Opinie o Gold-Trans Buczniewski Artur w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gold-Trans Buczniewski Artur. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gold-Trans Buczniewski Artur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold-Trans Buczniewski Artur w Łomianki

Jak długo trwa proces awansu w Gold-Trans Buczniewski Artur?

Prosze o pomoc w znalezieniu, namierze pana Buczniewskiego i Pani Kochanowskiej.. Pobrali kaucje za wynajem i ani auta ani kaucji.. Para (usunięte przez administratora) Przestrzegam

Witam, nie wiem czy nadal Pan/Pani szuka tych dwoje (usunięte przez administratora) ale wiem gdzie obecnie przebywają

Witam, ja szukam. Czy ma ktoś namiar ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Gold-Trans Buczniewski Artur?

Rafal Nowy wpis

jest to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sciga jego i jego partnerke Monike wymiar sprawiedliwosci, niesamowity bajerant oraz (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora) wiele osob , zalatwial sprawy do czasu pobrania zadatku pozniej zmywal sie, wiele osob go poszukuje... i jego Monike na ktora przepisywal firmy , otwieral kilka firm..

Staszek

Znalazłem informacje, że firma została wykreślona. Może ktoś ma więcej danych?

Seba.
@Staszek

Buczniewski mieszka w Milanówku ukrywa się (usunięte przez administratora) Jest z nim Monika Kochanowska. Nr tel do nich to.533 765 399

Dariusz
@Seba.

Witam Bardzo proszę o Kontakt na adres dariusz.charcinski1@wp.pl

@Staszek

czy Buczniewski jest w Lomiankach ? Nie mogę go spotkać ? Ktos ma namiary?

Dariusz
@Adam

Witam Bardzo proszę o kontakt mam pewne informacje ale nie chce publikować dariusz.charcinski1@wp.pl

Bor
@Seba.

Kochanowska brala na fikcyjna sp zoo leasingi i wyłudzali kaucje bez zwrotu Gold Trans Artur Buczniewski Wrzeciono 59c/25 01-950 Warszawa Polska Poland Contact person: Artur Buczniewski, tel.: 0-530802238, Artur Buczniewski, tel.: 0-530802238

Bartosz
@Bor

Czy z Waszych ostatnich wypowiedzi w tym temacie mam rozumieć, że firma Gold-Trans już nie istnieje? Muszę to koniecznie ustalić bo nie chciałbym po prostu prowadzić dyskusji na temat firmy, która już nie działa. Fajnie będzie to ustalić, dlatego liczę, że odpowiesz. Będę Ci bardzo wdzięczny.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gold-Trans Buczniewski Artur? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Zastępca Dyrektora Finansowego
SMART-HR
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o

Firma już nie istnieje . Pracowałem tam przez 3 lata , i nie mogę powiedzieć złego słowa .

Ok audi

Poszukuję na namiarów na Pana Artura lub Panią Monikę Zalegają od 3 lat pieniądze za najem W ostatnim miejscu w dziekanowie leśnym właściciel terenu stwierdził że nie płacił czynszu i uciekl

Czy ta firma jeszcze instnieje? Gdzie aktualnie mają bazę?

Bartosz
@Paweł

Z informacji znalezionych w internecie wychodzi na to, że firma w dalszym ciągu istnieje. Jednak brakuje wiadomości związanych z pracą w tym miejscu. Zapytałeś o istnienie firmy, ponieważ interesuje Cię praca w tym miejscu? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Firma nie może istnieć,(usunięte przez administratora) Pastet, nie dotrzymuje słowa. Zamknij tę firmi. Moje sugestie dla Gold-Trans Buczniewski Artur: Nie Nie powinno istnieć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie powinno istnieć

Biuro
@Anonim

Witam, w związku z wzrostem pojawiających się opinii Gold Trans Rent A Car Artur Buczniewski zaprasza do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Anonimowy i zbyt ogólny charakter Państwa opinii stawia pod znakiem zapytania wiarygodność informacji i nie pozwala nam odnieść się do nich w sposób konstruktywny. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla firmy są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: goldtrans.ab@wp.pl Dziękujemy za wszystkie Państwa wpisy, także te krytyczne jednak chcemy podkreślić , nie opóźniamy się z wypłatami- zawsze są terminowo, auta które mamy są własnością firmy, która jest wypłacalna, a każdy nasz pracownik posiada kartę paliwową. W związku z tym Pracodawca zwraca uwagę, że treść niektórych publikowanych na forum przez Państwa wpisów może naruszać dobra osobiste Pracodawcy oraz pracowników. Pracodawca wzywa do zaniechania tego typu działań. W sytuacji stwierdzenia kolejnych naruszeń Pracodawca zastrzega sobie prawo do podjęcia niezbędnych kroków prawnych w celu ochrony swoich praw i zgłoszenie tego wykroczenia organom ścigania. Z poważaniem, Gold Trans Rent A Car Artur Buczniewski

@Biuro

Zbyt ogólny?? Artura drogi 90% opinie dotyczy Ciebie i twoich przekrętów Liczne sprawy w sądzie są wynikiem Twojego prowadzenia firmy. Jesteś dłużnikiem i uciekasz placenia. Sam udajesz wiarygodnego ze względu na fakt iż 3 osoby mają na siebie firmy i się zadluzaja Rozumiem że p. Kochanowska potrzebna była tylko do machlojek ale jak żyć z takim człowiekiem. Nie stawiasz się na rozprawy,unikasz wezwań

@Biuro

I KOLEJNE KŁAMSTWO AUTA KTÓRE BYŁY WŁASNOŚCIĄ FIRMY OD RENAULT MAGNUM PO AUDI A6 ZLICYTOWAL KOMORNIK AUTA SĄ WLASNOCIA SCANIA RENT,MILENIUM BANK TUDZIEŻ SĄ W WYNAJMIE NIE RAZ AUTA CHCIELI ZABRAĆ PRZEPISYWANIE NA INNE FIRMY CIE UCHRONILY

@Biuro

Firma która reprezentujesz od dłuższego czasu nie posiada wystawiania faktur VAT powód blachy unikają skarbówki Nie wybielaj się internetowo zacznij spłacać długi to zaczną cie ludzie szanować Podmiot o podanym identyfikatorze podatkowym NIP nie jest zarejestrowany jako podatnik VAT

@Biuro

Zakładają fikcyjne firmy słupy Gold -trans Group Monika Kochanowska Usługi transportowe Płońsk 0,0 0 05-092 Płońsk, gen. Zawadzkiego 16, woj. mazowieckie nazwa rejestrowa:SILVER TRANS MONIKA KOCHANOWSKA adres rejestrowy:Zawadzkiego 16, 09-100 Płońsk, mazowieckie adres do doręczeń: Zawadzkiego 16, 09-100 Płońsk, mazowieckie Sklep Moart Usługi Transportowe Artur Buczniewski Wołoska 137, 02-507 Warszawa

Najemca
@Biuro

Człowieku bez przesady oczym ty piszesz ??? Firmy pozakladane na Bóg wie kogo,s(usunięte przez administratora) Zasłużony po uszy,unikasz leasingow. Ty śmiesz tak pisać. Ty nie masz żadnego dobra i wpisy które mówią prawdę uderzają ale niewinnych po kieszeni po dłużnik z Ciebie(usunięte przez administratora)

Windykator

Czy ktoś wie gdzie ten (usunięte przez administratora)ma teraz bazę?. Z tego co wiem to wynajmuję Plac (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Firma jak najbardziej ok! (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Gold-Trans Buczniewski Artur: Stawiaj na polskich kierowców a nie rumuńskich ukraicow Lubię atmosferę w Gold-Trans Buczniewski Artur za: Normalne relacje

Wieslaw

Katastrofa Dłużnik i (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Gold-Trans Buczniewski Artur: Omijać nie zawierać umow

Realista

Bzdury wypisujecie.Firma jak najbardziej wypłacalna.bynajmiej z mojego punktu widzenia,i nie sadze aby było inaczej

Zenek

Gdyby firma miała coś płacić to pewnie by zapłaciła. Może ktoś ma złe wyliczenia i stąd takie nieporozumienie?

Kłamca i oszust

Renata

UWAGA !!!!!!!!!!!!! Najbardziej KŁAMLIWA firma jaka spotkałam. Właściciel kłamie w żywe oczy , przekręca fakty , nie płaci za wynajęte samochody !!!!!! Mąż pracował tam i sam ze swoich pieniędzy musiał lac paliwo. Właściciel mówił ze odda nigdy nie oddał. Jak pojechaliśmy po pieniądze to nie przyjechał na spotkanie.

Na jutro pozostało jeszcze 22

Firma porażka oprócz Gold trans mają inne spółki również zadłużone, sprawy w sądzie,prokuratura za plecami. najgorsze w tym jest fakt iż Buczkowski i Kochanowska kłamią do granic możliwości Dłużnicy. Firma robi co się żywnie podoba

Eldorado
@Na jutro pozostało jeszcze 22

Masz racje !!! Wiem coś o tym. Nie znam nazw innych firm ale słyszałem ze w każdej coś jest na rzeczy. Gold to chyba najstarsza firma.

Firma solidna właściciel trochę ma za dużo na głowie ale Palci pensje co tydzień regularnie wypaca

szofer

Ha ha ha .... sam pan sobie panie Arturze ten tekst wpisał ?? Katastrofa

oszukany
@anonymous

jaka solidna ?????? jak placi co tydzien ???? chyba weglem .... bo napewno nie pieniedzmi... wlascicel ma duzo na glowie ? ciekawe czego ... chyba dlugow

XXXL
@anonymous

Mi tam płaci robie ponad rok A ci co piszą to chyba ci co kradli i odeszli z powodu zmuszenia do odejścia. Jak wam się chłopy nie podoba to szukajcie gdzie indziej roboty nigdzie nie jest super,a 16 lat latam nie z jednego pieca chleb jadłem .

Wawa tour
@XXXL

Na cholere piszesz bzdury, buczniewski i p. Monika to kretacze i oszusci Mysla ze ludzi z ukrainy moga osZukiwać

XXXL
@XXXL

A co tam niby można kraść ? A to co piszesz to są słowa Pana A.B Sam sobie pisze odpowiedzi i myśli ze ludzie to idioci. Nie wierzycie , popytajcie w okolicy , popytajcie w sklepach , zapytajcie na stacjach

UA
@anonymous

UWAGA !!!! Nie płaca !!! Nie płaca !!! Nie płaca !!!

Michal M.

Hmmm no nic pani M i pan A to nic innego jak oszusci Prosze uważać

BŁOTO
@Michal M.

A w jaki sposób oszukują?

Michal m.
@BŁOTO

Brak płatności Kontakt sie urywa, nie odbieraja tel. Na umówione spotkanie uciekaja spod bramy

Andrzej o.
@Michal m.

Potwierdzam dłużnik, nowobogacki Nie placi wynagrodzeń. Gdzie sie nie pojawilem i mowilem ze od Buczniewskiego to z góry mi dziekowali. Nie polecam dluznik i zlodziej

Lomiankowiec
@Michal M.

Słuchajcie , tu było dużo innych postów ale ktoś je pousował. Pan Artur B to straszny kręt i kłamczuch. Nie płaci pieniędzy wogole , nie odbiera telefonów i ucieka z firmy jak się do niej pojedzie. To jest poprostu masakra. Dla mnie dno. Powinno się eliminować takich przewoźników i pseudobiznesmenow. Ostrzegam.

Olek

Idealnie nie jest w żadnej firmie. Zawsze jest wyjście i można zmienić firmę!!

Lomiankowiec
@Olek

Ale pieniędzy odzyskać nie można

P9

Czy za kazdym razem jak ktos poprosi firma i portal gowork.pl usuwa komentarze ktore przedstawiaja realia firmy???powinniście nie nazywac sie serwis pracy tylko serwis dla wyzyskiwaczy. Mam screenshoty i zaden z komentarzy nie zlamal regulaminu tego pseudo portalu. Zwykla patologia ktora szerzy patologie a firmagl gold trans a. Buczniewski nadal nie placi i zyje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gold-Trans Buczniewski Artur - Łomianki

• Jak się pracuje w Gold-Trans Buczniewski Artur?

Zobacz opinie na temat firmy Gold-Trans Buczniewski Artur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gold-Trans Buczniewski Artur
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Warszawska 131
    05-092 Łomianki