Opinie o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. w Łódź

semi

tam właśnie są fotokopie wystarczy zapłacić kilka złotych więcej sprawdź sobie po prostu

pracownik_darnok_zatrudniony_na_umowę_o_pracę

"Witam i zarazem bardzo przepraszam za mojego "kolegę" z pracy Pracownika_A. Niestety swoimi durnymi wypocinami i próbami wybielenia wizerunku firmy, pogrążył nas jeszcze bardziej. Myślę, że szefostwo odpowiednio to doceni. Dementuję także informację, że mamy umowy o pracę. Składki ZUS płacimy sami. A co do pracownika_A, to ostatnio wymyśliliśmy mu nową ksywkę, której jeszcze nie słyszał - PEDI. To wiele wyjaśnia na temat jego zachowania na tym forum. Pozdrawiam zarówno Vindico jak i konkurencję. " Że co? :D Jaki pracownik A, jaki pracownik B - dziżas :D. Jaki PEDI? :D Proszę nie gadać bzdur i nie brać wskaźników od portalu tylko przedstawić fotokopię sprawozdań finansowych z akt rejestrowych spółki. Dopiero jeśli dane potwierdzicie tu wszyscy dowodami, to macie prawo tak wypisywać. A jak na razie to jest stek bzdur.... Proszę, czekam :)

Ogo

znowu zaczyna szaleć Wasz kolega ale pod innym nickiem widzę

Pracownik 3
@Ogo

Widzę, że trzeba zawiadomić Inspekcje Pracy o tym co tu się dzieje i jak ludzie są zmuszani do samozatrudnienia ciekawe co wtedy

O rety, co za stek bzdur, nie do wiary :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

zgadza się zgoda buduje

Pracownik_B

To mi się podoba. Można żyć w zgodzie? Można. Można napisać prawdę? Można. Skoro jest tak jak jest i my to akceptujemy to nie ma sensu na zewnątrz przedstawiać całkiem innego obrazu. A Pracowniczek_A zapewne obgryza paznokcie ze złości, że udzielane przez niego informacje okazały się nieprawdziwe (zbliża się 20.02 opłać podatki!!!)

Ogo

grubo dosypałeś jednocześnie współczuje Wam jak na XXI w Europa kiepsko ale cóż nie moja sprawa tak więc kończę Powodzenia życzę

Pracownik_B

Ogo

Twoje zarzuty i odpowiedzi świadczą o tobie i twojej firmie kręcisz nie potrafisz się wiarygodnie ustosunkować do jednej prostej rzeczy zgodnie ze sprawozdaniem z KRS Vindico wynika ze nieopłacają ZUS a niby ciebie i innych zatrudniaja (czyli umowa o prace) i pytanie jak to jest możliwe i co w odpowiedzi kręcisz kluczysz a na koniec wymyślasz że pracujesz w innej spółce grupy Vindico nawet niewiem jak to komentować śmiech na sali. Uważaj na kłamstewka bo sprawdzę i znowu wyjdzie że kręcisz, a i współczuje klientom tej firmy jak jesteście tacy uczciwi do pracowników to co z klientami strach sie bać na ich miejscu. PS wiem wiem oczerniam jestem z konkurencji i to nieuczciwej bo "u nas" ludzie mają umowy o pracę ale pracują miesiąc ;) paranoja

ZZTOP

Ludzie często nie są obiektywni powinno być w moim poście

ZZTOP

Nie znam Waszej konkurencji ale zastanawia mnie skąd Wy wiecie co jest na rozmowach o prace w Waszej konkurencji tak z doświadczenia przypuszczam że info możecie mieć od jednej, dwóch osób moze trzech a nie od wszystkich i w takich sytuacjach ludzie często są obiektywni, jeśli konkurencja zatrudnia dużo ludzi to jest to mała próbka. A co to za konkurencja taka mityczna zła prosto z Mordoru ;) ?

ZZTOP

To co piszesz jest bez sensu do jakiejś konkurencji się przyssałeś ale niezbyt mądrze. Co za firma zatrudnia kogoś na miesiąc wysyłając na badania wstępne (może niewiesz obowiązkowe przy umowie o prace) koszt nawet kilkaset złotych, szkoląc inwestując a potem ma go wywalać albo on ma sam rezygnować. Pewnie przypadki ( ludzie wzajemnie nie pasują inne wyobrażenie pracy, brak realizacji założeń itp) takie są ogólnie na rynku pracy ale stawiam że rzadkie bo to nielogiczne zarówno z punktu widzenia pracownika jak i pracodawcy.

werlop

Gratuluję Pracowniku_A. Serdecznie gratuluję. Wyszedłęś teraz na mega głupka. Ośmieszyłeś się przed wszystkimi. Twierdzisz, że masz umowę o pracę a fakt jest taki, że firma nie płaci ZUS-ów, tak więc nie możesz być zatrudniony na umowę o pracę. Jesteś oszustem!!!! Zrobiłęś firmie niezłą reklamę (antyreklamę)!!! Gratuluję.

@werlop

Nie mierz wszystkich swoją miarą i nie rób z każdego oszusta. Mam umowę o pracę w spółce powiązanej w ramach grupy vindico, więc jeśli już tak "rzetelnie" zbierasz informacje na nasz temat to chociaż się do tego przyłóż. do zztop: jeśli ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej słyszy jedno, a po miesiącu pracy zderza się z rzeczywistością i poznaje prawdziwe podejście pracodawcy do pracownika, nie będzie przejmował się tym, że pracodawca zapłacił za jego badania - po prostu odejdzie do innej firmy. A jeśli w danej firmie ten schemat powtarza się przy każdym nowym pracowniku to chyba coś z tym pracodawcą jest nie tak ;)

Ogo

Nie trzeba nigdzie iść wystarczy z internetu sciągnąć np poprzez infoveriti, verdict itp. z rocznego sprawozdania finansowego wynika ze vindico nie płaci w ogóle ZUS (6 tys za rok) i po co ściemniać. Taka jest polityka firmy ale mnie np interesuje umowa o pracę a nie dziwne samozatrudnienia gdzie pracodawca moim kosztem zarabia a ja nie mam nic zagwarantowane i nie jestem chroniony przez kodeks pracy. Na marginesie to nie jest uczciwe i w stosunku do pracowników jak i konkurencji która uczciwie zatrudnia zgodnie z przepisami prawa pracy.

@Ogo

ogo - daruj sobie wreszcie, daremne twoje trudy oczernienia naszej firmy. Co z tego, że w konkurencji pracownicy mają umowę o pracę, skoro uciekają stamtąd po miesiącu. Nawet nie zdążą poczuć że są chronieni przez kodeks pracy ;) Nie wszystkim zależy na umowie o pracę. Powtórzę po raz kolejny, że życzę każdemu pracownikowi żeby był "tak źle traktowany" jak w twoim mniemaniu traktujemy ludzi w naszej firmie. I tym wpisem ucinam dalszą dyskusję z naszą nieuczciwą konkurencją. Pozdrawiam serdecznie.

werlop
@Pracownik_A

Pracowniku_A to w końcu masz tą umowę o pracę czy nie? Bo na początku twierdziłeś, że tak, a jak Ci "ogo" podał konkretny dowód, że firma nie płaci ZUS-u to już nie jesteś tego taki pewien. Albo masz i jesteś tego pewien albo nie masz i okazuje się, że od początku ściemniasz, kantujesz, oszukujesz.

@werlop

litości!!! czy myślisz że jeśli zmienisz nick z ogo na werlop to nikt nie zorientuje się że to sama osoba? i jeszcze ustawiona subskrypcja, żeby wiedzieć kiedy pojawia się nowy wpis :D witamy w gronie naszych fanów, którzy bacznie obserwują nasz profil, miło nam :) cytując mój wpis z 11 lutego z godz. 13:38 "Dla naszej konkurencji mam tylko jedną radę - weźcie się za robotę, wykonujecie swoją pracę rzetelnie i uczciwie, a nie będziecie musieli oczerniać naszej firmy". Jeśli coś pisałam wcześniej to jest to zgodne ze stanem faktycznym, więc nie zamierzam więcej przerzucać się argumentami z ludźmi, którzy wszystkich mierzą swoją miarą. Pozdrawiam serdecznie.

Ogo

wystarczy zajrzeć do ich własnego KRS gdzie składają roczne sprawozdania finansowe (nawet poprzez infoveriti) to dane z ich własnego bilansu tyle wydali na ubezpieczenia społeczne wytłumaczenie jest dosyć proste pewnie każą ludziom otwierać firmy i zatrudniają w ten sposób, oszczędzają na ZUS w każdym momencie mogą zwolnić nie ma urlopów z kodeksu pracy super układ dla nich zero odpowiedzialności

Ogo

a jak zachorujesz to będziesz żył z czego ? wtedy brak socjalu jak płacisz chorobowe z działalności to dostaniesz grosze zasiłku ale dosłownie grosze zdaje sie 1000 zł a jak nie płacisz chorobowego to dostaniesz okrągłe "0" No i jak jesteś na działalności mogą cię zawsze zwolnić z dnia na dzień nic cię nie broni nie ma okresów wypowiedzenia jak w kodeksie pracy nie możesz zamieszać i sobie wydłużyć wypowiedzenia nie dostaniesz ekwiwalentu za urlop nic nie dostaniesz no i masz pełna odpowiedzialność materialna a jak jesteś pracownikiem jest ograniczona do trzech pensji dlatego pracodawcy lubią wciskać pracownikom pracę na działaności uważaj

Suchy

Tam nie ma umów o pracę nic a nic

J., oddział Warszawa

Witam. Pracuję w VINDICO i mam się dobrze. W życiu nie miałam lepszej pracy i lepszego szefa, a jest to mój 5 pracodawca (i pierwsza firma windykacyjna dla jasności). Zarabiam tyle, że stać mnie na auto, paliwo, miłe wakacje i dobry zegarek, a zarabiam, bo rzetelnie podchodzę do pracy - proste. Umowę o pracę dostałam, jak poprosiłam i nie było problemu. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego wypowiadają się tutaj osoby, które u nas nie pracowały - czyżby znów konkurencja się odzywała? Sami to robicie, czy wydajecie pieniądze klientów na szeptany marketing?...

Pracownik_A

Pozdrawiam serdecznie naszą konkurencję, której chce się biegać za naszymi raportami KRS. Chociaż śmiem twierdzić, że to jest kłamstwo, które ma nam tylko nabrudzić. Życzę każdemu pracownikowi żeby był "tak źle traktowany" jak rzekomo traktuje się pracowników w Vindico. I jest tu tak źle, że ludzie pracują u nas latami, a nie jak w przeciwieństwie do konkurencji, handlowcy zmieniają się co miesiąc. Dla naszej konkurencji mam tylko jedną radę - weźcie się za robotę, wykonujecie swoją pracę rzetelnie i uczciwie, a nie będziecie musieli oczerniać naszej firmy.

Jovik

to był sarkazm takie trudne słowo ;) Piszesz na profilu Łodzi stąd wniosek, ze pracujesz w Łodzi a siedzibę z KRS to chyba macie gdzieś pod Warszawa Łomianki, Ciechanów coś takiego a nie Warszawa chyba kiedyś sie interesowałem tak mi utkwiło jak znajomy do was poszedł. Dzieki za propozycje pracy ale mam juz całkiem dobrą w Łodzi i jak zmiana to tylko musi być sporo lepiej a wiem od ludzi od Was ze tak różowo nie jest i tych umow o prace to faktycznie nie ma. Chyba ze te zarobki rzeczywiście dobre chociaż w Łodzi mówią trochę inaczej.

pracownik_ABC
@Jovik

Akurat dyskusja o naszej firma wywiązała się odnośnie oddziału w Łodzi, dlatego piszę tutaj. Nie mniej jednak, dla Twojej wiadomości firma ma oddziały w Ciechanowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Siedziba naszej firmy zgodnie z KRS od zawsze jest w Warszawie :) Nie wiem skąd masz info, że u nas nie ma umowy o pracę - owszem, nie każdy ją ma, ale to nie jest zjawisko widmo - ja osobiście mam umowę o pracę i nie jestem wyjątkiem :)

Jovik

Brutto czy netto ? I czy umowa o pracę czy współpracę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. - Łódź

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Przasnyska 6A
    01-756 Łódź

Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.