Opinie o Orbe Business Sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Orbe Business Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Orbe Business Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orbe Business Sp. z o.o w Kraków

tuy

Ok 400zł na miesiac

nick

to zalezy do jakiego ich klienta idziesz raczej. Maja tam kilka spoko ofert.

LALA MALOWANA

A mi sie przyjemnie pracowało z nimi.Takze kwestia gustu i tego czego oczekujesz. Jest sporo firm w Krakowie, jesli sie nie podoba to mozna isc gdzie indziej a nie wylewac fali hejtu. Kazdy ma swoja kulture osobista a czytajac komentarze jak wyzej mam wrazenie ze niektorym jej brakuje. Tyle w temacie .

kasiunia

koszmar firma,

Przedstawiciel Handlowy

Odbyłem dwa spotkania rekrutacyjne i trzecie u ich Klienta. Rozmowa w Orbe bardzo profesjonalna. Czułem się bardzo dobrze. Trochę "maglowali" ale taka ich rola.

Pytania o dotychczasowe doświadczenie. Weryfikowali moje umiejętności sprzedażowe (case study), kilka pytań które miały ocenic moje umiejętności negocjacyjne

B

Miałam okazję tam pracować. Muszę podzielić zdanie większości co do zarobków - stawki są niskie, w większości przypadków na umowę zlecenie. Jednak wynagrodzenie zawsze wypłacane jest w terminie albo i przed. Nigdy nie było zwłoki w tym temacie. Jeżeli chodzi o zakres obowiązków to zależy on od działu w jakim się pracuje czy odbywa staż. Akurat praca w "moim" była bardzo ciekawa i rozwijająca. Atmosfera w pracy i między pracownikami też super. Trzeba też pamiętać, że jako agencja pracy tylko pośredniczą między pracownikiem a docelowym zleceniodawcą i nie zawsze wina leży po ich stronie jeżeli coś zawali kontrahent, więc część pretensji należy się firmie w której się realnie pracuje a nie Orbe.

B

mlody

@bhn - 2016-08-09 20:52:58 Bo jesteś jakimś młodym idiotom bez pojęcia o zyciu i zarobkach idz tam to za miesiąc sam napiszesz ile zarobiles ha ha idiotom--> ,,idiotą"

yolo

Kamilu, otoż jest możliwe, robisz komus tzw kaskade lub tylko zwracasz za koszta dojazdu.

wiola

mega duże rozbieżności w opiniach... ale ciekawe ze po negatywnych komentarzach, dosłownie kilka minut po, pojawia sie pozytyw... - PRowanie ze strony pracownikow? jakies konkretne info co zarobków na początek? bo fama 3 zł troche odstrasza, a miano" sensownych" dla kazdego jest inne

solo

Jak chcesz wiedzieć ile zarabiają pracownicy to idź i się tam zatrudnij wtedy się przekonasz, że za taką stawkę i z takimi ludźmi nie będziesz chciał/chciała pracować.

inna

Możliwości zawodowe większe masz w kasie w Tesco niż tam. Ale spoko bądź czlowiekiem od wszystkiego pracuj 3 MSC za 3 zł a na koniec się dowiedz ze no sorry nie ma przedłużenia. Bo i po co skoro są inni stażyści? I tak się kolo zamyka.

ona i ona

a ile zarobiłaś? Z(usunięte przez administratora)zł jak inni hahaha?

ona

A ja tam jestem zadowolona. Byłam u nich na stażu. Atmosfera super. Młody zespół. Nie nudziłam się, nie parzyłam kawy. Mieli wtedy różne projekty i miałam możliwość popracować na większości. A oni są też Agencją Pracy i pod koniec stażu trafiła się idealna oferta, z której chciałam skorzystać i polecili mnie tej firmie.

dzika

ODRADZAM!!! Na początku pięknie, ładnie. Przyjmują na staż na 3 miesiące (płaca kaskadowa - z każdym miesiącem więcej ale jak to zwykle na stażu kokosów nie ma). Pracuje się od 8 do 16 na zasadzie "przynieś, podaj, pozamiataj". Stażysta nie ma nawet możliwości rozwoju lub nauczenia się czegokolwiek. Nie jest nawet dopuszczany do niczego ambitniejszego. Po pierwszym miesiącu obiecują umowę o pracę po odbyciu stażu. Gdy staż dobiega końca dopytują jeszcze czy chciałbyś/chciałabyś zostać. Niestety w ostatnim dniu Pani prezes informuje Cię, że nie mają dla Ciebie miejsca i generalnie to byłeś tylko tymczasowym(usunięte przez administratora). Tak właśnie działa ta firma.

crew

taka firma.. nie nie nie i jeszcze raz nie

kama
@dzika

Ja tez dostałam pracę u ich klienta i jestem na razie bardzo zadowolona - rozmowa tez pełna profeska. Co do stażu to nie byłam ale słyszałam że jednak jest okey. Trafiłam do orbe przez znajomego. Co do kopiuj wklej to przesada no chyba ze ktoś tylko to potrafi robić to dziwić się nie ma co

Okokookoki
@kama

Skąd wiesz ze przesada skoro sama mówisz ze nie byłaś na stażu ?

szkolenie

Nie orientuje sie ktoś czegos na temat szkoleń? Organizuja je u siebie?Interesuje mnie ksiegowość- wie ktoś coś na ten temat?

lukrecja1

Lukrecja z tego co mi wiadomo to chyba nie

LIZAK

pytający bo to Agencja Pracy

Bylamtam

Pytajacy: Jak za (usunięte przez administratora)zl masz 8 godzin robic im baze danych na zasadzie kopiuj wklej, kserowac dokumenty i PRACOWAC JAKBYS BYL TELEMARKETEREM, to sie nie dziw...

Onawie

Rozumiem, że to sarkazm, za (usunięte przez administratora)ł miałam kontakt z dokumentacją... gdy ją kserowalam, na bazach danych tez pracowałam, gdy pół dnia miałam robić ctrl c i ctrl v z internetu do Excela. Zrezygnowałam po tygodniu.

pytajacy

Czemu jest taka rotacja w tej firmie? Ciągle widzę ich ogłoszenia - przez co nie wiem czy się w to pchać.

Zostaw merytoryczną opinię o Orbe Business Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Orbe Business Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Orbe Business Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orbe Business Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Orbe Business Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orbe Business Sp. z o.o
1.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Os. Bohaterów Września 1A lok. C
    31-620 Kraków