Opinie o Zibi S.A. w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zibi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zibi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zibi S.A. w Sochaczew

konkretnie

Dobra stabilna praca za godne pieniądze i tyle w temacie.

mate

Z dobrym zespołem to i na pomoc zawsze można liczyć. Jak się jest w porządku wobec innych to nie ma problemu. Pracuję w tej firmie od 4 lat i sporo już widziałem. Ogółem rzecz biorąc praca wymagająca i trzeba mieć głowę na karku, ale fajnie się pracuje, szczególnie przy takim produkcie.

w trasie
@mate

U nas też panują przyjacielskie relacje. To w pracy bardzo pomaga. Z poprzedniej pracy zwolniłam się właśnie przez zespół. Co z tego, że stawka była dobra, skoro mieliśmy osoby, które co chwila brały jakieś zwolnienia na zmyślone choroby i ciągle te same 2/3 osoby musiały się zacharowywać czasem nawet po 12h z rzędu przez kilka dni. Tutaj panuje solidarność. Nie ma krzywych akcji i każdy naprawdę pracuje tak jak trzeba. Nikt za nikogo pracy nie robi, ale nie me też tak, że każdy jest pozostawiony sam sobie.

nick

Nie taka zła praca jak wszyscy mówią. No dobra, może niektóre firmy są dziwne, ale jak się trafi na dobry zespół to można szybko się odnaleźć. Jak to mówią, początki najtrudniejsze, a potem już z górki i tak jest właśnie tu.

janek

Wypłaty zawsze na czas i u mnie nie było z tym problemów. Stawkę miałem zaproponowaną bardzo dobrą, ale teraz przenoszę się na inny salon, więc liczę na podwyżkę. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale da się dogadać, tym bardziej, że w tej firmie staż pracy ma znaczenie.

nick
@janek

U nas teraz jest nowa regionalna, więc chwiolowo małe zamieszanie, ale wygląda na to, że ogarnięta kobieta. Nma razie dobrze sie pracuje, atmosfera też ok

stabilnie
@nick

Wygląda na w porządku babeczkę. Nie wiem, jak na razie dobrze się pracuje. I tak najważniejszy jest Twój najbliższy zespół bo to z nim codziennie współpracujesz. A z regionalną zawsze da się jakoś dogadać :D

Antoni

@asystent, na stronie internetowej poszukują nowych pracowników i w ogłoszeniu zapewniają, że stawiają na rozwój i awans. Czy są to w takim razie tylko obietnice? Dajcie znać innym, bo jednak aplikować może każdy, ale przed tym warto wiedzieć, na co można liczyć.

przed30
@Antoni

Może tych szkoleń nie ma jakoś wiele, ale ja na kilku już byłam. Ogółem fajna sprawa bo faktycznie można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. W sumie to zibi jest dość rozwojową firmą, ale dużo pracy, więc jak ktoś nie daje rady to wypada. Z resztą ja jestem zdania, że jak ktoś nie lubi tego co robi to po co się męczyć? Mi praca odpowiada i na razie nie myślę o zmianach, choć nie wiem, czy chcę tam zostać do emerytury. Zobaczę jak to będzie z dalszym rozwojem, na razie jest ok.

szczery
@Antoni

W zasadzie ja jestem zdania, że jak ktoś chce to może osiągnąć więcej, ale wiadomo, za tym idzie ciężka praca i rozwój umiejętności. Ci leniwi nie mają co oczekiwać za wiele. To nawet logiczne, że firma nie będzie inwestować w osobę bez ambicji.

Gniewosz

Czy nadal we firmie praktykuje się podpisanie weksla na 20000 zł przed podjęciem pracy ?

Emil
@Gniewosz

Jak najbardziej.

lysy
@Gniewosz

Nie jest to prawdą.

Annos

Ktoś wie jakie są zarobki na stanowiskach asystenckich? Szukają teraz kogoś na stanowisko Asystent działu IT. Ile można zarobić i jaka jest atmosfera w IT? Ciężka robota czy w miarę do ogarnięcia?

asystent
@Annos

2500 netto... faktycznie kest to 2000 netto a reszta pod stołem.

Asystent123456
@asystent

Jak się z nimi dogadać mam takie coś ?

kais

Wyścig szczurów, ciągłe podpierdalando od "przyjaciół", którzy są tam by Ci "pomóc". Pewnie, jak wszędzie trafiasz na ludzi mega życzliwych i na żmije. Cieszę się, że to opuściłem to miejsce pracy, bo ani zarobki, ani wymagania, ani traktowanie nie jest tam dobre. Chora wizja firmy, której założenia notabene są słuszne, ale wiedza kierowników o realizacji lean jest żadna. Do tego każą Ci ślepo w to wierzyć, że to co robisz każdego dnia jest słuszne, fajne i rozsądne i to nas gdzieś kiedyś wysoko doprowadzi. Jak chcesz się czuć jak w obozie, to śmiało idź. To taki (usunięte przez administratora) z którego na własne życzenie wyjść oczywiście możesz, tylko że jeśli chce popracować gdzieś dłużej niż rok, to jest to miejsce gdzie ciężko jest zasiąść na dłużej, chcąc mieć pracę bez wkuwiania się na współpracowników którzy wszystko mogą wykorzystać. Musisz uważać na każde wypowiedziane słowo.

mieszka
@kais

a jakie zarobki?? czy różne zależnie od stanowiska?

Damian

Najgorsza firma jaka moze być na świecie zegarek miesiąc czasu w serwisie głupie i pokrętne tłumaczenia zero kompetencji i dbania o klijenta. Nie polecam i omijać szerokim łukiem !!!

pici007

robota jak robota, płaca a to najwazniejsze , jest spoko

Nick 1

pracuję obecnie w firmie Zibi, najbardziej podobają mi się zniżki pracownicze na asortyment , mam bzika na punkcie zegarków. Wysoko oceniam współpracę z moją Panią Kierownik. Minusem dla mnie jest brak MultiSportu, ale maja opiekę medyczną i jak ktoś lubi dużo pływać, to karnet na basen. Firma stawia na nowoczesne zarządzanie, pracujemy w skrzynce google, ale minusem jest 30 minutowa przerwa dodatkowa, to takie trochę niepotrzebne, bo pracuje się 8,5h....no chyba, że ktoś na miasto skoczy coś załatwić w tym czasie, czy szybkie zakupy. Nieocenieni są koledzy i koleżanki, panuje tu fajna atmosfera pracy, bywa na prawdę wesoło. Polecam firmę, obecnie nasz dział personalny prowadzi rekrutacje, więc polecam dla szukających.

Nevo

pracowałem w firmie zibi s.a. w sochaczewie blisko 5 lat, w firmie panuje przyjazna atmosfera pracy, nie czuć tego wyścigu szczurów, co w korporacjach....chociaż firma jest duuuża... ogólnie pensja na czas, dużo szkoleń wewnętrznych dotyczących leanu, karta na nasz sochaczewski basen, prywatna opieka medyczna w luxmedzie i bardzo korzystne ubezpieczenie na życie. Dzięki Zibi byłem w Japonii, nauczyłem się śmigać w Excelu i poznałęm bardzo fajnych ludzi...ogólnie polecam, praca dla ambitnych

Zostaw merytoryczną opinię o Zibi S.A. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zibi S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zibi S.A.?

Kandydaci do pracy w Zibi S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zibi S.A.