Opinie o Stomilex Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stomilex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stomilex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomilex Sp. z o.o. w Opole

Marcela Nowy wpis

Te dziury kadrowe o których ktoś wspomina to bardziej na produkcji się robią jeśli już niż w biurze? po prostu widzę nawet tutaj ze trzy oferty na nią a dla handlowca jedną. Czy przedstawicieli często szukają? Jeszcze przed nowym rokiem widziałam ofertę z kwotą do 5,400 zł, teraz jest 5,600 zł, w ciągu roku też są jakieś podwyżki?

Ludzie widzę ze nawiązywali do szybkiego awansu z tym, że były to posty jeszcze sprzed ośmiu lat ( 2015 r.) od tego czasu jak bardzo warunki zatrudnienia operatorów mogły się zmienić? Teraz właśnie jest oferta dla prace krawędziową, te premie z opisu mnie interesują, kiedyś cos o nich pisali, lecz chce poznać ja w liczbach, czy jak się teraz przyjmę to stawka która zostanie mi zaproponowana będzie ważna także już w nowym roku?

BakuBaku Nowy wpis

Teraz to tam niezłe dziury kadrowe się zrobiły. Ludzi wymiotło, sporo odeszło sama z siebie bo gdzie indziej dostali na start tyle co tu jest już szczytem... szczytem o który jeszcze trzeba chodzić i się prosić u "państwa" z góry. Inni zostali zwolnieni, bo nie potrafili poradzić sobie z problemami, które spiętrzyły się przez zaniechania z góry. Z tego co wiem to śmieszne stawki tu mamy, 5.5k OpLrangaBrygadzista. Powiem ci tak, RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY. Ludzie odchodzą bo tu ryba nie ma żadnego planu, tu zawsze na wszystko jest czas, problemy odkłada się na później z nadzieją że rozwiążą się same. A jak zrobi się kasztan to jest szukanie winnych w pracownikach, którzy niejednokrotnie zwracali uwagę górze na jakiś problem. Zapytaj się kierownika jaki jest plan działu na przyszłość, jaki rozwój, jakieś kursy, to ci wzruszy ramionami bo on nie wie. Wiesz dlaczego? Bo tu nie ma planów na rozwój, na przyszłość. Tu musi coś grubo się #@#%$% żeby prezesi się dowiedzieli że góra jest na dobrzej drodze żeby (usunięte przez administratora)im interes. A jak tak dalej pójdzie to na pewno coś się @%@#. Oby ktoś nie przypłacił zdrowiem... jeden facet stracił nie tak dawno dwa palce, co prawda z swojej winy, ale kierownik wiedział że ma zrobione obejście w maszynie.

tomek

ale firma jakoś działa, wiec nie moze być aż tak źle, na pewno est sporo przykładających się do pracy pracowników @ByłyWspółpracownik. słyszałem za to, ze zaorbki u nich sa takie średnie,(usunięte przez administratora) ale nie wiem czy to prawda. Poza tym mozna tutaj też szybko zdobyc awans, więc też to inaczej wygląda.

Lizak
@tomek

Firma,tragiczna.(usunięte przez administratora). Podstawa śmieszna ale premie są....tylko że je zabierają bo to tamto. Pan dr to młody chłopak bez żadnego doświadczenia na tym szczeblu,kierowników w firmie 10....kto od czego nie wiadomo. I teraz najlepsze lasery 2D...kierownik ślepy na prace,zero pomysłów, tragiczny,brak słów. Brygadzisci na 2D...to już jest jakiś nonsens..(usunięte przez administratora)..poczyta,a i tak nie idzie,a motywacja dla pracowników żadna. Opinie..prawdziwie bo najlepsze ze od byłych i nadal pracujacych tam ludzi z aż 3 hal....coś jest na rzeczy.

Małgorzata
@Lizak

Hej, za co premie w firmie Stomilex mogą zostać zabrane oraz jak w ogóle wyglądają kryteria ich przyznawania? I ile wynosi wspomniana podstawa?

@tomek

Tomek, co Ty piszesz? Szybki awans? Nawet jeśli go dostajesz to dowiadujesz się o nim od kierownika albo brygadzisty ... w szatni albo jeszcze lepiej na hali produkcyjnej (usunięte przez administratora) Więc nie przesadzaj ale tak kolorowo to tam nie mamy a wręcz brudno na halach bo wyciągów nie ma. A Adam z laserów 2D to dlaczego papierami rzucił? Chodził do W. o podwyżkę i chodził "zobaczymy po twoim urlopie", "zobaczymy po moim urlopie". Dużo dobrego, ale i dużo złego.

W Stomilex Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

rozmowa konkretna, szereg benefitów, bardzo miła atmosfera, dobre warunki. ja szukam pracy po wakacjach zatem na razie nie podejmujemy współpracy

@Marcin

Cześć, czyli czekaj, mogłeś podjąć się rozmowy „na zapas”? chodzi mi o to, że po jakim czasie od zakończenia procesu podpisuje się umowę i tak dalej? czy ja także mogę przyjść jeszcze teraz a zacząć od stycznia? Są nastawieni elastycznie? Widzę dwie oferty dla PH oraz operatora lasera, mnie ta druga praca interesuje, są tu teraz braki kadrowe?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stomilex Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pomocnik Operatora Lasera 2D?
Chris

W kwietniu zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną - aplikowałem na stanowisko Przedstawiciela. Przyjechałem do firmy, rozmowa dość rzeczowa, w sumie pozytywne odczucia, choć spodziewałem się, że mnie nie przyjmą. Jedna bardzo duża uwaga - skoro obiecujecie Państwo poinformować do piątku o podjętej decyzji to stosujcie się do swoich zapewnień. Niestety, bardzo wielki minus. Nikt do mnie nie zadzwonił ani do tamtego piątku ani do żadnego innego. Takie tam lekceważenie ludzi. A co tam, prawda?

Ona
@Chris

Do Mnie też mieli oddzwonić do pt, jednak nigdy to nie nastąpiło. Człowiek planuje sobie pt zgodnie z prośbą telefoniczna Pani z firmy, okazuje się, że ten pt nigdy nie następuje. Słabe to

Józek
@Chris

Bo to prawda.

Kuba

Dzień dobry, W związku z nieprzyjemną sytuacją w firmie Stomilex oddział Piastów proszę o informację czy jest więcej osób pokrzywdzonych przez tą firmę będę wdzięczny za każdą informację podaję maila: kuba.kowals1978@wp.pl

@Kuba

Firma tragiczna brak komunikacji tylko mataczenie

Kuba

Bo tak jest

Możeby

Jaka podstawa wynagrodzenia na stanowisku operator lasera?

I.T.

Firma na rynku ładnych parę lat,ma swoich klientów stałych, tak jak konkurencja,ale właśnie na tle konkurencji słabo Stomilex wygląda.(usunięte przez administratora) Stomilex jest dobry dla kawalerów, albo ludzi bez kredytów. Masz stałą pracę, zarobki marne,socjal jest. Nie trzeba sie narobić, filmy na nocy bez przerwy,1 i 2 zmiana caly czas na telefonach,zero starań, można cały czas ściemniać, a wypłata jest. Nikt nic nie kontroluje i nikt nie ma o niczym pojęcia. Też jako były klient słyszałem o laserach płaskich 2d. Tam to sie nic nie robi,brygadziści ganiaja a pracownik na papieroska i w telefon. Jeśli chcesz zarobić marnie,ale mieć stałą pracę bez ganiania,bez narobienia się przyjdz do Stomilexu, Każdy ściemnia nic nie robi,wyroby marne. Jak mówię chcesz sie zaczepić i przetrwać tzw.kryzys wal do Stomilexu. Przyjmą odrazu,podwyżki sa(usunięte przez administratora). O podstawie zapominamy. Opinia prawdziwa nie po złości, tak jak wcześniej, od znajomych byłych tam pracujących jak i nadal którzy tam siedzą bo nic nie robią a kasa leci,nikt nie zwraca uwagi,można kombinować jak tylko sie chcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomilex Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Stomilex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stomilex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Stomilex Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Budowlanych 54
    45-124 Opole