Opinie o Intermop w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intermop. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop w Chorzów

magazyn

Pracuje na magazynie i mam juz serdecznie dosc tej guwnianej pracy i to jak się tu traktuje ludzi. Wszyscy maja strach w oczach i kamery w du..e. A co za praca dla księgowej, jeden mop dodac jeden mop to dwa mopy. Bo więcej ich nie sprzedajemy. Wyplaty obcinaja bo na mercedesa nie ma. Mysle o zwolnieniu sie. W firmie nic nie mowie bo strach.

PO PROŚBIE

WRACAJCIE WSZYSCY KTORZY PRACOWALISCIE! SZEFOWA ZMIENILA SIE O 180, BEDA NOWE KOMPUTERY BEZ PODGLADU I PODSLUCHU, PRACOWNICY MAJA 5 SAMOCHODOW DO DYSPOZYCJI, SZKOLENIA BEZPLATNE I WYJAZDY INTEGRACYJNE ORAZ PELNA OPIEKA PSYCHOLOGOW BIZNESU, KSIEGOWA NIE WTRACA SIE DO NICZEGO, WYSOKIE WYPLATY. JESTESMY PONOWNIE FIRMA KTORA WYZNACZA JAKOSC W POLSCE. WRACAJCIE, WRACAJCIE, WRACAJCIE !!! WSZYSTKO ZMIENILO SIE O 180 !!!

niepracujący

Proszę usunąć moje dane osobowe z waszej strony internetowej w zakładce "kontakt" ponieważ nie życzę sobie abyście na moich plecach prowadzili dalej działalność. Dajcie szansę nowym pracownikom do wykazania się.

pracuś

Zarobki są przyzwoite, płaci księgowa na czas a z wyjazdów /delegacja/ wypłaca jeszcze ok 30zł to można policzyć ile dodatkowo jest do pensji i ile można dorobić

Aplikowałeś na stanowisko KRAWCOWA oferowane przez firmę Intermop? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
pracuję

to nie jest tak jak myślicie.i tak będę wyjeżdżała co tydzień i patrzyła co jest nowego aby przywieźć. Zrobię tak jak szefowa chce i każe.Nie chcę pracować w innej firmie, tylko tej.mamy robic jak każe i chce nie ma dyrektora wiec trzeba tak robić.

INTERMOP

Stres jest najlepszym motywatorem do pracy. Jeżeli ktoś sobie nie radzi z jego niwelacją i przetworzeniem w sukces to nie ma czego szukać w naszej Firmie.

niezadowolona-y

hej mopiki chce poczuc sie zaszczycona-y jak Pan P i dostapic wyroznienia w postaci podania mojego imienia i nazwiska na waszej stronce ze juz nie jestem pracownikiem waszej firmy to byl dla wszystkich zaszczyt tam pracowac mopiki powinny szanowac wszytkich

większa kontrola

A mnie nie przeszkadzają kamery, stały podgląd na komputerze, monitoring maili przychodzących i wychodzących, GPS w samochodzie i w du---ie. Zgłoszę projekt do menagera, aby zakupił jeszcze dyktafony do nagrywania spotkań z klientami i przenośne kamery, to potem będziemy wszyscy analizować, podpatrywać i uczyć się. I uważam, że szefowa to i tak fajna babka.

miłe zaskoczenie

a ja pracujac miesiacami w firmie Intermop teraz codziennie siadam na sedesie i patrze co mi wyjdzie z pracy w tej firmie

INTERMOP

INTERMOP najlepsza firma w Polsce, również popieram moją przedmówczynię. Zespół zgrany, Właścicielka super, finanse zadowalające. Jednym słowem tylko pracować a będzie dane.

Super firma

Pracowałam w tej firmie wiele lat i nie ma lepszej. Super Menadżer, super babki. Szkoda że już nie mogę dalej tam pracować.

PREZES ZARZĄDU

Coś wam się poknociło INTERMOP albo nie wiecie co piszecie. Jesteście Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Prezes Zarządu albo Dyrektor Zarządzający to najwyższe stanowisko w hierarchii firmy u was, który odpowiada bezpośrednio przed właścicielem firmy i jest rozliczany w zakresie realizacji postawionych celów. Więc kto w końcu będzie tę rekrutację przeprowadzał? Wiecie kto za co odpowiada czy nad wszystkim czuwa gospodarz domu i o wszystkim decyduje na stanowisku "Prezes Firmy". Co to za bzdury. Pozostali nowi i starzy pracownicy czyje polecenia wykonują i czyje nakreślone plany realizują?

INTERMOP

Osoby zainteresowane pracą w Firmie INTERMOP, proszone są o osobisty kontakt. Rekrutację przeprowadzać będzie Pani Prezes Firmy.

chętny do podjęcia pracy

Myślę o podjęciu pracy w Intermop i proszę o prawdziwe i niezakłamane odpowiedzi ludzi którzy tam pracują. Szykan od byłych nie czytam. Słyszałem że dużo ludzi odeszło lub ich zwolniono nie wnikam w to i może są wolne miejsca pracy. Pracowałem w Medi****ept i znam rynek. Mogę pracować w terenie wybranym w Polsce (szpitale, oświata, horeca itd) Jakie programy stosuje firma dla PH (CeReM; WF MAG; Preseller lub jakie?) Co daje firma dla PH: samochód, laptop, telefon, co jeszcze? Kto płaci i rozlicza amortyzację? Ile jest osób w dziale handlowym? Kto sprawuje pieczę na działem i kto rozlicza PH? Czy osoby decyzyjne są kompetentne i otwarte w działaniach? Czy są prowadzone szkolenia i wyjazdy integracyjne? Jakie są stosowane motywacje dla handlowców? Jaka jest stawka podstawa i jaka premia? Jeżeli zostanie wypracowany limit sprzedaży to jaki procent od nadwyżki obrotu/zysku/marży? Jakie są minima obrotów do wykonania dla przydzielonego rejonu i zakres obowiązków? Kto weryfikuje aktywność i sprzedaż PH? Z kim najlepiej prowadzić rozmowy aplikacyjne? Dajcie prawdziwą odpowiedź bo dużo dobrego słyszałem o tej firmie.

branża obuwnicza

jest ADIDAS i Adidos jest REEBOK i Rebok więc o co Wam chodzi.

słuch wylecz

Nie spotkałam osoby zadowolonej z pracy w tej firmie. Byłam tam sekretarką, istna masakra powinni zamknąć te firme a ludzi wypuscić żeby zobaczyli że dookoła są lepsze warunki pracy

zdziwiony

a czego czlowieku spodziewasz sie?

www.ttsystem.com

Ktoś z viledy zapomniał dopisać chyba o podstawowej marce w Polsce TTS z Włoch, która powstała w 1988 roku, jest w ponad 75 krajach i ma w swojej ofercie ponad 3000 produktów, nie zapożyczonych, skradzionych od innych. Intermop z Chorzowa produkuje mopy do podstaw tej firmy również nie mając jako własnego pomysłu i własnych podstaw. Sprawdziłem w ich nowym katalogu to niejakie mopy dwa i trzy oczka. Jest też firma Intermop w Niemczech od 25 lat, sprawdzcie www.intermop.de Może ta mroczna firma z Chorzowa ma coś z nimi wspólnego lub też zapożyczyli nazwę od nich. A kto powie o firmie FILMOP z Włoch, założona na początku lat 70-tych ubiegłego wieku? Intermop z Chorzowa ma taki sam system mocowania od pół roku jako nowość (pokazali go na targach ISSA w Warszawie), a FILMOP wykonał go jako pierwszy już ponad rok temu. Sami sobie dopowiedzcie w jakiej firmie pracujecie.

Doradca Produktowy

Merdaj, merdaj. Ja merdal i się łaszę i na dobre mi to wychodzi. Polecam głaskanie po główce, wiesz jakie to miłe? I jeść dostanę.

żenada

No no tylko patrzec jak nam bedzie kazac usunac te wiadomosc i znowu zastraszone psiaki beda merdac ogonami. Dzieki!

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop - Chorzów

Intermop
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Plac św.jana 30
    41-503 Chorzów