counter
4 4 11 5 1

Dobre miejsce żeby sie czegoś nauczyć zaraz po studiach. Jednak jak juz umiesz to uciekaj jak najdalej. (usunięte przez administratora) W przeciagu ostatniego roku zwolniło się ponad 80% osób. Po pewnym czasie wstyd sie przyznac ze się tam pracuje.

Neutral
@anonim

Niestety ten kto to napisal dziala odwetowo - krzywdzi i obraza caly zespol ktory tutaj pracuje juz od tylu lat. (ja od ponad 5) Atmosfera jest bardzo dobra.Zgrany i fajny zespol. Praca ciekawa.

Maria Nowy wpis
@Neutral

Witaj, super, że się tutaj wypowiedziałeś i napisałeś jak to faktycznie wygląda w firmie. Skoro zespół jest zgrany to czy nowej osobie łatwo będzie się do niego wdrożyć? Nowi pracownicy ciepło są przyjmowani i można liczyć na wsparcie od innych? Zawsze jest to trochę stresujące gdy zaczyna się pracę w nowym miejscu więc chciałabym się po prostu dowiedzieć jak to wygląda :)

Aneta Nowy wpis

@Katarzyna tylko bezpłatne staże oferują?

Katarzyna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.
Klient

Dzien dobry, oferta stażu jest warta rozpatrzenia? Warto tam iść w trakcie studiów, jak zarobki? To prawda, ze staz trwa 2 miesiące jest bezpłatny?

Tak to prawda można się dużo nauczyć w nowych technologiach. Ludzie fajni i i pomocni. Ci co działają z zagranicą mogą też zobaczyć trochę świata.

Zofia Nowy wpis
@pracownik

Właśnie zastanawiałam się, jak to jest z możliwościami rozwoju zawodowego w Smarttech. Dlatego też nie ukrywam, iż ucieszyłam się, jak napisałeś o tym, że można się tam dużo nauczyć w nowych technologiach. Możesz mi powiedzieć, jakie mniej więcej wymagania stawia firma potencjalnym kandydatom do pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Smarttech Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nowa

Polecam pracę w tej firmie. Ja spotkałam się z dużą otwartością i fajna atmosfera. Szefowa jest więcej niż pomocną i zawsze podchodzi "po ludzku". Fakt często nie ma czasu ale od tego jest kadrowa i kierownicy. Praca z nowymi technologiami i dla tych co lubią wyzwania i pasjonuje ich 3D naprawdę fajna, ale dla tych co chcą robić ciągle to samo za biurkiem 8h dziennie raczej się nie sprawdzi....

Anonim
@Nowa

(usunięte przez administratora) Osobiscie nie polecam pracy w smarttech. (usunięte przez administratora)

Czekamy na nowe info odnośnie firmy Smarttech Sp. z o.o. w miejscowości Łomianki. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Smarttech Sp. z o.o. - Łomianki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad