Opinie o DPK Lombard w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPK Lombard. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DPK Lombard o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPK Lombard w Elbląg

Qwerty Nowy wpis

Czy ktos wie jak praca w malborku ??? Jakas ogolna opinia i jak pracodawca ??

Nowy wpis

@Qwerty

Aktualnie prowadzimy rekrutację na Malbork i Tczew, zapraszamy do aplikowania ????????

Elblążanin Nowy wpis

Jak ogólnie się dostać do pracy w dpk lombard? Jakieś szczególne wymagania czy ludzi bez doświadczenia przyjmują? Jestem z Elbląga mam 24 lata i chętnie bym się tam zatrudnił. Nigdy nie pracowałem w lombardzie ale jestem kumaty, szybko się uczę więc nie było by problemu

Nowy wpis

@Elblążanin

Elblążanin, zachęcamy do wysłania CV na adres: kontakt(małpa)dpk-lombard.pl Oczywiście gwarantujemy szkolenia dla nowych pracowników, także zapraszamy do naszego zespołu :)

Zofia

@Smutnazaba czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Piszesz, że odradzasz pracy w firmie DPK Lombard, jestem ciekaw jakimi kryteriami się posługujesz. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Dave
@Zofia

Co do pracy zarobki są ok nie można narzekac, o ile jest się osobą pojętna to da się zarobic. Szef docenia osoby które się starają ale wiadomo jak to w lombardzie jeżeli nie przykładasz się do swojej pracy to jesteś stratny.l, ale dopóki wszystko sprawdzasz jak należy to na pewno wyjdziesz na plus. Premie owszem są w firmie nawet dobre o ile wyrobisz się że sprzedaza, a targetu nie są duże więc nie ma większego problemu żeby je osiągnąć . A co do tych negatywnych opinii to są dwie opcje. Albo jest to konkurencja albo ktoś nie przykładał się do swojej pracy a potem płakał jak okazało się że coś złe zrobił i się musiał wyrzalic. Obecnie pracuje w firmie drugi rok i nigdy nie miałem większych problemów a szef jest na prawdę spoko zawsze jest w stanie ci pomóc nawet jak to nie jest związane z pracą. pozdrawiam

xyz

@Smutnazaba , dlaczego?

Sprzedawca

Swoje Cv wyslalem jakos na poczatku Stycznia, po kilku dniach dostalem smsa z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjna. Rozmowa przeprowadzona w jednej z dwoch placowek, i co dziwne, na fotelach posrod klientow, co bylo dosc krepujace, ale jednoczesnie sprawdzalo czy jestem niesmialy.

Dostalem pare standardowych pytach w stylu "Prosze powiedziec kilka slow o sobie", "Dlaczego zrezygnowal Pan z wczesniejszej pracy", "Jakie są Pana oczekiwania finansowe". Rozmowa przebiegała w luźnej atmosferze, bez zbędnej spiny.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Smutnazaba

Nie polecam. Z daleka od tej firmy!

Seba

Tak sobie czytam i myślę, że to głupoty jakieś... Zacząłem tu prace i podoba mi się. To poprostu dobra praca i dobry szef. I tyle w temacie

inez

Pracuję tu już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Dobra atmosfera, fajni ludzie, uczciwy i wyrozumiały szef. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM.

Nie polecam takiego pracodawcy.

Artur

Bardzo fajnie mi się pracowało w DPK Lombard, super ludzie, pomocni, szef troche krzyczy, ale najczesciej tylko w zartach, pieniadze ok jak na Elblag, ogolnie wielki poozytyw.

Zostaw merytoryczną opinię o DPK Lombard - Elbląg

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPK Lombard?

Kandydaci do pracy w DPK Lombard napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPK Lombard