłym... Premia za marżę czasem wpadnie ale i tak to tylko parę groszy bo oczywiście plan na marżę założony taki, że praktycznie niewykonalny... A podstawa moim zdaniem jest bardzo kiepska. Na koniec jeszcze słówko o wielce miłościwym dyrektorze AB... Nigdy w żadnej firmie nie spotkałem takiego prymitywa na takim stanowisku. Wchodząc do firmy nie raczy się nawet z nikim przywitać bo to przecież jego "podwładni" winni czynić mu pokłony. Różne niewybredne komentarze do koleżanek są u niego na porządku dziennym, tak samo jak narzekanie jednemu pracownikowi na drugiego przez co całkowicie rozwala atmosferę w firmie... Jednym zdaniem jeśli chcesz pracować jako sprzedawca, telemarketer, windykator, księgowy i administrator w jednym za kiepską pensję to serdecznie zapraszamy do ASAJa

Były
@DET

Kochajmy pracowników Asaja, tak szybko odchodzą :)

Good
@DET

Witam zarobki na PH od do ilu można zarobić to interesowałoby potencjalnych aplikantów czy warto w ogóle wysyłać bo zdania podzielone ale twój wpis widać że logiczny. Na jaką kasę można liczyć? Pozdrawiam

DET
@Good

Jako PH można zarobić ale trzeba liczyć się z tym że na początku będziesz jechał na samej podstawie bo nikt nie odda Ci grubych klientów... PH mają płacony procent od marży która wyrobią więc myślę że pierwsze pół roku/rok to jazda na samej podstawie aż ogarniesz sobie klientów. Pozdr

Nie wiem kto mówi o dobrych pieniądzach w asaj. Byłem na rozmowie, zaproponowano mi stawkę zdecydowanie poniżej wartości rynkowej oraz moich aktualnych przychodów. Szkoda czasu na rozmowę z tą firmą...

Dawny pracownii

Pracowałem w tej firmie ponad 20 lat. Niedawno się zwolnilem. I wiecie co? Absolutnie nie żałuję. Całkowity wyzysk z człowieka, pensja słaba. W nowym miejscu pracy dostałem na start prawie tyle co w asaju po ponad 20 latach pracy. Nic dziwnego że firma przechodzi kryzys pracowniczy. Ciągły przemiła ludzi. W sumie jak się człowieka nie szanuje to tak jest. 0 rozmowy z ludźmi którzy zostawili tam całe serce słysząc to że w każdej chwili ktoś może go zastąpić. Całkowity brak szacunku dla pracownika. Śmieszne premie. 0 socjalu nie licząc kawy i herbaty. Po tylu latach pracy radzę omijać tego pracodawcę. A administrację proszę o nie ocieplanie wizerunku firmy pisząc o nie w samych superlatywach bo to nie prawda. 0 rozwoju. 0 podwyżek. Pozdrawiam firmę która boryka się z problemami kadrowymi. Nie szanuje cię ludzi więc nie dziwię się że odchodzą. Ciekawe czy prezes Stanisław wie że znowu ludzie się zwalniaja

Kulik

Spróbowałem choć obawy były... polecam.

Zawiedziony

Tragedia - tyle można powiedzieć o tej firmie

Gruby Bolo
@Zawiedziony

Zawiedziony, bardzo konkretny gość jesteś, nie ma co! przynajmniej byś napisał dlaczego taka tragedia u ciebie. byśmy ci wtedy mogli wspołczuc i połaczyc w bólu, ewentualnie zaparzyć meliske. chyba nie znasz nowych sciezek karier. można przeskoczyc 2 stopnie! kto tak ma w naszej branży? i kto tak ma gdzie indziej? nikt. fajnie ze na leniwców nie musze pracować. Leniwce poszły do odstrzału! hurrrraaaa

Tulipan

Jest bardzo dobrze awidze ze bedzie jeszcze lepiej. mam szanse na rozwój a to mnie kręci najbardziej.

Albercik

Jawampowiem, a premii rozumiem nie dostajesz bo nie chce ci się robic porządnie? Ja tam gębę dawno zamknąłem bo nikt nie płaci lepszych premii w branży a i poza nią. Zona pracuje w sprzedaży i ma grosze. Chłopie weż się w garść albo poszukaj szczęścia gdzieś indziej bo plujesz jadem gościu. A prezesi doskonale znają ludzi i tu kolejny niewypał w tym coś napisał. Jeżdzą po filiach, gadają z ludźmi. Wiem bo non toper z kims gadam z filii. Na każdej imprezie z kientami ktoś jest z zarządu więc piszesz totalne głupoty.

Duzowiem

JAWAMPOWIEM, może masz na myśli odejście kliki z Piotrkowa??? całe szczeście ze nie ma pani kierowniczki. zastanawiałem sie po co ją trzymali tyle lat, rozwalała atmosfere i były machlojki ukrywane przez spryciule. wreszcie znalazł się dyrektorek co sie na niej poznał. reszta chyba w miare kumata ale bedzie lament jak ich przekreci. oj bedzie!!!!

Jawampowiem

Wielka porażka. Wszędzie ludzie odchodzą. W Łukowie 5, w stojadlach połowa nowych, Radom jakoś się trzyma, brzeska bez pracowników stałych, Białystok rzucił papierami i cały nowy skład. Na Tetmajera również ludzie odchodzą którzy pracowali po 15 lat+. A czy forma coś z tym robi? Nic. Lepiej zatrudnić swierzaka i dać mu tyle ile chce stary pracownik z doświadczeniem. Nic forma nie walczy i tych którzy coś potrafia i pracują. (usunięte przez administratora)

KISS22
@Jawampowiem

W takim razie dlaczego nie wymienią dyrektorków, którzy niewiele potrafią, a są od zawsze. Oto owoce ich pracy.

rafał
@Jawampowiem

Tak się zastanawiam .... może dlatego firma ma 30%-owe wzrosty, że odeszli ci co mieli odejść a przyszli ci co mieli przyjść.

Jawampowiem

Tutaj nie szanuje się pracownika. Lepiej zatrudnić swierzaka a potem narzekać jak to długo i ciężko go wyszkolić zamiast postarać się zatrzymać ludzi z doswiadczeniem

Emel

ASAJ szanuje ludzi pracowitych i ambitnych. jestem w sumie niedługo w firmie ale liczę, że przy wsparciu , uda mi się awansować. Firma dobrze placi.

X

Nie polecam tego pracodawcy. Brak szacunku dla pracownika. Jeden wielki bałagan w firmie. Większość pozytywnych opinii jest pisanych przez dyrekcję specjalnie w celu poprawienia wizerunku firmy i przyciągnięcia potencjalnych kandydatów.

Xxw
@X

Jak zwykle wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Może nie jest idealnie ale przynajmniej wiem za co pracuje, robię wynik to mam kase. Pokaż mi firmie gdzie wszystko jest idealnie poukładane.

MT

Podobno samochody dla terenowych zmieniają na lepsze. Wielkie mi coś ....

Look

Aplikuj póki są miejsca. Poodobno już za chwilę wprowadzą coś dobrego. po ostatniej imprezie z super nagrodami dla pracowników, jestem skłonny uwierzyć, że to będzie kolejny hit! poleciłem kumpla, mam nadzieję, że się dostanie bo warto!

Tom
@MT

Pewnie, że wielkie coś... ja tam nie jestem regionalnym a niedawno mi wymienili. i nie tylko to, z tego co wiem będzie dużo się działo na korzyść pracownika.

Renata

Witam, wie ktoś czy w marketingu nie szukają kogoś ? kto rządzi marketingiem do kogo się udać ;) z góry dzięki za pomoc Renata

GRUPA

Szukają pracownika najemnego tylko za mało płacą i łapią tylko niewolnika z którego nie będzie pracownika. Zacznij płacić ASAJ to może się uda :)

Leon
@GRUPA

O to żeś chłopie trafił .... chyba już dawno poza branżą. Nie wiem czy teraz ktoś lepiej płaci w branży niż oni - przynajmniej na mobilnych.

Lenon
@Leon

Na stacjonarnych też prowizje są konkretne. Jak do tej pory lepszej kasy nie miałem u innych.

@do pracowników Asaj@

Mam do was pytanie, kto rekrutuje w firmie? Z kim pierwsza rozmowa? Byłem kilka lat temu na spotkaniu z blondynką z krótkimi włosami. Ładna całkiem i miała czym oddychać ale niezbyt lotna była. Teraz jest ta sama? Przymierzam sie do wysłania civika ale z kims bardziej wolałbym rozmawiać...

Majkel

Niezłe zmiany się szykują. jestem sprzedawcą. Coś tam wiem. i nie mogę się doczekać. ktoś, coś też wie?

M
@Majkel

Coś wiesz ktoś coś wie ? Uderzyłeś się ostatnio o podłogę głową ? Bolało ? Masz jakieś wizje... ?

Nurek

radzik - Twoja opinia też dziadoska. jesacze żeby był tu jakiś konkret

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.