Opinie o Pro-carbon w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pro-carbon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pro-carbon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-carbon w Bytom

ksg Nowy wpis

Firma niewarta uwagi ze względu na łamanie wielu przepisów.Jeśli pracownik się zwolni lub porzuci pracę nie ma co liczyć na wynagrodzenie za ostatni miesiąc.Pieniądze częsciowo wypłacane pod stołem ,brak posiłków regeneracyjnych,brak ewidencji czasu pracy.Urlop jeśli nie jest zgłoszony przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem to jest wypłacany w kwocie 50 pln za dzień.Prezes przeważnie nie dotrzymuje słowa w kwestii wypłaty,ludzie zatrudniani czasem na czarno żeby nie płacić składek.Same negatywy.

Ryszard

Jeśli komuś nie odpowiada praca w tej firmie to zawsze może ją zmienić, po co tak narzekać?

Tępy ryl
@Ryszard

PBSz szuka pracowników

Hanys

Każdy tylko narzeka że mało że kręcą.To zatrudnijcie się na Carbon przebudowy za 2100 miesięcznie,Linter i tym podobne ..jest takie przysłowie wszędzie dobrze gdzie nas niema.I tak szacun do prezesa że daje robotę debilom bo takie są realia w większości firm.A jak ktoś przychodzi zielony i chce na dzień dobry jak na JSW placom to oczyma tu pisać.Wiekszosc co tu pisze to nieudolne lub tym podobne to moje zdanie

mcmnn Nowy wpis
@Hanys

zobaczymy czy jutro bedziesz tak zadowolony jak kasy nie dostaniesz

Łukasz Nowy wpis
@Hanys

Zielony? To znaczy że przyjmują do przyuczenia i nie robią problemu jak ktoś nie ma doświadczenia? Można tu złapać trochę fachu?

Hanys

I jeszcze zapomniałem która firma da mieszkanie za darmo+samochód żeby sobie Ukraince i Gruzini dojeżdżali do roboty.I jeszcze co niektórzy z tych przyjezdnych nazekajom że im źle.No wiadomo wszystkim nie dogodzisz.A jak ktoś jest kumaty i zna się na swoim fachu to swoje dostanie nawet w Procarbonie

Karolina Nowy wpis
@Hanys

no jesli auto dają to fajna opcja, a jakie jak już? i w sumie dobrze zrozumiałam, że zaznaczasz zarobki jako 2,1 tys ale można więcej? jakim konkretnie sposobem i ile max się wyciągnie wtedy? no, że robotą to wiadomo ale jaką?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pro-carbon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno

W poniedziałek mam się zgłosić na rozmowę na żołnierska w Bytomiu pytam.czy warto?

Izabela
@Tomek

Możesz mi powiedzieć coś o swoich kwalifikacjach? Ciekawi mnie na co patrzą przy zatrudnianiu i kogo zapraszają na rozmowę :p

Nn

Ostrzegam wszystkich pracowników przed tymi złodziejami. Jeśli jesteś zwolniony nie wypłacają wynagrodzenia, w dodatku podkładają do podpisu druki KW in blanco, i mają dowód na to że odebrałeś wypłatę której nigdy nie otrzymałeś. (usunięte przez administratora)

@Nn

A Ty podpisałeś / podpisałaś coś in blanco? Jeśli ta firma jest na bakier z uczciwością, to robiąc tak, tylko się niepotrzebnie narażasz. Ale nic straconego, od takich właśnie sytuacji są Sądy Pracy. To nic nie kosztuje, zdecydujesz się na to?

Honorata

O co chodzi z tymi karami 1000 zł za kazdy wyjazd? Jakis czas temu ktos z was napisal ze na czysto ma 3500, poprawila sie stawka??

Poszukujący

Czy ta firma to ta sama co Hatro?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pro-carbon?

Kola

Na butelke amaryny i uscisk kieownika

Izabela
@Kola

Czyli nie można na żadne narzędzia pracy liczyć? Trzeba sobie samemu zapewnić?

Janosik

Nadsztygary ze szczyglwic to dwoch kacapow.posrane emeryty .pisulo

Krzysztof
@Janosik

Ile jadu jest w tym wpisie, o matko. Może powiedz coś o pracy tutaj zamiast wyzywać bogu ducha winnych pracowników?

Tępy ryl
@Janosik

Nadsztygar Pisula to jedyny fachowiec w tej firmie. Zjadł żeby na górnictwie. Jednak z pustego nawet Salomon nie naleje ????

Zxn

KWK Szczygłowice pracuje niejaki Piotr Piątego cieśla górniczy jedno szycie8/10 minut do tego papiery elektryka na6 kv. wiele innych uprawnień na żarówki nie nażeka robi swoje i jest zadowolony ?????

Czy zdarzają się nadgodziny w Pro-carbon?

Eloelo

Ja tam pracuje i jest wszystko ok co do grosza

Kris
@Eloelo

A zarobki jakie tam

Kwk budryk

W procarbonie odpisujesz papier że jak pójdziesz na 6 za każdy wyjazd masz karę 1000 zł szkoda że nie można dołączyć zdjęcia bo mam takie ! Tylko w tej firmie mają takie kary

alkoholik
@Kwk budryk

dał by mi to do podpisu tylko raz ale cuda są na szczygłach jeden pan strzałowy emeryt ma za urlop płaconą dniówke pełną a reszta 50pln

@alkoholik

Konkretnie napisz kto a nie jakieś tajemnice

małolat
@Kwk budryk

Ja pracóję w tej firmie już trzy lata na Budryku i nie słyszałem żeby Bukowski wzioł komuś pieniądze, a jak uciekacie z pracy to ma rację, zarobki gdzie bez kwalifikacji zarobicie 3500 zł poza przodkiem bez sobót i niedziel idzcie do sigu ja tam pracowałem wiem ile się zarabia

małolat
@Kwk budryk

Ja pracuję na Budryku trzy lata i nie słyszałem żeby Bukowski wzioł komuś pieniądze a jak uciekacie z roboty to mo racja gdzie zarobicie takie pieniądze jo bez sobót i niedziel mom na czysto 3500 kto zarobi tyla poza przotkiym bez kwalifikacji idzcie do sigu tam zarobicie wiyncyj

Mody

(usunięte przez administratora) i tyle ostatnia wyplata do koperty i 900zl mi brakuje za caly miesiac .. nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy

GRUZIN

NAWET PRZELEWÓW NIE PŁACI W TERMINIE.CO ZA (usunięte przez administratora) Z TEGO WŁAŚCICIELA.KARA ZA TAKIE WYKROCZENIE TO OD 1000zł do 30000tyś. zł

Czy tylko narzekać potraficie? Może trzeba czasami więcej popracować a później będzie dobrze.

edek
@Andrzej

Więcej popracować ?!! Jak ja więcej popracowałem to dobrze miało kierownictwo i przodowy a ja ochłapy!!

Pipi
@Andrzej

Im więcej pracujesz tym bardziej cię (usunięte przez administratora) , ja przez dwa tygodnie nie dowiaduje się jaką mam stawkę dlatego rezygnuje skoro kierownik sztygar przpdowy pani w biurze nie wiedzą za ile robię ....(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) i krętacz a z karami na Budryku to Pan Bukowski wymyślił były dyspozytor KWK Budryk który został wyzucony za (usunięte przez administratora) powodzenia życzę w tej firmie

(usunięte przez administratora) Najniższa krajowa A reszta do koperty i zawsze oszukują na pieniądzach. Odpisujesz posiłki profilaktyczne i ich nie dostajesz. Ubrania robocze najgorszej jakości. Na szczęście wszystko ładnie nagrane i wystarczy powiadomić pił urząd skarbowy i prokuraturę. I dopilnować żeby zrobili swoje i porządek z panem Bukowskim który nie zna się na niczym ale w oszukiwaniu ludzi jest mistrzem. Ogólnie trzeba doprowadzić do upadku tej firmy na Budryku bo to kpina z ludzi prawa i górnictwa oraz przepisów bhp. Czas powiadomić odpowiednie organy które zajmę się panem nadsztygarem i przekretami w tej firmie i dołączyć materiał z nagraniami potwierdzającymi te wszystkie walki.

Kuka

Witam jak zarobki na eko plusie?pytam bo robią tam.

Łukasz
@Kuka

Pisałeś jakiś czas temu. Zdecydowałeś się na pracę i znasz już warunki zatrudnienia? Liczę, że podzielisz się informacjami na forum.

Rylek

Witom. Chopy dejcie se spokoj z ta pseudo firma. Jo tam niy robia ale znom chłopców na kwk szczyglowice co tam haratajom. Najgorszo firma na calyj grubie i najwiynkszymu wrogowi niy polecom. Powinni przijmowac tam skazancow za kara.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-carbon - Bytom

• Jak się pracuje w Pro-carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-carbon?

Pro-carbon
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Wieczorka 4
    42-674 Bytom